Rozpis a výsledky 2017/2018
Okresní pohár žen - řídící soutěže: Jaromír Ivánek, 739 41 Palkovice 152, MT: 603 804 611, E-mail: jivanek1(at)gmail.com
PRŮBĚŽNÁ TABULKA
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. B | 12 | 5 | 2 | 1 | 4 | 24:20 | 956:939 | 20 | |
2. | TJ Sokol Palkovice B | 12 | 4 | 3 | 1 | 4 | 24:23 | 1001:1015 | 19 | |
3. | VK Raškovice z.s. A | 12 | 4 | 1 | 3 | 4 | 22:24 | 998:980 | 17 | |
4. | Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. A | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 24:27 | 1083:1104 | 16 |
1. kolo | |||||||
1 | 17.10. 18:00 | VKB Frýdlant | - | VK Raškovice | 2:3 (-14,19,23,-23,-9) | ||
2 | 13.11. 18:00 | Hnojník B | - | Palkovice B | 3:0 (16,17,16) | ||
2. kolo | |||||||
3 | 20.11. 18:00 | VK Raškovice | - | Palkovice B | 0:3 (-13,-29,-23) | ||
4 | 11.01. 18:30 | VKB Frýdlant | - | Hnojník B | 2:3 (22,22,-24,-17,-9) | ||
3. kolo | |||||||
5 | 06.11. 18:30 | Hnojník B | - | VK Raškovice | 3:0 (28,26,18) | ||
6 | 02.11. 18:00 | Palkovice B | - | VKB Frýdlant | 1:3 (-16,-19,22,-21) | ||
4. kolo | |||||||
7 | 27.11. 18:00 | VK Raškovice | - | VKB Frýdlant | 3:1 (-21,17,19,13) | ||
8 | 08.02. 19:00 | Palkovice B | - | Hnojník B | 3:2 (21,-20,-14,20,13) | ||
5. kolo | |||||||
9 | 04.01. 18:00 | Palkovice B | - | VK Raškovice | 0:3 (-24,-21,-11) | ||
10 | 20.11. 18:00 | Hnojník B | - | VKB Frýdlant | 3:0 (20,26,9) | ||
6. kolo | |||||||
11 | 11.12. 18:00 | VK Raškovice | - | Hnojník B | 0:3 (-13,-22,-20) | ||
12 | 15.12. 18:30 | VKB Frýdlant | - | Palkovice B | 3:2 (19,-23,21,-21,11) | ||
7. kolo | |||||||
13 | 20.02. 18:30 | VKB Frýdlant | - | VK Raškovice | 3:1 (-23,19,15,21) | ||
14 | 22.03. 18:30 | Palkovice B | - | VKB Frýdlant | 3:1 (-19,21,17,18) | ||
8. kolo | |||||||
15 | 05.03. 18:00 | VK Raškovice | - | Palkovice B | 3:0 (17,21,22) | ||
16 | 23.02. 17:15 | Hnojník B | - | Palkovice B | místo utkání Palkovice | 0:3 (-8,-9,-12) | |
9. kolo | |||||||
17 | 13.03. 18:30 | VKB Frýdlant | - | Hnojník B | 3:0 (26,21,25) | ||
18 | 06.04. 18:00 | VK Raškovice | - | Hnojník B | 3:0 (11,16,13) | ||
10. kolo | |||||||
19 | 23.04. 18:00 | VK Raškovice | - | VKB Frýdlant | 2:3 (-26,19,-10,18,-13) | ||
20 | 12.04. 18:30 | Palkovice B | - | Hnojník B | 3:1 (26,17,-22,26) | ||
11. kolo | |||||||
21 | 19.04. 18:00 | VKB Frýdlant | - | Palkovice B | 2:3 (-23,11,13,-23,-9) | ||
22 | 18.04. 18:00 | Hnojník B | - | VK Raškovice | 3:2 (16,-18,-16,18,9) | ||
12. kolo | |||||||
23 | 26.04. 18:00 | Hnojník B | - | VKB Frýdlant | místo utkání Frýdlant | 3:1 (-22,22,17,19) | |
24 | 26.04. 18:30 | Palkovice B | - | VK Raškovice | 3:2 (-25,18,-23,23,12 |