Sezóna 2016/2017
Krajský přebor starších žákyň
Termíny turnajů:
kval - 25.9. 2016 - víceúčelová hala v Raškovicích
1. tur - 23.10. 2016 - víceúčelová hala v Raškovicích
2. tur - 20.11. 2016 - Nový Jičín
3. tur - 4.12. 2016 - Palkovice
4. tur - 18.12. 2016 - Kopřivnice
5. tur - 15.1. 2017 - Krnov
6. tur - 12.2. 2017 - víceúčelová hala Raškovice
7. tur - 12.3. 2017 - víceúčelová hala Raškovice
Konečná tabulka
|
RAŠKOVICE 12.3.2017 - ROZPIS UTKÁNÍ
Skupina MS-ZKY-T7D
Skupina MS-ZKY-T7DPořadatel: Raškovice - hala - 2 těl.
|
---|
Skupina MS-ZKY-T6D
Pořadatel: Raškovice - hala - 2 těl.
|
Pozor, tato skupina se hraje na 2 vítězné sety!
1. kolo | |||||||
2 | 12.02. 09:00 | VK Karviná | - | TJ Sokol Frýdek - Místek C | 2:1 (-18,19,13) | ||
3 | 12.02. 09:00 | TJ Nový Jičín B | - | VK Valašské Meziříčí | 2:0 (16,17) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 12.02. 10:30 | TJ Sokol Frýdek - Místek C | - | TJ Nový Jičín B | 0:2 (-12,-12) | ||
6 | 12.02. 10:30 | VK Raškovice | - | VK Karviná | 0:2 (-22,-17) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 12.02. 12:00 | TJ Nový Jičín B | - | VK Raškovice | 2:0 (15,19) | ||
9 | 12.02. 12:00 | VK Valašské Meziříčí | - | TJ Sokol Frýdek - Místek C | 2:1 (-21,22,10) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 12.02. 13:30 | VK Raškovice | - | VK Valašské Meziříčí | 1:2 (18,-21,-7) | ||
12 | 12.02. 13:30 | VK Karviná | - | TJ Nový Jičín B | 0:2 (-19,-14) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 12.02. 15:00 | VK Valašské Meziříčí | - | VK Karviná | 0:2 (-19,-13) | ||
15 | 12.02. 15:00 | TJ Sokol Frýdek - Místek C | - | VK Raškovice | 0:2 (-23,-18) |
https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_02_12_KP_STARSI_ZACKY_RASKOVICE
KRNOV 15.1.2017 - VÝSLEDKY
Skupina MS-ZKY-T5C
Pořadatel: Krnov A - Janáčkovo nám. - 2 těl.
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | TJ Sokol Palkovice | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 221:187 | 10 | |
2. | KV Tatra Kopřivnice A | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6:2 | 194:158 | 9 | |
3. | TJ Krnov A | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:4 | 183:170 | 6 | |
4. | TJ Sokol Frýdek - Místek D | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 173:203 | 4 | |
5. | VK Raškovice | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 159:212 | 1 |
1. kolo | |||||||
2 | 15.01. 09:00 | TJ Sokol Frýdek - Místek D | - | TJ Sokol Palkovice | 1:2 (19,-15,-13) | ||
3 | 15.01. 09:00 | KV Tatra Kopřivnice A | - | VK Raškovice | 2:0 (23,17) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 15.01. 10:30 | TJ Sokol Palkovice | - | KV Tatra Kopřivnice A | 2:0 (21,23) | ||
6 | 15.01. 10:30 | TJ Krnov A | - | TJ Sokol Frýdek - Místek D | 2:0 (19,24) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 15.01. 12:00 | KV Tatra Kopřivnice A | - | TJ Krnov A | 2:0 (23,18) | ||
9 | 15.01. 12:00 | VK Raškovice | - | TJ Sokol Palkovice | 1:2 (-17,22,-7) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 15.01. 13:30 | TJ Krnov A | - | VK Raškovice | 2:0 (17,10) | ||
12 | 15.01. 13:30 | TJ Sokol Frýdek - Místek D | - | KV Tatra Kopřivnice A | 0:2 (-20,-7) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 15.01. 15:00 | VK Raškovice | - | TJ Sokol Frýdek - Místek D | 0:2 (-21,-22) | ||
15 | 15.01. 15:00 | TJ Sokol Palkovice | - | TJ Krnov A | 2:0 (23,18) |
Skupina MS-ZKY-T4C - poŘADatel: Kopřivnice - ZŠ 17.listopadu - 2 těl.
|
Skupina MS-ZKY-T3D - 4.12.2016 Palkovice
Konečná tabulka:
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | VK Raškovice | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6:2 | 185:156 | 9 | |
2. | TJ Nový Jičín C | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 201:150 | 8 | |
3. | VK Valašské Meziříčí | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 179:200 | 5 | |
4. | TJ Sokol Palkovice | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | 193:220 | 5 | |
5. | KV Tatra Kopřivnice B | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 154:186 | 3 |
1. kolo | |||||||
2 | 04.12. 09:00 | KV Tatra Kopřivnice B | - | VK Valašské Meziříčí | 2:0 (21,14) | ||
3 | 04.12. 09:00 | TJ Nový Jičín C | - | VK Raškovice | 0:2 (-22,-20) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 04.12. 10:30 | VK Valašské Meziříčí | - | TJ Nový Jičín C | 0:2 (-16,-11) | ||
6 | 04.12. 10:30 | TJ Sokol Palkovice | - | KV Tatra Kopřivnice B | 2:0 (24,20) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 04.12. 12:00 | TJ Nový Jičín C | - | TJ Sokol Palkovice | 2:1 (13,-19,4) | ||
9 | 04.12. 12:00 | VK Raškovice | - | VK Valašské Meziříčí | 0:2 (-14,-21) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 04.12. 13:30 | TJ Sokol Palkovice | - | VK Raškovice | 0:2 (-16,-19) | ||
12 | 04.12. 13:30 | KV Tatra Kopřivnice B | - | TJ Nový Jičín C | 0:2 (-15,-16) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 04.12. 15:00 | VK Raškovice | - | KV Tatra Kopřivnice B | 2:0 (15,14) | ||
15 | 04.12. 15:00 | VK Valašské Meziříčí | - | TJ Sokol Palkovice | 2:1 (25,-23,15) |
2.turnaj sk. D (MS-ZKY-T2D) - 20.11.2016 Nový Jičín, ZŠ Komenského
Konečná tabulka:
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | TJ Nový Jičín B | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 212:169 | 10 | |
2. | KV Tatra Kopřivnice B | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 206:165 | 9 | |
3. | TJ Nový Jičín C | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 199:172 | 6 | |
4. | VK Raškovice | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | 179:224 | 4 | |
5. | VK Polanka nad Odrou | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 133:199 | 1 |
1. kolo | |||||||
2 | 20.11. 09:00 | VK Raškovice | - | KV Tatra Kopřivnice B | 0:2 (-13,-23) | ||
3 | 20.11. 09:00 | TJ Nový Jičín C | - | VK Polanka nad Odrou | 2:0 (13,9) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 20.11. 10:30 | KV Tatra Kopřivnice B | - | TJ Nový Jičín C | 2:1 (-20,12,7) | ||
6 | 20.11. 10:30 | TJ Nový Jičín B | - | VK Raškovice | 2:1 (19,-20,10) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 20.11. 12:00 | TJ Nový Jičín C | - | TJ Nový Jičín B | 0:2 (-22,-20) | ||
9 | 20.11. 12:00 | VK Polanka nad Odrou | - | KV Tatra Kopřivnice B | 0:2 (-17,-16) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 20.11. 13:30 | TJ Nový Jičín B | - | VK Polanka nad Odrou | 2:0 (14,13) | ||
12 | 20.11. 13:30 | VK Raškovice | - | TJ Nový Jičín C | 1:2 (-10,23,-5) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 20.11. 15:00 | VK Polanka nad Odrou | - | VK Raškovice | 1:2 (-16,9,-10) | ||
15 | 20.11. 15:00 | KV Tatra Kopřivnice B | - | TJ Nový Jičín B | 1:2 (-11,12,-10) |
1.turnaj sk D (MS-ZKY-T1D) - 23.10.2016 hala Raškovice
Konečná tabulka:
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | KV Tatra Kopřivnice A | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | 202:116 | 12 | |
2. | VK Raškovice | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 205:188 | 7 | |
3. | TJ Nový Jičín C | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 204:194 | 6 | |
4. | VK Polanka nad Odrou | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 155:220 | 3 | |
5. | TJ Zlaté Hory | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 175:223 | 2 |
1. kolo | |||||||
2 | 23.10. 09:00 | KV Tatra Kopřivnice A | - | VK Polanka nad Odrou | 2:0 (8,12) | ||
3 | 23.10. 09:00 | TJ Zlaté Hory | - | TJ Nový Jičín C | 1:2 (27,-14,-15) | ||
2. kolo | |||||||
5 | 23.10. 10:30 | VK Polanka nad Odrou | - | TJ Zlaté Hory | 2:1 (24,-13,12) | ||
6 | 23.10. 10:30 | VK Raškovice | - | KV Tatra Kopřivnice A | 0:2 (-11,-25) | ||
3. kolo | |||||||
8 | 23.10. 12:00 | TJ Zlaté Hory | - | VK Raškovice | 0:2 (-15,-14) | ||
9 | 23.10. 12:00 | TJ Nový Jičín C | - | VK Polanka nad Odrou | 2:0 (13,13) | ||
4. kolo | |||||||
11 | 23.10. 13:30 | VK Raškovice | - | TJ Nový Jičín C | 2:1 (-20,21,6) | ||
12 | 23.10. 13:30 | KV Tatra Kopřivnice A | - | TJ Zlaté Hory | 2:0 (11,16) | ||
5. kolo | |||||||
14 | 23.10. 15:00 | TJ Nový Jičín C | - | KV Tatra Kopřivnice A | 0:2 (-12,-21) | ||
15 | 23.10. 15:00 | VK Polanka nad Odrou | - | VK Raškovice | 1:2 (-16,18,-14) |
kvalifikace sk. A (MS-ZKY-KVA) 25.9.Raškovice
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | TJ Sokol Frýdek - Místek A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
2. | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
3. | TJ Sokol Palkovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4. | VK Raškovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5. | TJ Ostrava C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
6. | VK Karviná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
Kvalifikační skupina A - podskupina 1
|
Kvalifikační skupina A - podskupina 2
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | |
1. | TJ Frenštát pod Radhoštěm | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | 100:61 | 6 | |
2. | VK Raškovice | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:2 | 81:72 | 3 | |
3. | VK Karviná | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 52:100 | 0 |