http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/BAREVNY_MINIVOLEJBAL-OBLASTNI_KOLO-OSTRAVA-19.1.2014


 

Celkem se turnaje zúčastnilo 227 dětí ŠSK Beskydy, ŠSK Ostrava, TJ Sokol Palkovice,VK Frýdlant, TJ Ostrava, SKP Bruntál, SK Přerov, ŠSK Bílovec, VK Raškovice. Děti byly rozděleny do skupin v jednotlivých kategoriích. Zde sehrály vždy 1set, který se hrál 5-7 minut. 


 

ŽLUTÁ KATEGORIE

VK Raškovice „A“  -  3. místo ve skupině 3(6družstev)

1.         Blahutová       Simona           1. třída

2.         Bužková         Veronika         2.třída

3.         Garba              Tomáš            2.třída


 

ORANŽOVÁ KATEGORIE

VK Raškovice „A“ - 1. místo ve skupině 2 (7družstev)

4.         Foldynová      Kamila            3.třída   

5.         Luxová           Martina           3.třída

         

ČERVENÁ KATEGORIE

VK RAŠKOVICE „A“  - 4. místo ve skupině 1(7 družstev)

6.         Sonnek            Martin             4.třída            

7.         Michna            Martin             4.třída  

                                  

VK Raškovice „B“ - 5. místo ve skupině 2(7družstev)

8.         Popelková       Karolína          4.třída            

9.         Rusňáková      Nikol               4.třída


 

VK Raškovice „C“ - 6. místo ve skupině 1(7družstev)

10.       Garbová          Alena              4.třída

11.       Kováčová        Pavla               5.třída   

                     

VK Raškovice „D“ - 7. místo ve skupině 2(7družstev)

12.       Krestová         Jana                 5.třída

13.       Bílková           Dorka              5.třída


 

ORANŽOVO-ČERVENÁ

VK Raškovice „A“ - 7. místo ve skupině 3 (8družstev)

14.       Macková         Barbora         4.třída            

15.       Koloničný       Filip                4.třída

VK Raškovice „B“ - 6. místo ve skupině 2 (7 družstev)

16.       Blahutová       Adéla              4.třída

17.       Andrlová        Vendula          3.třída                        

VK Raškovice „C“ - 7. místo ve skupině 1 (8družstev)

18.      Valasová          Nikol               5.třída                        

19.      Tabašková       Klára               5.třída                       


 

ZELENÁ KATEGORIE

VK Raškovice „A“ - 5. místo ve skupině 2(5družstev)

20.       Mecová            Sára                 5.třída                        

21.       Lhoťanová      Petra               5.třída                        

22.       Gucká             Anna               5.třída