CELKOVÉ VÝSLEDKY VŠECH TURNAJŮ BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU 2014/2015

 

kategorie

1.2.2015

Hala SPŠ FM

15.3.2015

Trojhalí Nová Karolína OV

25.4.2015

Hala 6.ZŠ FM

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

Žlutá

     1.-2.třída

(přehazovaná ve dvojicích)

M.Kohut O.Skotnica

7

1.místo

A

S.Javorová M.Kohut

13

1.místo

A

S.Javorová M.Kohut

14

3.místo

 

 

 

B

S.Novotný

R.Andrle

7.místo

 

 

 

Oranžová

3.-4.třída

(přehazovaná s odbití prsty-dvojice)

T.Garba B.Kotásková

16

5.místo

T.Garba S.Blahutová

19

12.místo

Václav Opatrný, Simona Blahutová

25

20.místo

Oranžovo- červená

3.-5.třída

(odbití prsty s chytnutím prvního míče - dvojice)

K.Foldynová B.Macková

25

4.místo

 

 

 

 

 

 

Červená

4.-5.třída

(odbití prsty bez chytání - dvojice)

 

 

 

K.Foldynová V.Andrlová

8

5.místo

 

 

 

Zelená

5.-6.třída

(odbití prsty, bagr, podání-trojice)

S.Húsková P.Kováčová A.Garbová

7

1.místo

A

B. Macková K. Popelková A.Garbová

7

1.místo

M.Sonnek,

B.Macková

 M. Michna A. Blahutová

7

2.místo

 

 

 

B

M. Michna, A.Blahutová N.Rusňáková

 

3.místo

 

 

Modrá

5.-7.třída

(odbotí prsty, bagr,podání, smeč,blok-trojice)

M.Šebesta S.Mecová M.Sonnek

12

6.místo

 

 

 

A.Gucká

P. Kováčová J. Krestová

M.Šebesta

7

1.místo

 

 

kategorie

28.9.2014

hřiště SPŠ FM

26.10.2014

Hala SPŠ FM

23.11.2014

Hala 6.ZŠ FM

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

VK Raškovice

 

Počet družstev celkem

Umístění

celkové

Žlutá

     1.-2.třída

A

S. Javorová N.Verešová

3

2.místo

A

S. Javorová M.Kohut

12

3.místo

A

S.Javorová M.Kohut

16

2.místo

B. D.Strnadel

M.Kohut

M. Staroba

3.místo

B

A.Mokrošová

A.Sysalová

3.ve skupině

B

S.Blahutová

S.Novotný

7.místo ve skupině

 

 

 

C

D.Strnadel

S. Novotný

4.ve skupině

 

 

 

Oranžová

3.-4.třída

B.Kotásková

K.Foldynová

11

2.místo

 

 

 

 

 

 

Oranžovo- červená

3.-5.třída

 

 

 

K.Foldynová

V.Andrlová

B.Macková

 

5.místo

 

 

 

Červená

4.-5.třída

M.Sonnek M.Michna K.Popelková

6

2. místo

N.Rusňáková M.Michna

 

1.místo

 

 

 

Zelená

5.-6.třída

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modrá

5.-7.třída

 

 

 

A

T.Muroň, M.Šebesta J.Krestová

 

2.místo ve skupině

A

A.Blahutová B. Macková N.Rusňáková M. Michna

16

13.místo

K.Kašíková S. Mecová J.Krestová

16

6.místo

B

A.Gucká A.Garbová

A.Blahutová

 

4.místo

ve

skupině

B M.Sonnek R.Hrubišová

K.Popelková A.Garbová

10.místo

 

foto:http://manami.rajce.idnes.cz/Postupove_krajske_kolo_BMV_26.4.2015/

 

V. TURNAJ_15.3.2015_Trojhalí Nová Karolína Ostrava

Fotografie k nahlédnutí na tomto odkazu: http://manami.rajce.idnes.cz/BMV_krajske_kolo_15.3.2015
 
   Turnaje se účastnilo celkem 98 týmů, 239 dětí z 12 volejbalových oddílů (ŠSK Beskydy, ŠSK OSTRAVA, VK FRÝDLANT, VK RAŠKOVICE (14 dětí), VK VALMEZ, ŠSK BÍLOVEC, SKP BRUNTÁL, TJ HLUČÍN, TJ OSTRAVA, VK KARVINÁ, SK PŘEROV, HAPPY OPAVA
 
 
 
 
 

 

IV. TURNAJ _ 1.2.2015 _ hala SPŠ MÍSTEK

 

fotky:  http://manami.rajce.idnes.cz/Krajske_kolo_BMV_1.2.2015 

 

 

   

 

 

III. TURNAJ V BAREVNÉM MINIVOLEJBALE 23.11.2014 - hala 6.ZŠ MÍSTEK

 

 

 II. TURNAJ V BAREVNÉM MINIVOLEJBALE 26.10.2014 -hala SPŠ MÍSTEK

 
   Poslední říjnová neděle se stala pro více než dvě stovky dětí dalším „barevným“ dnem. Školní sportovní klub Beskydy uspořádal s podporou Fondu mikroprojektů Euroregionu Beskydy další turnaj v barevném minivolejbale pro děti, kterého se kromě pořádajícího oddílu a partnerského klubu Czechowicze-Dziedzice z Polska zúčastnily také týmy z Ostravy, Frýdlantu nad Ostravicí, Raškovic, Valašského Meziříčí, Karviné, Přerova, Metylovic, Palkovic, ale i ze slovenské Žiliny.
 

I. TURNAJ V BAREVNÉM MINIVOLEJBALE 28.9.2014 F-M

foto:

  http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/Barevny_minivolejbal-Frydek-Mistek_28.9.2014