Okresní přebor trojic mladšího žactva 2015/2016 - období říjen-duben
- hraje se vždy v prvním týdnu v měsíci v různých tělocvičnách jednotlivých přihlášených družstev
- velikost hřiště 4,5x6,0 m
- výška sítě 220 cm
Systém soutěže:
- po prvním kvalifikačním turnaji konaného v úterý 6.října ve Frýdlantě nad Ostravicí jsou družstva rozdělena do tří čtyřčlenných skupin, v těchto skupinách hraje každý s každým na dva vítězné sety, třetí set do 15 bodů, nejlepší tým z každého turnaje postupuje do vyšší skupiny, poslední spadné do nižší skupiny
Celkové pořadí družstev
Pořadí | Družstvo | 6.10. | 2.11. | 4.12. | 5.1. | 1.2. | 1.3. | Celkem |
1. | VK Beskydy FnO A | 0 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 60 |
2. | VK Frýdlant n.O. A | 0 | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 | 54 |
3. | TJ Sokol Frýdek-Místek | 0 | 9 | 8 | 11 | 10 | 9 | 47 |
4. | VK Frýdlant n. O. C | 0 | 8 | 10 | 9 | 8 | 10 | 45 |
5. | TJ Sokol Palkovice A | 0 | 10 | 9 | 6 | 6 | 6 | 37 |
6. | VK Raškovice | 0 | 7 | 6 | 8 | 9 | 5 | 35 |
7. | VK Frýdlant n.O. B | 0 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 34 |
8. | VK Beskydy FnO C | 0 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 22 |
9. | ŠSK Beskydy | 0 | 3 | 3 | 3 | 4 | 8 | 21 |
10. | VK Beskydy FnO B | 0 | 5 | 4 | 5 | 3 | 3 | 20 |
11. | SK Metylovice | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 |
12. | TJ Sokol Palkovice B | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
6. turnaj - skupina B - OVS F- M
Skupina B | TJ Sokol Palkovice A | VK Frýdlant n/O B | VK Raškovice | ŠSK Beskydy | body | sety | míče | pořadí | |||||||||||||
1. | TJ Sokol Palkovice A | 2 | : | 0 | 0 | : | 2 | 1 | : | 1 | 3 | 3 | : | 3 | 51 | : | 53 | 7. | |||
19 | : | 11 | 13 | : | 22 | 19 | : | 20 | |||||||||||||
2. | VK Frýdlant n/O B | 0 | : | 2 | 1 | : | 1 | 2 | : | 0 | 3 | 3 | : | 3 | 47 | : | 46 | 6. | |||
11 | : | 19 | 16 | : | 13 | 20 | : | 14 | |||||||||||||
3. | VK Raškovice | 2 | : | 0 | 1 | : | 1 | 0 | : | 2 | 3 | 3 | : | 3 | 47 | : | 52 | 8. | |||
22 | : | 13 | 13 | : | 16 | 12 | : | 23 | |||||||||||||
4. | ŠSK Beskydy | 1 | : | 1 | 0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 3 | 3 | : | 3 | 57 | : | 51 | 5. | |||
20 | : | 19 | 14 | : | 20 | 23 | : | 12 |
5. turnaj - skupina A - Raškovice - 1.2.2016
Bára Macková, Martin Sonnek, Martin Michna, Adéla Blahutová, Nikol Rusňáková
|
Bohužel Vk Raškovice nezopakovali výkon a znovu sestoupili do B skupiny.
4. turnaj - skupina B - hala ZŠ Komenského Frýdlant n/O - 5.1.2016
Skupina B-ÚT 5.1. ve FnO | TJ Sokol Palkovice A | VK Raškovice | VK Beskydy FnO C | VK Frýdlant n.O B | body | sety | míče | pořadí | |||||||||||||
1. | TJ Sokol Palkovice A | 1 | : | 2 | 2 | : | 1 | 1 | : | 2 | 4 | 4 | : | 5 | 111 | : | 122 | 7. | |||
35 | : | 41 | 38 | : | 40 | 38 | : | 41 | |||||||||||||
2. | VK Raškovice | 2 | : | 1 | 3 | : | 0 | 2 | : | 1 | 7 | 7 | : | 2 | 128 | : | 96 | 5. | |||
41 | : | 35 | 45 | : | 32 | 42 | : | 29 | |||||||||||||
3. | VK Beskydy FnO C | 1 | : | 2 | 0 | : | 3 | 1 | : | 2 | 2 | 2 | : | 7 | 111 | : | 127 | 8. | |||
40 | : | 38 | 32 | : | 45 | 39 | : | 44 | |||||||||||||
4. | VK Frýdlant n.O B | 2 | : | 1 | 1 | : | 2 | 2 | : | 1 | 5 | 5 | : | 4 | 114 | : | 119 | 6. | |||
41 | : | 38 | 29 | : | 42 | 44 | : | 39 |
VK Raškovice postoupil do skupiny A !!!
3.turnaj - skupina B - sokolovna Frýdlant n/O - 4.12.2015
Skupina B ve FnO | TJ Sokol F-M | VK Raškovice | VK FnO B | VK Beskydy FnO B | body | sety | míče | pořadí | |||||||||||||
1. | TJ Sokol F-M | 2 | : | 1 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 6 | 6 | : | 1 | 98 | : | 68 | 5. | |||
38 | : | 35 | 30 | : | 23 | 30 | : | 10 | |||||||||||||
2. | VK Raškovice | 1 | : | 2 | 0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 3 | 3 | : | 4 | 85 | : | 88 | 7. | |||
35 | : | 38 | 20 | : | 30 | 30 | : | 20 | |||||||||||||
3. | VK FnO B | 0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 4 | : | 3 | 95 | : | 88 | 6. | |||
23 | : | 30 | 30 | : | 20 | 42 | : | 38 | |||||||||||||
4. | VK Beskydy FnO B | 0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 1 | : | 2 | 1 | 1 | : | 6 | 68 | : | 102 | 8. | |||
10 | : | 30 | 20 | : | 30 | 38 | : | 42 | |||||||||||||
2. turnaj - skupina B - ZŠ Raškovice - 2.11.2015
VÝSLEDKY:
VK Frýdlant n.O. B - VK Beskydy FnO C 2:0 (13,7)
-VK Frýdlant n.O. C 0:2 (-3,-7)
-VK Raškovice 0:2 (-7,-5)
VK Beskydy FnO C - VK Frýdlant n.O. C 0:2 (-12,-14)
-VK Raškovice 1:1 (13,-8)
VK Frýdlant n.O. C -VK Raškovice 1:1 (-13,3)
Pořadí v turnaji:
1. VK Frýdlant n/O "C"
2. VK Raškovice
3. VK Frýdlant n/O "B"
4. VK Beskydy Frýdlant n/O C
Za VK Raškovice hráli: Bára Macková, Adélka Blahutová, Vendy Andrlová, Martin Michna, Martin Sonnek, Nikol Rusňáková
1. turnaj (KVALIFIKAČNÍ)- ZŠ Komenského, Frýdlant n/O - 6.10.2015
Turnaje se zúčastnilo 12 družstev. Hrálo se na čas 6 min (1set) každý s každým. Na 5 kurtech se odehrálo celkem 66 utkání.
Naše družstvo (Bára Macková, Adélka Blahutová, Vendy Andrlová, Martin Michna) se umístilo na celkovém 8. místě. A další kolo tedy bude hrát ve druhé skupině.