Okresní soutěž žactva - trojkový volejbal
Celkové výsledky
Konečná tabulka | listopad | prosinec | leden | únor | březen | Body | |
1. | VK Raškovice A | 16 | 18 | 21 | 21 | 19 | 95 |
2. | Red Volley Frýdlant n/O B | 15 | 17 | 20 | 20 | 21 | 93 |
3. | Red Volley Frýdlant n/O A | 17 | 16 | 18 | 18 | 22 | 91 |
4. | VK Raškovice B | 12 | 14 | 19 | 22 | 20 | 87 |
5. | VK Beskydy FnO | 13 | 15 | 15 | 17 | 18 | 78 |
6. | Green Volley Beskydy A | 14 | 12 | 17 | 19 | 15 | 77 |
7. | Green Volley Beskydy B | 9 | 11 | 13 | 16 | 16 | 65 |
8. | Green Volley Beskydy C | 11 | 13 | 16 | 15 | 9 | 64 |
9. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 8 | 10 | 14 | 14 | 17 | 63 |
10. | SK Metylovice | 7 | 8 | 12 | 12 | 11 | 50 |
11. | VK Raškovice C | 10 | 7 | 9 | 13 | 10 | 49 |
12. | TJ Sokol Frýdek-Místek B | 4 | 9 | 10 | 9 | 6 | 33 |
13. | ZŠ Janovice - HOLKY | 3 | 6 | 11 | 11 | 8 | 39 |
14. | TJ Sokol Frýdek-Místek C | 5 | 4 | 7 | 8 | 9 | 33 |
15. | ZŠ Kunčice p/O-holky B | 5 | 10 | 12 | 27 | ||
16. | TJ Sokol Palkovice | 1 | 8 | 7 | 6 | 21 | |
17. | VK Beskydy Frýdlant n/O B | 2 | 3 | 2 | 6 | 7 | 20 |
18. | ZŠ Janovice-kluci | 0 | 5 | 6 | 4 | 1 | 16 |
19. | ZŠ Kunčice p/O A-KLUCI | 4 | 5 | 4 | 13 | ||
20. | VK Beskydy Frýdlant n/O C | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 |
21. | Red VolleyFrýdlantn/O C | 1 | 3 | 5 | 9 | ||
22. | HNojník | 1 | 2 | 3 |
4. T U R N A J - čtvrtek 16.února 2017, družstvo A, B, C - 16.15 RAŠKOVICE
Skupina A:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | pODÍL | |||
1. | VK Raškovice B | 9 | 9:0 | 135:79 | |||
2. | VK Raškovice A | 4 | 4:5 | 105:113 | |||
3. | Red Volley Frýdlant n/O B | 3 | 3:6 | 113:116 | |||
4. | Green Volley Beskydy A | 2 | 2:7 | 85:130 |
SESTUP DO SK.B |
Skupina C:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | TJ Sokol FM A | 6 | 6:3 | 123:89 | 1,382 postup do sk.B | ||
2. | VK Raškovice C | 6 | 6:3 | 113:121 | 0,934 | ||
3. | SK Metylovice | 5 | 5:4 | 121:108 | |||
4. | Janovice -holky | 1 | 1:8 | 89:128 |
sestup do skupiny D |
3. T U R N A J - pátek 6.ledna 2017, družstvo A, B - 16.30 ZŠ Komenského, Frýdlant n/O
Výsledky
Skupina A:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | |||
1. | VK Raškovice A | 6 | 6:3 | 124:92 | ||
2. | Red Volley Frýdlant n/O B | 6 | 6:3 | 115:115 | ||
3. | VK Raškovice B | 5 | 5:4 | 120:120 | ||
4. | Red Volley Frýdlant n/O A | 1 | 1:8 | 112:129 |
3. T U R N A J - čtvrtek 12.ledna 2017, družstvo C - 17.30 Palkovice
Skupina D:
Pořadí | Družstvo | Body | sety | Míče | |
1. | VK Raškovice C | 8 | 8:1 | 133:98 | postup do sk.C |
2. | TJ Sokol Palkovice | 4 | 4:5 | 120:119 | |
3. | TJ Sokol FM C | 4 | 4:5 | 104:1110 | |
4. | ZŠ Janovice - kluci | 2 | 2:7 | 98:130 | sestup do sk.E |
2. T U R N A J - čtvrtek 1.prosince 2016, družstvo A,C - 16.00 hala Raškovice
Skupina A:
Pořadí: | Družstvo | Body | Sety | Míče | ||
1. | VK Raškovice A | 7 | 7:2 | 130:105 | ||
2. | Red Volley Frýdlant n/O B | 5 | 5:4 | 112:125 | ||
3. | Red Volley Frýdlant n/O A | 4 | 4:5 | 120:115 | ||
4. | VK Beskydy FnO | 2 | 2:7 | 112:129 |
Skupina C:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | TJ Sokol FM A | 7 | 7:2 | 129:86 | |||
2. | TJ Sokol FM B | 5 | 5:3 | 117:125 | |||
3. | SK Metylovice | 4 | 4:5 | 106:122 | |||
4. | VK Raškovice C | 2 | 2:7 | 103:127 |
sestup do skupiny D |
2. T U R N A J - úterý 6.prosince 2016, družstvo B - 16.00 SPŠ FM
Skupina B
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | VK Raškovice B | 7 | 8:1 | 132:89 | postup do skupiny A | ||
2. | Green Volley Beskydy C | 6 | 6:3 | 132:122 | 1,082 | ||
3. | Green Volley Beskydy A | 2 | 2:7 | 108:116 | 0,931 | ||
4. | Green Volley Beskydy B | 2 | 2:7 | 87:132 | sestup do sk. C |
1. T U R N A J
čtvrtek 3.listopadu 2016 16.00 hala SPŠ Frýdek-Místek
Skupina A:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | |||
1. | Red Volley Frýdlant n/O A | 8 | 8:1 | 134:77 | ||
2. | VK Raškovice A | 5 | 5:4 | 110:113 | ||
3. | Red Volley Frýdlant n/O B | 5 | 5:4 | 107:112 | ||
4. | Green Volley Beskydy A | 0 | 0:9 | 86:135 |
Skupina B
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | VK Beskydy Frýdlant n/O A | 7 | 7:2 | 130:105 | |||
2. | VK Raškovice B | 5 | 5:4 | 126:120 | |||
3. | Green Volley Beskydy C | 5 | 4:5 | 117:115 | |||
4. | VK Raškovice C | 2 | 4:6 | 99:138 | sestup do sk. C |
Kvalifikace - čtvrtek 6.října 2016 16.00 hala SPŠ Frýdek-Místek
Skupina A:
Pořadí: | Body | Sety | Míče | |||
1. | Red Volley Frýdlant n/O A | 8 | 8:2 | 92:56 | ||
2. | Green Volley beskydy A | 8 | 8:2 | 91:66 | ||
3. | VK Raškovice B | 6 | 6:4 | |||
4. | TJ Sokol Palkovice A | 5 | 5:5 | |||
5. | TJ Sokol F-M B | 3 | 3:7 | |||
6. | VK Beskydy n/O C | 0 | 0:10 |
Skupina B
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | Red Volley Frýdlant n/O B | 7 | 7:3 | 90:72 | 1,25 | ||
2. | VK Beskydy Frýdlant n/O A | 7 | 7:3 | 93:75 | 1,24 | ||
3. | VK Raškovice C | 5 | 5:5 | 83:79 | 1,05 | ||
4. | Green Volley Beskydy B | 5 | 5:5 | 82:87 | 0,94 | ||
5. | TJ Sokol Palkovice B | 4 | 4:6 | ||||
6. | TJ Sokol Frýdek-Místek C | 2 | 2:8 |
Skupina C
Pořadí: | Body | Sety | Míče | Podíl | |||
1. | VK Raškovice A | 7 | 7:1 | ||||
2. | Green Volley Beskydy C | 4 | 4:4 | 70:60 | 1,17 | ||
3. | TJ Sokol Frýdek-Místek A | 4 | 4:4 | 73:69 | 1,06 | ||
4. | SK Metylovice | 3 | 3:5 | ||||
5. | VK Beskydy Frýdlant n/O B | 2 | 2:6 |