KONEČNÁ TABULKA 2012/2013
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 32 | 30 | 2 | 0 | 91:16 | 2598:1607 | 88 |
2. | KV Tatra Kopřivnice | 32 | 28 | 4 | 0 | 86:22 | 2570:1801 | 82 |
3. | TJ Ostrava B | 32 | 25 | 7 | 0 | 78:28 | 2438:1820 | 74 |
4. | TJ Sokol Poruba | 32 | 18 | 14 | 0 | 67:48 | 2500:2161 | 56 |
5. | VK Raškovice | 32 | 15 | 17 | 0 | 58:60 | 2405:2449 | 45 |
6. | DTJ Polanka nad Odrou | 32 | 13 | 19 | 0 | 49:61 | 2279:2353 | 42 |
7. | TJ Jäkl Karviná | 32 | 11 | 21 | 0 | 41:68 | 1978:2342 | 33 |
8. | TJ Sokol Stará Bělá | 32 | 4 | 28 | 0 | 13:86 | 1355:2366 | 11 |
9. | TJ Sokol Palkovice | 32 | 0 | 30 | 2 | 2:96 | 1218:2442 | -1 |
1. kolo | |||||||
1 | 07.10. 09:00 | Sokol Poruba | - | Palkovice | řeší se na STK | 3:X | |
2 | 07.10. 09:00 | Polanka n. O. | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-28,-15,-13) | ||
3 | 06.10. 10:00 | Raškovice | - | --- | |||
4 | 06.10. 10:00 | Stará Bělá | - | TJ Ostrava B | hraje se na hale Mládeže | 0:3 (-8,-5,-11) | |
5 | 07.10. 09:00 | Karviná | - | Kopřivnice | oprava | 0:3 (-13,-13,-8) | |
2. kolo | |||||||
6 | 07.10. 13:00 | Sokol Poruba | - | Palkovice | řeší se na STK | 3:X | |
7 | 07.10. 11:00 | Polanka n. O. | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-11,-21,-19) | ||
8 | 06.10. 14:00 | Raškovice | - | --- | |||
9 | 06.10. 14:00 | Stará Bělá | - | TJ Ostrava B | hraje se na hale Mládeže | 0:3 (-11,-8,-8) | |
10 | 07.10. 12:00 | Karviná | - | Kopřivnice | oprava | 0:3 (-17,-14,-0) | |
3. kolo | |||||||
11 | 14.10. 09:00 | Palkovice | - | Kopřivnice | 0:3 (-12,-8,-13) | ||
12 | 13.10. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Karviná | 3:0 (15,6,5) | ||
13 | 13.10. 10:00 | --- | - | Stará Bělá | |||
14 | 14.10. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Raškovice | 3:1 (10,-24,13,6) | ||
15 | 13.10. 09:00 | Sokol Poruba | - | Polanka n. O. | 3:2 (-19,23,22,-15,11) | ||
4. kolo | |||||||
16 | 14.10. 13:00 | Palkovice | - | Kopřivnice | 0:3 (-11,-17,-6) | ||
17 | 13.10. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Karviná | 3:0 (5,16,10) | ||
18 | 13.10. 14:00 | --- | - | Stará Bělá | |||
19 | 14.10. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Raškovice | 3:0 (13,17,19) | ||
20 | 13.10. 13:00 | Sokol Poruba | - | Polanka n. O. | 3:0 (19,11,19) | ||
5. kolo | |||||||
21 | 21.10. 09:00 | Polanka n. O. | - | Palkovice | 3:0 (15,18,17) | ||
22 | 21.10. 10:00 | Raškovice | - | Sokol Poruba | 3:2 (-18,23,-22,25,11) | ||
23 | 20.10. 10:00 | Stará Bělá | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-11,-11,-10) | ||
24 | 20.10. 09:00 | Karviná | - | --- | |||
25 | 20.10. 10:00 | Kopřivnice | - | TJ Ostrava B | 3:0 (15,20,16) | ||
6. kolo | |||||||
26 | 21.10. 13:00 | Polanka n. O. | - | Palkovice | 3:0 (9,17,19) | ||
27 | 21.10. 14:00 | Raškovice | - | Sokol Poruba | 0:3 (-20,-27,-17) | ||
28 | 20.10. 14:00 | Stará Bělá | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-12,-2,-3) | ||
29 | 20.10. 14:00 | Karviná | - | --- | |||
30 | 20.10. 14:00 | Kopřivnice | - | TJ Ostrava B | 3:1 (18,-21,24,24) | ||
7. kolo | |||||||
31 | 03.11. 10:00 | Palkovice | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-2,-6,-8) | ||
32 | 03.11. 10:00 | --- | - | Kopřivnice | |||
33 | 04.11. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Karviná | 3:0 (7,16,15) | ||
34 | 03.11. 09:00 | Sokol Poruba | - | Stará Bělá | 3:0 (13,9,10) | ||
35 | 04.11. 09:00 | Polanka n. O. | - | Raškovice | 1:3 (-19,-24,22,-24) | ||
8. kolo | |||||||
36 | 03.11. 14:00 | Palkovice | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-10,-18,-14) | ||
37 | 03.11. 14:00 | --- | - | Kopřivnice | |||
38 | 04.11. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Karviná | 3:0 (14,11,15) | ||
39 | 03.11. 13:00 | Sokol Poruba | - | Stará Bělá | 3:0 (8,11,16) | ||
40 | 04.11. 11:00 | Polanka n. O. | - | Raškovice | 3:1 (-22,10,16,21) | ||
9. kolo | |||||||
41 | 10.11. 10:00 | Raškovice | - | Palkovice | 3:0 (15,17,18) | ||
42 | 10.11. 09:00 | Stará Bělá | - | Polanka n. O. | změna času | 0:3 (-6,-22,-13) | |
43 | 11.11. 09:00 | Karviná | - | Sokol Poruba | oprava | 3:2 (20,16,-14,-21,10) | |
44 | 10.11. 10:00 | Kopřivnice | - | Frenštát p.R. | 1:3 (-24,21,-19,-16) | ||
45 | 10.11. 10:00 | TJ Ostrava B | - | --- | |||
10. kolo | |||||||
46 | 10.11. 14:00 | Raškovice | - | Palkovice | 3:0 (21,10,22) | ||
47 | 10.11. 13:00 | Stará Bělá | - | Polanka n. O. | změna času | 0:3 (-9,-16,-13) | |
48 | 11.11. 12:00 | Karviná | - | Sokol Poruba | oprava | 0:3 (-25,-19,-24) | |
49 | 10.11. 14:00 | Kopřivnice | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-15,-21,-19) | ||
50 | 10.11. 14:00 | TJ Ostrava B | - | --- | |||
11. kolo | |||||||
51 | 17.11. 10:00 | Palkovice | - | --- | |||
52 | 17.11. 10:00 | Frenštát p.R. | - | TJ Ostrava B | 3:0 (10,10,15) | ||
53 | 17.11. 09:00 | Sokol Poruba | - | Kopřivnice | 0:3 (-19,-14,-21) | ||
54 | 18.11. 09:00 | Polanka n. O. | - | Karviná | 3:0 (16,27,16) | ||
55 | 17.11. 10:00 | Raškovice | - | Stará Bělá | 3:0 (14,20,11) | ||
12. kolo | |||||||
56 | 17.11. 14:00 | Palkovice | - | --- | |||
57 | 17.11. 14:00 | Frenštát p.R. | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-20,-21,-21) | ||
58 | 17.11. 13:00 | Sokol Poruba | - | Kopřivnice | 2:3 (24,-22,-23,20,-16) | ||
59 | 18.11. 11:00 | Polanka n. O. | - | Karviná | 3:2 (-19,-22,13,13,2) | ||
60 | 17.11. 14:00 | Raškovice | - | Stará Bělá | 3:0 (14,18,13) | ||
13. kolo | |||||||
61 | 24.11. 10:00 | Stará Bělá | - | Palkovice | 3:2 (-23,16,7,-22,17) | ||
62 | 25.11. 09:00 | Karviná | - | Raškovice | oprava | 2:3 (20,-19,-18,22,-5) | |
63 | 24.11. 10:00 | Kopřivnice | - | Polanka n. O. | 3:0 (14,14,11) | ||
64 | 01.12. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Sokol Poruba | dohrávka z důvodu ČP | 3:1 (19,-22,15,21) | |
65 | 24.11. 10:00 | --- | - | Frenštát p.R. | |||
14. kolo | |||||||
66 | 24.11. 14:00 | Stará Bělá | - | Palkovice | 3:0 (15,11,24) | ||
67 | 25.11. 12:00 | Karviná | - | Raškovice | oprava | 3:2 (13,-22,-13,21,9) | |
68 | 24.11. 14:00 | Kopřivnice | - | Polanka n. O. | 3:0 (14,17,16) | ||
69 | 01.12. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Sokol Poruba | dohrávka z důvodu ČP | 3:0 (20,12,18) | |
70 | 24.11. 14:00 | --- | - | Frenštát p.R. | |||
15. kolo | |||||||
71 | 02.12. 09:00 | Palkovice | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-6,-7,-11) | ||
72 | 01.12. 09:00 | Sokol Poruba | - | --- | |||
73 | 02.12. 09:00 | Polanka n. O. | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-15,-10,-21) | ||
74 | 01.12. 10:00 | Raškovice | - | Kopřivnice | 1:3 (-7,22,-17,-18) | ||
75 | 01.12. 10:00 | Stará Bělá | - | Karviná | 0:3 (-12,-16,-21) | ||
16. kolo | |||||||
76 | 02.12. 13:00 | Palkovice | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-4,-10,-9) | ||
77 | 01.12. 13:00 | Sokol Poruba | - | --- | |||
78 | 02.12. 11:00 | Polanka n. O. | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-18,-23,-15) | ||
79 | 01.12. 14:00 | Raškovice | - | Kopřivnice | 0:3 (-15,-13,-11) | ||
80 | 01.12. 14:00 | Stará Bělá | - | Karviná | 0:3 (-10,-18,-12) | ||
17. kolo | |||||||
81 | 09.12. 09:00 | Karviná | - | Palkovice | oprava | 3:0 (13,19,16) | |
82 | 08.12. 10:00 | Kopřivnice | - | Stará Bělá | 3:0 (5,11,5) | ||
83 | 08.12. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Raškovice | 3:1 (11,-17,25,15) | ||
84 | 08.12. 10:00 | --- | - | Polanka n. O. | |||
85 | 08.12. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Sokol Poruba | 3:1 (9,-16,16,15) | ||
18. kolo | |||||||
86 | 09.12. 12:00 | Karviná | - | Palkovice | oprava | 3:0 (3,22,5) | |
87 | 08.12. 14:00 | Kopřivnice | - | Stará Bělá | 3:0 (9,10,9) | ||
88 | 08.12. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Raškovice | 3:0 (16,18,16) | ||
89 | 08.12. 14:00 | --- | - | Polanka n. O. | |||
90 | 08.12. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Sokol Poruba | 3:2 (-18,-23,25,17,6) | ||
19. kolo | |||||||
91 | 20.01. 09:00 | Palkovice | - | Sokol Poruba | 0:3 (-8,-12,-16) | ||
92 | 19.01. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Polanka n. O. | 3:0 (21,14,13) | ||
93 | 19.01. 10:00 | --- | - | Raškovice | |||
94 | 19.01. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Stará Bělá | 3:0 (8,12,15) | ||
95 | 19.01. 10:00 | Kopřivnice | - | Karviná | 3:0 (16,6,17) | ||
20. kolo | |||||||
96 | 20.01. 13:00 | Palkovice | - | Sokol Poruba | 0:3 (-12,-13,-8) | ||
97 | 19.01. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Polanka n. O. | 3:0(12,24,12) | ||
98 | 19.01. 14:00 | --- | - | Raškovice | |||
99 | 19.01. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Stará Bělá | 3:0 (6,4,8) | ||
100 | 19.01. 14:00 | Kopřivnice | - | Karviná | 3:0 (10,11,17) | ||
21. kolo | |||||||
101 | 26.01. 10:00 | Kopřivnice | - | Palkovice | 3:0 (8,6,9) | ||
102 | 13.01. 09:00 | Karviná | - | TJ Ostrava B | Změna termínu, NH !!! | 1:3 (-16,16,-11,-14) | |
103 | 26.01. 10:00 | Stará Bělá | - | --- | |||
104 | 26.01. 10:00 | Raškovice | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-16,-19,-12) | ||
105 | 27.01. 09:00 | Polanka n. O. | - | Sokol Poruba | 0:3 (-14,-17,-20) | ||
22. kolo | |||||||
106 | 26.01. 14:00 | Kopřivnice | - | Palkovice | 3:0 (8,8,11) | ||
107 | 13.01. 12:00 | Karviná | - | TJ Ostrava B | změna termínu, NH | 0:3 (-13,-17,-20) | |
108 | 26.01. 14:00 | Stará Bělá | - | --- | |||
109 | 26.01. 14:00 | Raškovice | - | Frenštát p.R. | 2:3 (19,22,-20,-16,-11) | ||
110 | 27.01. 11:00 | Polanka n. O. | - | Sokol Poruba | 0:3 (-21,-21,-21) | ||
23. kolo | |||||||
111 | 03.02. 09:00 | Palkovice | - | Polanka n. O. | 0:3 (-18,-22,-20) | ||
112 | 02.02. 09:00 | Sokol Poruba | - | Raškovice | 3:2 (13,16,-24,-22,14) | ||
113 | 02.02. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Stará Bělá | 3:0 (6,9,7) | ||
114 | 02.02. 10:00 | --- | - | Karviná | |||
115 | 02.02. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Kopřivnice | 1:3 (-18,-11,21,-20) | ||
24. kolo | |||||||
116 | 03.02. 13:00 | Palkovice | - | Polanka n. O. | 0:3 (-25,-16,-23) | ||
117 | 02.02. 13:00 | Sokol Poruba | - | Raškovice | 1:3 (-22,-23,18,-24) | ||
118 | 02.02. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Stará Bělá | 3:0 (10,9,14) | ||
119 | 02.02. 14:00 | --- | - | Karviná | |||
120 | 02.02. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Kopřivnice | 0:3 (-16,-21,-12) | ||
25. kolo | |||||||
121 | 09.02. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Palkovice | 3:0 (6,9,16) | ||
122 | 09.02. 10:00 | Kopřivnice | - | --- | |||
123 | 10.02. 09:00 | Karviná | - | Frenštát p.R. | oprava | 0:3 (-7,-16,-11) | |
124 | 09.02. 09:00 | Stará Bělá | - | Sokol Poruba | hraje se na sokole poruba | 0:3 (-9,-13,-14) | |
125 | 09.02. 10:00 | Raškovice | - | Polanka n. O. | 3:0 (20,18,21) | ||
26. kolo | |||||||
126 | 09.02. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Palkovice | 3:0 (20,17,11) | ||
127 | 09.02. 14:00 | Kopřivnice | - | --- | |||
128 | 10.02. 12:00 | Karviná | - | Frenštát p.R. | oprava | 0:3 (-7,-11,-18) | |
129 | 09.02. 12:00 | Stará Bělá | - | Sokol Poruba | hraje se na sokole poruba | 0:3 (-9,-8,-9) | |
130 | 09.02. 14:00 | Raškovice | - | Polanka n. O. | 3:2 (12,-25,17,-18,8) | ||
27. kolo | |||||||
131 | 17.02. 09:00 | Palkovice | - | Raškovice | 0:3 (-7,-11,-15) | ||
132 | 17.02. 09:00 | Polanka n. O. | - | Stará Bělá | 3:0 (9,20,15) | ||
133 | 16.02. 09:00 | Sokol Poruba | - | Karviná | 3:1 (-22,9,10,9) | ||
134 | 16.02. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Kopřivnice | 3:1(-25,21,18,13) | ||
135 | 16.02. 10:00 | --- | - | TJ Ostrava B | |||
28. kolo | |||||||
136 | 17.02. 13:00 | Palkovice | - | Raškovice | 0:3 (-12,-9,-7) | ||
137 | 17.02. 11:00 | Polanka n. O. | - | Stará Bělá | 3:0 (11,15,22) | ||
138 | 16.02. 13:00 | Sokol Poruba | - | Karviná | 3:0 (18,16,16) | ||
139 | 16.02. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Kopřivnice | 3:0 (14,22,18) | ||
140 | 16.02. 14:00 | --- | - | TJ Ostrava B | |||
29. kolo | |||||||
141 | 23.02. 10:00 | --- | - | Palkovice | |||
142 | 23.02. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Frenštát p.R. | 3:1 (22,17,-9,23) | ||
143 | 14.02. 15:00 | Kopřivnice | - | Sokol Poruba | 3:0 (18,18,7) | ||
144 | 24.02. 09:00 | Karviná | - | Polanka n. O. | oprava | 1:3 (22,-20,-21,-20) | |
145 | 06.03. 17:00 | Stará Bělá | - | Raškovice | 0:3 (-14,-10,-14) | ||
30. kolo | |||||||
146 | 23.02. 14:00 | --- | - | Palkovice | |||
147 | 23.02. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Frenštát p.R. | 0:3 (-12,-22,-23) | ||
148 | 14.02. 18:00 | Kopřivnice | - | Sokol Poruba | 3:0 (19,21,14) | ||
149 | 24.02. 12:00 | Karviná | - | Polanka n. O. | oprava | 0:3 (-27,-19,-15) | |
150 | 06.03. 19:00 | Stará Bělá | - | Raškovice | 0:3 (-11,-16,-14) | ||
31. kolo | |||||||
151 | 11.03. 17:00 | Palkovice | - | Stará Bělá | 0:3 (-19,-23,-20) | ||
152 | 03.03. 10:00 | Raškovice | - | Karviná | 3:1 (-17,17,13,16) | ||
153 | 17.03. 09:00 | Polanka n. O. | - | Kopřivnice | dohoda | 1:3 (24,-17,-18,-22) | |
154 | 02.03. 09:00 | Sokol Poruba | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-22,-20,-24) | ||
155 | 02.03. 10:00 | Frenštát p.R. | - | --- | |||
32. kolo | |||||||
156 | 11.03. 18:30 | Palkovice | - | Stará Bělá | 0:3 (-12,-10,-20) | ||
157 | 03.03. 14:00 | Raškovice | - | Karviná | 1:3 (-17,22,-16,-21) | ||
158 | 17.03. 11:00 | Polanka n. O. | - | Kopřivnice | dohoda | 2:3 (-17,-21,21,22,-10) | |
159 | 02.03. 13:00 | Sokol Poruba | - | TJ Ostrava B | 3:1 (-14,23,20,20) | ||
160 | 02.03. 14:00 | Frenštát p.R. | - | --- | |||
33. kolo | |||||||
161 | 09.03. 10:00 | Frenštát p.R. | - | Palkovice | 3:0 (7,9,10) | ||
162 | 09.03. 10:00 | --- | - | Sokol Poruba | |||
163 | 09.03. 10:00 | TJ Ostrava B | - | Polanka n. O. | 3:2 (13,-22,-26,9,7) | ||
164 | 09.03. 10:00 | Kopřivnice | - | Raškovice | 3:0 (22,17,13) | ||
165 | 10.03. 09:00 | Karviná | - | Stará Bělá | oprava | 3:0 (17,12,12) | |
34. kolo | |||||||
166 | 09.03. 14:00 | Frenštát p.R. | - | Palkovice | 3:0 (5,6,9) | ||
167 | 09.03. 14:00 | --- | - | Sokol Poruba | |||
168 | 09.03. 14:00 | TJ Ostrava B | - | Polanka n. O. | 3:0 (19,18,19) | ||
169 | 09.03. 14:00 | Kopřivnice | - | Raškovice | 3:1 (6,23,-16,23) | ||
170 | 10.03. 12:00 | Karviná | - | Stará Bělá | 3:0 (13,21,9) | ||
35. kolo | |||||||
171 | 17.03. 10:00 | Palkovice | - | Karviná | vytížení haly | 0:3 (-15,-15,-17) | |
172 | 16.03. 10:00 | Stará Bělá | - | Kopřivnice | 0:3 (-13,-18,-11) | ||
173 | 16.03. 10:00 | Raškovice | - | TJ Ostrava B | 1:3 (-14,-12,13,-20) | ||
174 | 17.03. 09:00 | Polanka n. O. | - | --- | |||
175 | 16.03. 09:00 | Sokol Poruba | - | Frenštát p.R. | 1:3 (-17,19,-15,-9) | ||
36. kolo | |||||||
176 | 17.03. 13:00 | Palkovice | - | Karviná | 0:3 (-18,-18,-14) | ||
177 | 16.03. 14:00 | Stará Bělá | - | Kopřivnice | 1:3 (-15,22,-18,-16) | ||
178 | 16.03. 14:00 | Raškovice | - | TJ Ostrava B | 0:3 (-14,-12,-15) | ||
179 | 17.03. 11:00 | Polanka n. O. | - | --- | |||
180 | 16.03. 13:00 | Sokol Poruba | - | Frenštát p.R. | 1:3 (-9,-10,23,-15) |