Barevný minivolejbal 26.1.2013

 

Turnaje se zúčatnily tyto děti v těchto kategoriích:

 

ORANŽOVÁ - Martin Michna, Karolína Popelková, Vendula Andrlová, Adéla Blahutová

ČERVENÁ - Martin Sonnek, Vít Polach, Alena Garbová

ZELENÁ - Tomáš Muroň, Jakub Muroň, Anna Gucká, Sára Mecová

FOTO:

http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/MINI_26_1_13

 

KONEČNÉ VÝSLEDKY

ORANŽOVÁ KATEGORIE                ČERVENÁ KATEGORIE                        ZELENÁ KATEGORIE

1. 5.ZŠ FM B                                  1.  6.ZŠ FM                                          1. 5.ZŠ FM

2. SK Přerov B                                2. TJ Ostrava A                                    2. ŠSK OSTRAVA A 

3. ŠSK OSTRAVA B                         3. 8.ZŠ FM 2                                        3. SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN

4. ZŠ JANOVICE C                          4. 8. ZŠ FM 1                                       4. TJ OSTRAVA B

5. 5.ZŠ FM C                                 5.  BÍLOVEC 1                                       5. SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN 2

6. 7. ZŠ FM                                    6. BÍLOVEC 2                                       6. 8.ZŠ FM 1

7. BÍLOVEC D                                 7. ZŠ KOMENSKÉHO FRÝDLANT N/O      7. ZŠ TGM FRÝDLANT N/O 2

8. 4.ZŠ FM B                                  8. ŠSK OSTRAVA A                               8. 8.ZŠ FM 2

9. 4.ZŠ FM A                                  9. 4. ZŠ FM                                          9. ŠSK OSTRAVA B

10.ŠSK OSTRAVA A                        10. ZŠ OSTRAVICE                              10. VK BESKYDY FRÝDLANT N/O

11. BÍLOVEC A                               11. ŠSK OSTRAVA B                            11. TJ OSTRAVA A

12. SK PŘEROV B                           12. VK RAŠKOVICE                            12. VK RAŠKOVICE

13. ZŠ PSTRUŽÍ                             13. TJ OSTRAVA B                               13. MŽ FRÝDLANT N/O

14. ŠSK OSTRAVA C                       14. ŠSK OSTRAVA E                            14. ZŠ TGM FRÝDLANT N/O

15. ZŠ HNOJNÍK                            15. ZŠ TGM FRÝDLANT N/O                  15. 5.ZŠ FM 1

16. ŠSK OSTRAVA D                      16.-18. ŠSK OSTRAVA C                       16.-17. BÍLOVEC

17. 5.ZŠ FM A                               16.-18. BÍLOVEC 3                               16.-17. ŠSK OSTRAVA D

18. TJ OSTRAVA                            16.-18. ŠSK OSTRAVA D  

19. BÍLOVEC B 

20. VK RAŠKOVICE

21. 6.ZŠ FM C

22. ZŠ JANOVICE B

23. BÍLOVEC C

24. ŠSK OSTRAVA E