Do finálové skupiny se započítávaly výsledky ze skupiny, VK Raškovice si ze skupiny přinesly body za 3 vítězství s Kozlovicemi.
Skupina MS-Z-2FIN
Finálová skupina soutěže. První 2 družstva z každé skupiny.
p. | družstvo | utkání | V | P | K | sety | míče | body |
1. | TJ Mittal Ostrava B | 12 | 7 | 5 | 0 | 24:20 | 986:969 | 19 |
2. | VK Raškovice | 12 | 7 | 5 | 0 | 26:22 | 1033:1026 | 19 |
3. | VK Kylešovice | 10 | 4 | 6 | 0 | 17:20 | 764:779 | 14 |
4. | TJ Sokol Kozlovice | 10 | 4 | 6 | 0 | 18:23 | 899:908 | 14 |
Zápasy
1. kolo | ||||||
1 | 30.04. 10:00 | Kozlovice | - | Mittal Ostrava B | změna pořadatelství | 3:1(23,-21,22,21) |
2 | 01.05. 10:00 | Kylešovice | - | Raškovice | dohoda družstev | 3:2 (-10,20,-19,10,12) |
2. kolo | ||||||
3 | 30.04. 14:00 | Kozlovice | - | Mittal Ostrava B | změna pořadatelství | 1:3 (-19,25,-29,-21) |
4 | 01.05. 14:00 | Kylešovice | - | Raškovice | dohoda družstev | 3:0 (26,15,22) |
3. kolo | ||||||
5 | 08.05. 10:00 | Kylešovice | - | Kozlovice | dohoda družstev | 1:3 (-24,22,-22,-13) |
6 | 08.05. 10:00 | Raškovice | - | Mittal Ostrava B | dohoda družstev | 3:2 (19,-20,-21,18,13) |
4. kolo | ||||||
7 | 08.05. 14:00 | Kylešovice | - | Kozlovice | dohoda družstev | 2:3 (16,-14,21,-19,-6) |
8 | 08.05. 14:00 | Raškovice | - | Mittal Ostrava B | dohoda družstev | 2:3 (-21,-20,24,22,-12) |
5. kolo | ||||||
9 | 14.05. 10:00 | Mittal Ostrava B | - | Kozlovice | změna pořadatelství | 3:1 (15,-24,23,18) |
10 | 14.05. 10:00 | Raškovice | - | Kylešovice | 3:2 (17,18,-20,-26,13) | |
6. kolo | ||||||
11 | 14.05. 14:00 | Mittal Ostrava B | - | Kozlovice | změna pořadatelství | 3:1 (16,16,-22,24) |
12 | 14.05. 14:00 | Raškovice | - | Kylešovice | 3:0 (20,17,18) | |
7. kolo | ||||||
13 | 22.05. 10:00 | Kozlovice | - | Kylešovice | vytížení haly | Habarta B. |
14 | 21.05. 10:00 | Mittal Ostrava B | - | Raškovice | 3:0 (17,22,26) | |
8. kolo | ||||||
15 | 22.05. 14:00 | Kozlovice | - | Kylešovice | vytížení haly | Habarta B. |
16 | 21.05. 14:00 | Mittal Ostrava B | - | Raškovice | 0:3 (-24,-20,-21) |
Skupina MS-Z-2B
Řídící soutěže: Václav Steffek
Zápasy
1. kolo | ||||||
1 | 02.10. 09:00 | Metylovice | - | Kopřivnice | vytížení haly | 3:2 (-20,-23,23,20,12) |
2 | 02.10. 09:00 | Kozlovice | - | Třinec | dohoda - vyměna pořad. | 3:1 (17,20,-23,16) |
3 | 02.10. 10:00 | --- | - | Kunčice p.O. | ||
4 | 02.10. 10:00 | Štramberk | - | Raškovice | 3:0 (14,17,18) | |
2. kolo | ||||||
5 | 02.10. 11:00 | Metylovice | - | Kopřivnice | vytížení haly | 2:3 (21,19,-23,-24,-12) |
6 | 02.10. 13:00 | Kozlovice | - | Třinec | dohoda - vyměna pořad. | 3:0 (15,15,18) |
7 | 02.10. 14:00 | --- | - | Kunčice p.O. | ||
8 | 02.10. 14:00 | Štramberk | - | Raškovice | 3:0 (21,19,16) | |
3. kolo | ||||||
9 | 09.10. 10:00 | Kopřivnice | - | Raškovice | 0:3 (-23,-12,-21) | |
10 | 10.10. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Štramberk | dohoda družstev | 1:3 (-16,25,-21,-12) |
11 | 09.10. 09:00 | Kozlovice | - | --- | vytížení haly | |
12 | 09.10. 10:00 | Metylovice | - | Třinec | 1:3 (-17,23,-21,-17) | |
4. kolo | ||||||
13 | 09.10. 14:00 | Kopřivnice | - | Raškovice | 2:3 (23,-10,-20,22,-8) | |
14 | 10.10. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Štramberk | dohoda družstev | 0:3 (-10,-8,-12) |
15 | 09.10. 13:00 | Kozlovice | - | --- | vytížení haly | |
16 | 09.10. 14:00 | Metylovice | - | Třinec | 1:3 (-24,12,-21,-23) | |
5. kolo | ||||||
17 | 16.10. 09:00 | Třinec | - | Kopřivnice | vytížení haly | 3:1 (17,22,-20,14) |
18 | 16.10. 10:00 | --- | - | Metylovice | ||
19 | 16.10. 10:00 | Štramberk | - | Kozlovice | 1:3 (17,-15,-22,-24) | |
20 | 16.10. 10:00 | Raškovice | - | Kunčice p.O. | 3:2 (-19,22,22,-20,13) | |
6. kolo | ||||||
21 | 16.10. 13:00 | Třinec | - | Kopřivnice | vytížení haly | 3:0 (16,15,17) |
22 | 16.10. 14:00 | --- | - | Metylovice | ||
23 | 16.10. 14:00 | Štramberk | - | Kozlovice | 2:3 (-22,23,13,-24,-9) | |
24 | 16.10. 14:00 | Raškovice | - | Kunčice p.O. | 3:1 (15,20,-22,17) | |
7. kolo | ||||||
25 | 23.10. 10:00 | Kopřivnice | - | Kunčice p.O. | 3:0 (20,23,20) | |
26 | 23.10. 09:00 | Kozlovice | - | Raškovice | vytížení haly | 0:3 (-23,-24,-22) |
27 | 23.10. 09:00 | Metylovice | - | Štramberk | vytížení haly | 1:3 (-18,21,-17,-16) |
28 | 23.10. 10:00 | --- | - | Třinec | dohoda změna poř. | |
8. kolo | ||||||
29 | 23.10. 14:00 | Kopřivnice | - | Kunčice p.O. | 2:3 (-21,21,-24,20,-13) | |
30 | 23.10. 13:00 | Kozlovice | - | Raškovice | vytížení haly | 3:1 (19,-21,10,25) |
31 | 23.10. 11:00 | Metylovice | - | Štramberk | vytížení haly | 3:2 (21,-20,18,-20,8) |
32 | 23.10. 14:00 | --- | - | Třinec | dohoda změna poř. | |
9. kolo | ||||||
33 | 06.11. 10:00 | --- | - | Kopřivnice | ||
34 | 06.11. 10:00 | Štramberk | - | Třinec | 3:0 (17,20,14) | |
35 | 06.11. 10:00 | Raškovice | - | Metylovice | 3:1 (-18,18,23,23) | |
36 | 06.11. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Kozlovice | 0:3 (-18,-16,-13) | |
10. kolo | ||||||
37 | 06.11. 14:00 | --- | - | Kopřivnice | ||
38 | 06.11. 14:00 | Štramberk | - | Třinec | 3:1 (-22,20,23,10) | |
39 | 06.11. 14:00 | Raškovice | - | Metylovice | 3:1 (22,22,-27,16) | |
40 | 06.11. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Kozlovice | 0:3 (-21,-21,-19) | |
11. kolo | ||||||
41 | 13.11. 10:00 | Kopřivnice | - | Kozlovice | 0:3 (-17,-15,-21) | |
42 | 13.11. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Metylovice | dohoda změna poř. | 1:3 (-17,-23,21,-14) |
43 | 14.11. 09:00 | Třinec | - | Raškovice | vytížení haly | 2:3 (-20,24,23,-17,-12) |
44 | 13.11. 10:00 | --- | - | Štramberk | ||
12. kolo | ||||||
45 | 13.11. 14:00 | Kopřivnice | - | Kozlovice | 1:3 (18,-20,-23,-8) | |
46 | 13.11. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Metylovice | dohoda změna poř. | 0:3 (-19,-9,-18) |
47 | 14.11. 13:00 | Třinec | - | Raškovice | vytížení haly | 0:3 (-18,-21,-17) |
48 | 13.11. 14:00 | --- | - | Štramberk | ||
13. kolo | ||||||
49 | 20.11. 10:00 | Štramberk | - | Kopřivnice | 3:0 (20,16,21) | |
50 | 20.11. 10:00 | Raškovice | - | --- | ||
51 | 20.11. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Třinec | 3:2 (-21,-23,19,20,18) | |
52 | 20.11. 09:00 | Kozlovice | - | Metylovice | vytížení haly | 3:0 (16,18,16) |
14. kolo | ||||||
53 | 20.11. 14:00 | Štramberk | - | Kopřivnice | 3:1 (-21,22,17,15) | |
54 | 20.11. 14:00 | Raškovice | - | --- | ||
55 | 20.11. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Třinec | 1:3 (13,-16,-14,-22) | |
56 | 20.11. 13:00 | Kozlovice | - | Metylovice | vytížení haly | 3:1 (22,15,-23,14) |
15. kolo | ||||||
57 | 05.03. 10:00 | Kopřivnice | - | Metylovice | 0:3 (-18,-13,-24) | |
58 | 05.03. 10:00 | Třinec | - | Kozlovice | dohoda - vyměna pořad. | X:3 |
59 | 05.03. 10:00 | Kunčice p.O. | - | --- | ||
60 | 05.03. 10:00 | Raškovice | - | Štramberk | 3:1 (20,-31,19,23) | |
16. kolo | ||||||
61 | 05.03. 14:00 | Kopřivnice | - | Metylovice | 0:3 (-14,-20,-21) | |
62 | 05.03. 14:00 | Třinec | - | Kozlovice | dohoda - vyměna pořad. | X:3 |
63 | 05.03. 14:00 | Kunčice p.O. | - | --- | ||
64 | 05.03. 14:00 | Raškovice | - | Štramberk | 3:2 (-15,-17,17,24,8) | |
17. kolo | ||||||
65 | 12.03. 10:00 | Raškovice | - | Kopřivnice | 3:0 (16,15,13) | |
66 | 13.03. 10:00 | Štramberk | - | Kunčice p.O. | dohoda družstev | 3:0 (21,15,14) |
67 | 12.03. 10:00 | --- | - | Kozlovice | ||
68 | 12.03. 10:00 | Třinec | - | Metylovice | X:3 | |
18. kolo | ||||||
69 | 12.03. 14:00 | Raškovice | - | Kopřivnice | 3:0 (28,23,17) | |
70 | 13.03. 14:00 | Štramberk | - | Kunčice p.O. | dohoda družstev | 3:1 (23,15,-23,12) |
71 | 12.03. 14:00 | --- | - | Kozlovice | ||
72 | 12.03. 14:00 | Třinec | - | Metylovice | X:3 | |
19. kolo | ||||||
73 | 19.03. 10:00 | Kopřivnice | - | Třinec | 3:X | |
74 | 19.03. 10:00 | Metylovice | - | --- | ||
75 | 19.03. 09:00 | Kozlovice | - | Štramberk | vytížení haly | 3:0 (15,18,20) |
76 | 19.03. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Raškovice | 2:3 (23,20,-24,-12,-6) | |
20. kolo | ||||||
77 | 19.03. 14:00 | Kopřivnice | - | Třinec | 3:X | |
78 | 19.03. 14:00 | Metylovice | - | --- | ||
79 | 19.03. 13:00 | Kozlovice | - | Štramberk | vytížení haly | 2:3 (20,20,-12,-20,-13) |
80 | 19.03. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Raškovice | 1:3 (26,-22,-15,-16) | |
21. kolo | ||||||
81 | 26.03. 10:00 | Kunčice p.O. | - | Kopřivnice | 3:1 (24,15,-17,12) | |
82 | 26.03. 10:00 | Raškovice | - | Kozlovice | 3:2 (16,-19,-15,17,12) | |
83 | 27.03. 10:00 | Štramberk | - | Metylovice | dohoda družstev | 3:0 (6,24,15) |
84 | 26.03. 09:00 | Třinec | - | --- | dohoda změna poř. | |
22. kolo | ||||||
85 | 26.03. 14:00 | Kunčice p.O. | - | Kopřivnice | 2:3 (17,13,-13,-19,-8) | |
86 | 26.03. 14:00 | Raškovice | - | Kozlovice | 3:1 (22,16,-12,19) | |
87 | 27.03. 14:00 | Štramberk | - | Metylovice | dohoda družstev | 3:0 (14,9,13) |
88 | 26.03. 13:00 | Třinec | - | --- | dohoda změna poř. | |
23. kolo | ||||||
89 | 02.04. 10:00 | Kopřivnice | - | --- | ||
90 | 02.04. 10:00 | Třinec | - | Štramberk | X:3 | |
91 | 02.04. 10:00 | Metylovice | - | Raškovice | 0:3 (-16,-22,-21) | |
92 | 02.04. 09:00 | Kozlovice | - | Kunčice p.O. | vytížení haly | 3:0 (11,14,18) |
24. kolo | ||||||
93 | 02.04. 14:00 | Kopřivnice | - | --- | ||
94 | 02.04. 14:00 | Třinec | - | Štramberk | X:3 | |
95 | 02.04. 14:00 | Metylovice | - | Raškovice | 3:0 (22,18,22) | |
96 | 02.04. 13:00 | Kozlovice | - | Kunčice p.O. | vytížení haly | 3:0 (9,13,20) |
25. kolo | ||||||
97 | 09.04. 09:00 | Kozlovice | - | Kopřivnice | vytížení haly | 3:1 (11,14,-22,21) |
98 | 09.04. 10:00 | Metylovice | - | Kunčice p.O. | dohoda změna poř. | 3:0 (11,22,23) |
99 | 09.04. 10:00 | Raškovice | - | Třinec | 3:X | |
100 | 09.04. 10:00 | Štramberk | - | --- | ||
26. kolo | ||||||
101 | 09.04. 13:00 | Kozlovice | - | Kopřivnice | vytížení haly | 3:0 (23,18,24) |
102 | 09.04. 14:00 | Metylovice | - | Kunčice p.O. | dohoda změna poř. | 3:0 (18,22,16) |
103 | 09.04. 14:00 | Raškovice | - | Třinec | 3:X | |
104 | 09.04. 14:00 | Štramberk | - | --- | ||
27. kolo | ||||||
105 | 16.04. 10:00 | Kopřivnice | - | Štramberk | změna místa utkání: sok.Štramberk | 0:3 (-17,-22,-14) |
106 | 16.04. 10:00 | --- | - | Raškovice | ||
107 | 16.04. 10:00 | Třinec | - | Kunčice p.O. | ||
108 | 16.04. 10:00 | Metylovice | - | Kozlovice | 3:1 (-21,21,24,16) | |
28. kolo | ||||||
109 | 16.04. 14:00 | Kopřivnice | - | Štramberk | změna místa utkání: sok.Štramberk | 0:3 (-19,-13,-19) |
110 | 16.04. 14:00 | --- | - | Raškovice | ||
111 | 16.04. 14:00 | Třinec | - | Kunčice p.O. | ||
112 | 16.04. 14:00 | Metylovice | - | Kozlovice | 0:3 (-19,-25,-20) |
První 2 družstva postoupí do bojů o kp 1.třídy