Krajský pohár ml.žaček 2015/2016 - ŘÍJEN/DUBEN

- hraje se v přesně daných termínech, viz. níže v různých tělocvičnách jednotlivých přihlášených družstev

- velikost hřiště 6,0 x 6,0 m

- výška sítě 220 cm

Systém soutěže:
- družstva jsou rozdělena do tří čtyřčlenných skupin, v těchto skupinách hraje každý s každým na dva vítězné sety, nejlepší tým z každého turnaje postupuje do vyšší skupiny, poslední spadné do nižší skupiny
 

Termíny turnajů: 

10.10. 2015 - kvalifikace Nový Jičín - rozdělení do skupin A, B, C
7.11. 2015 - Karviná - 2. místo sk. C
21.11. 2015 - Nový Jičín - 2. místo sk. C
12.12. 2015 - FM 11.ZŠ - 1. místo sk.C postup do sk. B
23.1. 2016 - ZŠ Dobrá - 5. místo ve sk. B, sestup do sk. C
6.2.2016 - Nový Jičín - 1. místo ve sk. C, postup do SK. B
5.3.2016 - ZŠ Dobrá - 5. místo ve sk. B, sestup do sk. C
19.3.2016 - Kopřivnice - 1. místo ve sk. C

 

Celková tabulka


p. družstvo utkání body
1. TJ Ostrava A 8 99
2. TJ Nový Jičín A 8 95
3. ŠSK Bílovec A 8 89
4. TJ Sokol Frýdek - Místek A 8 70
5. CVČ ASTRA Frenštát p.R. 8 69
6. TJ Ostrava B 8 65
7. TJ Nový Jičín B 8 56
8. ŠSK Bílovec B 8 47
9. KV Tatra Kopřivnice A 8 47
10. VK Raškovice 8 31
11. VK Karviná 8 28
12. TJ Nový Jičín C 8 19
13. TJ Sokol Frýdek - Místek B 5 9
14. KV Tatra Kopřivnice B 4 9
15. KV Tatra Kopřivnice C 3 3


7. turnaj soutěže - skupina C, pořadatel: Kopřivnice - 17.listopadu

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. VK Raškovice 4 4 0 0 8:0 200:97 8
2. TJ Nový Jičín C 4 3 1 0 6:4 184:174 7
3. KV Tatra Kopřivnice B 4 2 2 0 4:5 169:187 6
4. TJ Sokol Frýdek - Místek B 4 1 3 0 3:6 157:182 5
5. KV Tatra Kopřivnice C 4 0 4 0 2:8 150:220 4

  1. kolo
2 19.3.2016 TJ Nový Jičín C - KV Tatra Kopřivnice C 2:1 (8,-21,12)
3 19.3.2016 KV Tatra Kopřivnice B - Frýdek - Místek B 2:0 (21,18)
  2. kolo
5 19.3.2016 KV Tatra Kopřivnice C - KV Tatra Kopřivnice B 1:2 (-14,19,-9)
6 19.3.2016 VK Raškovice - TJ Nový Jičín C 2:0 (12,5)
  3. kolo
8 19.3.2016 KV Tatra Kopřivnice B - VK Raškovice 0:2 (-8,-22)
9 19.3.2016 Frýdek - Místek B - KV Tatra Kopřivnice C 2:0 (10,16)
  4. kolo
11 19.3.2016 VK Raškovice - Frýdek - Místek B 2:0 (8,11)
12 19.3.2016 TJ Nový Jičín C - KV Tatra Kopřivnice B 2:0 (14,16)
  5. kolo
14 19.3.2016 Frýdek - Místek B - TJ Nový Jičín C 1:2 (16,-15,-9)
15 19.3.2016 KV Tatra Kopřivnice C - VK Raškovice 0:2 (-15,-16)

 

5.3.2016 - 6. turnaj soutěže, ZŠ Dobrá

 
Tabulka skupiny B
# DRUŽSTVO Z V3 V2 P1 P0   S M B
1 TJ Ostrava B 4 0 0 0 0   8:3 233:209 8
2 TJ Nový Jičín B 4 0 0 0 0   5:4 194:150 6
3 ŠSK Bílovec B 4 0 0 0 0   4:4 155:170 6
4 KV Tatra Kopřivnice A 4 0 0 0 0   3:6 198:211 5
5 VK Raškovice 4 0 0 0 0   3:6 156:196 5
 
 
 

6.2.2016 - 5. turnaj soutěže, Nový Jíčín

 Jana Krestová Anička Gucká, Stela Húzková, Pája Kováčová, Sára Mecová, Adéla Blahutová, 

  Nikol Rusňáková, Alena Garbová, Karolína Popelková, Bára Macková

TABULKA - SKUPINA C
  Z V3 V2 P1 P0 S B
1   VK Raškovice 3 0 0 0 0 6:0 6
2   TJ Nový Jičín C 3 0 0 0 0 4:2 5
3   Frýdek - Místek B 3 0 0 0 0 2:4 4
4   KV Tatra Kopřivnice B 3 0 0 0 0 0:6 3
 
 
 

23.1.2016 - 4. turnaj soutěže, ZŠ Dobrá

 
TABULKA - SKUPINA B
p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Nový Jičín B 4 3 1 0 7:2 203:135 7
2. CVČ ASTRA Frenštát p.R. 4 3 1 0 7:4 228:196 7
3. ŠSK Bílovec B 4 2 2 0 4:6 160:200 6
4. KV Tatra Kopřivnice A 4 1 3 0 4:6 187:197 5
5. VK Raškovice 4 1 3 0 3:7 164:214 5
 
Výsledky:
1. kolo
2 23.01. 09:00 TJ Nový Jičín B - ŠSK Bílovec B   2:0 (7,16)  
3 23.01. 09:00 KV Tatra Kopřivnice A - VK Raškovice   2:0 (15,17)  
  2. kolo
5 23.01. 10:30 ŠSK Bílovec B - KV Tatra Kopřivnice A   2:1 (18,-15,12)  
6 23.01. 10:30 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Nový Jičín B   2:1 (13,-25,13)  
  3. kolo
8 23.01. 12:00 KV Tatra Kopřivnice A - TJ Frenštát pod Radhoštěm   1:2 (20,-20,-13)  
9 23.01. 12:00 VK Raškovice - ŠSK Bílovec B   1:2 (-7,21,-13)  
  4. kolo
11 23.01. 13:30 TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK Raškovice   1:2 (-17,24,-10)  
12 23.01. 13:30 TJ Nový Jičín B - KV Tatra Kopřivnice A   2:0 (13,11)  
  5. kolo
14 23.01. 15:00 VK Raškovice - TJ Nový Jičín B   0:2 (-13,-10)  
15 23.01. 15:00 ŠSK Bílovec B - TJ Frenštát pod Radhoštěm   0:2 (-8,-13)  
 

12.12 2015 - 3. turnaj soutěže, F-M 11. ZŠ

 

Tabulka skupiny C

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. VK Raškovice 3 3 0 0 6:1 148:135 6
2. VK Karviná 3 2 1 0 5:2 151:124 5
3. TJ Nový Jičín C 3 1 2 0 2:5 139:147 4
4. TJ Sokol Frýdek - Místek B 3 0 3 0 1:6 128:160 3

 

Výsledky:

  1. kolo
1 12.12. 09:00 VK Raškovice - Frýdek - Místek B   2:0 (21,20)  
2 12.12. 09:00 VK Karviná - TJ Nový Jičín C   2:0 (23,13)  
  2. kolo
3 12.12. 10:30 Frýdek - Místek B - TJ Nový Jičín C   1:2 (-16,17,-5)  
4 12.12. 10:30 VK Raškovice - VK Karviná   2:1 (-7,13,10)  
  3. kolo
5 12.12. 12:00 VK Karviná - Frýdek - Místek B   2:0 (15,26)  
6 12.12. 12:00 TJ Nový Jičín C - VK Raškovice   0:2 (-22,-24)

 

21.11 2015 - 2. turnaj soutěže, Nový Jičín

 

Tabulka skupiny C

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Nový Jičín B 3 3 0 0 6:0 153:80 6
2. VK Raškovice 3 2 1 0 4:3 139:129 5
3. VK Karviná 3 1 2 0 3:4 139:153 4
4. TJ Nový Jičín C 3 0 3 0 0:6 81:150 3

Výsledky:

 

1. kolo

1

21.11. 09:00

TJ Nový Jičín B

-

TJ Nový Jičín C

 

2:0 (8,9)

 

 

2. kolo

2

21.11. 10:30

VK Raškovice

-

VK Karviná

 

2:1 (14,-23,13)

 

 

3. kolo

3

21.11. 12:00

TJ Nový Jičín C

-

VK Karviná

 

0:2 (-16,-21)

 

 

4. kolo

4

21.11. 13:30

TJ Nový Jičín B

-

VK Raškovice

 

2:0 (4,22)

 

 

5. kolo

5

21.11. 15:00

VK Raškovice

-

TJ Nový Jičín C

 

2:0 (12,15)

 

 

6. kolo

6

21.11. 16:30

VK Karviná

-

TJ Nový Jičín B

 

0:2 (-11,-26)

 

 

 

7.11 2015 - 1. turnaj soutěže, Karviná

 

Tabulka skupiny C

p.

družstvo

utkání

V

P

K

sety

míče

body

1.

ŠSK Bílovec B

3

3

0

0

6:1

161:99

6

2.

VK Raškovice

3

2

1

0

5:3

154:135

5

3.

VK Karviná

3

1

2

0

3:4

136:129

4

4.

TJ Nový Jičín C

3

0

3

0

0:6

62:150

3

 
Výsledky:
1. kolo
1 07.11. 09:00 VK Karviná - TJ Nový Jičín C   2:0 (15,9)  
2 07.11. 09:00 ŠSK Bílovec B - VK Raškovice   2:1 (-21,13,11)  
  2. kolo
3 07.11. 10:30 TJ Nový Jičín C - VK Raškovice   0:2 (-10,-12)  
4 07.11. 10:30 VK Karviná - ŠSK Bílovec B   0:2 (-16,-18)  
  3. kolo
5 07.11. 12:00 ŠSK Bílovec B - TJ Nový Jičín C   2:0 (7,9)  
6 07.11. 12:00 VK Raškovice - VK Karviná   2:1 (18,-15,9)  
 
 

10.10 2015 - kvalifikace - Nový Jíčín - hala ABC 

Výsledky:
TJ Nový Jičín A -  VK Raškovice             2:0    
TJ Ostrava         -  VK Karviná                    
VK Raškovice    -  VK Karviná                 1:2
 TJ Nový Jičín A -  TJ Ostrava
 TJ Ostrava         -  VK Raškovice            2:0
 VK Karviná         -  TJ Nový Jičín A
 
Hrály: Adélka Blahutová, Alenka Garbová, Karolína Popelková, Nikol Rusňáková, Anička Gucká, Jana Krestová, Stela Húsková, Pája Kováčová