Výsledky 2010-2011
Celkové pořadí po pátém kole:
1. | ŠSK Beskydy B | 62 |
2. | Sokol Frýdlant | 54 |
3. | VK Raškovice |
40 |
4. | VK Třinec | 25 |
5. | SK Metylovice | 25 |
6. | ŠSK Beskydy C | 15 |
7. | Sokol Palkovice | 10 |
8. | ŠSK Beskydy D | 5 |
9. | Sokol Frýdlant B | 1 |
Výsledky V. kola 19.3.2011
Skupina A - SO 19. 3. 2011 v Palkovicích
Výsledky utkání:
ŠSK Beskydy B - Sokol Frýdlant A 2 : 0 ( 19,19) Vala ??? a 2 : 0 (13, 6) Sýkora
„ „ - VK Raškovice 2 : 0 (12,19) Zeman a 2 : 0 (11, 23) nečitelný
Sokol Frýdlant A - VK Raškovice 2 : 0 (23,19) nečitelný a 2 : 0 (13,14) Vala???
Tabulka:
1. ŠSK Beskydy B 4 4 0 8 : 0 12
2. Sokol Frýdlant A 4 2 2 4 : 4 10
3. VK Raškovice 4 0 4 0 : 8 8 sestup do skupiny B
Skupina B – v SO 12. 3. v Metylovicích; všechna utkání odpískala M. Liberdová
Výsledky utkání:
SK Metylovice – ŠSK Beskydy C 2 : 0 (11, 8) a 2 : 0 (18, 25)
SK Metylovice – TŽ Třinec 2 : 0 (22, 19) a 2 : 1 (-24, 12, 6)
ŠSK Beskydy C- TŽ Třinec 2 : 0 (22, 13) a 0 : 2 (-12, -22)
Tabulka:
1. SK Metylovice 4 4 0 8 : 1 6 postup do skupiny A
2. TŽ Třinec 4 1 3 3 : 6 5
3. ŠSK Beskydy C 4 1 3 2 : 6 4 sestup do skupiny C
Skupina C – SO 19. 3. v Palkovicích
Sokol Palkovice – ŠSK Beskydy D 0 : 2 (-15, -10) Kubala a 0 : 2 (-21, -18) Kubala
Sokol Palkovice – Sokol Frýdlant B 2 : 0 (10,8) Kubala a 2 : 0 (16,23) Kubala
ŠSK Beskydy D – Sokol Frýdlant B 2 : 0 (14,7) Kubala a 2 : 0 (8,9) Kubala
Tabulka:
1. ŠSK Beskydy D 4 4 0 8 : 0 3 postup do skupiny B
2. Sokol Palkovice 4 2 2 4 : 4 2
3. Sokol Frýdlant B 4 0 4 0 : 8 1
Poslední turnaj je naplánován na sobotu 30. dubna 2011. O pořadatelství zatím požádali
- SK Metylovice = skupina A – ŠSK Beskydy B + Sokol Frýdlant A + SK Metylovice
- TŽ Třinec = skupina B – TŽ Třinec + VK Raškovice + ŠSK Beskydy D
NENÍ URČENO POŘADATELSTVÍ PRO SKUPINU C = ŠSK BESKYDY C + PALKOVICE + FRÝDLANT B.
Výsledky II. kola 18.12.2010
Skupina A o 1. – 4. místo
Pořadatelem byl Sokol Frýdlant nad Ostravicí. Výsledky utkání:
ŠSK Beskydy B - Sokol Frýdlant 2 : 0 ( 17,17) Sonnek
„ „ - VK Metylovice 2 : 0 (14,11) neuveden
„ „ - VK Raškovice 2 : 0 (16,12) neuveden
Sokol Frýdlant - VK Metylovice 2 : 0 (17,21) rozhodčí nečitelný
„ „ - VK Raškovice 2 : 0 (17,24) Drastich
VK Metylovice - VK Raškovice 0 : 2 (-14,-18) neuveden
Tabulka:
1. ŠSK Beskydy 3 3 0 6 : 0 10
2. Sokol Frýdlant 3 2 1 4 : 2 8
3. VK Raškovice 3 1 2 2 : 4 6
4. VK Metylovice 3 0 3 0 : 6 4 sestup do B skupiny
Skupina B o 5. – 7. místo
Pořadatelem byly Palkovice. Výsledky utkání:
Sokol Palkovice - ŠSK Beskydy C 2:0 (21,10) a 2:0 (20,18) rozhodčí Halatová
„ „ - TŽ Třinec 2:0 (17,19) a 0:2 (14,14) rozhodčí Halatová
TŽ Třinec – ŠSK Beskydy C 2:0 (21,10) a 2:0 (20,18) rozhodčí Halatová
Tabulka:
5. TŽ Třinec 4 2 2 4 : 4 3 podíl míčů 1,1 postup do A skupiny
6. Sokol Palkovice 4 2 2 4 : 4 2 podíl míčů 0,91
7. ŠSK Beskydy C 4 0 4 0 : 8 1
Výsledky III. kola 22.1.2011
Obě skupiny byly odehrány na hale SPŠ v Místku. V turnaji nově startovalo družstvo ŠSK Beskydy D.
Skupina A o 1. – 4. místo
Výsledky utkání:
ŠSK Beskydy B - Sokol Frýdlant 2 : 0 ( 18,16) Pelikán
„ „ - TŽ Třinec 2 : 0 (8,7) Rucký
„ „ - VK Raškovice 2 : 0 (6,13) Prokop
Sokol Frýdlant - „ „ 2 : 0 (24,13) Prokop
„ „ - TŽ Třinec 2 : 1 (16,-17,9) Rucký
VK Raškovice - „ 2 : 0 (20,11) Rucký
Tabulka:
1. ŠSK Beskydy B 3 3 0 6 : 0 11
2. Sokol Frýdlant 3 2 1 4 : 3 9
3. VK Raškovice 3 1 2 2 : 4 7
4. TŽ Třinec 3 0 3 1 : 6 5 sestup do B skupiny
Skupina B o 5. – 8. místo
Výsledky utkání:
VK Metylovice - ŠSK Beskydy C 2:0 (23,7) Pelikán
„ „ - Sokol Palkovice 2:0 (10,16) Pelikán
„ „ - ŠSK Beskydy D 2:0 (15,10) Prokop
Sokol Palkovice – ŠSK Beskydy C 0:2 (12,18) Rucký
„ „ - ŠSK Beskydy D 2:0 (23,18) Pelikán
ŠSK Beskydy C - ŠSK Beskydy D 2:0 (23,19) Prokop
Tabulka:
5. VK Metylovice 3 3 0 6 : 0 4 postup do A skupiny
6. ŠSK Beskydy C 3 2 1 4 : 2 3
7. Sokol Palkovice 3 1 2 2 : 4 2
8. ŠSK Beskydy D 3 0 3 0 : 6 1
Čtvrté kolo turnajů se uskuteční v sobotu 26. února 2011
Pořadatelem A skupiny budou SŠK Beskydy a B skupinu pořádá Třinec (na 6.ZŠ, začátek prvního utkání v 8:30). Pořadatelé mají možnost požádat Ing.Ruckého o delegaci rozhodčích. První utkání v 9:00 ŠSK Beskydy B - VK Metylovice