SEZÓNA 2017/2018

Soupisky družstev VK Raškovice - Letní pohár Lumíra Hajduška

Soupiska VK Raškovice A

Příjmení a jméno

04.    05.    05.       05.      06.     06.   

1. Andrlová Vendula

0        1

2. Blahutová Simona

1        1

3. Hyrníková Pavlína

1        1
4. Kotásková Barbora 1        0

5. Strašilová Vanessa

1        1

6. Smítalová Tereza

1        1
7. Václavková Anna 0        0
  

Soupiska VK Raškovice B

Příjmení a jméno

04.    05.    05.       05.      06.   06.

1. Dorociak Dominik

1        1

2. Garba Tomáš

1        1

3. Kožušník Jan Waldemar

0        0

4. Strnadel Daniel

1        1

5. Novotný Stanislav

0        1

6. Kohut Matěj 1        0
7. Kačmařík Vojtěch 0        1
8. Andrle Rostislav 0        0

 

Soupiska VK Raškovice C

Příjmení a jméno

04.    05.    05.       05.      06.   06.  

1. Javorová Sára

0        1

2. Babulíková Anna

1        0

3. Babulíková Ema

1        0

4. Hlisnikovská Ludmila

1        1

5. Peterová Natálie

1        1

6. Hostačná Veronika

1        1

7. Klanicová Klára 0        0

Soupisky družstev VK Raškovice - Okresní přebor trojic - mladší žactvo

Soupiska VK Raškovice A

Příjmení a jméno

10.    11.    12.        1.      2.       3.   

1. Andrlová Vendula

1        1        1        1        1        1

2. Luxová Martina (Babulíková Ema)

1        1        1        (1)    (1)       (1)

3. Hyrníková Pavlína

1        1        1        0        1        1

4. Strašilová Vanessa

1        0        1        1        1        1

5. Javorová Sára

0        1        0        0        1        1

6. Hlisnikovská Ludmila

0        0        0        1        1        1

 

Soupiska VK Raškovice B

Příjmení a jméno

10.    11.    12.        1.       2.       3. 

1. Blahutová Simona

1        1        1        1        1        1

2. Kačmařík Vojtěch

0        1        0        0        0        1

3. Kohut Matěj

1        1        1        1        1        1

4. Kotásková Barbora

1        1        1        0        1        1

5. Smítalová Tereza

1        1        1        1        1        1

6. Ochman Šimon (Babulíková Anna)

1        1        0        1        (1)    (1)

 

Soupiska VK Raškovice C

Příjmení a jméno

10.    11.    12.    1.        2.        3.

1. Dorociak Dominik

0        1        1        1        1        1

2. Garba Tomáš

1        1        1        1        1        1

3. Kožušník Jan Waldemar

1        1        1        1        1        1

4. Strnadel Daniel

0        1        1        1        0        1

5. Klega Vojtěch

1        1        1        0        1        1

6. Novotný Stanislav

1        1        0        1        0        1

 

Soupiska družstva VK Raškovice - krajský přebor mladších žaček

 
  ZÁKLADNÍ SESTAVA   ter ny tur na KP ml.ž.
hráč/ka příjmenía jméno        rok nar. 7.10. 4.11. 25.11. 16.12. 27.1. 17.2. 3.3. 17.3.
1. Andrlová Vendula 2004 1 1 1 1 1 1 1 1
2. Blahutová Simona 2007 1 1 1 1 1 1 1 1
3. Hyrníková Pavlína 2005 1 1 1 1 1 1 1 1
4. Kotásková Barbora 2005 0 1 0 0 1 1 1 1
5. Luxová Martina 2005 1 1 1 1 0 0 0 0
6. Ošťadálová Kateřina 2005 1 0 0 0 0 0 0 0
7. Smítalová Tereza 2004 1 1 1 1 1 1 1 1
8. Strašilová Vanessa 2005 1 1 1 1 1 1 1 1
9. Javorová Sára 2006 0 1 0 0 1 1 1 1
  NÁHRADNICE                  
hráč/ka příjmení jméno rok nar 7.10. 4.11. 25.11 16.12. 27.1. 17.2. 3.3. 17.3.
1. Babulíková Anna 2007 0 0 0 0 1 1 1 1
2. Babulíková Ema 2007 0 0 1 1 1 1 1 1
3. Hlisnikovská Ludmila 2007 0 0 1 0 1 1 1 1
4. Hostačná Veronika 2005 0 0 0 0 0 0 1 1
5. Klanicová Klára 2006 0 0 0 0 0 1 1 0
6. Peterová Natálie 2007 0 0 0 0 1 1 1 0
 
ZÁKLADNÍ SESTAVA
termínyturnajůKPml.ž.hráč/kapříjmenía jméno       rok narození7.10.4.11.25.11.16.12.27.1.17.2.3.3.17.3.1.Andrlová Vendula2004







2.Blahutová Simona2007







3.Foldynová Kamila2004







4.Hyrníková Pavlína2005







5.Kotásková Barbora2005







6.Luxová Martina2005







7.Ošťadálová Kateřina2005







8.Smítalová Tereza2004







9.Strašilová Vanessa2005