Krajský přebor mladších žaček 2018/2019
Termíny mistrovských turnajů:
1. turnaj: 6.10.2018 - kvalifikace, ZŠ K. Dvořáčka, Orlová - 2. místo v kavlifikaci ve skupině A a tím umístění ve skupině o 5.-8.místo z 20 týmů
2.turnaj: 10.11.2018 - 1.kolo, ZŠ Mendelova, KARVINÁ, odjez z Raškovic v 7.20
3.turnaj: 1.12.2018 - hala Raškovice, sraz v 8.00
4. turnaj: 12.1.2019 -
5.turnaj: 9.2.2019 -
6.turnaj: 23.2.2019 -
7.turnaj 9.3.2019 -
8. turnaj: 6.4.2019
PRŮBĚŽNÁ TABULKA
# | DRUŽSTVO | Z | B |
1 | SK Slezan Orlová | 1 | 23 |
2 | TJ Sokol Frýdek - Místek A | 1 | 21 |
3 | TJ Nový Jičín A | 1 | 19 |
4 | TJ Ostrava A | 1 | 18 |
5 | ŠSK Bílovec A | 1 | 17 |
6 | VK Karviná, z.s. | 1 | 16 |
7 | VK Raškovice z.s. | 1 | 15 |
8 | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 1 | 14 |
9 | TJ Krnov | 1 | 13 |
10 | TJ Nový Jičín, z.s. B | 1 | 12 |
11 | VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 11 |
12 | TJ ODRY, z.s. | 1 | 10 |
13 | TJ Nový jičín C | 1 | 9 |
14 | VK Kylešovice | 1 | 8 |
15 | TJ Ostrava B | 1 | 7 |
16 | KV Kopřivnice, z.s. | 1 | 6 |
17 | TJ Frenštát pod Radhoštěm B | 1 | 5 |
18 | VO Slezská Orlice, z.s. | 1 | 4 |
19 | TJ Sokol Stará Bělá, z.s. | 1 | 3 |
20 | TJ Sokol Frýdek - Místek B | 1 | 2 |
21 | ŠSK Bílovec B | 1 | 1 |
sobota 1.12.2018 - 2.kolo, pořadatel VK Raškovice, víceúčelová hala Raškovice - rozpis utkání
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1. 12. 2018, 09:00 | ŠSK Bílovec A | - | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. B | 2:0 (22,24) |
2 | 1. 12. 2018, 09:00 | VK Raškovice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | 2:1 (22,-16,8) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 1. 12. 2018, 10:00 | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. B | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | 2:0 (12,15) |
4 | 1. 12. 2018, 10:00 | ŠSK Bílovec A | - | VK Raškovice | 2:1 (20,-22,9) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 1. 12. 2018, 11:00 | VK Raškovice | - | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. B | 2:0 (18,23) |
6 | 1. 12. 2018, 11:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | - | ŠSK Bílovec A | 0:2 (-1,-6) |
sobota 10.11.2018 - 1.kolo, pořadatel VK Karviná, ZŠ Mendelova - výsledky
# | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | VK Karviná, z.s. | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | 150:105 | 9 | |
2 | VK Raškovice z.s. | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 149:125 | 5 | |
3 | TJ Frenštát pod Radhoštěm A | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 132:149 | 4 | |
4 | TJ Krnov | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 98:150 | 0 |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 10. 11. 2018, 09:00 | VK Raškovice | - | TJ Krnov | 2:0 (15,10) |
2 | 10. 11. 2018, 09:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | - | VK Karviná, z.s. | 0:2 (-15,-17) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 10. 11. 2018, 10:00 | TJ Krnov | - | VK Karviná, z.s. | 0:2 (-19,-16) |
4 | 10. 11. 2018, 10:00 | VK Raškovice | - | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | 2:1 (21,-21,4) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 10. 11. 2018, 11:00 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek A | - | TJ Krnov | 2:0 (23,15) |
6 | 10. 11. 2018, 11:00 | VK Karviná, z.s. | - | VK Raškovice | 2:0 (20,18) |
sobota 6.10.2018 - 1. TURNAJ - KVALIFIKACE : SK Slezan Orlová, ZŠ K. Dvořáčka - VÝSLEDKY
Pořadí | DRUŽSTVO | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | |
1 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | 200:52 | 12 | |
2 | VK Raškovice z.s. | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6:2 | 172:135 | 9 | |
3 | TJ Nový jičín C | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 153:178 | 5 | |
4 | KV Kopřivnice, z.s. | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 134:212 | 3 | |
5 | VO Slezská Orlice, z.s. | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 127:209 | 1 |
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 6. 10. 2018, 09:00 | VK Raškovice | - | VO Slezská Orlice, z.s. | 2:0 (14,14) |
2 | 6. 10. 2018, 09:00 | KV Kopřivnice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. C | 1:2 (20,-15,-7) |
2. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
3 | 6. 10. 2018, 10:00 | VO Slezská Orlice, z.s. | - | KV Kopřivnice, z.s. | 1:2 (-19,19,-8) |
4 | 6. 10. 2018, 10:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | VK Raškovice | 2:0 (10,12) |
3. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
5 | 6. 10. 2018, 11:00 | KV Kopřivnice, z.s. | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 0:2 (-6,-3) |
6 | 6. 10. 2018, 11:00 | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. C | - | VO Slezská Orlice, z.s. | 2:0 (20,11) |
4. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
7 | 6. 10. 2018, 12:00 | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | - | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. C | 2:0 (4,1) |
8 | 6. 10. 2018, 12:00 | VK Raškovice | - | KV Kopřivnice, z.s. | 2:0 (5,14) |
5. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
9 | 6. 10. 2018, 13:00 | Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. C | - | VK Raškovice | 0:2 (-23,-15) |
10 | 6. 10. 2018, 13:00 | VO Slezská Orlice, z.s. | - | Sportovní klub Slezan Orlová, spolek | 0:2 (-8,-8) |