Konečná tabulka - Krajský přebor juniorek 2014/2015

p.

družstvo

utkání

V3

V2

P1

P0

 

sety

míče

body

1.

VK Karviná

40

36

2

0

2

 

115:15

3152:2102

112

2.

TJ Slavoj Český Těšín

40

31

1

1

7

 

103:31

3175:2483

96

3.

DTJ Polanka nad Odrou

40

26

3

4

7

 

99:50

3402:2920

88

4.

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

40

26

1

2

11

 

88:46

3017:2472

82

5.

TJ TŽ Třinec

40

15

5

4

16

 

74:75

3088:3100

59

6.

TJ Sokol Frýdek - Místek B

40

17

2

2

19

 

66:76

2884:3012

57

7.

VK Raškovice

40

13

5

4

18

 

64:83

2955:3202

53

8.

TJ Sokol Stará Bělá

40

10

5

3

22

 

56:90

2869:3185

43

9.

SK ANAJ Metylovice

40

11

3

0

26

 

50:87

2620:3032

39

10.

TJ Sokol Poruba

40

4

1

5

30

 

38:110

2700:3436

19

11.

TJ Sokol Palkovice

40

3

0

3

34

 

23:113

2344:3262

12

 

vysvětlivky: V3 - výhra 3:0 nebo 3:1 - počet bodů 3

                  V2 - výhra 3:2 - počet bodů 2

                  P1 - prohra 2:3 - počet bodů 1

                  P0 - prohra 0:3 nebo 1:3 - počet bodů 0

 

Výsledky všech utkání soutěže:

1

20.09. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (16,10,-21,23)

2

21.09. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

SK Metylovice

3:0 (22,12,23)

3

21.09. 10:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (16,12,3)

4

21.09. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-16,-20,-8)

5

21.09. 10:00

VK Raškovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-16,-15,-16)

6

21.09. 10:00

---

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

 

 

7

20.09. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Poruba

3:2 (16,-22,-16,22,12)

8

21.09. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

SK Metylovice

3:1 (-16,23,19,24)

9

21.09. 14:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (8,16,23)

10

21.09. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-18,-26,-10)

11

21.09. 14:00

VK Raškovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-17,-19,-21)

12

21.09. 14:00

---

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

 

 

13

28.09. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

1:3 (-8,-20,22,-18)

14

28.09. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

---

 

15

28.09. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

VK Raškovice

2:3 (12,-25,12,-22,-12)

16

28.09. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

2:3 (-18,-23,21,19,-12)

17

28.09. 10:00

SK Metylovice

-

VK Karviná

0:3 (-22,-15,-17)

18

27.09. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (18,21,13)

 

19

28.09. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

1:3 (9,-12,-9,-14)

20

28.09. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

---

 

21

28.09. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

VK Raškovice

3:0 (16,14,13)

22

28.09. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

2:3 (-20,-18,19,18,-9)

23

28.09. 14:00

SK Metylovice

-

VK Karviná

0:3 (-24,-12,-11)

24

27.09. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ TŽ Třinec

3:2 (-18,-20,21,11,6)

 

25

05.10. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Poruba

3:2 (-20,16,-24,20,8)

26

05.10. 10:00

VK Karviná

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:1 (20,13,-18,16)

27

05.10. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

SK Metylovice

1:3 (-22,-23,12,-15)

28

05.10. 10:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (21,-22,13,17)

29

05.10. 10:00

---

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

 

30

05.10. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Slavoj Č. Těšín

1:3 (-22,18,-16,-14)

 

31

05.10. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Poruba

3:2 (-10,20,20,-16,10)

32

05.10. 14:00

VK Karviná

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:0 (18,26,15)

33

05.10. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

SK Metylovice

3:1 (26,19,-21,15)

34

05.10. 14:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (14,9,20)

35

05.10. 14:00

---

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

 

36

05.10. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-20,-19,-18)

 

37

12.10. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-16,-20,-7)

38

12.10. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (5,13,16)

39

12.10. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

---

 

40

12.10. 10:00

SK Metylovice

-

VK Raškovice

3:2 (17,-12,-22,16,16)

41

12.10. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-20,-14,-21)

42

11.10. 09:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Karviná

0:3 (-11,-22,-19)

 

43

12.10. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-9,-19,-15)

44

12.10. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (9,16,12)

45

12.10. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

---

 

46

12.10. 14:00

SK Metylovice

-

VK Raškovice

1:3 (-13,17,-25,-27)

47

12.10. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-26,-16,-20)

48

11.10. 13:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Karviná

0:3 (-20,-4,-18)

 

49

19.10. 10:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (9,11,10)

50

19.10. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ TŽ Třinec

2:3 (-6,-13,21,21,-12)

51

19.10. 10:00

VK Raškovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

2:3 (-21,-18,13,24,-12)

52

19.10. 10:00

---

-

SK Metylovice

 

53

19.10. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (-21,17,21,17)

54

19.10. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (22,11,18)

 

55

19.10. 14:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (7,14,12)

56

19.10. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ TŽ Třinec

3:2 (-22,13,-17,24,7)

57

19.10. 14:00

VK Raškovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:2 (-20,-22,21,20,3)

58

19.10. 14:00

---

-

SK Metylovice

 

59

19.10. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Palkovice

0:3 (-20,-25,-18)

60

19.10. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (17,14,25)

 

61

02.11. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

1:3 (-10,-15,20,-16)

62

02.11. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-18,-23,-22)

63

02.11. 10:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

1:3 (17,-15,-19,-14)

64

02.11. 10:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

---

 

65

02.11. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Raškovice

2:3 (-11,-21,8,8,-8)

66

02.11. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Karviná

0:3 (-12,-15,-6)

 

67

02.11. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-24,-11,-18)

68

02.11. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-18,-20,-23)

69

02.11. 14:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (24,17,18)

70

02.11. 14:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

---

 

71

02.11. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Raškovice

3:2 (-20,-16,17,20,12)

72

02.11. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Karviná

0:3 (-12,-10,-25)

 

73

09.11. 13:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (22,23,11)

74

09.11. 10:00

VK Raškovice

-

VK Karviná

0:3 (-15,-15,-11)

75

09.11. 10:00

---

-

TJ TŽ Třinec

 

76

09.11. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:1 (14,18,-15,15)

77

09.11. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

SK Metylovice

3:0 (10,8,9)

78

09.11. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (10,16,10)

 

79

09.11. 15:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (-20,17,17,21)

80

09.11. 14:00

VK Raškovice

-

VK Karviná

0:3 (-16,-9,-18)

81

09.11. 14:00

---

-

TJ TŽ Třinec

 

82

09.11. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:2 (-19,24,-21,13,13)

83

09.11. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

SK Metylovice

3:0 (11,11,11)

84

09.11. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (11,16,-16,21)

 

85

23.11. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Palkovice

1:3 (22,-19,-18,-21)

86

23.11. 10:00

SK Metylovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-13,-12,-14)

87

18.11. 16:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:1 (19,-24,25,18)

88

23.11. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ TŽ Třinec

3:1 (13,20,-20,12)

89

23.11. 10:00

VK Karviná

-

---

 

90

23.11. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Raškovice

3:0 (14,16,13)

 

91

23.11. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (17,13,-27,15)

92

23.11. 14:00

SK Metylovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-8,-15,-11)

93

18.11. 18:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Slavoj Č. Těšín

1:3 (-24,-19,26,-16)

94

23.11. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (12,23,13)

95

23.11. 14:00

VK Karviná

-

---

 

96

23.11. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

VK Raškovice

3:0 (13,20,11)

 

97

30.11. 10:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (22,23,-21,15)

98

30.11. 10:00

---

-

TJ Sokol Stará Bělá

 

99

30.11. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Karviná

0:3 (-14,-12,-9)

100

30.11. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (21,18,22)

101

30.11. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-11,-22,-17)

102

30.11. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

SK Metylovice

0:3 (-12,-21,-21)

 

103

30.11. 14:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (-15,19,19,22)

104

30.11. 14:00

---

-

TJ Sokol Stará Bělá

 

105

30.11. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Karviná

0:3 (-18,-14,-14)

106

30.11. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (20,19,19)

107

30.11. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (-22,-23,23,-19)

108

30.11. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

SK Metylovice

3:1 (15,25,-13,20)

 

109

07.12. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

SK Metylovice

1:3 (21,-11,-11,-23)

110

06.12. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (15,15,12)

111

07.12. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (18,22,17)

112

16.11. 10:00

VK Karviná

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:0 (19,20,27)

113

07.12. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (11,11,15)

114

07.12. 10:00

VK Raškovice

-

---

 

 

115

07.12. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

SK Metylovice

0:3 (-20,-6,-23)

116

06.12. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (-22,8,21,14)

117

07.12. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ TŽ Třinec

3:1 (22,-19,13,15)

118

16.11. 14:00

VK Karviná

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-18,-18,-26)

119

07.12. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (21,24,12)

120

07.12. 14:00

VK Raškovice

-

---

 

 

121

14.12. 10:00

---

-

TJ Sokol Poruba

 

122

14.12. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Raškovice

3:0 (21,18,23)

123

14.12. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (14,14,16)

124

14.12. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

VK Karviná

0:3 (-20,-23,-13)

125

14.12. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ TŽ Třinec

0:3 (-23,-25,-12)

126

14.12. 10:00

SK Metylovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-13,-23,-22)

 

127

14.12. 14:00

---

-

TJ Sokol Poruba

 

128

14.12. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Raškovice

3:0 (14,21,22)

129

14.12. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (16,14,17)

130

14.12. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

VK Karviná

2:3 (15,-17,23,-17,-13)

131

14.12. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ TŽ Třinec

0:3 (-20,-8,-21)

132

14.12. 14:00

SK Metylovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (20,-20,-22,-9)

 

133

11.01. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (-23,20,-18,-23)

134

11.01. 10:00

SK Metylovice

-

TJ TŽ Třinec

3:1 (7,-24,17,21)

135

11.01. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Karviná

0:3 (-10,-11,-15)

136

11.01. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (14,16,12)

137

11.01. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Raškovice

3:1 (11,13,-23,10)

138

11.01. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

---

 

 

139

11.01. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:1 (25,-13,24,25)

140

11.01. 14:00

SK Metylovice

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (19,24,22)

141

11.01. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Karviná

0:3 (-14,-10,-21)

142

11.01. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (17,22,14)

143

11.01. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Raškovice

3:0 (17,17,11)

144

11.01. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

---

 

 

145

18.01. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (22,12,-21,15)

146

18.01. 10:00

---

-

TJ Slavoj Č. Těšín

 

147

18.01. 10:00

VK Raškovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

1:3 (19,-21,-26,-11)

148

18.01. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (9,24,-21,12)

149

18.01. 10:00

VK Karviná

-

SK Metylovice

3:1 (10,16,-18,4)

150

18.01. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (-19,-20,20,-19)

 

151

18.01. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Poruba

3:1 (-24,15,22,14)

152

18.01. 14:00

---

-

TJ Slavoj Č. Těšín

 

153

18.01. 14:00

VK Raškovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-13,-22,-23)

154

18.01. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Sokol Palkovice

3:1 (20,15,-23,15)

155

18.01. 14:00

VK Karviná

-

SK Metylovice

3:0 (15,15,15)

156

18.01. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (-16,23,-27,-14)

 

157

25.01. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ TŽ Třinec

0:3 (-15,-20,-18)

158

24.01. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Karviná

2:3 (-23,19,-18,16,-16)

159

25.01. 10:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:2 (-17,-23,15,18,12)

160

25.01. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Raškovice

0:3 (-21,-21,-22)

161

25.01. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

---

 

162

25.01. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (15,13,15)

 

163

25.01. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ TŽ Třinec

0:3 (-19,-16,-17)

164

24.01. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Karviná

0:3 (-22,-17,-13)

165

25.01. 14:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:2 (-23,-20,8,20,3)

166

25.01. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Raškovice

0:3 (-17,-17,-15)

167

25.01. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

---

 

168

25.01. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:1 (17,15,-21,14)

 

169

01.02. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (19,20,17)

170

01.02. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-19,-12,-19)

171

01.02. 10:00

---

-

TJ Sokol Palkovice

 

172

01.02. 10:00

VK Raškovice

-

SK Metylovice

3:0 (22,23,22)

173

31.01. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:1 (23,14,-22,15)

174

28.02. 10:00

VK Karviná

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (15,13,12)

 

175

01.02. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Poruba

3:2 (16,-21,22,-25,8)

176

01.02. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-19,-15,-19)

177

01.02. 14:00

---

-

TJ Sokol Palkovice

 

178

01.02. 14:00

VK Raškovice

-

SK Metylovice

3:0 (18,14,17)

179

31.01. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (24,9,19)

180

28.02. 14:00

VK Karviná

-

TJ TŽ Třinec

3:0 (19,12,16)

 

181

08.02. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Karviná

0:3 (-9,-10,-9)

182

08.02. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:1 (22,-16,6,19)

183

07.02. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Raškovice

2:3 (20,-21,18,-21,-13)

184

08.02. 10:00

SK Metylovice

-

---

 

185

08.02. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

0:3 (-20,-23,-12)

186

08.02. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:1 (19,22,-19,20)

 

187

08.02. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Karviná

0:3 (-18,-13,-12)

188

08.02. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (25,19,22)

189

07.02. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Raškovice

3:0 (7,13,19)

190

08.02. 14:00

SK Metylovice

-

---

 

191

08.02. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

2:3 (-24,13,-17,21,-3)

192

08.02. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:2 (22,-21,-27,16,13)

 

193

15.02. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (11,8,9)

194

15.02. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (9,12,17)

195

15.02. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

SK Metylovice

3:0 (20,8,13)

196

15.02. 10:00

---

-

DTJ Polanka nad Odrou

 

197

15.02. 10:00

VK Raškovice

-

TJ TŽ Třinec

3:1 (-26,23,12,24)

198

20.02. 17:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (13,10,7)

 

199

15.02. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (14,9,10)

200

15.02. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (7,16,11)

201

15.02. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

SK Metylovice

3:1 (22,-18,18,13)

202

15.02. 14:00

---

-

DTJ Polanka nad Odrou

 

203

15.02. 14:00

VK Raškovice

-

TJ TŽ Třinec

3:2 (-23,15,-21,23,6)

204

20.02. 19:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (18,19,13)

 

205

22.02. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Stará Bělá

1:3 (12,-11,-20,-16)

206

22.02. 10:00

VK Karviná

-

VK Raškovice

3:0 (18,16,23)

207

22.02. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

---

 

208

21.02. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (12,16,22)

209

22.02. 10:00

SK Metylovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-11,-9,-16)

210

22.02. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-15,-19,-14)

 

211

22.02. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

TJ Sokol Stará Bělá

2:3 (18,22,-25,-15,-11)

212

22.02. 14:00

VK Karviná

-

VK Raškovice

3:0 (13,15,14)

213

22.02. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

---

 

214

21.02. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:0 (19,18,12)

215

22.02. 14:00

SK Metylovice

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-18,-18,-11)

216

22.02. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

0:3 (-7,-11,-17)

 

217

01.03. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Poruba

1:3 (-14,-14,13,-29)

218

01.03. 10:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

SK Metylovice

3:0 (11,9,19)

219

01.03. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

DTJ Polanka nad Odrou

3:0 (14,22,12)

220

01.03. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:2 (-14,20,-17,16,6)

221

01.03. 10:00

---

-

VK Karviná

 

222

01.03. 10:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:1 (19,23,-23,14)

 

223

01.03. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

TJ Sokol Poruba

0:3 (-22,-20,-10)

224

01.03. 14:00

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

-

SK Metylovice

3:0 (14,9,10)

225

01.03. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

DTJ Polanka nad Odrou

1:3 (-18,23,-23,-21)

226

01.03. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:1 (20,19,-24,12)

227

01.03. 14:00

---

-

VK Karviná

 

228

01.03. 14:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:1 (-13,17,25,20)

 

229

08.03. 09:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Raškovice

0:3 (-14,-20,-16)

230

08.03. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

---

 

231

08.03. 10:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:1 (20,7,-19,19)

232

08.03. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:0 (13,15,16)

233

07.03. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:1 (11,18,-19,14)

234

08.03. 10:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (10,17,16)

 

235

08.03. 13:00

TJ Sokol Poruba

-

VK Raškovice

3:2 (23,-14,-17,22,14)

236

08.03. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

---

 

237

08.03. 14:00

VK Karviná

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

3:1 (23,17,-17,11)

238

08.03. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Slavoj Č. Těšín

3:1 (18,-24,16,17)

239

07.03. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (14,20,16)

240

08.03. 14:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (16,17,16)

 

241

15.03. 10:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (23,12,15)

242

15.03. 10:00

TJ Sokol Palkovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-10,-9,-10)

243

15.03. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (12,14,23)

244

15.03. 10:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Karviná

1:3 (19,-11,-12,-19)

245

15.03. 10:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Stará Bělá

3:0 (20,20,17)

246

15.03. 10:00

---

-

VK Raškovice

 

 

247

15.03. 14:00

SK Metylovice

-

TJ Sokol Poruba

3:0 (22,17,20)

248

15.03. 14:00

TJ Sokol Palkovice

-

DTJ Polanka nad Odrou

0:3 (-16,-18,-20)

249

15.03. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:1 (-18,20,14,20)

250

15.03. 14:00

TJ Slavoj Č. Těšín

-

VK Karviná

3:1 (19,-22,13,26)

251

15.03. 14:00

TJ Sokol Frýdek - Místek B

-

TJ Sokol Stará Bělá

2:3 (-15,-23,19,20,-14)

252

15.03. 14:00

---

-

VK Raškovice

 

 

253

22.03. 10:00

TJ Sokol Poruba

-

---

 

254

22.03. 10:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

0:3 (-10,-23,-22)

255

22.03. 10:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-19,-14,-16)

256

22.03. 10:00

VK Karviná

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (22,19,14)

257

22.03. 10:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (18,11,11)

258

21.03. 09:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

SK Metylovice

3:0 (15,13,12)

 

259

22.03. 14:00

TJ Sokol Poruba

-

---

 

260

22.03. 14:00

VK Raškovice

-

TJ Sokol Frýdek - Místek B

0:3 (-19,-17,-23)

261

22.03. 14:00

TJ Sokol Stará Bělá

-

TJ Slavoj Č. Těšín

0:3 (-14,-17,-18)

262

22.03. 14:00

VK Karviná

-

VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (12,20,13)

263

22.03. 14:00

TJ TŽ Třinec

-

TJ Sokol Palkovice

3:0 (6,6,19)

264

21.03. 13:00

DTJ Polanka nad Odrou

-

SK Metylovice

3:0 (7,12,23)