Letní pohár Lumíra Hajduška-trojice 2017
Termín | Pořadatel-místo | skupina | družstvo |
čtvrtek 27.4. | Raškovice-hala | kvalifikace A | VK Raškovice A |
pátek 28.4. | Red Volley Frýdlant | kvalifikace B | VK Raškovice B |
čtvrtek 4.5. | Raškovice hala | 3.sk(o 9.-12.místo) | VK Raškovice B |
Metylovice | 2.sk(o 5.-8.místo) | VK Raškovice A | |
čtvrtek 18.5. | Raškovice-hala | 2.sk(o 5.-8.místo) | VK Raškovice B |
SPŠ Místek | 1.sk (o 1.-4.místo) | VK Raškovice A | |
čtvrtek 25.5. | Raškovice -hala | 2.sk(o 5.-8.místo) | VK Raškovice B |
SPŠ Místek | 1.sk (o 1.-4.místo) | VK Raškovice A | |
čtvrtek 8.6. | SPŠ Místek | 1.sk. (o 1.-4..místo) | VK Raškovice A,B |
čtvrtek 22.6. | Raškovice - kurty | 1. skupina + 2. skupina | VK Raškovice A,B |
Rozdělení do skupin pro poslední 6. kolo:
1.skupina: GV Beskydy A , GV Beskydy B , VK Raškovice B, RV Frýdlant A ,
2.sk.: VK Raškovice A , VK Beskydy Frýdlant A , ZŠ Kunčice,holky , ZŠ Kunčice kluci
3. sk.: TJ Sokol Palkovice , RV Frýdlant B , ZŠ Brušperk , GV Beskydy D
4. sk.: GV Beskydy C , SK Metylovice , VK Beskydy Frýdlant B , ZŠ Janovice
5. sk.: RV Frýdlant C , TJ Sokol Hnojník ,VK Beskydy Frýdlant C , VK Beskydy Frýdlant D ,
Rozdělení do skupin pro 5. kolo:
1.skupina: GV Beskydy A , GV Beskydy B , VK Raškovice A , VK Raškovice B,
2.sk.: RV Frýdlant A , VK Beskydy Frýdlant A , ZŠ Kunčice,holky , TJ Sokol Palkovice
3. sk.: ZŠ Brušperk , ZŠ Kunčice kluci , GV Beskydy C , RV Frýdlant B
4. sk.: RV Frýdlant C , SK Metylovice , GV Beskydy D , VK Beskydy Frýdlant B
5. sk.: TJ Sokol Hnojník , VK Beskydy Frýdlant C , ZŠ Janovice , VK Beskydy Frýdlant D ,
Rozdělení do skupin pro 4. kolo:
1.skupina: GV Beskydy A, RV Frýdlant A,VK Raškovice A,GV Beskydy B
2.sk.: VK Beskydy Frýdlant A, VK Raškovice B, ZŠ Kunčice,holky, ZŠ Brušperk ,
3. sk. ZŠ Kunčice kluci,TJ Sokol Palkovice, GV Beskydy C, RV Frýdlant C
4. sk.: SK Metylovice, GV Beskydy D, Vk Frýdlant B, TJ Sokol Hnojník
5. sk.: VK Beskydy Frýdlant B, VK Beskydy Frýdlant C , ZŠ Janovice , VK Beskydy Frýdlant D
Rozdělení do skupin pro 3. kolo - 18.5.2017:
1.skupina: GV Beskydy A , RV Frýdlant A , VK Beskydy Frýdlant A , VK Raškovice A ,
2.sk.: ZŠ Kunčice kluci , GV Beskydy B , ZŠ Kunčice,holky , VK Raškovice B ,
3. sk. SK Metylovice , TJ Sokol Palkovice , GV Beskydy C , ZŠ Brušperk ,
4. sk.: RV Frýdlant B , RV Frýdlant C , VK Beskydy Frýdlant B , GV Beskydy D ,
5. sk.: ZŠ Janovice , TJ Sokol Hnojník , VK Beskydy Frýdlant C , VK Beskydy Frýdlant D
Rozdělení do skupin pro 2. kolo - 4.května 2017: (body za 1.kolo)
1.skupina: GV Beskydy A 20, RV Frýdlant A 19 , VK Beskydy Frýdlant A 18, ZŠ Kunčice, kluci 17 ,
2.sk.: VK Raškovice A 16 , GV Beskydy B 15 , ZŠ Kunčice,holky 14 , SK Metylovice 13 ,
3. sk. TJ Sokol Palkovice 12 , VK Raškovice B 11, GV Beskydy C 10 , RV Frýdlant B 9 ,
4. sk.: RV Frýdlant C 8 , VK Beskydy Frýdlant B 7, ZŠ Brušperk 6 , ZŠ Janovice 5 ,
5. sk.: VK Beskydy Frýdlant C 4, GV Beskydy D 3 , ZŠ Hnojník 2 , VK Beskydy Frýdlant D 1