Okresní přebor-trojice-mladší žactvo 10-03/2018
VÝSLEDKOVÝ SERVIS
KONEČNÁ CELKOVÁ TABULKA
Pořadí | Družstvo | 11. | 12. | 1. | 2. | 3 | celkem |
1. | GV Beskydy A | 18 | 18 | 19 | 16 | 19 | 90 |
2. | VK Raškovice B | 17 | 15 | 18 | 18 | 17 | 85 |
3. | VK Raškovice A | 15 | 14 | 14 | 19 | 18 | 80 |
4. | TJ Sokol FM A | 13 | 17 | 16 | 17 | 16 | 79 |
5. | Red Volley FnO A | 16 | 16 | 17 | 15 | 13 | 77 |
6. | GV Beskydy B | 12 | 13 | 15 | 14 | 15 | 69 |
7. | SK Metylovice | 14 | 12 | 13 | 13 | 12 | 64 |
8. | VK Raškovice C | 8 | 11 | 12 | 12 | 14 | 57 |
9. | Red Volley FnO C |
11 | 10 | 11 | 11 | 11 | 54 |
10. | TJ Sokol Palkovice |
9 | 8 | 10 | 9 | 10 | 46 |
11. | ZŠ Janovice starší | 10 | 9 | 7 | 8 | 6 | 40 |
12. | Sokol FM B | 5 | 6 | 9 | 10 | 8 | 38 |
13 | ZŠ Brušperk | 6 | 4 | 8 | 7 | 7 | 32 |
14 | ZŠ Janovice mladší | 4 | 7 | 6 | 5 | 1 | 23 |
15 | Red Volley FnO B | 7 | 5 | 3 | 3 | 4 | 22 |
16 | ZŠ Kunčice | 4 | 6 | 9 | 19 | ||
17 | Red Volley FnO D | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | 14 |
18 | TJ Sokol Fryčovice | 1 | 3 | 5 | 2 | 3 | 14 |
19 | TJ Sokol Hnojník | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 9 |
6. TURNAJ - čtvrtek 15.3. Raškovice
Kompletní výsledky zde:
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body |
1. | Green Volley Beskydy A | 7:1 | 122:93 | 7 |
2. | VK Raškovice A | 4:4 | 115:104 | 4 |
3. | VK Raškovice B | 4:4 | 109:105 | 4 |
4. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 3:5 | 98:109 | 3 |
5. | Green Volley Beskydy B | 2:4 | 111:103 | 2 |
Skupina B - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body |
1. | VK Raškovice C | 7:1 | 127:102 | 7 |
2. | Red Volley Beskydy A | 6:2 | 115:73 | 6 |
3. | SK Metylovice | 5:3 | 117:100 | 5 |
4. | Red Volley Beskydy C | 2:6 | 87:113 | 2 |
5. | TJ Sokol Palkovice | 0:8 | 62:120 | 0 |
Skupina C - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body |
1. | ZŠ Kunčice | 6:2 | 114:99 | 6 |
2. | TJ Sokol FM B | 5:3 | 114:86 | 5 |
3. | ZŠ Brušperk | 4:4 | 103:101 | 4 |
4. | ZŠ Janovice starší | 3:5 | 88:105 | 3 |
5. | Red Volley Beskydy D | 2:6 | 87:115 | 2 |
Skupina D - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body |
1. | Red Voley Beskydy B | 9:0 | 136:85 | 9 |
2. | TJ Sokol Fryčovice | 5:4 | 118:119 | 5 |
3. | TJ Sokol Hnojník | 3:6 | 109:123 | 3 |
4. | ZŠ Janovice mladší | 1:8 | 102:138 | 1 |
5. TURNAJ - pátek 9.2. ZŠ Komenského FnO
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | VK Raškovice A | 5:3 | 118:105 | 5 | |
2. | VK Raškovice B | 5:3 | 101:107 | 5 | |
3. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 4:4 | 101:103 | 4 | |
4. | Green Volley Beskydy A | 4:4 | 111:103 | 4 | |
5. | Red Volley Beskydy A | 2:6 | 98:110 | 2 | sestup |
Skupina B - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | Green Volley Beskydy B | 7:1 | 112:71 | 7 | postup |
2. | SK Metylovice | 6:2 | 113:70 | 6 | |
3. | VK Raškovice C | 5:3 | 102:87 | 5 | |
4. | Red Volley Beskydy C | 1:7 | 60:117 | 1 | |
5. | TJ Sokol Frýdek-Místek B | 1:7 | 55:118 | 1 | sestup |
Kompletní výsledky Zpráva č. 12_výsledky únorových turnajů.xlsx (96,1 kB)
4. TURNAJ - čtvrtek 11.1. OD 16.00 v hale Raškovice - skupina A, C
GV Beskydy A, GV Beskydy b, VK Raškovice B, Red Volley FnO A, Sokol FM A
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | Green Volley Beskydy A | 8:0 | 120:80 | 8 | |
2. | VK Raškovice B | 5:3 | 111:89 | 5 | |
3. | Red Volley Beskydy A | 4:4 | 94:103 | 4 | |
4. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 1:7 | 93:109 | 1 | |
5. | Green Volley Beskydy B | 1:7 | 78:115 | 1 | sestup |
Skupina B - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | VK Raškovice A | 8:0 | 120:78 | 8 | postup |
2. | SK Metylovice | 5:3 | 105:90 | 5 | |
3. | VK Raškovice C | 4:4 | 111:96 | 4 | |
4. | Red Volley Beskydy C | 2:6 | 81:115 | 4 | |
5. | TJ Sokol Palkovice | 0:8 | 80:118 | 0 | sestup |
Kompletní výsledky zde.
3. TURNAJ - čtvrtek 7.12. OD 16.00 v hale SPŠ - skupina A
GV Beskydy A, VK Raškovice A, VK Raškovice B, Red Volley FnO A, Sokol FM A
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | Green Volley Beskydy A | 10:2 | 175:119 | 10 | |
2. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 6:6 | 149:162 | 6 | |
3. | VK Raškovice B | 5:7 | 144:162 | 5 | |
4. | Red Volley Beskydy A | 5:7 | 149:159 | 5 | |
5. | VK Raškovice A | 4:8 | 150:165 | 4 | sestup |
3. TURNAJ - pátek 8.12. OD 16.00 v ZŠ Komenského Frýdlant - skupina B
TJ Sokol Palkovice, Red Volley FnO B, Raškovice C, Janovice mladší
Skupina B - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | Green Volley Beskydy B | 9:3 | 171:155 | 9 | postup |
2. | SK Metylovice | 8:4 | 171:132 | 8 | |
3. | VK Raškovice C | 8:4 | 168:129 | 8 | |
4. | Red Volley Beskydy C | 4:8 | 129:164 | 4 | |
5. | ZŠ Janovice starší | 1:11 | 115:177 | 1 |
sestup |
2. TURNAJ - 2.11.2017 od 16.00 v hale v Raškovicích - VÝSLEDKY
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | Green Volley Beskydy A | 8:0 | 122:69 | 8 | |
2. | VK Raškovice B | 4:4 | 107:100 | 4 | |
3. | Red Volley Beskydy A | 4:4 | 105:109 | 4 | |
4. | VK Raškovice A | 4:4 | 102:106 | 4 | |
5. | SK Metylovice | 0:8 | 69:121 | 0 |
sestup |
Skupina C
Poř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body | |
1. | VK Raškovice C | 6:2 | 116:82 | 6 | postup |
2. | Red Volley Beskydy B | 6:2 | 111:90 | 6 | |
3. | ZŠ Brušperk | 0:8 | 65:120 | 0 | sestup |
1. kvalifikační turnaj - 10.10.2017 od 16.00 v hale SPŠ v Místku -VÝSLEDKY
Skupina A - Celkové pořadí
POř. | Družstvo | poměr setů | poměr míčů | body |
1. | Green Volley Beskydy A | 10:0 | 100:44 | 10 |
2. | VK Raškovice A | 8:2 | 90:64 | 8 |
3. | TJ Sokol Palkovice | 5:5 | 74:74 | 5 |
4. | Red Volley B | 4:6 | 73:87 | 4 |
5. | TJ Sokol FM B | 3:7 | 65:89 | 3 |
6. | ZŠ Janovice mladší | 0:10 | 55:100 | 0 |
Skupina B - Celkové pořadí
1. | VK Raškovice B | 10:0 | 100:60 | 10 |
2. | Green Volley Beskydy B | 6:4 | 90:74 | 6 |
3. | Red Volley C | 5:5 | 75:89 | 5 |
4. | ZŠ Janovice starší | 4:6 | 82:88 | 4 |
5. | TJ Sokol Fryčovice | 4:6 | 74:88 | 4 |
6. | TJ Sokol Hnojník | 1:9 | 67:95 | 1 |
Skupina C - Celkové pořadí
1. | Red Volley FnO A | 9:1 | 99:49 | 9 |
2. | SK Metylovice | 8:2 | 90:67 | 8 |
3. | TJ Sokol FM A | 7:3 | 91:75 | 7 |
4. | ZŠ Brušperk | 3:7 | 75:91 | 3 |
5. | VK Raškovice C | 3:7 | 70:90 | 3 |
6. | Red Volley D | 0:10 | 47:100 | 0 |