Rozpis a výsledky 2016/2017

Skupina MS-Z zákl.skupina část II. (MS-Z-II)

Základní skupina soutěže, část II.  
Řídící soutěže: Bc. Michal Gill

Adresa: Viz Rozpis 
M: 603 299 144 
email: michalgill@centrum.cz

Konečná tabulka k 15.1.2017

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. TJ Kotouč Štramberk 22 18 1 1 2   60:14 1739:1274 57
2. TJ Sokol Frýdek - Místek 22 17 1 0 4   55:21 1745:1484 53
3. TJ Sokol Palkovice 22 12 4 0 6   52:33 1885:1732 44
4. SK ANAJ Metylovice 22 13 2 1 6   50:30 1793:1622 44
5. TJ Frenštát pod Radhoštěm 22 9 0 2 11   37:46 1752:1846 29
6. Volejbal Kozlovice 22 6 1 3 12   33:50 1704:1825 23
7. VK Raškovice 22 4 0 2 16   21:55 1493:1757 14
8. TJ Sokol Hnojník 22 0 0 0 22   7:66 1201:1772 0
 
Výsledky
  1. kolo
1 24.09. 09:00 Kozlovice - Frýdek - Místek   1:3 (17,-12,-16,-18)  
2 24.09. 09:00 Palkovice - TJ Sokol Hnojník   3:1 (17,-22,16,16)  
3 24.09. 10:00 SK Metylovice - VK Raškovice   3:0 (11,16,23)  
4 24.09. 10:00 TJ Frenštát p.R. - Štramberk   0:3 (-15,-21,-17)  
  2. kolo
5 24.09. 13:00 Kozlovice - Frýdek - Místek   0:3 (-17,-12,-15)  
6 24.09. 12:00 Palkovice - TJ Sokol Hnojník   3:0 (16,19,12)  
7 24.09. 14:00 SK Metylovice - VK Raškovice   3:0 (12,15,21)  
8 24.09. 14:00 TJ Frenštát p.R. - Štramberk   0:3 (-9,-22,-20)  
  3. kolo
9 02.10. 10:00 Frýdek - Místek - Štramberk   3:1 (16,-20,19,22)  
10 02.10. 09:00 VK Raškovice - TJ Frenštát p.R.   3:0 (16,18,17)  
11 01.10. 10:00 TJ Sokol Hnojník - SK Metylovice   0:3 (-16,-9,-17)  
12 01.10. 09:00 Kozlovice - Palkovice   2:3 (-22,24,16,-21,-10)  
  4. kolo
13 02.10. 14:00 Frýdek - Místek - Štramberk   3:0 (16,15,16)  
14 02.10. 13:00 VK Raškovice - TJ Frenštát p.R.   3:1 (17,15,-14,24)  
15 01.10. 14:00 TJ Sokol Hnojník - SK Metylovice   0:3 (-10,-10,-15)  
16 01.10. 13:00 Kozlovice - Palkovice   0:3 (-21,-20,-24)  
  5. kolo
17 08.10. 09:00 Palkovice - Frýdek - Místek   3:1 (-18,17,23,10)  
18 08.10. 10:00 SK Metylovice - Kozlovice   3:2 (-16,20,24,-19,6)  
19 18.12. 10:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Sokol Hnojník   Habarta B.  
20 08.10. 10:00 Štramberk - VK Raškovice   3:2 (20,-19,16,-23,12)  
  6. kolo
21 08.10. 12:00 Palkovice - Frýdek - Místek   1:3 (-20,22,-17,-17)  
22 08.10. 14:00 SK Metylovice - Kozlovice   3:1 (14,15,-20,23)  
23 18.12. 14:00 TJ Frenštát p.R. - TJ Sokol Hnojník   Habarta B.  
24 08.10. 14:00 Štramberk - VK Raškovice   3:0 (18,19,17)  
  7. kolo
25 15.10. 10:00 Frýdek - Místek - VK Raškovice   3:1 (19,19,-21,20)  
26 15.10. 10:00 TJ Sokol Hnojník - Štramberk   0:3 (-11,-16,-19)  
27 15.10. 09:00 Kozlovice - TJ Frenštát p.R.   3:0 (23,25,14)  
28 15.10. 09:00 Palkovice - SK Metylovice   3:1 (20,-21,21,20)  
  8. kolo
29 15.10. 14:00 Frýdek - Místek - VK Raškovice   3:0 (13,16,19)  
30 15.10. 14:00 TJ Sokol Hnojník - Štramberk   0:3 (-16,-6,-8)  
31 15.10. 13:00 Kozlovice - TJ Frenštát p.R.   3:1 (20,16,-22,17)  
32 15.10. 12:00 Palkovice - SK Metylovice   3:0 (21,22,20)  
  9. kolo
33 22.10. 10:00 SK Metylovice - Frýdek - Místek   1:3 (-24,-21,9,-13)  
34 22.10. 10:00 TJ Frenštát p.R. - Palkovice   3:1 (23,23,-19,19)  
35 23.10. 10:00 Štramberk - Kozlovice   3:1 (17,-18,23,21)  
36 23.10. 09:00 VK Raškovice - TJ Sokol Hnojník   3:0 (14,19,12)  
  10. kolo
37 22.10. 14:00 SK Metylovice - Frýdek - Místek   3:0 (22,10,22)  
38 22.10. 14:00 TJ Frenštát p.R. - Palkovice   1:3 (23,-16,-22,-11)  
39 23.10. 14:00 Štramberk - Kozlovice   3:0 (18,12,18)  
40 23.10. 13:00 VK Raškovice - TJ Sokol Hnojník   3:0 (12,16,15)  
  11. kolo
41 05.11. 10:00 Frýdek - Místek - TJ Sokol Hnojník   3:0 (22,11,18)  
42 05.11. 09:00 Kozlovice - VK Raškovice   3:0 (9,18,23)  
43 05.11. 09:00 Palkovice - Štramberk   3:2 (19,22,-13,-16,7)  
44 05.11. 10:00 SK Metylovice - TJ Frenštát p.R.   1:3 (17,-24,-22,-16)  
  12. kolo
45 05.11. 14:00 Frýdek - Místek - TJ Sokol Hnojník   3:0 (20,18,18)  
46 05.11. 13:00 Kozlovice - VK Raškovice   3:0 (23,19,17)  
47 05.11. 12:00 Palkovice - Štramberk   1:3 (17,-25,-14,-20)  
48 05.11. 14:00 SK Metylovice - TJ Frenštát p.R.   3:1 (-22,16,20,25)  
  13. kolo
49 12.11. 10:00 TJ Frenštát p.R. - Frýdek - Místek   1:3 (-19,24,-22,-21)  
50 12.11. 10:00 Štramberk - SK Metylovice   3:0 (8,15,9)  
51 13.11. 09:00 VK Raškovice - Palkovice   1:3 (-20,-16,26,-16)  
52 12.11. 10:00 TJ Sokol Hnojník - Kozlovice   1:3 (-7,15,-16,-21)  
  14. kolo
53 12.11. 14:00 TJ Frenštát p.R. - Frýdek - Místek   2:3 (-21,24,13,-21,-9)  
54 12.11. 14:00 Štramberk - SK Metylovice   3:0 (14,17,12)  
55 13.11. 13:00 VK Raškovice - Palkovice   0:3 (-17,-18,-10)  
56 12.11. 14:00 TJ Sokol Hnojník - Kozlovice   1:3 (-17,-21,17,-19)  
  15. kolo
57 15.11. 17:30 Frýdek - Místek - Kozlovice   3:0 (13,17,16)  
58 19.11. 09:00 TJ Sokol Hnojník - Palkovice   1:3 (-21,-13,21,-10)  
59 20.11. 09:00 VK Raškovice - SK Metylovice   2:3 (-18,-23,24,23,-12)  
60 10.12. 10:00 Štramberk - TJ Frenštát p.R.   Štork O.  
  16. kolo
61 15.11. 20:00 Frýdek - Místek - Kozlovice   3:0 (20,24,16)  
62 19.11. 12:00 TJ Sokol Hnojník - Palkovice   1:3 (-18,6,-10,-15)  
63 20.11. 13:00 VK Raškovice - SK Metylovice   1:3 (27,-23,-21,-23)  
64 10.12. 14:00 Štramberk - TJ Frenštát p.R.   Štork O.  
  17. kolo
65 26.11. 10:00 Štramberk - Frýdek - Místek   3:0 (15,16,18)  
66 26.11. 10:00 TJ Frenštát p.R. - VK Raškovice   3:1 (-23,13,21,24)  
67 26.11. 10:00 SK Metylovice - TJ Sokol Hnojník   3:0 (12,11,20)  
68 25.11. 17:30 Palkovice - Kozlovice   3:0 (22,25,13)  
  18. kolo
69 26.11. 14:00 Štramberk - Frýdek - Místek   3:0 (9,17,23)  
70 26.11. 14:00 TJ Frenštát p.R. - VK Raškovice   3:1 (22,-20,10,21)  
71 26.11. 14:00 SK Metylovice - TJ Sokol Hnojník   3:0 (19,19,19)  
72 25.11. 19:00 Palkovice - Kozlovice   3:2 (-20,16,11,-18,8)  
  19. kolo
73 29.11. 17:30 Frýdek - Místek - Palkovice   3:0 (12,17,23)  
74 03.12. 09:00 Kozlovice - SK Metylovice   1:3 (-15,-15,15,-23)  
75 04.12. 10:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Frenštát p.R.   0:3 (-23,-19,-18)  
76 04.12. 09:00 VK Raškovice - Štramberk   0:3 (-11,-22,-15)  
  20. kolo
77 29.11. 20:00 Frýdek - Místek - Palkovice   3:1 (-26,16,15,13)  
78 03.12. 13:00 Kozlovice - SK Metylovice   1:3 (21,-24,-23,-15)  
79 04.12. 14:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Frenštát p.R.   1:3 (17,-20,-15,-19)  
80 04.12. 13:00 VK Raškovice - Štramberk   0:3 (-22,-21,-9)  
  21. kolo
81 15.01. 09:00 VK Raškovice - Frýdek - Místek   0:3 (-15,-15,-14  
82 14.01. 10:00 Štramberk - TJ Sokol Hnojník   3:0 (17,9,10)  
83 14.01. 10:00 TJ Frenštát p.R. - Kozlovice   3:1 (-23,21,19,18)  
84 14.01. 10:00 SK Metylovice - Palkovice   2:3 (18,-23,23,-18,-11)  
  22. kolo
85 15.01. 13:00 VK Raškovice - Frýdek - Místek   0:3 (-15,-23,-20)  
86 14.01. 14:00 Štramberk - TJ Sokol Hnojník   3:0 (20,15,7)  
87 14.01. 14:00 TJ Frenštát p.R. - Kozlovice   2:3 (-17,-18,21,18,-12)  
88 14.01. 14:00 SK Metylovice - Palkovice   3:0 (22,24,22)  
  23. kolo
89 21.01. 10:00 Frýdek - Místek - SK Metylovice   Prusek P.  
90 21.01. 09:00 Palkovice - TJ Frenštát p.R.   Mertl J.  
91 21.01. 09:00 Kozlovice - Štramberk   Windisch J.  
92 22.01. 10:00 TJ Sokol Hnojník - VK Raškovice   Pszczolka K.  
  24. kolo
93 21.01. 14:00 Frýdek - Místek - SK Metylovice   Prusek P.  
94 21.01. 12:00 Palkovice - TJ Frenštát p.R.   Mertl J.  
95 21.01. 13:00 Kozlovice - Štramberk   Windisch J.  
96 22.01. 14:00 TJ Sokol Hnojník - VK Raškovice   Pszczolka K.  
  25. kolo
97 28.01. 10:00 TJ Sokol Hnojník - Frýdek - Místek   Rucki J.  
98 29.01. 09:00 VK Raškovice - Kozlovice   Rucki J.  
99 28.01. 10:00 Štramberk - Palkovice   Petřek E.  
100 28.01. 10:00 TJ Frenštát p.R. - SK Metylovice   Burgertová G.  
  26. kolo
101 28.01. 14:00 TJ Sokol Hnojník - Frýdek - Místek   Rucki J.  
102 29.01. 13:00 VK Raškovice - Kozlovice   Rucki J.  
103 28.01. 14:00 Štramberk - Palkovice   Petřek E.  
104 28.01. 14:00 TJ Frenštát p.R. - SK Metylovice   Burgertová G.  
  27. kolo
105 04.02. 10:00 Frýdek - Místek - TJ Frenštát p.R.   Kohout K.  
106 05.02. 09:00 SK Metylovice - Štramberk   Habarta B.  
107 04.02. 09:00 Palkovice - VK Raškovice   Windisch J.  
108 04.02. 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Hnojník   Štork O.  
  28. kolo
109 04.02. 14:00 Frýdek - Místek - TJ Frenštát p.R.   Kohout K.  
110 05.02. 13:00 SK Metylovice - Štramberk   Habarta B.  
111 04.02. 12:00 Palkovice - VK Raškovice   Windisch J.  
112 04.02. 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Hnojník   Štork O.  

Družstva na 1-3 místě postupují do finálové skupiny, družstva 4-6 a 7-9 místě hrají skupiny o umístění. 
Všude se započítavájí výsledky ze základní skupiny.