Konečná tabulka 2013

 

Skupina FM-M-J

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Jäkl Karviná B 20 17 3 0 57:25 1904:1655 50
2. TJ Sokol Mosty u Jablunkova A 20 13 7 0 51:30 1834:1644 42
3. TJ Sokol Nýdek A 20 12 8 0 44:36 1747:1684 36
4. VK Raškovice A 20 11 9 0 42:34 1658:1663 34
5. TJ Sokol Frýdek - Místek B 20 12 8 0 45:37 1817:1787 33
6. SK Třanovice A 20 10 10 0 34:40 1550:1572 28
7. VK Baška A 20 9 11 0 38:40 1704:1632 27
8. TJ Sokol Hnojník B 20 7 13 0 30:43 1532:1660 23
9. Tělocvičná jednota Sokol Staříč A 20 8 12 0 32:46 1655:1748 22
10. TJ Sokol Frýdek - Místek A 20 7 12 1 33:48 1626:1760 21
11. TJ Sokol Hnojník A 20 4 16 0 28:55 1648:1870 13

 

 
  1. kolo
2 19.04. 17:30 VK Baška A - TJ Sokol Nýdek A 29.5.2013 2:3 (22,18,-21,-24,-14)  
3 24.04. 18:00 TJ Sokol Hnojník B - SK Třanovice A   0:3(-17,-16,-15)  
4 19.04. 17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Frýdek - Místek A   3:1(18,-22,16,17)  
5 18.04. 18:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova A - TJ Sokol Hnojník A   3:0 (7,20,19)  
6 19.04. 17:00 VK Raškovice A - TJ Jäkl Karviná B   1:3 (-14,-21,20,-17)  
  2. kolo
8 26.04. 17:00 TJ Sokol Hnojník A - VK Raškovice A   0:3 (-19,-10,-19)  
9 26.04. 17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek A - TJ Sokol Mosty u Jablunkova A   3:2 (20,23,-16,-20,14)  
10 26.04. 17:00 SK Třanovice A - TJ Sokol Frýdek - Místek B   3:2(-23,-23,26,16,10)  
11 26.04. 17:00 TJ Sokol Nýdek A - TJ Sokol Hnojník B 29.4.2013 3:1 (18,-23,12,15)  
12 26.04. 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Staříč A - VK Baška A   0:3 (-14,-19,-22)  
  3. kolo
14 30.04. 17:00 TJ Sokol Hnojník B - Tělocvičná jednota Sokol Staříč A   3:1(23,18,-22,24)  
15 30.04. 17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Nýdek A   3:0(13,18,16)  
16 30.04. 17:00 TJ Sokol Mosty u Jablunkova A - SK Třanovice A   3:0(15,21,16)  
17 30.04. 17:00 VK Raškovice A - TJ Sokol Frýdek - Místek A   1:3 (-19,-25,25,-14)  
18 15.05. 18:00 TJ Jäkl Karviná B - TJ Sokol Hnojník A   2:3 (22,-22,20,-19,-10)  
  4. kolo
20 03.05. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek A - TJ Jäkl Karviná B   1:3 (22,-18,-16,-10)  
21 03.05. 17:30 SK Třanovice A - VK Raškovice A   0:3 (-21,-15,-18)  
22 21.05. 17:30 TJ Sokol Nýdek A - TJ Sokol Mosty u Jablunkova A   3:2 (-16,-14,13,15,9)  
23 03.05. 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Staříč A - TJ Sokol Frýdek - Místek B   0:3 (-20,-22,-23)  
24 12.06. 17:30 VK Baška A - TJ Sokol Hnojník B   1:3 (-17,14,-20,-16)  
  5. kolo
26 07.05. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek B - VK Baška A   3:2(-21,-16,18,22,11)  
27 07.05. 17:30 TJ Sokol Mosty u Jablunkova A - Tělocvičná jednota Sokol Staříč A   3:0(15,21,10)  
28 07.05. 17:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Nýdek A 22.5.2013 3:0 (22,22,20)  
29 07.05. 17:30 TJ Jäkl Karviná B - SK Třanovice A   3:1(-23,22,18,13)  
30 07.05. 17:30 TJ Sokol Hnojník A - TJ Sokol Frýdek - Místek A   3:2 (-15,-12,23,16,15)  
  6. kolo
32 10.05. 17:30 SK Třanovice A - TJ Sokol Hnojník A   3:1(16,-9,23,19)  
33 10.05. 17:30 TJ Sokol Nýdek A - TJ Jäkl Karviná B   0:3 (-19,-16,-23)  
34 10.05. 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Staříč A - VK Raškovice A   3:0 (25,20,26)  
35 05.06. 17:30 VK Baška A - TJ Sokol Mosty u Jablunkova A   2:3 (-18,-23,16,20,-10)  
36 10.05. 17:30 TJ Sokol Hnojník B - TJ Sokol Frýdek - Místek B   3:1(17,14,-20,21)  
  7. kolo
38 17.05. 17:30 TJ Sokol Mosty u Jablunkova A - TJ Sokol Hnojník B   3:0(20,17,18)  
39 17.05. 17:30 VK Raškovice A - VK Baška A   0:3 (-16,-16,-23)  
40 17.05. 17:30 TJ Jäkl Karviná B - Tělocvičná jednota Sokol Staříč A   3:0 (16,17,22)  
41 17.05. 17:30 TJ Sokol Hnojník A - TJ Sokol Nýdek A   2:3 (-22,-14,19,18,-17)  
42 17.05. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek A - SK Třanovice A   3:2 (-25,-22,18,18,11)  
  8. kolo
44 24.05. 17:30 TJ Sokol Nýdek A - TJ Sokol Frýdek - Místek A   3:0 (18,23,23)  
45 24.05. 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Staříč A - TJ Sokol Hnojník A   3:1 (16,-24,18,19)  
46 24.05. 17:30 VK Baška A - TJ Jäkl Karviná B   3:2 (-21,22,25,-24,11)  
47 24.05. 17:30 TJ Sokol Hnojník B - VK Raškovice A   1:3(-18,-14,22,-20)  
48 24.05. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Sokol Mosty u Jablunkova A   1:3(-22,-22,26,-20)  
  9. kolo
50 31.05. 17:30 VK Raškovice A - TJ Sokol Frýdek - Místek B   2:3 (-18,24,19,-25,-10)  
51 31.05. 17:30 TJ Jäkl Karviná B - TJ Sokol Hnojník B   3:0 (20,11,13)  
52 31.05. 17:30 TJ Sokol Hnojník A - VK Baška A   3:1 (-18,24,17,28)  
53 31.05. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek A - Tělocvičná jednota Sokol Staříč A   2:3 (16,-19,16,-17,-4)  
54 31.05. 17:30 SK Třanovice A - TJ Sokol Nýdek A   1:3(-18,17,-17,-19)  
  10. kolo
56 07.06. 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Staříč A - SK Třanovice A   2:3 (19,22,-23,-14,-5)  
57 07.06. 17:30 VK Baška A - TJ Sokol Frýdek - Místek A   0:3 (-20,-20,-12)  
58 07.06. 17:30 TJ Sokol Hnojník B - TJ Sokol Hnojník A   2:3(19,18,-20,-21,-6)  
59 07.06. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek B - TJ Jäkl Karviná B   2:3(16,-17,-12,29,-12)  
60 07.06. 17:30 TJ Sokol Mosty u Jablunkova A - VK Raškovice A   1:3(-23,23,-27,-22)  
  11. kolo
62 14.06. 17:30 TJ Jäkl Karviná B - TJ Sokol Mosty u Jablunkova A   3:2 (-23,28,-23,23,11)  
63 14.06. 17:30 TJ Sokol Hnojník A - TJ Sokol Frýdek - Místek B   2:3 (25,-19,-24,12,-10)  
64 14.06. 17:30 TJ Sokol Frýdek - Místek A - TJ Sokol Hnojník B   3:1 (12,14,-20,20)  
65 14.06. 17:30 SK Třanovice A - VK Baška A změna mista utkání, hřiště Baška 3:1 (21,-23,20,22)  
66 14.06. 17:30 TJ Sokol Nýdek A - Tělocvičná jednota Sokol Staříč A   3:1 (22,-21,23,19)