Okresní soutěž žactva - trojkový volejbal

Výsledky

Konečná tabulka k 16.2.2017 listopad prosinec leden únor březen Body
1. VK Raškovice A 16 18 21 21 19 95
2. Red Volley Frýdlant n/O B 15 17 20 20 22 94
3. Red Volley Frýdlant n/O A 17 16 18 18 21 90
4.  VK Raškovice B 12 14 19 22 20 87
5. Green Volley Beskydy A 14 12 17 19   62
6. VK Beskydy FnO 13 15 15 17   60
7. Green Volley Beskydy C 11 13 16 15   55
8. Green Volley Beskydy B 9 11 13 16   49
9. TJ Sokol Frýdek-Místek A 8 10 14 14   46
10.-11. SK Metylovice 7 8 12 12   39
10.-11. VK Raškovice C 10 7 9 13   39
12. TJ Sokol Frýdek-Místek B 4 9 10 9   32
13. ZŠ Janovice - HOLKY 3 6 11 11   31
14. TJ Sokol Frýdek-Místek C 5 4 7 8   24
15. TJ Sokol Palkovice A 6 1 8 7   22
16. ZŠ Janovice -kluci 0 5 6 4   15
17. VK Beskydy Frýdlant n/O B 2 3 2 6   13
18. VK Beskydy Frýdlant n/O C 1 2 3 2   8
19. ZŠ Kunčice p/O B     5 10   15
20. ZŠ Kunčice p/O A     4 5   9
21. Red Volley Frýdlant n/O       3   3
22. HNojník       1   1

 

4. T U R N A J - čtvrtek 16.února 2017, družstvo A, B, C - 16.15 RAŠKOVICE

Skupina A:

Pořadí:     Body Sety Míče pODÍL
1. VK Raškovice B 9 9:0 135:79  
2. VK Raškovice A 4 4:5 105:113  
3. Red Volley Frýdlant n/O B 3 3:6 113:116  
4. Green Volley Beskydy  A 2 2:7 85:130
 
SESTUP DO SK.B

 

Skupina C:

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. TJ Sokol FM A 6 6:3 123:89 1,382 postup do sk.B
2. VK Raškovice C 6 6:3 113:121 0,934
3. SK Metylovice 5 5:4 121:108  
4. Janovice -holky 1 1:8 89:128
 
sestup do skupiny D
 

 

3. T U R N A J - pátek 6.ledna 2017, družstvo A, B - 16.30 ZŠ Komenského, Frýdlant n/O

 
Výsledky

Skupina A:

Pořadí:     Body Sety Míče
1. VK Raškovice A 6 6:3 124:92
2. Red Volley Frýdlant n/O B 6 6:3 115:115
3. VK Raškovice B 5 5:4 120:120
4. Red Volley Frýdlant n/O A 1 1:8 112:129
 

 

3. T U R N A J - čtvrtek 12.ledna 2017, družstvo C - 17.30 Palkovice

 

Výsledky

Skupina D:

Pořadí Družstvo Body sety Míče  
1. VK Raškovice C 8 8:1 133:98 postup do sk.C
2. TJ Sokol Palkovice 4 4:5 120:119  
3. TJ Sokol FM C 4 4:5 104:1110  
4. ZŠ Janovice - kluci 2 2:7 98:130 sestup do sk.E

 

2. T U R N A J - čtvrtek 1.prosince 2016, družstvo A,C - 16.00 hala Raškovice

 

Výsledky

Skupina A:

Pořadí: Družstvo   Body Sety Míče
1. VK Raškovice A 7 7:2 130:105
2. Red Volley Frýdlant n/O B 5 5:4 112:125
3. Red Volley Frýdlant n/O A 4 4:5 120:115
4. VK Beskydy FnO 2 2:7 112:129
 

Výsledky

Skupina C:

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. TJ Sokol FM A 7 7:2 129:86  
2. TJ Sokol FM B 5 5:3 117:125  
3. SK Metylovice 4 4:5 106:122  
4. VK Raškovice C 2 2:7 103:127
 
sestup do skupiny D

 

2. T U R N A J - úterý 6.prosince 2016, družstvo B - 16.00 SPŠ FM

Výsledky

Skupina B

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. VK Raškovice  B 7 8:1 132:89 postup do skupiny A
2. Green Volley Beskydy  C 6 6:3 132:122 1,082
3. Green Volley Beskydy  A 2 2:7 108:116 0,931
4. Green Volley Beskydy  B 2 2:7 87:132 sestup do sk. C
 

1. T U R N A J 

čtvrtek 3.listopadu 2016 16.00 hala SPŠ Frýdek-Místek

Výsledky

Skupina A:

Pořadí:     Body Sety Míče
1. Red Volley Frýdlant n/O  A 8 8:1 134:77
2. VK Raškovice  A 5 5:4 110:113
3. Red Volley Frýdlant n/O B 5 5:4 107:112
4. Green Volley Beskydy A 0 0:9 86:135

 

Skupina B

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. VK Beskydy Frýdlant n/O  A 7 7:2 130:105  
2. VK Raškovice  B 5 5:4 126:120  
3. Green Volley Beskydy  C 5 4:5 117:115  
4. VK Raškovice C 2 4:6 99:138 sestup do sk. C
 
 

Kvalifikace - čtvrtek 6.října 2016 16.00 hala SPŠ Frýdek-Místek

Výsledky

Skupina A:

Pořadí:     Body Sety Míče
1. Red Volley Frýdlant n/O  A 8 8:2 92:56
2. Green Volley beskydy  A 8 8:2 91:66
3. VK Raškovice  B 6 6:4  
4. TJ Sokol Palkovice  A 5 5:5  
5. TJ Sokol F-M  B 3 3:7  
6. VK Beskydy n/O  C 0 0:10  

 

Skupina B

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. Red Volley Frýdlant n/O  B 7 7:3 90:72 1,25
2. VK Beskydy Frýdlant n/O  A 7 7:3 93:75 1,24
3. VK Raškovice  C 5 5:5 83:79 1,05
4. Green Volley Beskydy  B 5 5:5 82:87 0,94
5. TJ Sokol Palkovice  B 4 4:6    
6. TJ Sokol Frýdek-Místek  C 2 2:8    

 

Skupina C

Pořadí:     Body Sety Míče Podíl
1. VK Raškovice  A 7 7:1    
2. Green Volley Beskydy  C 4 4:4 70:60 1,17
3. TJ Sokol Frýdek-Místek  A 4 4:4 73:69 1,06
4. SK Metylovice 3 3:5    
5. VK Beskydy Frýdlant n/O  B 2 2:6