Krajský přebor mladších žaček
Termíny dalších turnajů:
1. turnaj: 4.11.2017 - pořadatel: VK Raškovice, místo konání: ZŠ Dobrá (skupina A)
2.turnaj: 25.11.2017 - pořadatel: Orlová, ZŠ Školní, Školní 862, Orlová (skupina A)
3.turnaj: 16.12.2017 - pořadtel: Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu (skupina B)
4. turnaj: 27.1.2018 - pořadatel: VK Raškovice, skupina C
5.turnaj: 17.2.2018 - pořadatel: VK Raškovice, víceúčelová sportovní hala, skupina B
6.turnaj: 3.3.2018 - pořadatel: VK Raškovice, ZŠ Dobrá, skupina C
7.turnaj 17.3.2018 - Kopřivnice, skupina C
Krajský přebor žákyň ml. (MS-ZKYM)
Konečná tabulka soutěže
|
Skupina C 7.kolo KP mladších žaček (MS-ZKYM-T7C), 17.3.2018
pořadatel: Klub volejbalu Kopřivnice, ZŠ 17. listopadu (2 kurty)
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | VK Raškovice | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 150:109 | 9 | |
2. | Klub volejbalu Kopřivnice | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 148:127 | 5 | |
3. | TJ Ostrava B | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 137:143 | 4 | |
4. | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 94:150 | 0 |
1. kolo | |||||||
1 | 17.03. 09:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 2:0 (14,7) | ||
2 | 17.03. 09:00 | VK Raškovice | - | TJ Ostrava B | 2:0 (13,18) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 17.03. 10:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | - | TJ Ostrava B | 0:2 (-16,-19) | ||
4 | 17.03. 10:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | VK Raškovice | 0:2 (-19,-21) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 17.03. 11:00 | VK Raškovice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 2:0 (15,23) | ||
6 | 17.03. 11:00 | TJ Ostrava B | - | Klub volejbalu Kopřivnice | 1:2 (-18,18,-13) | |
Skupina C, 6.kolo KP mladších žaček (MS-ZKYM-T6C) - 3.3.2018 ZŠ Dobrá, pořadatel:VK Raškovice
3. skupina: pořadatel: VK Raškovice, ZŠ Dobrá, Dobrá 860, 739 51 Dobrá (2 kurty)
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 171:146 | 7 | |
2. | VK Raškovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 172:136 | 6 | |
3. | TJ Ostrava B | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 139:146 | 4 | |
4. | TJ Nový Jičín B | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 104:158 | 1 |
1. kolo | |||||||
1 | 03.03. 09:00 | VK Raškovice | - | TJ Nový Jičín B | 2:0 (9,16) | ||
2 | 03.03. 09:00 | TJ Ostrava B | - | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | 0:2 (-21,-20) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 03.03. 10:00 | TJ Nový Jičín B | - | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | 1:2 (18,-8,-11) | ||
4 | 03.03. 10:00 | VK Raškovice | - | TJ Ostrava B | 2:1 (16,-21,7) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 03.03. 11:00 | TJ Ostrava B | - | TJ Nový Jičín B | 2:0 (13,22) | ||
6 | 03.03. 11:00 | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | - | VK Raškovice | 2:1 (23,-23,13) | |
Skupina 5.kolo k.p. mladších žaček (MS-ZKYM-T5B) - 17.2.2018 Raškovice
2.skupina: pořadatel: VK RAŠKOVICE, Víceúčelová sportovní hala Raškovice (2 kurty)
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | ŠSK Bílovec | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 151:119 | 9 | |
2. | Klub volejbalu Kopřivnice | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | 136:129 | 6 | |
3. | VK Karviná | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 141:163 | 2 | |
4. | VK Raškovice | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 149:166 | 1 |
1. kolo | |||||||
1 | 17.02. 09:00 | VK Karviná | - | VK Raškovice | 2:1 (-22,26,11) | ||
2 | 17.02. 09:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | ŠSK Bílovec | 0:2 (-21,-14) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 17.02. 10:00 | VK Raškovice | - | ŠSK Bílovec | 0:2 (-20,-21) | ||
4 | 17.02. 10:00 | VK Karviná | - | Klub volejbalu Kopřivnice | 0:2 (-20,-13) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 17.02. 11:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | VK Raškovice | 2:0 (24,22) | ||
6 | 17.02. 11:00 | ŠSK Bílovec | - | VK Karviná | 2:0 (24,19) |
Skupina 4.kolo k.p. mladších žaček (MS-ZKYM-T4C)-27.1.2018
3. skupina: pořadatel: VK Raškovice, Víceúčelová sportovní hala Raškovice (2 kurty)
|
Skupina 3.kolo k.p. mladších žaček (MS-ZKYM-T3B)-pořadatel: Klub volejbalu Kopřivnice, ZŠ 17. listopadu - 16.12.2017
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | VK Karviná | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 150:113 | 9 | |
2. | TJ Krnov | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 138:140 | 5 | |
3. | Klub volejbalu Kopřivnice | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 121:140 | 3 | |
4. | VK Raškovice | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 136:152 | 1 |
1. kolo | |||||||
1 | 16.12. 09:00 | VK Raškovice | - | VK Karviná | 0:2 (-19,-23) | ||
2 | 16.12. 09:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | TJ Krnov | 0:2 (-19,-17) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 16.12. 10:00 | VK Karviná | - | TJ Krnov | 2:0 (22,14) | ||
4 | 16.12. 10:00 | VK Raškovice | - | Klub volejbalu Kopřivnice | 0:2 (-21,-19) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 16.12. 11:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | VK Karviná | 0:2 (-16,-19) | ||
6 | 16.12. 11:00 | TJ Krnov | - | VK Raškovice | 2:1 (-12,18,11) | |
Skupina 2.kolo MS-ZKYM-T2A, pořadatel SK Slezan Orlová, ZŠ Školní, 1kurt - 25.11.20175.11.2017
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 160:138 | 8 | |
2. | TJ Ostrava A | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | 146:121 | 6 | |
3. | TJ Sokol Frýdek - Místek | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 149:163 | 3 | |
4. | VK Raškovice | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 128:161 | 1 |
1. kolo | |||||||
1 | 25.11. 09:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | TJ Sokol Frýdek - Místek | 2:1 (19,-20,8) | ||
2 | 25.11. 10:00 | TJ Ostrava A | - | VK Raškovice | 2:0 (18,17) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 25.11. 11:00 | TJ Sokol Frýdek - Místek | - | VK Raškovice | 2:1 (-21,16,12) | ||
4 | 25.11. 12:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | TJ Ostrava A | 2:0 (23,23) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 25.11. 13:00 | TJ Ostrava A | - | TJ Sokol Frýdek - Místek | 2:0 (21,15) | ||
6 | 25.11. 14:00 | VK Raškovice | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 0:2 (-17,-23) | |
Skupina 1.kolo - MS-ZKYM-T1A - pořadatel: VK Raškovice, ZŠ Dobrá-2 kurty - 4.11.2017
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 150:97 | 9 | |
2. | TJ Ostrava A | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | 142:106 | 6 | |
3. | VK Raškovice | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 115:141 | 3 | |
4. | ŠSK Bílovec | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 89:152 | 0 |
1. kolo | |||||||
1 | 04.11. 09:00 | TJ Ostrava A | - | VK Raškovice | 2:0 (15,23) | ||
2 | 04.11. 09:00 | ŠSK Bílovec | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 0:2 (-13,-17) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 04.11. 10:00 | VK Raškovice | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 0:2 (-12,-13) | ||
4 | 04.11. 10:00 | TJ Ostrava A | - | ŠSK Bílovec | 2:0 (13,5) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 04.11. 11:00 | ŠSK Bílovec | - | VK Raškovice | 0:2 (-16,-25) | ||
6 | 04.11. 11:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | TJ Ostrava A | 2:0 (23,19) | |
Skupina KP ml.žákyně kval.sk. B (MS-ZKYM-KVB) - BÍLOVEC - 7.10.2017
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | ŠSK Bílovec | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | 212:172 | 8 |
2. | VK Raškovice | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 211:151 | 7 |
3. | Klub volejbalu Kopřivnice | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:5 | 187:174 | 6 |
4. | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:7 | 141:207 | 5 |
5. | TJ Sokol Stará Bělá | 4 | 0 | 4 | 0 | 2:8 | 166:213 | 4 |
1. kolo | |||||||
2 | 07.10. 09:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | - | TJ Sokol Stará Bělá | 2:1 (23,-14,9) | ||
3 | 07.10. 09:00 | VK Raškovice | - | Klub volejbalu Kopřivnice | 2:0 (23,20) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 07.10. 10:00 | TJ Sokol Stará Bělá | - | VK Raškovice | 0:2 (-11,-9) | ||
6 | 07.10. 10:00 | ŠSK Bílovec | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 2:0 (16,21) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 07.10. 11:00 | VK Raškovice | - | ŠSK Bílovec | 1:2 (-23,22,-13) | ||
9 | 07.10. 11:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | TJ Sokol Stará Bělá | 2:1 (14,-19,11) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 07.10. 12:00 | ŠSK Bílovec | - | Klub volejbalu Kopřivnice | 2:0 (23,12) | ||
12 | 07.10. 12:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | - | VK Raškovice | 0:2 (-8,-18) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 07.10. 13:00 | Klub volejbalu Kopřivnice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 2:0 (6,18) | ||
15 | 07.10. 13:00 | TJ Sokol Stará Bělá | - | ŠSK Bílovec | 0:2 (-16,-23) | |
p. | družstvo | utkání | body |
1. | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 3 | 54 |
2. | TJ Ostrava A | 3 | 48 |
3. | TJ Sokol Frýdek - Místek | 3 | 40 |
4. | TJ Nový Jičín A | 3 | 36 |
5. | VK Raškovice | 3 | 36 |
6. | TJ Krnov | 3 | 31 |
7. | ŠSK Bílovec | 3 | 30 |
8. | Klub volejbalu Kopřivnice | 3 | 29 |
9. | VK Karviná | 3 | 27 |
10. | TJ Ostrava B | 3 | 23 |
11. | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | 3 | 18 |
12. | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 3 | 14 |
13. | TJ Sokol Stará Bělá | 3 | 13 |
14. | TJ Nový Jičín B | 3 | 9 |
15. | TJ Nový Jičín C | 3 | 6 |
16. | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B | 3 | 3 |