ŽÁCI

Volejbalový turnaj žáků "Malá cena Beskyd"

 

 

 

 

 

 

 

datum

ročník

počet

1.místo

2.místo

3.místo

 

2.5.1971

I.ročník

11

TJ Olomouc A

TJ Pražmo-Raškovice

TJ Olomouc B

 

21.5.1972

II.ročník

14

Sokol Hnojník

TJ VŽKG Ostrava

ZDŠ Bystřice

 

13.5.1973

III.ročník

10

VŽKG Ostrava

MSA Dolní Benešov

Tatran Vratimov

 

10.5.1974

IV.ročník

8

MSA Dolní Benešov

Tatran Vratimov

ZDŠ Hnojník

 

11.5.1975

V.ročník

5

MSA Dolní Benešov

TJ Pražmo-Raškovice

TJ VP Frýdek-Místek

 

16.5.1976

VI.ročník

9

Tatra Kopřivnice

VOKG Poruba

MEZ frenštát p.R.

 

31.5.1977

VII.ročník

9

Tatra Kopřivnice

TJ Nový Jičín

Sokol Poruba

 

28.5.1978

VIII.ročník

7

Tatra Kopřivnice

Sokol Poruba

TJ Nový Jičín

 

27.5.1979

IX.ročník

10

TJ Vítkovice

Púchov

TJ VP Frýdek-Místek

 

17.5.1980

X.ročník

10

TJ Vítkovice

TJ Žilina A

TJ Žilina B

 

6.6.1981

XI.ročník

8

TJ Vítkovice

TJ Vítkovice "B"

TJ VP Frýdek-Místek

 

5.6.1982

XII.ročník

10

TJ Vítkovice

Kateřinky

TJ VP Frýdek-Místek

 

8.6.1983

XIII.ročník

8

TJ Vítkovice

Šternberk

TJ Vítkovice B

 

3.6.1984

XIV.ročník

4

TJ Frenštát p.R."A"

TJ Frenštát p.R. "B"

TJ Pražmo-Raškovice

 

9.6.1985

XV.ročník

5

Kateřinky

Sokol Hnojník

TJ VP Frýdek-Místek

 

7.6.1986

XVI.ročník

8

Sokol Hošťálková

Sokol Hnojník

TJ Šenov

 

6.6.1987

XVII.ročník

7

TJ Vítkovice

Uničov

TJ Vítkovice B

 

11.6.1988

XVIII.ročník

9

Stavbar Žilina A

TJ Vítkovice "B"

Stavbar Žilina B

 

10.6.1989

XIX.ročník

14

Důl Doubrava Orlová

TJ Rožnov

TJ PS Žilina

 

9.6.1990

XX.ročník

4

Důl Doubrava Orlová

Sokol Hnojník

Sokol Staříč

 

8.6.1991

XXI.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

13.6.1992

XXII.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

12.6.1993

XXIII.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

11.6.1994

XXIV.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

10.6.1995

XXV.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.6.1997

XXVI.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

13.6.1998

XXVII.ročník

3

Sokol Hnojník

TJ Pražmo-Raškovice

ZŠ Dobrá

 

19.6.1999

XXVIII.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

17.6.2000

XXIX.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

23.6.2001

XXX.ročník

4

Slavia Orlová

TJ Pražmo-Raškovice

Sokol Frýdek-Místek

 

9.6.2002

XXXI.ročník

5

Sokol Polanka

TJ Pražmo-Raškovice

Sokol Frýdek-Místek

 

21.6.2003

XXXII.ročník

3

TJ Pražmo-Raškovice

Dobrá

Sokol Frýdek-Místek

 

19.6.2004

XXXIII.ročník

5

Sokol Polanka

Pstruží

Sokol Frýdek-Místek

 

11.6.2005

XXXIV.ročník

5

Slavia Havířov

Kopřivnice

TJ Pražno- Raškovice

 

17.6.2006

XXXV.ročník

3

Frýdek-Místek A

Frýdek-Místek B

TJ Pražno- Raškovice

 

16.6.2007

XXXVI.ročník

4

TJ Pražmo-Raškovice

Frýdek-Místek A

Frýdek-Místek B

 

21.6.2008

XXXVII.ročník

4

SŠK Beskydy A

SŠK Beskydy B

SKP FM

 

20.6.2009

XXXVIII.ročník

 

ZRUŠENO PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ