Malá cena Beskyd - ŽÁKYNĚ - Přehled výsledků

datum ročník počet
 týmů
1.místo 2.místo 3.místo umístění
-domácí
Pozn.
17.6.2017 38. 19 TJ Ostrava A KV Kopřivnice TJ Sokol Frýdek-Místek B 9. hala+stará tělocvična
18.6.2016 37. 15 VKB Frýdlant n/O A TJ Sokol Frýdek-Místek A TJ Ostrava (Kraťasky) 12. kurty+hala
20.6.2015 36. 8 TJ Nový Jičín VKB Frýdlant n/O A TJ Sokol Frýdek-Místek A 6.  
21.6.2014 35. 13 TJ Nový Jičín TJ Ostrava A TJ Ostrava B 13.  
22.6.2013 34. 7 TJ Ostrava TJ Sokol Frýdek-Místek A KV Kopřivnice 5.  
9.6.2012 33. 4 turnaj byl  pro nepřízeń počasí zrušen    
18.6.2011 32. 5 Mittal Ostrava Svinov VK Raškovice 3.  
19.6.2010 31. 3 ŠSK Beskydy-žáci VK Raškovice-žáci VK Raškovice-žačky   konkurence v Hodslavicích
20.6.2009 30. turnaj byl pro nepřízeň počasí  zrušen  
21.6.2008 29. 12 KCM 94 Sokolov TJ Sokol Frýdek-Místek  A    
16.6.2007 28. 9 TJ Nový Jičín TJ Frenštát p.R. TJ Sokol Fryčovice    
17.6.2006 27. 9 Ostrava (Trpaslíci) Ostrava (Želvičky) TJ Sokol Palkovice    
11.6.2005 26. 5 TJ Pražmo-Raškovice ZŠ Dobrá TJ Frenštát p.R. 1.  
19.6.2004 25. 9 Sokol Kozlovice TJ Frenštát p.R. TJ Sokol Frýdek-Místek    
21.6.2003 24. 10 TJ Sokol Frýdek-Místek C TJ Sokol Frýdek-Místek A Sokol Kozlovice    
9.6.2002 23. 9 Slavia Orlová TJ Pražmo-Raškovice TJ Sokol Palkovice 2.  
23.6.2001 22. 9 Sokol Dobrá Slavia Orlová Biocel Vratimov    
17.6.2000 21. 8 ZŠ Dobrá TJ Pražmo-Raškovice TJ Vratimov 2.  
19.6.1999 20. 5 TJ Sokol Palkovice TJ Pražmo-Raškovice Sokol Fryčovice 2.  
13.6.1998 19. 4 TJ Sokol Hnojník TJ Pražmo-Raškovice B ZŠ Dobrá 2.  
21.6.1997 18. 7 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Kozlovice TJ Pražmo-Raškovice  3.  
1996 pro malý počet přihlášených družstev se nekonal
10.6.1995 17. 6 TJ Vratimov TJ Frenštát p.R. Slavoj Český Těšín    
12.6.1994 16. 5 TJ Frenštát p.R. TJ Nový Jičím A TJ Nový Jičín B    
13.6.1993 pro maly počet přihlášených družstev se  nekonal
14.6.1992 15. 6 Slezan Frýdek-Místek A Slezan Frýdek-Místek B TJ Nový Jičín A    
9.6.1991 pro malý počet přihlášených družstev se nekonal
10.6.1990 14. 6. Slezan Frýdek-Místek A Slezan Frýdek-Místek B Slezan Frýdek-Místek C    
11.6.1989 13. 13 TJ Nový Jičín NHKG Ostrava A NHKG Ostrava B    
12.6.1988 12. 18 TJ Nový Jičín Slezan Frýdek-Místek Hlubočky    
7.6.1987 11. 17 Slezan Frýdek-Místek TJ Vítkovice TJ Nový Jičín A    
8.6.1986 10. 17 TJ Nový Jičín A TJ Nový Jičín B Slezan Frýdek-Místek    
8.6.1985 9. 11 MěDPM Orlová A MěDPM Orlová B TJ Nový Jičín A    
2.6.1984 8. 9 MěDPM Orlová A MEZ Frenštát p.R. TJ Pražmo-Raškovice 3.  
8.6.1983 7. 19 TJ Nový Jičín TJ Vítkovice Slezan Frýdek-Místek    
6.6.1982 6. 12 TJ Nový Jičín TJ Vítkovice Dobrava Orlová    
7.6.1981 5. 12 TJ Vítkovice A TJ Vítkovice B Slezan Frýdek-Místek    
17.5.1980 4. 16 TJ Vítkovice NHKG Ostrava TJ Nový Jičín A    
27.5.1979 3. 12 TJ Vítkovice Uničov VOKD Poruba    
28.5.1978 2. 16 TJ Vítkovice TJ Frenštát p.R. TJ Nový Jičín A    
31.5.1977 1. 12 TJ Vítkovice TJ VP Frýdek-Místek TJ Frenštát p.R.