Turnaj oblastní kolo 30.3.2013_FM 6.ZŠ
odkaz na TV Polar:
https://polar.cz/archiv/video/regionalni-zpravy-polar-31-03-2014-20-00#cast-8729
odkaz na fotografie:
https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/Barevny_minivolejbal_Oblastni_kolo_FM_6.ZS_30.3.2014/
Turnaje se zúčastnilo celkem 301 dětí z těchto volejbalových klubů:
TJ SOKOL PALKOVICE, ŠSK BESKYDY, ŠSK OSTRAVA, VK FRÝDLANT, VK RAŠKOVICE, SK PŘEROV, ŠSK BÍLOVEC, TJ OSTRAVA, TJ SOKOL FM,
VÝSLEDKY NAŠICH DĚTÍ:
ŽLUTÁ KATEGORIE - celkem 33 družstev v 6 skupinách
Skupina 1
Umístění | Týmy |
1. | VK Raškovice B (Opatrný Václav,Kotásková Barbora) |
2. | FM 6.ZŠ A |
3. | A.Kučery A |
4. | FM 7.ZŠ G |
5. | FM 5.ZŠ C |
6. | Čeladná A |
Skupina 4
Umístění | Týmy |
1. | Škarvady A |
2. | VK Raškovice A (Garba Tomáš, Blahutová Simona) |
3. | Palkovice B |
4. | FM 7.ZŠ E |
5. | Janovice B |
Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1. a 2. místa. Vedoucí barvy vytvořil dvě 6ti členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 6. místo) a skupina B všechna 2. místa (hra o 7. - 12. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile získali první tři vítězové ze skupiny A.
Celkové pořadí:
VK RAŠKOVICE B(Opatrný Václav, Kotásková Barbora) -6. místo a postup na oblastní kolo do Ostravy.
VK Raškovice A (Garba Tomáš, Blahutová Simona) - 10. místo
ORANŽOVÁ KATEGORIE - celkem 41 družstev v 6 skupinách
Skupina 3
Umístění | Týmy |
1. | VK Raškovice (Andrlová Vendula, Foldynová Kamila) |
2. | Hnojník C |
3. | Janovice C |
4. | Staré město B |
5. | Bílovec A |
6. | FM 5.ZŠ B |
7. | Stará Bělá A |
Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1. a 2. místa. Vedoucí barvy vytvořil dvě 6ti členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 6. místo) a skupina B všechna 2. místa (hra o 7. - 12. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile získali první tři vítězové ze skupiny A.
Celkové pořadí:
VK RAŠKOVICE (Andrlová Vendula, Foldynová Kamila) - 3. místo a postup na oblastní kolo do Ostravy
ČERVENÁ KATEGORIE - celkem 26 družstev ve 4. skupinách
Skupina 1
Umístění | Týmy |
1. | FM 6.ZŠ A |
2. | Palkovice A |
3. |
VK Raškovice A (Michna Martin, Sonnek Martin) |
4. | Bílovec A |
5. | Janovice A |
Skupina 2
Umístění | Týmy |
1. | Bílovec B |
2. | Palkovice B |
3. | Smajlíci |
4. | VK Raškovice B (Rusňáková Nikol, Popelková Karolína) |
5. | FM 5.ZŠ B |
6. | FM 4.ZŠ A |
7. | Janovice B |
Skupina 3
Umístění | Týmy |
1. | TGM A |
2. | Horymírova A |
3. | Přerov A |
4. | Stará Bělá A |
5. | Škarvády A |
6. | VK Raškovice D (Macková Barbora, Koloničný Filip) |
7. | Elžíková+Šulková+Sittová |
Skupina 4
Umístění | Týmy |
1. | FM 5. ZŠ C |
2. | FM 7.ZŠ A |
3. | VK Raškovice E (Blahutová Adéla, Garbová Alena) |
4. | Hnojník A |
5. | Bílovec C |
6. | Palkovice C |
7. | Janovice C |
ZELENÁ KATEGORIE - celkem 16 družstev ve 3 skupinách
Skupina 1
Umístění | Týmy |
1. | VK Frýdlant A |
2. | Bílovec A |
3. | Bílovec D |
4. | TJ Ostrava A |
5. | VK Raškovice B (Gucká Anna, Krestová Jana, Lhoťanová Petra) |
Skupina 2
Umístění | Týmy |
1. | VK Frýdlant C |
2. | Přerov A |
3. | VK Raškovice A (Muroň Jakub, Muroň Tomáš, Polách Vít) |
4. | FM 6. ZŠ B |
5. | Bílovec B |
Skupina 3
Umístění | Týmy |
1. | FM 6.ZŠ A |
2. | VK Frýdlant B |
3. | Bílovec |
4. | Raškovice X (Mecová Sára, Kováčová Pavla, Šebesta Martin) |
5. | Hlučín A |
6. | TJ Sokol FM |
Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1., 2. a 3. místa. Vedoucí barvy vytvořil tři 3 členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 3. místo), skupina B všechna 2. místa (hra o 4. - 6. místo) a skupina C všechna 3. místa (hra o 7. - 9. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile dle výsledků vzájemných zápasů získali hráči ze skupiny A
Celkové pořadí:
VK RAŠKOVICE A (Muroň Jakub, Muroň Tomáš, Polách Vít) - 9. místo
ORANŽOVO-ČERVENÁ KATEGORIE - celkem 16 družstev ve 3. skupinách
Skupina 1
Umístění | Týmy |
1. | FM 7. ZŠ C |
2. | FM 5.ZŠ B |
3. | VK Raškovice (Tabašková Klára, Gužíková Klára) |
4. | Sedliště C |
5. | Bílovec B |
6. | Horymírova A |
Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o medaile se ve vzájemných utkáních potkala všechna 1. místa. Tato kategorie se neřadí mezi postupové na oblastní kolO.
OBLASTNÍ KOLO PROBĚHNE 31. 5. - 1. 6. 2014 NA SPORTOVIŠTÍCH VŠ BÁŇSKÉ V OSTRAVĚ-PORUBĚ