ŽÁKYNĚ

Volejbalový turnaj žaček "Malá cena Beskyd"

 

 

 

 

 

 

 

datum

ročník

počet

1.místo

2.místo

3.místo

 

31.5.1977

1.ročník

12

TJ Vítkovice

TJ VP Frýdek-Místek

TJ Frenštát p.R.

 

28.5.1978

2.ročník

16

TJ Vítkovice

TJ Frenštát p.R.

TJ Nový Jičín A

 

27.5.1979

3.ročník

12

TJ Vítkovice

Uničov

VOKD Poruba

 

17.5.1980

4.ročník

16

TJ Vítkovice

NHKG Ostrava

TJ Nový Jičín A

 

7.6.1981

5.ročník

12

TJ Vítkovice

TJ Vítkovice B

Slezan Frýdek-Místek

 

6.6.1982

6.ročník

12

TJ Nový Jičín

TJ Vítkovice

Doubrava Orlová

 

8.6.1983

7.ročník

19

TJ Nový Jičín

TJ Vítkovice

Slezan Frýdek-Místek

 

2.6.1984

8.ročník

9

MěDPM Orlová

MEZ Frenštát p.R.

TJ Pražmo-Raškovice

 

8.6.1985

9.ročník

11

MěDPM Orlová

MěDPM Orlová B

MEZ Frenštát p.R.

 

8.6.1986

10.ročník

17

TJ Nový Jičín

TJ Nový Jičín B

Slezan Frýdek-Místek

 

7.6.1987

11.ročník

17

Slezan Frýdek-Místek

TJ Vítkovice

TJ Nový Jičín A

 

12.6.1988

12.ročník

18

TJ Nový Jičín

Slezan Frýdek-Místek

Hlubočky

 

11.6.1989

13.ročník

13

TJ Nový Jičín

NHKG Ostrava

NhkG Ostrava B

 

10.6.1990

14.ročník

6

Slezan Frýdek-Místek

Slezan Frýdek-Místek B

Slezan Frýdek-Místek C

 

9.6.1991

15.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal 

14.6.1992

16.ročník

6

Slezan Frýdek-Místek

Slezan Frýdek-Místek B

TJ Nový Jičín A

 

13.6.1993

17.ročník

 

pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.6.1994

18.ročník

5

TJ Frenštát p.R.

TJ Nový Jičín A

TJ Nový Jičín B

 

10.6.1995

19.ročník

6

TJ Vratimov

TJ Frenštát p.R.

Slavoj Český Těšín A

 

21.6.1997

20.ročník

7

Sokol Palkovice

Sokol Kozlovice

TJ Pražmo-Raškovice

 

13.6.1998

21.ročník

4

Sokol Hnojník

TJ Pražmo-Raškovice B

ZŠ Dobrá

 

19.6.1999

22.ročník

5

Sokol Palkovice

TJ Pražmo-Raškovice

Sokol Fryčovice

 

17.6.2000

23.ročník

8

ZŠ Dobrá

TJ Pražmo-Raškovice

TJ Vratimov

 

23.6.2001

24.ročník

9

Sokol Dobrá

Slavia Orlová

Biocel Vratimov

 

9.6.2002

25.ročník

9

Slavia Orlová

TJ Pražmo-Raškovice

Sokol Palkovice

 

21.6.2003

26.ročník

10

Sokol Frýdek-Místek C

Sokol Frýdek-Místek A

Kozlovice

 

19.6.2004

27.ročník

9

Sokol Kozlovice

Frenštát

Sokol Frýdek-Místek

 

11.6.2005

28.ročník

5

TJ Pražmo-Raškovice

ZŠ Dobrá

Frenštát

 

17.6.2006

29.ročník

9

Ostrava-trpaslíci

Ostrava-želvičky

Palkovice

 

16.6.2007

30.ročník

9

Nový Jičín

Frenštát

Fryčovice

 

21.6.2008

31.ročník

12

KCM 94

Sokolov

Sokol FM A

 

20.6.2009

32. ročník

Zrušeno

Pro nepřízeň počasí

 

 

 

19.6.2010

33.ročník

3

ŠSK Beskydy

RAŠKOVICE- ŽÁCI

RAŠKOVICE-žačky

 

18.6.2011

34.ročník

5

MITTAL OSTRAVA

SVINOV

RAŠKOVICE