SEZÓNA 2017/2018

Soupisky družstev VK Raškovice - Okresní přebor trojic - mladší žactvo

 

Soupiska VK Raškovice A

Příjmení a jméno

Datum narození

1. Andrlová Vendula

01.09. 2004

2. Luxová Martina

15.07. 2005

3. Hyrníková Pavlína

18.01. 2005

4. Strašilová Vanessa

16.10. 2005

5. Javorová Sára

07.10. 2006

6. Hostačná Veronika/Hlisnikovská Ludmila

20.09 2005/2.7.2007

 

Soupiska VK Raškovice B

Příjmení a jméno

Datum narození

1. Blahutová Simona

03.06. 2007

2. Kačmařík Vojtěch

06.02. 2006

3. Kohut Matěj

04.06. 2007

4. Kotásková Barbora

13.08. 2005

5. Smítalová Tereza

17.11. 2004

6. Ochman Šimon

17.12. 2006

 

Soupiska VK Raškovice C

Příjmení a jméno

Datum narození

1. Dorociak Dominik

12.02. 2006

2. Garba Tomáš

10.03. 2006

3. Kožušník Jan Waldemar

24.04. 2006

4. Strnadel Daniel

19.11.2007

5. Klega Vojtěch

28.12. 2004

6. Novotný Stanislav

17.12.2007

 

Soupiska družstva VK Raškovice - krajský přebor mladších žaček

 
  ZÁKLADNÍ SESTAVA   ter ny tur na KP ml.ž. MČR
hráč/ka příjmenía jméno        rok nar. 7.10. 4.11. 25.11. 16.12. 27.1. 17.2. 3.3. 17.3. 13.-15.4.
1. Andrlová Vendula 2004 1 1 1 1          
2. Blahutová Simona 2007 1 1 1 1          
3. Hyrníková Pavlína 2005 1 1 1 1          
4. Kotásková Barbora 2005 0 1 0 0          
5. Luxová Martina 2005 1 1 1 1          
6. Ošťadálová Kateřina 2005 1 0 0 0          
7. Smítalová Tereza 2004 1 1 1 1          
8. Strašilová Vanessa 2005 1 1 1 1          
9. Javorová Sára 2006 0 1 0 0          
  NÁHRADNICE                   MČR
hráč/ka příjmení jméno rok nar 7.10. 4.11. 25.11 16.12. 27.1. 17.2. 3.3. 17.3. 13.-15.4.
1. Babulíková Anna 2007 0 0 0 0          
2. Babulíková Ema 2007 0 0 1 1          
3. Hlisnikovská Ludmila 2007 0 0 1 0          
4. Hostačná Veronika 2005 0 0 0 0          
5. Klanicová Klára 2006 0 0 0 0          
6. Kurečková Karolína 2007 0 0 0 0          
7. Macková Veronika 2008 0 0 0 0          
8. Peterová Natálie 2007 0 0 0 0          
 
ZÁKLADNÍ SESTAVA
termínyturnajůKPml.ž.hráč/kapříjmenía jméno       rok narození7.10.4.11.25.11.16.12.27.1.17.2.3.3.17.3.1.Andrlová Vendula2004







2.Blahutová Simona2007







3.Foldynová Kamila2004







4.Hyrníková Pavlína2005







5.Kotásková Barbora2005







6.Luxová Martina2005







7.Ošťadálová Kateřina2005







8.Smítalová Tereza2004







9.Strašilová Vanessa2005