SMÍŠENKY 15.7.2017 - výsledky

V sobotu 15. 7. 2017 proběhl 10. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 11 týmů.

Vzhledem k předpovědi počasí (v sobotu měly být dešťové přeháňky) jsme turnaj přemístili do sportovní haly v Raškovicích.

Týmy byly rozděleny do tří skupin, hrálo se na zkrácené sety do dvaceti bodů, aby si všechna družstva dostatečně zahrála. Každý tým byl za své snažení odměněn cenou. Hlavní ceny a poháry získala družstva na prvních 4 místech.

Vítězem 10. ročníku tohoto turnaje se podruhé v historii stalo družstvo Raškovic.

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu turnaje smíšených družstev.

Konečné pořadí týmů:

1. Raškovice (Verča, Petra, Alča, Jirka, Vojta, Dalibor, Jakub, Standa)

turnaj smíšenky 15.7.2017.xlsx (30590)

Družstvo Raškovic - A. Vrublová, V. Bartošová, P. Bartošová, D. Rajnoch, V. Biolek, S. Novotný,

J. Biolek, J. Šprla.

Další foto na:

SMÍŠENKY 2016

9. ROČNÍK TURNAJE SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV – 16.7.2016

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 15 týmů, což je nejvyšší počet družstev v historii tohoto „mladého“ turnaje. Na turnaj zavítali dokonce volejbalisté ze sousedního Polska.

Těšili jsme se na to, že turnaj proběhne na volejbalových kurtech, v krásném sportovním areálu, a zachováme tak atmosféru letního turnaje. Bohužel, počasí nám nepřálo, od rána pršelo.

Ještě vloni bychom museli turnaj zrušit. Letos, naštěstí, jsme mohli využít novou sportovní halu v Raškovicích, ve které jsou tři volejbalové kurty, a turnaj byl zachráněn.

Týmy byly rozděleny do tří skupin, hrálo se na dva zkrácené sety do dvaceti bodů, aby si všechna družstva dostatečně zahrála. Každý tým byl za své snažení odměněn cenou. Hlavní ceny a poháry získala družstva na prvních 4 místech.

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu „premiérového“ volejbalového turnaje v nové sportovní hale v Raškovicích.

1. Radegast

2. Interdekor

3. S.T.O.H.

4. Santa Tranta

Raškovice, Sefi, Mlátičky, Jaryna, Kalamita, Citrus, Dan Team, Tatran Turček, Srdcaři, Zajda Tým, Plumstars

SMÍŠENKY 2015

8. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev v Raškovicích

V sobotu 18. 7. 2015 v Raškovicích proběhl již 8. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Každý tým tvořili 4 muži, z toho dva nad 40 let, zbývající dva mohou být aktivními hráči maximálně okresního přeboru a dvě ženy. Letošního turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev. Družstva byla rozlosována do tří skupin po čtyřech. Každé družstvo odehrálo tři zápasy v základní skupině (na dva hrané sety do dvaceti bodů). Týmy, které se umístily na prvním místě ve skupině, bojovaly o "medailové" pozice, týmy z druhého místa se utkaly o třetí až šestou příčku. O umístění zbývajících týmů rozhodly výsledky zápasů ze základní skupiny. V tropickém vedru všechny týmy podaly maximální výkony, za které byly odměněny povzbuzováním publika a na všech postech bohatými cenami.

Během dne bylo pro všechny hráče a jejich fanoušky zajištěno kvalitní občerstvení a další sportovní vyžití - beach volejbal, koupání v řece, trampolína, atd.

7. SMÍŠENKY 2014

V sobotu 19. 7. 2014 proběhl na volejbalových kurtech VK Raškovice 7. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Zúčastnit se mohla družstva, která splnila následující podmínky: 2 ženy + 4 muži (2 muži ve věku 40+ bez herního omezení + 2 muži hrající okresní přebor nebo bez registrace v některé z volejbalových soutěží).

Na organizátory soutěže pak zbývalo to ostatní - zajistit kurty, profesionální rozhodčí, zkušenou obsluhu do bufetu, pestré občerstvení a samozřejmě krásné počasí. Vše, včetně nádherného letního počasí, se podařilo zajistit.

Přihlásilo se 11 družstev. Vedení turnaje rozdělilo družstva do tří skupin. Všechna utkání se hrála na dva hrané sety do 25 bodů. Vítězové skupin se utkali v boji o 1. - 3. místo. Družstva, která se umístila na druhém místě ve skupině, bojovala o 4. - 6. místo.

Všechna družstva obdržela hodnotné ceny a strávila příjemnou sobotu v našem sportovním volejbalovém areálu. Organizátoři turnaje děkují všem, kteří se na zdárném průběhu turnaje podíleli.

1. Sokol FM

2. Radegast

3. Raškovice (Jirka, Alča, Vojta, Verča, Danka, Matěj, Standa)

4. Veidec Family

5. Horský vítr

6. Citrus

7. - 11. Angel tým, 7 hráčů, Obnova, ČSAD, Aura

6.SMÍŠENKY 2013

20. července 2013 na kurtech v Raškovicích proběhl již šestý ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Na rozdíl od loňského ročníku nám počasí přálo, celý den bylo slunečno a velmi teplo. Zápasy ve skupinách se hrály na dva hrané sety do 25, utkání o umístění včetně finálové skupiny 4 nejlepších družstev na 2 vítězné sety do 20.

Turnaje se letos zúčastnilo 10 družstev, která se umístila takto:

1. Sokol F-M

2. Raškovice (Jirka a Vojta Biolkovi, Vojta Bohačík, Aleš Kolář, Alena Vrublová a Soňa Jerglíková)

3. Obnova A

4. Tučňáci (Prostějov)

5. Obnova A+

6. ČSAD

7. Ostravička

8. Veidec Family (Ostrava)

9. Last Minute (Raškovice - Láďa Vrubel jr., Eva Jerglíková, Ondřej Horký, Pavel Skotnica, Veronika Jerglíková, Petra Bartošová)

Hráči i hosté se mohli věnovat nejen samotnému turnaji, ale využít také bohaté nabídky dalších sportovních aktivit našeho krásného areálu - beach volejbal, stolní tenis, atd.

5.Smíšenky 2012

Volejbalového turnaje smíšených družstev SE V RAŠKOVICÍCH v sobotu 21.7.2012 zúčatnilo celkem 12 družstev. Zahájení proběhlo v 9.00 hodin,

a přesně v tutéž dobu začalo pršet. Avšak i přes trvalý dvouhodinový déšť turnaj začal na všech čtyřech připravených antukových kurtech. Družstva byla rozdělena do 3 skupin po čtyřech. Každý odehrál ve skupině 3 utkání. Do finále postoupilo 8 nejlepších týmů, které dál pokračovaly systémem KO. Ostatní týmy hrály ve skupině o 9.-12. místo. Všechna družstva tak odehrála celkem 6 utkání, hraná na dva hrané sety do 20 bodů, finálová skupina se hrála na dva vítězné sety s tiebreakem do 15 bodů, vždy rozdílem o dva body. Všechna družstva si domů odnesla ceny od sponzorů, první 4 družstva navíc obdržela diplom, medaili a pohár.

Celkové konečné pořadí:

1.SBIRANIKO

2.SOKOL FM

3.RAŠKOVICE (Jirka, Vojta, Jakub, Jarek/Zbyněk,Alča, Šárka)