Krajský pohár ml.žaček 2015/2016 - ŘÍJEN/DUBEN
- hraje se v přesně daných termínech, viz. níže v různých tělocvičnách jednotlivých přihlášených družstev
- velikost hřiště 6,0 x 6,0 m
- výška sítě 220 cm
Termíny turnajů:
Celková tabulka
p. | družstvo | utkání | body |
1. | TJ Ostrava A | 8 | 99 |
2. | TJ Nový Jičín A | 8 | 95 |
3. | ŠSK Bílovec A | 8 | 89 |
4. | TJ Sokol Frýdek - Místek A | 8 | 70 |
5. | CVČ ASTRA Frenštát p.R. | 8 | 69 |
6. | TJ Ostrava B | 8 | 65 |
7. | TJ Nový Jičín B | 8 | 56 |
8. | ŠSK Bílovec B | 8 | 47 |
9. | KV Tatra Kopřivnice A | 8 | 47 |
10. | VK Raškovice | 8 | 31 |
11. | VK Karviná | 8 | 28 |
12. | TJ Nový Jičín C | 8 | 19 |
13. | TJ Sokol Frýdek - Místek B | 5 | 9 |
14. | KV Tatra Kopřivnice B | 4 | 9 |
15. | KV Tatra Kopřivnice C | 3 | 3 |
7. turnaj soutěže - skupina C, pořadatel: Kopřivnice - 17.listopadu
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | VK Raškovice | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:0 | 200:97 | 8 |
2. | TJ Nový Jičín C | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:4 | 184:174 | 7 |
3. | KV Tatra Kopřivnice B | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:5 | 169:187 | 6 |
4. | TJ Sokol Frýdek - Místek B | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:6 | 157:182 | 5 |
5. | KV Tatra Kopřivnice C | 4 | 0 | 4 | 0 | 2:8 | 150:220 | 4 |
1. kolo | ||||||
2 | 19.3.2016 | TJ Nový Jičín C | - | KV Tatra Kopřivnice C | 2:1 (8,-21,12) | |
3 | 19.3.2016 | KV Tatra Kopřivnice B | - | Frýdek - Místek B | 2:0 (21,18) | |
2. kolo | ||||||
5 | 19.3.2016 | KV Tatra Kopřivnice C | - | KV Tatra Kopřivnice B | 1:2 (-14,19,-9) | |
6 | 19.3.2016 | VK Raškovice | - | TJ Nový Jičín C | 2:0 (12,5) | |
3. kolo | ||||||
8 | 19.3.2016 | KV Tatra Kopřivnice B | - | VK Raškovice | 0:2 (-8,-22) | |
9 | 19.3.2016 | Frýdek - Místek B | - | KV Tatra Kopřivnice C | 2:0 (10,16) | |
4. kolo | ||||||
11 | 19.3.2016 | VK Raškovice | - | Frýdek - Místek B | 2:0 (8,11) | |
12 | 19.3.2016 | TJ Nový Jičín C | - | KV Tatra Kopřivnice B | 2:0 (14,16) | |
5. kolo | ||||||
14 | 19.3.2016 | Frýdek - Místek B | - | TJ Nový Jičín C | 1:2 (16,-15,-9) | |
15 | 19.3.2016 | KV Tatra Kopřivnice C | - | VK Raškovice | 0:2 (-15,-16) |
5.3.2016 - 6. turnaj soutěže, ZŠ Dobrá
# | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | TJ Ostrava B | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:3 | 233:209 | 8 | |
2 | TJ Nový Jičín B | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | 194:150 | 6 | |
3 | ŠSK Bílovec B | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 155:170 | 6 | |
4 | KV Tatra Kopřivnice A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | 198:211 | 5 | |
5 | VK Raškovice | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | 156:196 | 5 |
6.2.2016 - 5. turnaj soutěže, Nový Jíčín
Jana Krestová Anička Gucká, Stela Húzková, Pája Kováčová, Sára Mecová, Adéla Blahutová,
Nikol Rusňáková, Alena Garbová, Karolína Popelková, Bára Macková
Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | B | |||
1 | VK Raškovice | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | |
2 | TJ Nový Jičín C | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | 5 | |
3 | Frýdek - Místek B | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | 4 | |
4 | KV Tatra Kopřivnice B | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | 3 |
23.1.2016 - 4. turnaj soutěže, ZŠ Dobrá
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Nový Jičín B | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 203:135 | 7 |
2. | CVČ ASTRA Frenštát p.R. | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:4 | 228:196 | 7 |
3. | ŠSK Bílovec B | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:6 | 160:200 | 6 |
4. | KV Tatra Kopřivnice A | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:6 | 187:197 | 5 |
5. | VK Raškovice | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:7 | 164:214 | 5 |
1. kolo | |||||||
2 | 23.01. 09:00 | TJ Nový Jičín B | - | ŠSK Bílovec B | 2:0 (7,16) | ||
3 | 23.01. 09:00 | KV Tatra Kopřivnice A | - | VK Raškovice | 2:0 (15,17) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 23.01. 10:30 | ŠSK Bílovec B | - | KV Tatra Kopřivnice A | 2:1 (18,-15,12) | ||
6 | 23.01. 10:30 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | - | TJ Nový Jičín B | 2:1 (13,-25,13) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 23.01. 12:00 | KV Tatra Kopřivnice A | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 1:2 (20,-20,-13) | ||
9 | 23.01. 12:00 | VK Raškovice | - | ŠSK Bílovec B | 1:2 (-7,21,-13) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 23.01. 13:30 | TJ Frenštát pod Radhoštěm | - | VK Raškovice | 1:2 (-17,24,-10) | ||
12 | 23.01. 13:30 | TJ Nový Jičín B | - | KV Tatra Kopřivnice A | 2:0 (13,11) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 23.01. 15:00 | VK Raškovice | - | TJ Nový Jičín B | 0:2 (-13,-10) | ||
15 | 23.01. 15:00 | ŠSK Bílovec B | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 0:2 (-8,-13) |
12.12 2015 - 3. turnaj soutěže, F-M 11. ZŠ
Tabulka skupiny C
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | VK Raškovice | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 148:135 | 6 |
2. | VK Karviná | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 151:124 | 5 |
3. | TJ Nový Jičín C | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:5 | 139:147 | 4 |
4. | TJ Sokol Frýdek - Místek B | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:6 | 128:160 | 3 |
Výsledky:
1. kolo | |||||||
1 | 12.12. 09:00 | VK Raškovice | - | Frýdek - Místek B | 2:0 (21,20) | ||
2 | 12.12. 09:00 | VK Karviná | - | TJ Nový Jičín C | 2:0 (23,13) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 12.12. 10:30 | Frýdek - Místek B | - | TJ Nový Jičín C | 1:2 (-16,17,-5) | ||
4 | 12.12. 10:30 | VK Raškovice | - | VK Karviná | 2:1 (-7,13,10) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 12.12. 12:00 | VK Karviná | - | Frýdek - Místek B | 2:0 (15,26) | ||
6 | 12.12. 12:00 | TJ Nový Jičín C | - | VK Raškovice | 0:2 (-22,-24) |
21.11 2015 - 2. turnaj soutěže, Nový Jičín
Tabulka skupiny C
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Nový Jičín B | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 153:80 | 6 |
2. | VK Raškovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:3 | 139:129 | 5 |
3. | VK Karviná | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:4 | 139:153 | 4 |
4. | TJ Nový Jičín C | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:6 | 81:150 | 3 |
|
1. kolo |
||||||
1 |
21.11. 09:00 |
TJ Nový Jičín B |
- |
TJ Nový Jičín C |
|
2:0 (8,9) |
|
|
2. kolo |
||||||
2 |
21.11. 10:30 |
VK Raškovice |
- |
VK Karviná |
|
2:1 (14,-23,13) |
|
|
3. kolo |
||||||
3 |
21.11. 12:00 |
TJ Nový Jičín C |
- |
VK Karviná |
|
0:2 (-16,-21) |
|
|
4. kolo |
||||||
4 |
21.11. 13:30 |
TJ Nový Jičín B |
- |
VK Raškovice |
|
2:0 (4,22) |
|
|
5. kolo |
||||||
5 |
21.11. 15:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Nový Jičín C |
|
2:0 (12,15) |
|
|
6. kolo |
||||||
6 |
21.11. 16:30 |
VK Karviná |
- |
TJ Nový Jičín B |
|
0:2 (-11,-26) |
|
7.11 2015 - 1. turnaj soutěže, Karviná
Tabulka skupiny C
p. |
družstvo |
utkání |
V |
P |
K |
sety |
míče |
body |
1. |
3 |
3 |
0 |
0 |
6:1 |
161:99 |
6 |
|
2. |
3 |
2 |
1 |
0 |
5:3 |
154:135 |
5 |
|
3. |
3 |
1 |
2 |
0 |
3:4 |
136:129 |
4 |
|
4. |
3 |
0 |
3 |
0 |
0:6 |
62:150 |
3 |
1. kolo | |||||||
1 | 07.11. 09:00 | VK Karviná | - | TJ Nový Jičín C | 2:0 (15,9) | ||
2 | 07.11. 09:00 | ŠSK Bílovec B | - | VK Raškovice | 2:1 (-21,13,11) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 07.11. 10:30 | TJ Nový Jičín C | - | VK Raškovice | 0:2 (-10,-12) | ||
4 | 07.11. 10:30 | VK Karviná | - | ŠSK Bílovec B | 0:2 (-16,-18) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 07.11. 12:00 | ŠSK Bílovec B | - | TJ Nový Jičín C | 2:0 (7,9) | ||
6 | 07.11. 12:00 | VK Raškovice | - | VK Karviná | 2:1 (18,-15,9) |
10.10 2015 - kvalifikace - Nový Jíčín - hala ABC