Archív informací

 
 

KALENDÁŘ AKCÍ - DUBEN 2017

 
termín hrací doba soutěž/akce družstvo místo konání Poznámka
pátek 21.4. 18.00-20.00 Okresní přebor  muži:
MostyxRaškovice
Mosty u Jablunkova  
úterý 25.4. 18.00-20.00 Okresní přebor muži:
VK RAŠKOVICE xTJ TŽ Třinec
hala Raškovice ZRUŠENO
sobota 22.4.-neděle 23.4.   Mistrovství ČR -Regionální kolo mladší žačky Brno  
čtvrtek 27.4. 16.30-18.30 Letní pohár L.Hajduška-OP trojky mladší žactvo A Raškovice přeloženo z 20.4.
pátek 28.4. 16.30-18.30 Letní pohár L.Hajduška-OP trojky mladší žactvo B Frýdlant,ZŠ Komenského přeloženo z 20.4
sobota 29.4. 9.00-15.00 Okresní přebor žactva - šestky  starší žactvo hala SPŠ MÍSTEK přeloženo z 15.4.
neděle 30.4. 10.00-15.30 Barevný minivolejbal 1.-6.třída Ostrava,Varenská  
 
 

BŘEZEN 2017

 den                        hrací doba             soutěž                         družstvo                         místo konání
sobota    4.3.           9.00 - 15.00        krajský přebor            ml.žačky                     Kopřivnice
 
neděle    5.3.           9.30 - 14.00        oblastní kolo               1.-6.třída                   6.ZŠ Frýdek-Místek
                                                            barevný mini                                         
 
pátek    10.3.           14.30-16.00       barevný mini              1.-4.třída                   ZŠ Komenského Frýdlant
                                                          s Beskyďáčkem           (žlutý-červený)
 
neděle   12.3.           9.00-15.00         krajský přebor             starší žačky               víceúčelová hala Raškovice    
                               10.00-15.00        krajský přebor             ženy                           víceúčelová hala Raškovice
 
pondělí  13.3.      16.00 - 18.00    okresní přebor-trojky  družstvo A,B                         víceúčelová hala Raškovice
 
čtvrtek 16.3.       16.30 - 18.30  okresní přebor-trojky      družstvo C                 Metylovice
 
sobota     18.3.          9.00 - 15.00        krajský přebor         ml.žačky                   Nový Jičín
 
neděle    19.3.          10.00-15.00         krajský přebor         ženy                         tělocvična ZŠ Morávka
 
pátek    24.3.           14.30-16.00       barevný mini              1.-4.třída                 ZŠ Komenského Frýdlant
                                                          s Beskyďáčkem           (žlutý-červený)
 
sobota    26.3.          9.00 - 15.00       okresní přebor          žactvo                      víceúčelová hala Raškovice
 
středa  29.3.            8.00-15.00      Velikonoční barevný mini                     6.ZŠ FM
 

ÚNOR 2017

 den                        hrací doba           soutěž                     družstvo         místo konání
sobota      4.2.       9.00-15.00       krajský přebor             ml.žačky         Karviná
                                                     krajský přebor               ženy             Palkovice
 
neděle    12.2.       9.00-15.00       krajský přebor             st.žačky          víceúčelová hala Raškovice
              12.2.       8.00-15.00       oblastní kolo                1.-6.třída        Ostrava, Varenská 40a
                                                      barevný mini
čtvrtek    16.2.       16.00-18.00    okresní přebor trojic     dr.A,B,C          víceúčelová hala Raškovice
 
sobota     18.2.       10.00              krajský přebor žen-útěcha                   Štítina
sobota    25.2.      10.00             krajský přebor žen-útěcha                      Polanka
 
neděle     26.2.       9.00 -15.00    okresní přebor žactva-šestky-st.žactvo  víceúčelová hala Raškovice    
  
 

LEDEN 2017

 den                        hrací doba           soutěž                     družstvo         místo konání
pátek       6.1.      16.30-18.30   okresní přebor trojic - družstvo A, B -  Frýdlant ZŠ Komenského
 
čtvrtek   12.1.      17.30-19.00    okresní přebor trojic - družstvo C -     Palkovice
 
sobota    14.1.       9.00 -15.00    okresní přebor žactva - šestky -         Čeladná
 
neděle    15.1.       9.00 -15.00    krajský přebor starších žaček -           Krnov
                             9.00 -15.00    krajský přebor žen -                           víceúčelová hala Raškovice
 
sobota     21.1.      9.00 - 15.00    krajský přebor mladších žaček -         Karviná
sobota     28.1.      9.00 - 14.30    krajský přebor žen                             víceúčelová hala Raškovice 
 

PROSINEC 2016

1.12. OP žactva (družstvo A,C)-trojky hala Raškovice - sraz 15.30

4.12. KP starších žaček - Palkovice

         KP ženy - hala Raškovice

6.12. OP žactva (družstvo B) - trojky, tělocvična SPŠ Místek

12.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 4.-5.třídu v době tréninku od 16.00-18.00

14.12. Vánoční barevný minivolejbal - žlutá, oranžová, červená - hala Raškovice, v době školního vyučování pořádá ZŠ Raškovice, p. Muroňová 

15.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 6.-9.třídu v době tréninku od 16.-19.00 hodin

17.12. KP mladších žaček -Ostrava)

18.12. KP starších žaček - Kopřivnice

30.12. vánoční turnaj pro všechny členy VK Raškovice od 16.00

 

listopad 2016

 

Podzimní úklid hřiště, šaten, klubovny 19.11. v 9.00

 

Termíny všech mistrovských soutěží

Termín  soutěž kategorie kde začátek utkání
čtvrtek 3.11. okresní přebor trojic 5.třída(pokročilí), 6.-7.třída SPŠ Místek 15.30
pátek  4.11. okresní přebor muži hala Raškovice 18.00
sobota 5.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída hala Raškovice 9.00
5.11. krajský přebor ženy Kozlovice 9.00
neděle 6.11. barevný minivolejbal 1.-7.třída 6.ZŠ FM sraz 8.00
pátek 11.11. okresní přebor muži Frýdlant 18.00
sobota 12.11. okresní přebor žactvo 7.-9.třída hala Raškovice 9.00
neděle 13.11. krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11 krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11. krajský přebor starší žačky 7.-9.třída Nový Jičín 9.00
sobota 26.11. krajský přebor ženy Frenštát 10.00
sobota 26.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída bude upřesněno 9.00

 

ŘÍJEN 2016

sobota 1.10. - KP mladších žaček - hala Raškovice - 9.00

neděle 2.10.  - KP ženy (Frenštát)     - hala Raškovice 9.00

čtvrtek 6.10.  - OP žactvo-trojice - SPŠ FM - 16.00

pátek 7.10. - OP muži - FM

sobota 8.10.  - KP ženy Štramberk

pondělí 10.10.2016 - OP muži - hala Raškovice (Hnojník) 18.00

sobota 15.10. - KP ženy FM

pátek 21.10.2016 - OP muži - Staříč

neděle 23.10.2016 - KP ženy(Hnojník) - hala Raškovice - 9.00

                               - KP starší žačky - hala Raškovice - 9.00

pondělí 24.10. 2016 - OP muži - hala Raškovice (Třanovice) 18.00

sobota 29.10.2016 - OP žactvo - hala Raškovice - 10.00

 

ZÁŘÍ 2016

středa 7.9.    - OP muži - Třinec x VK Raškovice
pátek 9.9.     - OP muži - VK Raškovice x VK Karviná
sobota 10.9. - TURNAJ MLADŠÍCH ŽAČEK - na 11.ZŠ Frýdek-Místek
pátek 16.9.   - OP muži - TJ Sokol Nýdek x VK Raškovice
sobota 17.9.  - neděle 18.9. Mistrovství ČR v barevném minivolejbale Brno
pátek 23.9. - OP muži - VK Raškovice x Třanovice
sobota 24.9. - KP ženy - Metylovice x VK Raškovice
sobota 24.9. - OP žactvo - hala Raškovice
neděle 25.9. - KP starších žaček - kvalifikace  - hala Raškovice
 
 

ZTRÁTY A NÁLEZY

Po skončení mládežnických turnajů a sportovních akcích zůstaly v areálu tyto věci:

černá mikina s kapucí,chlapecká modrozelená bunda,nylonová větrovka,několik triček a dresů,sportovní vesta,džínová bunda,tepláky,tenisky,sluneční brýle a další věci.

Věci budou uloženy 1měsíc,poté budou zbývající věci zlikvidovány

ČERVEN 2016

9.6.   OP TROJIC-Letní pohár Lumíta Hajdůška, skupina A-od 16.00
10.6. OP muži - od 18.00
17.6. VALNÁ HROMADA PRO VŠECHNY ČLENY VK
18.6.-19.6. Malá cena Beskyd - turnaje mládeže od 9.00
23.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíra Hajdůška - od 16.00
27.6. ZÁVĚREČNÝ TURNAJ mládeže S POSEZENÍM od 16.00 A SCHŮZKOU RODIČŮ -od 18,30hodin
 
 

Květen 2016 - od 16.5. tréninky dle počasí na kurtech

6.5. OP muži - Karviná - Raškovice (v Karviné)

7.5. Jarní brigáda na kurtech

7.5. Turnaj seniorek v Ostravě

8.5. Okresní soutěž šestkového volejbalu-závěrečný turnaj - Víceúčelová sportovní hala Raškovice

12.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

                                                  - družstvo A - hala SPŠ

13.5. OP muži - Raškovice-Mosty u Jabl. (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

13.5-15.5. Účast na turnaji mladších žaček v Přerově

20.5. OP muži - Sokol FM-Raškovice (sokolovna FM)

26.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C

27.5.  Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A

27.5. OP muži - Raškovice-Staříč (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

 

 

Duben 2016

MLÁDEŽ:
 

sobota 02.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 Sokolovna Frýdlant n/O

čtvrtek 14.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

pátek 15.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B - Frýdlant n/O

sobota 23.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 - Frýdek-MÍSTEK

neděle 24.4.2016 Přípravka (1.-5.třída) OV Varenská postupové kolo

čtvrtek 28.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška

 

ŽENY:

sobota 9.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Třinec

 

sobota 16.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

sobota 23.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

sobota 30.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Polanka nad Odrou

 

Muži:

pátek 15.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Sk třanovice

 

pátek 22.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Tj Sokol Nýdek

 

pátek 29.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

 

Březen 2016

úterý 1.3. 2016 Okresní přebor trojic mladšího žactva - Frýdlant n/O
 
sobota 5.3. 2016 Krajský pohár mladších žaček -ZŠ Dobrá, sraz v 8.00 hodin
 
sobota 5.3. 2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka
 
neděle 13.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - Metylovice
 
neděle 20.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka
 
úterý 22.3.2016 Barevný minivolejbal - 6.ZŠ

 

čtvrtek 31.3. 2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VÍCEÚČELOVÉ SPORTOVNÍ HALY V RAŠKOVICÍCH V 15.15 HODIN

 K U L T U R N Í  A   S P O R T O V N Í   P R O G R A M

 

BŘEZEN 2017

 den                        hrací doba             soutěž                         družstvo                         místo konání
sobota    4.3.           9.00 - 15.00        krajský přebor            ml.žačky                     Kopřivnice
 
neděle    5.3.           9.30 - 14.00        oblastní kolo               1.-6.třída                   6.ZŠ Frýdek-Místek
                                                            barevný mini                                         
 
pátek    10.3.           14.30-16.00       barevný mini              1.-4.třída                   ZŠ Komenského Frýdlant
                                                          s Beskyďáčkem           (žlutý-červený)
 
neděle   12.3.           9.00-15.00         krajský přebor             starší žačky               víceúčelová hala Raškovice    
                               10.00-15.00        krajský přebor             ženy                           víceúčelová hala Raškovice
 
pondělí  13.3.      16.00 - 18.00    okresní přebor-trojky  družstvo A,B                         víceúčelová hala Raškovice
 
čtvrtek 16.3.       16.30 - 18.30  okresní přebor-trojky      družstvo C                 Metylovice
 
sobota     18.3.          9.00 - 15.00        krajský přebor         ml.žačky                   Nový Jičín
 
neděle    19.3.          10.00-15.00         krajský přebor         ženy                         tělocvična ZŠ Morávka
 
pátek    24.3.           14.30-16.00       barevný mini              1.-4.třída                 ZŠ Komenského Frýdlant
                                                          s Beskyďáčkem           (žlutý-červený)
 
sobota    26.3.          9.00 - 15.00       okresní přebor          žactvo                      víceúčelová hala Raškovice
 
středa  29.3.            8.00-15.00      Velikonoční barevný mini                     6.ZŠ FM
 

ÚNOR 2017

 den                        hrací doba           soutěž                     družstvo         místo konání
sobota      4.2.       9.00-15.00       krajský přebor             ml.žačky         Karviná
                                                     krajský přebor               ženy             Palkovice
 
neděle    12.2.       9.00-15.00       krajský přebor             st.žačky          víceúčelová hala Raškovice
              12.2.       8.00-15.00       oblastní kolo                1.-6.třída        Ostrava, Varenská 40a
                                                      barevný mini
čtvrtek    16.2.       16.00-18.00    okresní přebor trojic     dr.A,B,C          víceúčelová hala Raškovice
 
sobota     18.2.       10.00              krajský přebor žen-útěcha                   Štítina
sobota    25.2.      10.00             krajský přebor žen-útěcha                      Polanka
 
neděle     26.2.       9.00 -15.00    okresní přebor žactva-šestky-st.žactvo  víceúčelová hala Raškovice    
  
 

LEDEN 2017

 den                        hrací doba           soutěž                     družstvo         místo konání
pátek       6.1.      16.30-18.30   okresní přebor trojic - družstvo A, B -  Frýdlant ZŠ Komenského
 
čtvrtek   12.1.      17.30-19.00    okresní přebor trojic - družstvo C -     Palkovice
 
sobota    14.1.       9.00 -15.00    okresní přebor žactva - šestky -         Čeladná
 
neděle    15.1.       9.00 -15.00    krajský přebor starších žaček -           Krnov
                             9.00 -15.00    krajský přebor žen -                           víceúčelová hala Raškovice
 
sobota     21.1.      9.00 - 15.00    krajský přebor mladších žaček -         Karviná
sobota     28.1.      9.00 - 14.30    krajský přebor žen                             víceúčelová hala Raškovice 
 

PROSINEC 2016

1.12. OP žactva (družstvo A,C)-trojky hala Raškovice - sraz 15.30

4.12. KP starších žaček - Palkovice

         KP ženy - hala Raškovice

6.12. OP žactva (družstvo B) - trojky, tělocvična SPŠ Místek

12.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 4.-5.třídu v době tréninku od 16.00-18.00

14.12. Vánoční barevný minivolejbal - žlutá, oranžová, červená - hala Raškovice, v době školního vyučování pořádá ZŠ Raškovice, p. Muroňová 

15.12. Vánoční závěrečný turnaj pro 6.-9.třídu v době tréninku od 16.-19.00 hodin

17.12. KP mladších žaček -Ostrava)

18.12. KP starších žaček - Kopřivnice

30.12. vánoční turnaj pro všechny členy VK Raškovice od 16.00

 

listopad 2016

 

Podzimní úklid hřiště, šaten, klubovny 19.11. v 9.00

 

Termíny všech mistrovských soutěží

Termín  soutěž kategorie kde začátek utkání
čtvrtek 3.11. okresní přebor trojic 5.třída(pokročilí), 6.-7.třída SPŠ Místek 15.30
pátek  4.11. okresní přebor muži hala Raškovice 18.00
sobota 5.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída hala Raškovice 9.00
5.11. krajský přebor ženy Kozlovice 9.00
neděle 6.11. barevný minivolejbal 1.-7.třída 6.ZŠ FM sraz 8.00
pátek 11.11. okresní přebor muži Frýdlant 18.00
sobota 12.11. okresní přebor žactvo 7.-9.třída hala Raškovice 9.00
neděle 13.11. krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11 krajský přebor ženy hala Raškovice 9.00
neděle 20.11. krajský přebor starší žačky 7.-9.třída Nový Jičín 9.00
sobota 26.11. krajský přebor ženy Frenštát 10.00
sobota 26.11. krajský přebor mladší žačky 6.-7.třída bude upřesněno 9.00

 

ŘÍJEN 2016

sobota 1.10. - KP mladších žaček - hala Raškovice - 9.00

neděle 2.10.  - KP ženy (Frenštát)     - hala Raškovice 9.00

čtvrtek 6.10.  - OP žactvo-trojice - SPŠ FM - 16.00

pátek 7.10. - OP muži - FM

sobota 8.10.  - KP ženy Štramberk

pondělí 10.10.2016 - OP muži - hala Raškovice (Hnojník) 18.00

sobota 15.10. - KP ženy FM

pátek 21.10.2016 - OP muži - Staříč

neděle 23.10.2016 - KP ženy(Hnojník) - hala Raškovice - 9.00

                               - KP starší žačky - hala Raškovice - 9.00

pondělí 24.10. 2016 - OP muži - hala Raškovice (Třanovice) 18.00

sobota 29.10.2016 - OP žactvo - hala Raškovice - 10.00

 

ZÁŘÍ 2016

středa 7.9.    - OP muži - Třinec x VK Raškovice
pátek 9.9.     - OP muži - VK Raškovice x VK Karviná
sobota 10.9. - TURNAJ MLADŠÍCH ŽAČEK - na 11.ZŠ Frýdek-Místek
pátek 16.9.   - OP muži - TJ Sokol Nýdek x VK Raškovice
sobota 17.9.  - neděle 18.9. Mistrovství ČR v barevném minivolejbale Brno
pátek 23.9. - OP muži - VK Raškovice x Třanovice
sobota 24.9. - KP ženy - Metylovice x VK Raškovice
sobota 24.9. - OP žactvo - hala Raškovice
neděle 25.9. - KP starších žaček - kvalifikace  - hala Raškovice
 
 

ZTRÁTY A NÁLEZY

Po skončení mládežnických turnajů a sportovních akcích zůstaly v areálu tyto věci:

černá mikina s kapucí,chlapecká modrozelená bunda,nylonová větrovka,několik triček a dresů,sportovní vesta,džínová bunda,tepláky,tenisky,sluneční brýle a další věci.

Věci budou uloženy 1měsíc,poté budou zbývající věci zlikvidovány

ČERVEN 2016

9.6.   OP TROJIC-Letní pohár Lumíta Hajdůška, skupina A-od 16.00
10.6. OP muži - od 18.00
17.6. VALNÁ HROMADA PRO VŠECHNY ČLENY VK
18.6.-19.6. Malá cena Beskyd - turnaje mládeže od 9.00
23.6. OP TROJIC-Letní pohár Lumíra Hajdůška - od 16.00
27.6. ZÁVĚREČNÝ TURNAJ mládeže S POSEZENÍM od 16.00 A SCHŮZKOU RODIČŮ -od 18,30hodin
 
 

Květen 2016 - od 16.5. tréninky dle počasí na kurtech

6.5. OP muži - Karviná - Raškovice (v Karviné)

7.5. Jarní brigáda na kurtech

7.5. Turnaj seniorek v Ostravě

8.5. Okresní soutěž šestkového volejbalu-závěrečný turnaj - Víceúčelová sportovní hala Raškovice

12.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

                                                  - družstvo A - hala SPŠ

13.5. OP muži - Raškovice-Mosty u Jabl. (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

13.5-15.5. Účast na turnaji mladších žaček v Přerově

20.5. OP muži - Sokol FM-Raškovice (sokolovna FM)

26.5. Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B, C

27.5.  Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A

27.5. OP muži - Raškovice-Staříč (Raškovice -kurty nebo hala dle počasí)

 

 

Duben 2016

MLÁDEŽ:
 

sobota 02.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 Sokolovna Frýdlant n/O

čtvrtek 14.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo A, C- Víceúčelová sportovní hala Raškovice

pátek 15.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška - družstvo B - Frýdlant n/O

sobota 23.04.2016 Okresní soutěž šestkového volejbalu 2015/2016 - Frýdek-MÍSTEK

neděle 24.4.2016 Přípravka (1.-5.třída) OV Varenská postupové kolo

čtvrtek 28.4.2016 Letní pohár Lumíra Hajdůška

 

ŽENY:

sobota 9.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Třinec

 

sobota 16.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

sobota 23.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Vk Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

sobota 30.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Polanka nad Odrou

 

Muži:

pátek 15.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Sk třanovice

 

pátek 22.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Tj Sokol Nýdek

 

pátek 29.4.2016 Rozpis a výsledky 2015/2016 Raškovice (Víceúčelová sportovní hala Raškovice)

 

 

Březen 2016

úterý 1.3. 2016 Okresní přebor trojic mladšího žactva - Frýdlant n/O
 
sobota 5.3. 2016 Krajský pohár mladších žaček -ZŠ Dobrá, sraz v 8.00 hodin
 
sobota 5.3. 2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka
 
neděle 13.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - Metylovice
 
neděle 20.3.2016 Krajský přebor II. třídy žen - ZŠ Morávka
 
úterý 22.3.2016 Barevný minivolejbal - 6.ZŠ

 

čtvrtek 31.3. 2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VÍCEÚČELOVÉ SPORTOVNÍ HALY V RAŠKOVICÍCH V 15.15 HODIN

 K U L T U R N Í  A   S P O R T O V N Í   P R O G R A M

 

Vyhledávání