BŘEZEN 2017

VÍTĚZSTVÍ :-)
středa 29.3. - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - Účast dětí od 1.-6. třídy na velkonočníkm turnaji, který pořádal "Beskyďáček" pro školy okresu Frýdek-MÍSTEK, byla úspěšná. Celkově jsme se umístili ze všech škol celkově na 2.místě. Tohoto turnaje se účastnilo celkem 38 dětí VK Raškovice a 319 dětí celkem. Zastoupení jsme měli ve všech barvách. Největší úspěchy zaznamenaly děti ve žluté barvě - 2x1.místo, oranžové 2x1.místo, oranžové-červené 1x1.místo a červené 1x1.místo.
foto:
 
neděle 26.3. - OKRESNÍ PŘEBOR - ŠESTKY - V tomto kole okresního přeboru jsme se po dlouhé době sešli skoro v kompletní sestavě žáků a starších žaček, pro které je tato soutěž určena. To se také projevilo na herním výkonu, kdy jsme hráli vyrovnaná utkání se všemi týmy skupiny A. Vyhráli jsme 2 utkání, a to nad družstevm Mosty u Jablunkova a děvčaty z Frádlantu n/O, aLe bohužel skupina je tAK VYROVNANÁ, ŽE JSME NAKONEC OBSADILI AŽ 4. MÍSTO VE SKUPINĚ. úSPĚCHEM VŠAK JE, ŽE JSME SE V TÉTO SKUPINĚ UDRŽELI.
 
NEDĚLE 19.3. - KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN - Nesmírně napínavé a náročné utkání sehrály ženy Raškovic, kdy v tomto dvojzápase soutěže odehrály 10-setovou bitvu s týmem žen z Polanky nad Odrou. Vítězství a prohry si nakonec rozdělily družstva sravedlivě poměrem 2:3 a 3:2. 
 
sobota 18.3. - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - Na posledním turnaji mladších žaček, který se konal v Novém Jičíně, se nám podařilo ve skupině "C" 3x vyhrát poměrem 2:0 nad týmem z Nového Jičína B a C a nad Krnovem, ale boužel to nestačilo na celkové vítězství ve skupině.Celkově jsme se v soutěži umístili na 10. místě z 16. družstev. 
 

PONDĚLÍ 13.3.OKRESNÍ PŘEBOR TROJIC - Ikdyž se toto poslední kolo domácím týmům příliš nevydařilo, a obsadily ve čtyřčlenné skupině 3. a 4. místo. Celkově jsme v soutěži dosáhli vynikajících výsledků. Družstvo A obsadilo celkově 1. místo v soutěži a družstvo B se umístilo celkově na 4. místě. družstvo C ještě svede svůj boj o celkové umístění ve skupině C ve čtvrtek v Metylovicích.

 

NEDĚLE 12.3. - krajský přebor žen. Ženy v  PRVNÍm utkání TOHOTO KOLA skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži s družstvem Štítiny u Opavy vyhrály poměrem 3:0. Ve druhém zápase však již na družstvi Štítiny nestačilo a prohrálo poměrem 1:3.

 

NEDĚLE 12.3. - krajský přebor starších žaček. Starší žačky, které však tentokrát byly zastoupeny jen jednou hráčkou, Janou, vyhrály všechny 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru skupiny D, které se konalo v domácím prostředí haly Raškovice. Ostatní tým tvořily mladší žačky. Pod vedením trenéra Honzy a kapitánky Adélky, neprohrály jediný set, a dokonce vyhrály set 28:26, kdy prohrávaly již 23:20. Všechny hráčky, které se účastnily (Adélka, Alenka, Kája, Nikča, Jana, Stela, Terka, Vanesska, Simča, Katka, Pája, Kamča a Vendy) zaslouží velkou pochvalu za reperezentaci našeho klubu. GRATULUJEME K POSTUPU DO SKUPINY C a kcelkovému konečnému umístění na 15. místě z 28. týmů z celého Moravskoslezského kraje. 

 

pátek 10.3. - Barevný turnaj s Beskyďáčkem - tohoto turnaje se účastnilo celkem 9 dětí VK Raškovice, 2 družstva žluté barvy a 2 družstva oranžové barvy, děti obsadily celkem 2 x1.místo, 1x 2.místo, 1x 3. místo. GRATULUJEME :-)!!!

neděle 5.3. - oblastní kolo v barevném minivolejbale ve Frýdku-Místku

Vítězstvím ve většině utkáních a celkovým 2. místem z celkového počtu 15, zachránili pověst raškovických na tomto turnaji Domink a Tomáš v kategorii červené.

sobota 4.3. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály jen 2 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Kopřivnici. Tyto vyhry nám zajistily je 4 místo v poslední C skupině. Vítězná utkání si žačky odvezly v souboji  s družstvy Nový Jičín C a Krnov. 

PROHRY  :-((
PONDĚLÍ 13.3. - OKRESNÍ PŘEBOR TROJIC - Ikdyž se toto poslední kolo domácím týmům příliš nevydařilo, a obsadily ve čtyřčlenné skupině 3. a 4. místo. Celkově jsme v soutěži dosáhli vynikajících výsledků. viz. výše
 
NEDĚLE 12.3. - krajský přebor žen. Ve druhém zápase TOHOTO KOLA skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži na družstvo Štítiny nestačilo a prohrálo poměrem 1:3.BŘEZEN 2017
 

neděle 5.3. - oblastní kolo v barevném minivolejbale ve Frýdku-Místku

Naše děti v celkovém počtu 22 měly zastoupení tentokrát jen ve žluté, oranžové, oranžovo-červené a červené barvě.

Celkově se nám tentokrát příliš nedařilo, ale vždy jsme unikli lepšímu umístění jen o pár míčů. Celkové umístění si přečtěte zde.

sobota 4.3. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály 2 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Kopřivnici. Tyto prohry nám pohužel nezajistily postup do skupiny B, a bohužel to bereme jako velký neúspěch celého týmu. Nutno však podotknout, že jsme se turnaje opět účastnili ve velkém oslabení v celkovém počtu 7 hráček, kdy nám chyběly velké opory jako je Alenka, Stela a Bára. Ostatní hráčky ze 6.-7.třídy byly po celotýdenním lyžování v rámci školního lyžařského výcviku dosti unavené, což se na herním výkonu projevilo. Adélka, kapitánka týmu, patřila k našim nejlepším hráčkám, bohužel se ji však v koncovkách nepodařilo vždy tým podržet na jedničku s hvězdičkou. A aby toho nebylo málo, potrápily nás také zdravotní problémy u Vendy - záda a Pavča - bolesti břicha. Součástí týmu byla také Simonka, naše nejmladší hráčka ze 4 třídy, kterou musíme pochválit za výborný výkon.

 
 

     ÚNOR 2017

PROHRY  :-((

sobota 4.2. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy opět prohrály. Tentokrát s družstvem Palkovic 0:3, 1:3. 

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály 3 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Tyto prohry nám pohužel zajistily opět sestup do skupiny C.

neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. V Raškovicích družstvo žaček prohálo celkem 3 utkání skupiny D. S družstvem z Valašského Meziříčí 1:2, s Novým Jičínem B 0:2 a s Karvinou také 0:2.

http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_02_12_KP_STARSI_ZACKY_RASKOVICE/

sobota 18.2.- krajský přebor ženŽeny prohrály v  prvním utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěží KP s družstvem Štítiny u Opavy poměrem 1:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování domácích hráček, na které se přišlo podívat desítky diváků. Sety byly vyrovnané, koncovku naše hráčky zvládly však jen v jednom setu. Druhý zápas však byl úplně jiný, čtěte níže :-)

foto:http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_2_18_KP_ZENY_Stitina

sobota 25.2.- krajský přebor ženŽeny prohrály v  obou utkáních skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži KP s družstvem Polanky nad Odrou 2x poměrem 0:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování Fanclubu domácích hráček. 

VÍTĚZSTVÍ :-)

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žačekMladší žačky vyhrály jen 1 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Ve skupině porazily tým C z Nového Jičína,avšak ani tato výhra nám nezajistila setrVání ve skupině B.
neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. Výhra 2:0 nad družstvem TJ Sokol FM C a výhra 1 setu nad družstvem z Valašského Meziříčínám zajistila žačkám setrvání ve skupině D, a celkově 4. místo v této skupině.
                     - oblastní kolo v barevném minivolejbale v Ostravě-Naše děti v celkovém počtu 24 měly zastoupení ve všech barvách. Celkově jsme byli velmi úspěšní a posbírali jsme celkem 2 x 1. místo, 3x 2.místo, 1x 3. místo, 1x 8. místo, 1x 10. místo a 1x 11. místo. Podrobné výsledky budou uveřejněny zde.
čtvrtek 16.2. - okresní přebor trojic . Družstvo B zvítězilo ve všech utkáních a vyhrálo v tomto kole skupinu A. VELKÁ GRATULACE!!!
Družstvo A vyhrálo 2 utkání ze 3 a obsadilo 2. místo ve skupině. Družstvo C zvítězilo 2 ze 3 utkání a bylo krůček od postupu do skuiny B. Pouze s horším poměrem míčů obsadilo až 2. místo ve skupině C.
 
sobota 18.2.- krajský přebor žen. Ženy ve  druhém utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži s družstvem Štítiny u Opavy vyhrály poměrem 3:1. Oproti prvnímu zápasu méně kazily, podařilo se zahrát několik vítězných útočných úderů a naopak přinutily soupeřky udělat mnohem více chyb.
 
neděle 26.2. - okresní přebor žactva-šestkový volejbal. Naše smíšené družstvo kluků a holek suverénně zvítězilo ve všech čtyřech utkáních poměrem 2:0. V utkání s s mladšími žačkami z Frýdku-Místku se podařil našemu družstvu, konkrétně Martinu Sonnkovi, také malý Raškovický rekord. V jednom setu, který jsme vyhráli 25:0, odpodával bez chyby Martin celkem 24 podání, z toho dle pravidel, 3 vrchní útočné podání a 21 podání spodem. Protože se opravdu jednalo na straně soupeře o malé začínající děvčata měli Raškovičtí za úkol v případě, že se nám vrátí míč po podání zpět, rozehrát hru na 3 údery a hrát pouze prsty přesně na naše soupeřky.
 

LEDEN 2017

PROHRY  :-((

sobota 14.1. - okresní přebor žactva. Bohužel naše smíšené družstvo prohrálo všechna utkání ve skupině A a sestupuje tak do skupiny B.

neděle 15.1. - krajský přebor starších žaček. Bohužel také starší žačky prohrály všechna utkání ve skupině C a sestupUjí tak do skupiny D.

neděle 15.1. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy prohrály obě utkání s družstvem TJ Sokol Frýdek-Místek

sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály utkání s Ostravou A, B a Karvinou, ale viz. níže....

sobota 28.1. - krajský přebor žen. Ač ženy bojovaly a výhra v prvním zápase s Kozlovicemi byla na spadnutí, ženy prohrály v tie breaku 12:15. Celkově v prvním utkání prohrály tedy 2:3, ve druhém už se sesypaly a prohrály 0:3. 

VÍTĚZSTVÍ :-)
pátek 6.1. - družstva VK Raškovice A a VK Raškovice B se udržely v soutěži okresního přeboru trojic v nejlepší skupině A a bojují tak o přední příčky celkového umístění v soutěži
čtvrtek 12.1. - družstvo VK Raškovice C vy hrálo všechna utkání ve skupině D soutěže okresního přeboru trojic a postoupilo tak do vyšší skupiny C
 
sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály utkání s Frenštátem p/R. , což jim zajistilo 4. místo ve skupině B, ve které budou hrát i další                         kolo 4.2.
neděle 22.1. - krajský přebor žen. Ženy vyhrály v obou utkáních s Hnojníkem 3:0. Gratulujeme!!! 
 

PROSINEC 2016

VÍTĚZSTVÍ :-)
čtvrtek 1.12. 2016 - Družstvo VK Raškovice A- mladší žactvo (Martin Sonnek, Martin Michna, Nikol Rusňáková, Tomáš Garba, Dominik Dorociak) vyhrálo v soutěži okresního přeboru trojic skupinu A 
neděle 4.12. 2016 - starší žačky vyhrály skupinu D a postoupily do skupiny C
úterý 6.12. 2016 - mladší žačky - družstvo B vyhrálo skupinu v OP trojic a postupuje do nejlepší skupiny A
sobota 17.12. - 3.místo ve skupině B
PROHRY  :-((
čtvrtek 1.12. 2016 - Družstvo VK Raškovice C- mladší žactvo (Barbora Kotásková, Vendula Andrlová, Tereza Smítalová, Vanessa Strašilová, Kateřina Ošťadálová, Simona Blahutová) prohrálo v soutěži okresního přeboru trojic ve skupině C všechna utkání a bohužel sestupuje do skupiny D- BUDEME DRŽET PALCE  AŤ SE V DALŠÍM KOLE DAŘÍ VÍCE
 
neděle 4.12. 2016 - ženy bohužel prohrály poslední svá utkání v první polovině soutěže krajského přeboru žen s družstvem ze Štramberku a skončily tak v tabulce před vánoci na předposledním místě
0:3 (-11,-22,-15)
0:3 (-22,-21,-9)
 
neděle 18.12. - krajský přebor starších žaček - 4. místo ve skupině C
 

LISTOPAD 2016

Podzimní úklid hřiště, šaten, klubovny 19.11. v 9.00

Hrábě sebou, oběd zajištěn (guláš), svačina klobásy.

Zveme všechny ruce a nohy :-)

Výsledkový servis družstev VK Raškovice v soutěžích:

MUŽI - Vítězství :-)

04.11.       VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice          3:2 (17,-22,23,-16,9)

Ženy - Prohra :-((

  05.11. 09:00      Kozlovice - VK Raškovice               3:0 (9,18,23)
  05.11. 13:00       Kozlovice - VK Raškovice              3:0 (23,19,17)

 

Smíšenky (žačky+žáci)

 

Mladší žačky - KP

 

Mladší žačky + mladší žáci

 

Přípravka - 

 

ŘÍJEN 2016

 
 
23.10. VK Raškovice-KV Tatra Kopřivnice A      0:2 (-11,-25)   :-((  
           TJ Zlaté Hory-VK Raškovice                   0:2 (-15,-14) :-)
           VK Raškovice-TJ Nový Jičín C                2:1 (-20,21,6) :-)
           VK Polanka nad Odrou-VK Raškovice     1:2 (-16,18,-14) :-)
 

ZÁŘÍ 2016

Mladší žačky se v sobotu 10.9.2016 zúčastnily přípravného turnaje mladších žaček ve Frýdku-Místku. Ve všech utkání zvítězily poměrem setů 2:0 a a staly se tak vítězkami turnaje.
Jejich soupeřkami byla tato družstva: 
TJ Sokol Frýdek-Místek A
TJ Sokol Frýdek-MíSTEK B
Frýdlant n/O
Karviná
Kopřivnice
 
 
****************************************************************************************************************************
Muži již odehráli první dvě utkání okresního přeboru mužů. V obou utkáních zvítězili. V Třinci 7.9. vyhráli v poměru 3:0 a doma v pátek 9.9. na volejbalových kurtech v Raškovicích zdolali Karvinou poměrem setů 3:1
***************************************************************************************************************************
 

Sezóna 2016/2017

Tréninky a mistrovská utkání budou v měsíci září probíhat na volejbalových kurtech, 
v případě nepříznivéhoho počasí bude trénink nebo utkání ve víceúčelové sportovní hale. 
Tělocvična ZŠ Raškovice bude využívána pro cvičení ASPV.
 

NÁBOR DĚTÍ STÁLE TRVÁ I V SEZÓNĚ 2016/2017

 

Prázdniny červenec-srpen 2016

 V případě zájmu je možno během prázdninových dní využít sportoviště v areálu antukových kurtů

 mimo již naplánované akce a soustředění

Nabízíme k využití tato sportoviště včetně sportovních pomůcek a náčiní  

(sítě, balóny, rakety, florbalové hole, branky, apod.):

volejbalové antukové kurty - 2x (možnost hrát volejbal, florbal, nohejbal)
beachvolejbalový kurt - 1x
stůl na stolní tenis - 1x
přenosné badmintonové hřiště se stojany a sítí na travnaté ploše - 1x
dětské hřiště - skluzavka, houpačky, pískoviště, lezecká stěna
trampolína pro děti - 1x
CENÍK: viz. kontakt nebo uveden na tabuli v areálu

 

Po ukončení sportovní činnosti je nutno sportoviště vždy uvést do původního stavu

(vrátit zapůjčené pomůcky a zamést antukové a beach volejbalové kurty)

 
 
V areálu je během prázdnin stálá služba od 9.00-19.00 hodin
kontakt:Tereza Bruncková, 728 735 549
 

23.6.2016 Závěrečné kolo OP trojic-Letního poháru Lumíra Hajdůška

 Vítěz celé soutěže - VK Raškovice "A"

ve složení Martin Šebesta, Martin Michna, Martin Sonnek, Tomáš Muroň.

!!!GRATULUJEME!!!

 

ČERVEN 2016

Valná hromada v pátek 17.6. v 18.00.

Pro všechny členy klubu (volejbal, ASPV) v klubovně na volejbalových kurtech.

 

Program Valné hromady:

1, Úvod, průřez činností VK ve 2015

2, Zpráva hospodaření za 2015

3, Zpráva o sportovní činnosti VK - volejbal, ASPV za 2015-16

4, Postřehy trenérů volejbalu a cvičitelek ASPV

5, Předpokládané investice v 2016 a příprava turnajů

6, Náměty a požadavky členů týkající se provozu a činnosti VK

7, Diskuse

8, Závěr

 

Za výkonný výbor VK

 

Zbyněk Sonnek

předseda VK 

KVĚTEN 2016

13.5.-15.5. 2016 - Mezinárodní turnaj v Přerově

Mladší žačky se účastnily turnaje mladších žaček - Memoriálu Jiřího Lakomého. Již 23. ročník silně obsazeného volejbalového turnaje mladších žákyň uspořádal o víkendu přerovský volejbalový klub. Memoriálu Jiřího Lakomého se letos zúčastnilo dvacet týmů s mezinárodní účastí.

Celkové pořadí:

1.Znojmo                  2.Schweriner SC      3.Senica

4.Uničov                   5.Děčín             6.Kometa Praha

7.Ostrava                    8.Skalica              9.Česká Třebová
10.Orion Praha                11.Vyškov                  12.Přerov A
13.Jehnice                      14.Přerov B                15.Frýdek Místek
16.Raškovice   17.Čadca                    18.Bratislava
19.Mikulova Praha          20.Přerov C

Zdroj: http://prerovsky.denik.cz/ostatni_region/tradicni-prerovsky-turnaj-ve-volejbale-starsich-zacek-patril-znojmu-20160516.html

 

VK Raškovice (mladší žačky) -Jana, Sára, Stela, Anička, Pavla, Alenka, Kája, Adélka, Bára, Nikol

http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/prerov

 

7.5.2016 Mistrovství republiky seniorek - krajské kolo Ostrava

Ženy vybojovaly na turnaji krajského kola Mistrovství republiky seniorek 3. místo. Turnaj se konal za účati 5 družstev v sobotu 7.5. od 9,00 hodin v hale Varnská v Ostravě.
Celkové pořadí:
1. Fulnek
2. Ostrava Poruba
3. Raškovice
4. Slávia OU Ostrava
5. Karviná
 
 
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS - DUBEN 2016

 

14.4 - Letní pohár Lumíra Hajduška trojic - Raškovice A, C - NOVÁ HALA V RAŠKOVICÍCH

  • Podrobné výsledky
  • Raškovice "A" ve složení Martin Šebesta (C), Martin Sonnek, Martin Michna, Tomáš Muroň vyhráli skupinu A kvalifikačního kola a budou hrát další kolo ve skupině o 1.-4.místo. Gratulujeme
  • Raškovice "C" ve složení Adéla Blahutová, Nikol Rusńáková, Alena Garbová, Karolína Popelková, Barbora Macková se umístily na 2. místě ve skupině "A"kvalifikačního kola a budou hrát další kolo ve skupině o 5.-8.místo. Pěkný výsledek.
 

9.4 - 30.4 - Ženy A

 

 

23.10. 10:30VK Raškovice-KV Tatra Kopřivnice A0:2 (-11,-25)  3. kolo823.10. 12:00TJ Zlaté Hory-VK Raškovice0:2 (-15,-14) 923.10. 12:00TJ Nový Jičín C-VK Polanka nad Odrou2:0 (13,13)  4. kolo1123.10. 13:30VK Raškovice-TJ Nový Jičín C2:1 (-20,21,6) 1223.10. 13:30KV Tatra Kopřivnice A-TJ Zlaté Hory2:0 (11,16)  5. kolo1423.10. 15:00TJ Nový Jičín C-KV Tatra Kopřivnice A0:2 (-12,-21) 1523.10. 15:00VK Polanka nad Odrou-VK Raškovice1:2 (-16,18,-14)

Novinky

27.09.2014 22:14

Výsledky družstev

Ženy hrály v pátek od 17.00 předehrávaná utkání krajskéhopřeboru 2. třídy v Kozlovicích. Družstvo velice omlazené novými hráčkami z řad juniorek porazily pod vedením Jakuba Bohačíka zkušené Kozlovice v prvním zápase 3:2. Ve druhém utkání však podlehly 1:3.   Muži prohráli svůj...
01.09.2014 22:11

MUŽI VYHRÁLI NAD FAVORITEM

Muži ve svém prvním utkání okresního přeboru sezóny 2014/2015 zdolali favorita soutěže. Družstvo Palkovic B, které v předházejíí sezóně hrálo krajský přebor přijelo do Raškovic pro vítězství. Z počátku to vypadalo, že opravdu nebudou mít v Raškoviíh příliš mnoho práce. Ovšem naši muži svou...
08.05.2014 21:28

VÝSLEDKY OP TROJIC-LETNÍ POHÁR

VÝSLEDKY PO DVOU KOLECH LETNÍHO POHÁRU TROJIC ŽACTVA JSOU JIŽ UVEDENY V ZÁLOŽCE DRUŽSTVA/MLADŠÍ ŽAČKY, ŽÁCI/PO DVOU KOLECH JSME NA 11. MÍSTĚ A HRAJEME DALŠÍ KOLO VE 3. SKUPINĚ VE FRÝDLANTĚ N/O.
04.05.2014 14:07

Muži zahájili jarní soutěž vítězstvím

V pátek v tělocvičně na Morávce muži opět zvítězili v okresním přeboru mužů, kde v letošním roce nemají konkurenci. Sestava ve složení Jirka Biolek, Vojta Biolek, Vojta Bohačík, Aleš Kolář, Patrik Taichman a Jakub Šprla nedala družstvu z Hnojníka žádnou šanci. Výhrou 3:0 (15,14,15) si muži...
01.03.2014 20:13

JUNIORKY BYLY V PORUBĚ ÚSPĚŠNÉ

Dne 15.2.2014 naše stále se zlepšující družstvo juniorek porazilo družstvo z Poruby. Poruba je o jedno místo tabulce výše než naše hráčky, o to více je toto vítězství cennější. Hráčky zvítězily v prvním zápase hladce 3:0 (18,23,23) a ve druhém utkání , kdy již prohrávaly 2:0 nakonec...
12.01.2014 22:43

Turnaj v barevném minivolejbale 19.1.2014

 Další turnaj v barevném minivolejbale proběhne v Ostravě. Turnaje se zúčastní všechny děti VK Raškovice, které se přihlásí do čtvrtku 16.1.2014  p.Sonnkové. Bližší informace v sekci  pro rodiče 
12.01.2014 22:31

Vánoční turnaje

 Před vánoci proběhl v tělocvičně v Raškovicích vánoční turnaj v barevném minivolejbale. Výsledky a účast najdete v záložce družstva/barevný minivolejbal/2013-2014/závěrečný turnaj v Raškovicích.   O vánočních svátcích v pátek 27.12.2014 proběhl vánoční trunaj dospělých, kterého se...
10.11.2013 19:24

BAREVNÝ MINI, TURNAJ TROJIC, JUNIORKY, ŽENY A, BRIGÁDA

V neděli 10.11. se turnaje oblastního přeboru v barevném minivolejbale na 6.ZŠ ve FRÝDKU-MÍSTKUzúčastnilo celkem 23 dětí našeho volejbalového klubu. V jednotlivých kategoriích PRO DĚTI OD 1.-5. TŘÍDY soupeřily s dětmi z Ostravy, Frýdku-Místku a Přerova. Neoficiální výsledky najdete...
03.11.2013 21:27

ZPRÁVIČKY KE DNI 4.11.2013

Smíšenky Družstvo mužů a žen vloni postoupilo do ligy "A"  soutěže RBVL, kde spolu hrají nejlepší týmy Moravskoslezského kraje včetně některých týmů z Polska, Slovenska nebo jiných krajů. Na prvním turnaji vyhráli jeno utkání a 2 prohrály. Výsledky zde.   Juniorky - KP...
20.10.2013 19:38

Zprávičky ke dni 20.10.2013

  Juniorky - KP juniorek V 5.-6. kole juniorky vyhrály nad svými soupeřkami z Krnova jednoznačně v obou setech 3:0 a 3:1. Utkání se hrála v neděli 20.10. v tělocvičně na Morávce. Ve 4.kole odehrály vítězné utkání v Karviné po boji v 5. setech. Bohužel první zápas v tělocvičně...

Vyhledávání

PRAVIDLA VOLEJBALU 2015/2016

 

ODKAZY

OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉHO VOLEJBALOVÉHO SVAZU
 
PŘIHLÁŠENÍ DO VISU
 
INFORMACE,CELOSTÁTNÍ TURNAJE, APOD.
 
VOLEJBAL V TELEVIZI