Konečná tabulka - Krajský přebor juniorek 2014/2015
p. |
družstvo |
utkání |
V3 |
V2 |
P1 |
P0 |
|
sety |
míče |
body |
1. |
40 |
36 |
2 |
0 |
2 |
|
115:15 |
3152:2102 |
112 |
|
2. |
40 |
31 |
1 |
1 |
7 |
|
103:31 |
3175:2483 |
96 |
|
3. |
40 |
26 |
3 |
4 |
7 |
|
99:50 |
3402:2920 |
88 |
|
4. |
40 |
26 |
1 |
2 |
11 |
|
88:46 |
3017:2472 |
82 |
|
5. |
40 |
15 |
5 |
4 |
16 |
|
74:75 |
3088:3100 |
59 |
|
6. |
40 |
17 |
2 |
2 |
19 |
|
66:76 |
2884:3012 |
57 |
|
7. |
40 |
13 |
5 |
4 |
18 |
|
64:83 |
2955:3202 |
53 |
|
8. |
40 |
10 |
5 |
3 |
22 |
|
56:90 |
2869:3185 |
43 |
|
9. |
40 |
11 |
3 |
0 |
26 |
|
50:87 |
2620:3032 |
39 |
|
10. |
40 |
4 |
1 |
5 |
30 |
|
38:110 |
2700:3436 |
19 |
|
11. |
40 |
3 |
0 |
3 |
34 |
|
23:113 |
2344:3262 |
12 |
vysvětlivky: V3 - výhra 3:0 nebo 3:1 - počet bodů 3
V2 - výhra 3:2 - počet bodů 2
P1 - prohra 2:3 - počet bodů 1
P0 - prohra 0:3 nebo 1:3 - počet bodů 0
Výsledky všech utkání soutěže:
1 |
20.09. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (16,10,-21,23) |
2 |
21.09. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
SK Metylovice |
3:0 (22,12,23) |
3 |
21.09. 10:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (16,12,3) |
4 |
21.09. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-16,-20,-8) |
5 |
21.09. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-16,-15,-16) |
6 |
21.09. 10:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
|
|
|||||
7 |
20.09. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:2 (16,-22,-16,22,12) |
8 |
21.09. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
SK Metylovice |
3:1 (-16,23,19,24) |
9 |
21.09. 14:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (8,16,23) |
10 |
21.09. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-18,-26,-10) |
11 |
21.09. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-17,-19,-21) |
12 |
21.09. 14:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
|
|
|||||
13 |
28.09. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
1:3 (-8,-20,22,-18) |
14 |
28.09. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
--- |
|
15 |
28.09. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
VK Raškovice |
2:3 (12,-25,12,-22,-12) |
16 |
28.09. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
2:3 (-18,-23,21,19,-12) |
17 |
28.09. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-22,-15,-17) |
18 |
27.09. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (18,21,13) |
|
|||||
19 |
28.09. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
1:3 (9,-12,-9,-14) |
20 |
28.09. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
--- |
|
21 |
28.09. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
VK Raškovice |
3:0 (16,14,13) |
22 |
28.09. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
2:3 (-20,-18,19,18,-9) |
23 |
28.09. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-24,-12,-11) |
24 |
27.09. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:2 (-18,-20,21,11,6) |
|
|||||
25 |
05.10. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:2 (-20,16,-24,20,8) |
26 |
05.10. 10:00 |
VK Karviná |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:1 (20,13,-18,16) |
27 |
05.10. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
SK Metylovice |
1:3 (-22,-23,12,-15) |
28 |
05.10. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (21,-22,13,17) |
29 |
05.10. 10:00 |
--- |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
|
30 |
05.10. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
1:3 (-22,18,-16,-14) |
|
|||||
31 |
05.10. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:2 (-10,20,20,-16,10) |
32 |
05.10. 14:00 |
VK Karviná |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:0 (18,26,15) |
33 |
05.10. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
SK Metylovice |
3:1 (26,19,-21,15) |
34 |
05.10. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (14,9,20) |
35 |
05.10. 14:00 |
--- |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
|
36 |
05.10. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-20,-19,-18) |
|
|||||
37 |
12.10. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-16,-20,-7) |
38 |
12.10. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (5,13,16) |
39 |
12.10. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
--- |
|
40 |
12.10. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Raškovice |
3:2 (17,-12,-22,16,16) |
41 |
12.10. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-20,-14,-21) |
42 |
11.10. 09:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Karviná |
0:3 (-11,-22,-19) |
|
|||||
43 |
12.10. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-9,-19,-15) |
44 |
12.10. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (9,16,12) |
45 |
12.10. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
--- |
|
46 |
12.10. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Raškovice |
1:3 (-13,17,-25,-27) |
47 |
12.10. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-26,-16,-20) |
48 |
11.10. 13:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Karviná |
0:3 (-20,-4,-18) |
|
|||||
49 |
19.10. 10:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (9,11,10) |
50 |
19.10. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ TŽ Třinec |
2:3 (-6,-13,21,21,-12) |
51 |
19.10. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
2:3 (-21,-18,13,24,-12) |
52 |
19.10. 10:00 |
--- |
- |
SK Metylovice |
|
53 |
19.10. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (-21,17,21,17) |
54 |
19.10. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (22,11,18) |
|
|||||
55 |
19.10. 14:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (7,14,12) |
56 |
19.10. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:2 (-22,13,-17,24,7) |
57 |
19.10. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:2 (-20,-22,21,20,3) |
58 |
19.10. 14:00 |
--- |
- |
SK Metylovice |
|
59 |
19.10. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Palkovice |
0:3 (-20,-25,-18) |
60 |
19.10. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (17,14,25) |
|
|||||
61 |
02.11. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
1:3 (-10,-15,20,-16) |
62 |
02.11. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-18,-23,-22) |
63 |
02.11. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
1:3 (17,-15,-19,-14) |
64 |
02.11. 10:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
--- |
|
65 |
02.11. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Raškovice |
2:3 (-11,-21,8,8,-8) |
66 |
02.11. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Karviná |
0:3 (-12,-15,-6) |
|
|||||
67 |
02.11. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-24,-11,-18) |
68 |
02.11. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-18,-20,-23) |
69 |
02.11. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (24,17,18) |
70 |
02.11. 14:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
--- |
|
71 |
02.11. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Raškovice |
3:2 (-20,-16,17,20,12) |
72 |
02.11. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Karviná |
0:3 (-12,-10,-25) |
|
|||||
73 |
09.11. 13:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (22,23,11) |
74 |
09.11. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-15,-15,-11) |
75 |
09.11. 10:00 |
--- |
- |
TJ TŽ Třinec |
|
76 |
09.11. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:1 (14,18,-15,15) |
77 |
09.11. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
SK Metylovice |
3:0 (10,8,9) |
78 |
09.11. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (10,16,10) |
|
|||||
79 |
09.11. 15:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (-20,17,17,21) |
80 |
09.11. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-16,-9,-18) |
81 |
09.11. 14:00 |
--- |
- |
TJ TŽ Třinec |
|
82 |
09.11. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:2 (-19,24,-21,13,13) |
83 |
09.11. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
SK Metylovice |
3:0 (11,11,11) |
84 |
09.11. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (11,16,-16,21) |
|
|||||
85 |
23.11. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Palkovice |
1:3 (22,-19,-18,-21) |
86 |
23.11. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-13,-12,-14) |
87 |
18.11. 16:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:1 (19,-24,25,18) |
88 |
23.11. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:1 (13,20,-20,12) |
89 |
23.11. 10:00 |
VK Karviná |
- |
--- |
|
90 |
23.11. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Raškovice |
3:0 (14,16,13) |
|
|||||
91 |
23.11. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (17,13,-27,15) |
92 |
23.11. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-8,-15,-11) |
93 |
18.11. 18:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
1:3 (-24,-19,26,-16) |
94 |
23.11. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (12,23,13) |
95 |
23.11. 14:00 |
VK Karviná |
- |
--- |
|
96 |
23.11. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
VK Raškovice |
3:0 (13,20,11) |
|
|||||
97 |
30.11. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (22,23,-21,15) |
98 |
30.11. 10:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
|
99 |
30.11. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Karviná |
0:3 (-14,-12,-9) |
100 |
30.11. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (21,18,22) |
101 |
30.11. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-11,-22,-17) |
102 |
30.11. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
SK Metylovice |
0:3 (-12,-21,-21) |
|
|||||
103 |
30.11. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (-15,19,19,22) |
104 |
30.11. 14:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
|
105 |
30.11. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Karviná |
0:3 (-18,-14,-14) |
106 |
30.11. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (20,19,19) |
107 |
30.11. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (-22,-23,23,-19) |
108 |
30.11. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
SK Metylovice |
3:1 (15,25,-13,20) |
|
|||||
109 |
07.12. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
SK Metylovice |
1:3 (21,-11,-11,-23) |
110 |
06.12. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (15,15,12) |
111 |
07.12. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (18,22,17) |
112 |
16.11. 10:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:0 (19,20,27) |
113 |
07.12. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (11,11,15) |
114 |
07.12. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
--- |
|
|
|||||
115 |
07.12. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
SK Metylovice |
0:3 (-20,-6,-23) |
116 |
06.12. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (-22,8,21,14) |
117 |
07.12. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:1 (22,-19,13,15) |
118 |
16.11. 14:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-18,-18,-26) |
119 |
07.12. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (21,24,12) |
120 |
07.12. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
--- |
|
|
|||||
121 |
14.12. 10:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Poruba |
|
122 |
14.12. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Raškovice |
3:0 (21,18,23) |
123 |
14.12. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (14,14,16) |
124 |
14.12. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
VK Karviná |
0:3 (-20,-23,-13) |
125 |
14.12. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
0:3 (-23,-25,-12) |
126 |
14.12. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-13,-23,-22) |
|
|||||
127 |
14.12. 14:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Poruba |
|
128 |
14.12. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Raškovice |
3:0 (14,21,22) |
129 |
14.12. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (16,14,17) |
130 |
14.12. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
VK Karviná |
2:3 (15,-17,23,-17,-13) |
131 |
14.12. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
0:3 (-20,-8,-21) |
132 |
14.12. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (20,-20,-22,-9) |
|
|||||
133 |
11.01. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (-23,20,-18,-23) |
134 |
11.01. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:1 (7,-24,17,21) |
135 |
11.01. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-10,-11,-15) |
136 |
11.01. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (14,16,12) |
137 |
11.01. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Raškovice |
3:1 (11,13,-23,10) |
138 |
11.01. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
--- |
|
|
|||||
139 |
11.01. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:1 (25,-13,24,25) |
140 |
11.01. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (19,24,22) |
141 |
11.01. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Karviná |
0:3 (-14,-10,-21) |
142 |
11.01. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (17,22,14) |
143 |
11.01. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Raškovice |
3:0 (17,17,11) |
144 |
11.01. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
--- |
|
|
|||||
145 |
18.01. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (22,12,-21,15) |
146 |
18.01. 10:00 |
--- |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
|
147 |
18.01. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
1:3 (19,-21,-26,-11) |
148 |
18.01. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (9,24,-21,12) |
149 |
18.01. 10:00 |
VK Karviná |
- |
SK Metylovice |
3:1 (10,16,-18,4) |
150 |
18.01. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (-19,-20,20,-19) |
|
|||||
151 |
18.01. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:1 (-24,15,22,14) |
152 |
18.01. 14:00 |
--- |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
|
153 |
18.01. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-13,-22,-23) |
154 |
18.01. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:1 (20,15,-23,15) |
155 |
18.01. 14:00 |
VK Karviná |
- |
SK Metylovice |
3:0 (15,15,15) |
156 |
18.01. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (-16,23,-27,-14) |
|
|||||
157 |
25.01. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ TŽ Třinec |
0:3 (-15,-20,-18) |
158 |
24.01. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Karviná |
2:3 (-23,19,-18,16,-16) |
159 |
25.01. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:2 (-17,-23,15,18,12) |
160 |
25.01. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Raškovice |
0:3 (-21,-21,-22) |
161 |
25.01. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
--- |
|
162 |
25.01. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (15,13,15) |
|
|||||
163 |
25.01. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ TŽ Třinec |
0:3 (-19,-16,-17) |
164 |
24.01. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Karviná |
0:3 (-22,-17,-13) |
165 |
25.01. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:2 (-23,-20,8,20,3) |
166 |
25.01. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Raškovice |
0:3 (-17,-17,-15) |
167 |
25.01. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
--- |
|
168 |
25.01. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:1 (17,15,-21,14) |
|
|||||
169 |
01.02. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (19,20,17) |
170 |
01.02. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-19,-12,-19) |
171 |
01.02. 10:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Palkovice |
|
172 |
01.02. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
SK Metylovice |
3:0 (22,23,22) |
173 |
31.01. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:1 (23,14,-22,15) |
174 |
28.02. 10:00 |
VK Karviná |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (15,13,12) |
|
|||||
175 |
01.02. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:2 (16,-21,22,-25,8) |
176 |
01.02. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-19,-15,-19) |
177 |
01.02. 14:00 |
--- |
- |
TJ Sokol Palkovice |
|
178 |
01.02. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
SK Metylovice |
3:0 (18,14,17) |
179 |
31.01. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (24,9,19) |
180 |
28.02. 14:00 |
VK Karviná |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:0 (19,12,16) |
|
|||||
181 |
08.02. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Karviná |
0:3 (-9,-10,-9) |
182 |
08.02. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:1 (22,-16,6,19) |
183 |
07.02. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Raškovice |
2:3 (20,-21,18,-21,-13) |
184 |
08.02. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
--- |
|
185 |
08.02. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
0:3 (-20,-23,-12) |
186 |
08.02. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:1 (19,22,-19,20) |
|
|||||
187 |
08.02. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Karviná |
0:3 (-18,-13,-12) |
188 |
08.02. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (25,19,22) |
189 |
07.02. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Raškovice |
3:0 (7,13,19) |
190 |
08.02. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
--- |
|
191 |
08.02. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
2:3 (-24,13,-17,21,-3) |
192 |
08.02. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:2 (22,-21,-27,16,13) |
|
|||||
193 |
15.02. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (11,8,9) |
194 |
15.02. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (9,12,17) |
195 |
15.02. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
SK Metylovice |
3:0 (20,8,13) |
196 |
15.02. 10:00 |
--- |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
|
197 |
15.02. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:1 (-26,23,12,24) |
198 |
20.02. 17:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (13,10,7) |
|
|||||
199 |
15.02. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (14,9,10) |
200 |
15.02. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (7,16,11) |
201 |
15.02. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
SK Metylovice |
3:1 (22,-18,18,13) |
202 |
15.02. 14:00 |
--- |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
|
203 |
15.02. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ TŽ Třinec |
3:2 (-23,15,-21,23,6) |
204 |
20.02. 19:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (18,19,13) |
|
|||||
205 |
22.02. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
1:3 (12,-11,-20,-16) |
206 |
22.02. 10:00 |
VK Karviná |
- |
VK Raškovice |
3:0 (18,16,23) |
207 |
22.02. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
--- |
|
208 |
21.02. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (12,16,22) |
209 |
22.02. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-11,-9,-16) |
210 |
22.02. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-15,-19,-14) |
|
|||||
211 |
22.02. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
2:3 (18,22,-25,-15,-11) |
212 |
22.02. 14:00 |
VK Karviná |
- |
VK Raškovice |
3:0 (13,15,14) |
213 |
22.02. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
--- |
|
214 |
21.02. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:0 (19,18,12) |
215 |
22.02. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-18,-18,-11) |
216 |
22.02. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
0:3 (-7,-11,-17) |
|
|||||
217 |
01.03. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
1:3 (-14,-14,13,-29) |
218 |
01.03. 10:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
SK Metylovice |
3:0 (11,9,19) |
219 |
01.03. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
3:0 (14,22,12) |
220 |
01.03. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:2 (-14,20,-17,16,6) |
221 |
01.03. 10:00 |
--- |
- |
VK Karviná |
|
222 |
01.03. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:1 (19,23,-23,14) |
|
|||||
223 |
01.03. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
0:3 (-22,-20,-10) |
224 |
01.03. 14:00 |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
- |
SK Metylovice |
3:0 (14,9,10) |
225 |
01.03. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
1:3 (-18,23,-23,-21) |
226 |
01.03. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:1 (20,19,-24,12) |
227 |
01.03. 14:00 |
--- |
- |
VK Karviná |
|
228 |
01.03. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:1 (-13,17,25,20) |
|
|||||
229 |
08.03. 09:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Raškovice |
0:3 (-14,-20,-16) |
230 |
08.03. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
--- |
|
231 |
08.03. 10:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:1 (20,7,-19,19) |
232 |
08.03. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:0 (13,15,16) |
233 |
07.03. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:1 (11,18,-19,14) |
234 |
08.03. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (10,17,16) |
|
|||||
235 |
08.03. 13:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
VK Raškovice |
3:2 (23,-14,-17,22,14) |
236 |
08.03. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
--- |
|
237 |
08.03. 14:00 |
VK Karviná |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
3:1 (23,17,-17,11) |
238 |
08.03. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
3:1 (18,-24,16,17) |
239 |
07.03. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (14,20,16) |
240 |
08.03. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (16,17,16) |
|
|||||
241 |
15.03. 10:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (23,12,15) |
242 |
15.03. 10:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-10,-9,-10) |
243 |
15.03. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (12,14,23) |
244 |
15.03. 10:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Karviná |
1:3 (19,-11,-12,-19) |
245 |
15.03. 10:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
3:0 (20,20,17) |
246 |
15.03. 10:00 |
--- |
- |
VK Raškovice |
|
|
|||||
247 |
15.03. 14:00 |
SK Metylovice |
- |
TJ Sokol Poruba |
3:0 (22,17,20) |
248 |
15.03. 14:00 |
TJ Sokol Palkovice |
- |
DTJ Polanka nad Odrou |
0:3 (-16,-18,-20) |
249 |
15.03. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:1 (-18,20,14,20) |
250 |
15.03. 14:00 |
TJ Slavoj Č. Těšín |
- |
VK Karviná |
3:1 (19,-22,13,26) |
251 |
15.03. 14:00 |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
- |
TJ Sokol Stará Bělá |
2:3 (-15,-23,19,20,-14) |
252 |
15.03. 14:00 |
--- |
- |
VK Raškovice |
|
|
|||||
253 |
22.03. 10:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
--- |
|
254 |
22.03. 10:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
0:3 (-10,-23,-22) |
255 |
22.03. 10:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-19,-14,-16) |
256 |
22.03. 10:00 |
VK Karviná |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (22,19,14) |
257 |
22.03. 10:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (18,11,11) |
258 |
21.03. 09:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
SK Metylovice |
3:0 (15,13,12) |
|
|||||
259 |
22.03. 14:00 |
TJ Sokol Poruba |
- |
--- |
|
260 |
22.03. 14:00 |
VK Raškovice |
- |
TJ Sokol Frýdek - Místek B |
0:3 (-19,-17,-23) |
261 |
22.03. 14:00 |
TJ Sokol Stará Bělá |
- |
TJ Slavoj Č. Těšín |
0:3 (-14,-17,-18) |
262 |
22.03. 14:00 |
VK Karviná |
- |
VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí |
3:0 (12,20,13) |
263 |
22.03. 14:00 |
TJ TŽ Třinec |
- |
TJ Sokol Palkovice |
3:0 (6,6,19) |
264 |
21.03. 13:00 |
DTJ Polanka nad Odrou |
- |
SK Metylovice |
3:0 (7,12,23) |