Krajský přebor starších žaček - termíny
kvalifikace: 23.10.2018 Bílovec, sk. C
1. turnaj: 7.10.2018 - hala Raškovice
2.turnaj: 4.11.2018 - tělocvičny ZŠ Z Poděbrad
3.turnaj: 16.12.2018 - hala Raškovice
4. turnaj: 20.1.2019
5.turnaj: 10.2.2019
6.turnaj: 3.3.2019
7.turnaj 24.3.2018
MČR 27.-28.4.2019
- HRAJÍ JEN PRVNÍ 2 TÝMY V CELKOVÉM POŘADÍ KONEČNÉ TABULKY
PRŮBĚŽNÁ TABULKA
NEDĚLE 16.12. skupina T3-B, víceúčelová hala Raškovice - VÝSLEDKY
# | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | VK Raškovice z.s. | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 171:125 | 7 | |
2 | SK Slezan Orlová, spolek | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | 158:111 | 7 | |
3 | KV Kopřivnice, z.s. B | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | 106:146 | 2 | |
4 | TJ Sokol Frýdek - Místek B | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2:6 | 113:166 | 2 |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 16. 12. 2018, 09:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | 2:0 (10,19) |
2 | 16. 12. 2018, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | - | VK Raškovice | 1:2 (20,-15,-6) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 16. 12. 2018, 10:30 | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | - | VK Raškovice | 0:2 (-10,-11) |
4 | 16. 12. 2018, 10:30 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | 2:0 (17,4) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 16. 12. 2018, 12:00 | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | - | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | 1:2 (-13,16,-8) |
6 | 16. 12. 2018, 12:00 | VK Raškovice | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 2:1 (-20,19,14) |
neděle 4.11. skupina T2-B, ZŠ Z PODĚBRAD Frýdek-Místek - VÝSLEDKY
|
---|
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 4. 11. 2018, 09:00 | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | - | VK Raškovice | 2:0 (20,22) |
2 | 4. 11. 2018, 09:00 | TJ Ostrava B | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B | 0:2 (-23,-22) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 4. 11. 2018, 10:30 | VK Raškovice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B | 1:2 (16,-16,-13) |
4 | 4. 11. 2018, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | - | TJ Ostrava B | 2:0 (11,14) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 4. 11. 2018, 12:00 | TJ Ostrava B | - | VK Raškovice | 1:2 (-21,18,-7) |
6 | 4. 11. 2018, 12:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B | - | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B | 2:1 (26,-16,9) |
neděle 7.10. skupina T1-C, hala Raškovice - VÝSLEDKY
Pořadí | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | VK Raškovice z.s. | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 150:76 | 9 | |
2 | TJ Sokol Stará Bělá, z.s. | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 136:141 | 5 | |
3 | TJ Sokol Frýdek - Místek C | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 141:149 | 4 | |
4 | KV Kopřivnice, z.s. A | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 89:150 | 0 |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 7. 10. 2018, 09:00 | VK Raškovice | - | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C | 2:0 (20,10) |
2 | 7. 10. 2018, 09:00 | TJ Sokol Stará Bělá, z.s. | - | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | 2:0 (14,16) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 7. 10. 2018, 10:30 | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C | - | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | 2:0 (19,19) |
4 | 7. 10. 2018, 10:30 | VK Raškovice | - | TJ Sokol Stará Bělá, z.s. | 2:0 (22,3) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 7. 10. 2018, 12:00 | TJ Sokol Stará Bělá, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek C | 2:1 (20,-18,16) |
6 | 7. 10. 2018, 12:00 | Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. | - | VK Raškovice | 0:2 (-12,-9) |
Neděle 23.9. kvalifikace sk.C -BÍLOVEC, hala Zš Komenského - VÝSLEDKY
POŘADÍ | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | Školní sportovní klub Bílovec,z.s."A" | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:1 | 262:106 | 14 | |
2 | VK Raškovice z.s. | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 262:215 | 11 | |
3 | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6:6 | 226:243 | 8 | |
4 | Happy Sport Opava, z.s. | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 231:243 | 6 | |
5 | Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. "B" | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4:6 | 192:224 | 6 | |
6 | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:10 | 108:250 | 0 |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 23. 9. 2018, 10:00 | ŠSK Bílovec A | - | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | 2:0 (3,6) |
2 | 23. 9. 2018, 10:00 | VK Raškovice | - | VKB Frýdlant n.O "B" | 2:0 (12,13) |
3 | 23. 9. 2018, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | - | Opava | 1:2 (23,-21,-10) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
4 | 23. 9. 2018, 12:00 | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | - | Opava | 0:2 (-13,-10) |
5 | 23. 9. 2018, 12:00 | VKB Frýdlant n.O "B" | - | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | 0:2 (-23,-20) |
6 | 23. 9. 2018, 12:00 | ŠSK Bílovec A | - | VK Raškovice | 2:1 (9,-22,3) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
7 | 23. 9. 2018, 14:00 | VK Raškovice | - | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | 2:0 (10,7) |
8 | 23. 9. 2018, 14:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | - | ŠSK Bílovec A | 0:2 (-7,-8) |
9 | 23. 9. 2018, 14:00 | Opava | - | VKB Frýdlant n.O "B" | 0:2 (-20,-21) |
4. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
10 | 23. 9. 2018, 16:00 | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | - | VKB Frýdlant n.O "B" | 0:2 (-14,-19) |
11 | 23. 9. 2018, 16:00 | ŠSK Bílovec A | - | Opava | 2:0 (14,7) |
12 | 23. 9. 2018, 16:00 | VK Raškovice | - | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | 2:1 (17,-21,13) |
5. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
13 | 23. 9. 2018, 18:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | - | Sportovní klub policie Bruntál z.s. | 2:0 (10,16) |
14 | 23. 9. 2018, 18:00 | Opava | - | VK Raškovice | 1:2 (-20,24,-10) |
15 | 23. 9. 2018, 18:00 | VKB Frýdlant n.O "B" | - | ŠSK Bílovec A | 0:2 (-11,-13) |