Výsledky
KONEČNÁ TABULKA SKUPINY B
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | TJ Nový Jičín B | 20 | 19 | 1 | 0 | 59:7 | 1607:1079 | 39 |
2. | TJ Sokol Frýdek - Místek C | 20 | 13 | 7 | 0 | 43:32 | 1658:1538 | 33 |
3. | TJ Kotouč Štramberk | 20 | 11 | 9 | 0 | 39:34 | 1504:1520 | 31 |
4. | VK Raškovice | 20 | 8 | 12 | 0 | 31:39 | 1466:1429 | 28 |
5. | TJ Sokol Kozlovice | 20 | 9 | 9 | 2 | 31:38 | 1334:1506 | 27 |
6. | TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem | 20 | 0 | 20 | 0 | 7:60 | 1164:1661 | 20 |
1. kolo | ||||||
1 | 12.09. 10:00 | Kozlovice | - | Raškovice | utkání bude řešeno na STK | X:3 |
2 | 13.09. 10:00 | Štramberk | - | N. Jičín B | vytížení | 0:3 (-15,-21,-15) |
3 | 12.09. 10:00 | Kunčice p. O. | - | F - M | 0:3 (-20,-15,-17) | |
2. kolo | ||||||
4 | 12.09. 14:00 | Kozlovice | - | Raškovice | utkání bude řešeno na STK | X:3 |
5 | 13.09. 14:00 | Štramberk | - | N. Jičín B | vytížení | 3:2 (-16,-21,22,23,10) |
6 | 12.09. 14:00 | Kunčice p. O. | - | F - M | 1:3 (-20,-18,22,-12) | |
3. kolo | ||||||
7 | 19.09. 10:00 | Raškovice | - | F - M | 3:0 (15,14,23) | |
8 | 19.09. 10:00 | N. Jičín B | - | Kunčice p. O. | 3:0 (7,13,16) | |
9 | 19.09. 10:00 | Kozlovice | - | Štramberk | 3:0 (20,11,18) | |
4. kolo | ||||||
10 | 19.09. 14:00 | Raškovice | - | F - M | 3:0 (18,17,19) | |
11 | 19.09. 14:00 | N. Jičín B | - | Kunčice p. O. | 3:0 (6,10,10) | |
12 | 19.09. 14:00 | Kozlovice | - | Štramberk | 3:0 (17,21,17) | |
5. kolo | ||||||
13 | 04.10. 10:00 | Štramberk | - | Raškovice | vytížení | 3:1 (-13,18,22,17) |
14 | 03.10. 10:00 | Kunčice p. O. | - | Kozlovice | 1:3 (-13,-12,23,-19) | |
15 | 03.10. 10:00 | F - M | - | N. Jičín B | 2:3(19,19,-15,-22,-5) | |
6. kolo | ||||||
16 | 04.10. 14:00 | Štramberk | - | Raškovice | vytížení | 3:1 (-11,16,14,22) |
17 | 03.10. 14:00 | Kunčice p. O. | - | Kozlovice | 0:3 (-22,-18,-22) | |
18 | 03.10. 14:00 | F - M | - | N. Jičín B | 0:3(-18,-23,-21) | |
7. kolo | ||||||
19 | 10.10. 10:00 | Raškovice | - | N. Jičín B | 0:3 (-18,-14,-25) | |
20 | 10.10. 10:00 | Kozlovice | - | F - M | 0:3 (-19,-21,-19) | |
21 | 10.10. 10:00 | Štramberk | - | Kunčice p. O. | 3:0 (19,9,20) | |
8. kolo | ||||||
22 | 10.10. 14:00 | Raškovice | - | N. Jičín B | 1:3 (20,-20,-9,-14) | |
23 | 10.10. 14:00 | Kozlovice | - | F - M | 1:3 (-20,16,-18,-17) | |
24 | 10.10. 14:00 | Štramberk | - | Kunčice p. O. | 3:0 (19,14,11) | |
9. kolo | ||||||
25 | 17.10. 10:00 | Kunčice p. O. | - | Raškovice | 2:3 (27,-22,-20,25,-10) | |
26 | 17.10. 10:00 | F - M | - | Štramberk | 3:2(16,-19,-21,14,7) | |
27 | 18.10. 10:00 | N. Jičín B | - | Kozlovice | vytížení haly | 3:0 (14,9,19) |
10. kolo | ||||||
28 | 17.10. 14:00 | Kunčice p. O. | - | Raškovice | 1:3 (-19,-18,23,-18) | |
29 | 17.10. 14:00 | F - M | - | Štramberk | 3:0(16,13,17) | |
30 | 18.10. 14:00 | N. Jičín B | - | Kozlovice | vytížení haly | 3:0 (12,8,14) |
11. kolo | ||||||
31 | 20.03. 10:00 | Raškovice | - | Kozlovice | 0:3 (-19,-23,-23) | |
32 | 21.03. 10:00 | N. Jičín B | - | Štramberk | vytížení tělocvičny | 3:0 (11,11,20) |
33 | 20.03. 10:00 | F - M | - | Kunčice p. O. | 3:1(-26,16,14,9) | |
12. kolo | ||||||
34 | 20.03. 14:00 | Raškovice | - | Kozlovice | 1:3 (-14,-23,23,-14) | |
35 | 21.03. 14:00 | N. Jičín B | - | Štramberk | vytížení tělocvičny | 3:0 (11,16,16) |
36 | 20.03. 14:00 | F - M | - | Kunčice p. O. | 3:0(24,24,22) | |
13. kolo | ||||||
37 | 27.03. 10:00 | F - M | - | Raškovice | 3:1(16,-24,19,18) | |
38 | 27.03. 10:00 | Kunčice p. O. | - | N. Jičín B | 0:3 (-8,-13,-21) | |
39 | 27.03. 10:00 | Štramberk | - | Kozlovice | 3:0 (19,19,16) | |
14. kolo | ||||||
40 | 27.03. 14:00 | F - M | - | Raškovice | 3:0(19,23,17) | |
41 | 27.03. 14:00 | Kunčice p. O. | - | N. Jičín B | 0:3 (-12,-23,-20) | |
42 | 27.03. 14:00 | Štramberk | - | Kozlovice | 2:3 (-23,22,16,-20,-8) | |
15. kolo | ||||||
43 | 10.04. 10:00 | Raškovice | - | Štramberk | 1:3 (23,-14,-23,-16) | |
44 | 10.04. 10:00 | Kozlovice | - | Kunčice p. O. | 3:1 (18,-23,14,21) | |
45 | 10.04. 10:00 | N. Jičín B | - | F - M | 3:0 (16,24,23) | |
16. kolo | ||||||
46 | 10.04. 14:00 | Raškovice | - | Štramberk | 0:3 (-16,-16,-23) | |
47 | 10.04. 14:00 | Kozlovice | - | Kunčice p. O. | 3:0 (20,18,19) | |
48 | 10.04. 14:00 | N. Jičín B | - | F - M | 3:0 (16,19,10) |
17. kolo | ||||||
49 | 17.04. 10:00 | N. Jičín B | - | Raškovice | 3:0 (12,15,13) | |
50 | 17.04. 10:00 | F - M | - | Kozlovice | 3:1(-25,13,20,22) | |
51 | 17.04. 10:00 | Kunčice p. O. | - | Štramberk | 0:3 (-18,-10,-22) | |
18. kolo | ||||||
52 | 17.04. 14:00 | N. Jičín B | - | Raškovice | 3:1 (13,-22,15,12) | |
53 | 17.04. 14:00 | F - M | - | Kozlovice | 3:2(-17,18,17,-17,12) | |
54 | 17.04. 14:00 | Kunčice p. O. | - | Štramberk | 0:3 (-21,-18,-9) | |
19. kolo | ||||||
55 | 24.04. 10:00 | Raškovice | - | Kunčice p. O. | 3:0 (17,12,23) | |
56 | 25.04. 10:00 | Štramberk | - | F - M | žádost Štramberk | 2:3 (-18,24,-21,23,-18) |
57 | 24.04. 10:00 | Kozlovice | - | N. Jičín B | 0:3 (-17,-18,-14) | |
20. kolo | ||||||
58 | 24.04. 14:00 | Raškovice | - | Kunčice p. O. | 3:0 (19,14,12) | |
59 | 25.04. 14:00 | Štramberk | - | F - M | žádost Štramberk | 3:2 (19,22,-19,-14,13) |
60 | 24.04. 14:00 | Kozlovice | - | N. Jičín B | 0:3 (-18,-20,-27) |
První tým hraje finálovou část o postup do KP 1.tř.
Skupina o útěchu.
Družstva na stejném místě v základní skupině hrají o konečné umístění.
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | TJ Sokol Frýdek - Místek C | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 344:271 | 28 |
2. | TJ Mittal Ostrava B | 4 | 0 | 4 | 0 | 2:12 | 271:344 | 24 |
3. | TJ Kotouč Štramberk | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 150:0 | 19 |
4. | USK Slávie OU Ostrava | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0:150 | 15 |
5. | TJ TŽ Třinec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 10 |
6. | VK Raškovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 10 |
7. | TJ Sokol Kozlovice | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 178:149 | 9 |
8. | TJ Jäkl Karviná | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:6 | 149:178 | 7 |
9. | TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 150:102 | 4 |
10. | SK Gymnázia v Orlové - Lutyni | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:6 | 102:150 | 2 |
1. kolo | ||||||
1 | 15.05. 10:00 | Mittal B | - | F - M | 0:3 (-16,-24,-21) | |
2 | 15.05. 10:00 | OU Ostrava | - | Štramberk | X:3 | |
3 | 15.05. 10:00 | Třinec | - | Raškovice | Pszczolka K. | |
4 | 15.05. 10:00 | Karviná | - | Kozlovice | 2:3 (22,-21,-21,16,-9) | |
5 | 15.05. 10:00 | Gymn. Orlová | - | Kunčice p. O. | Weisser V. | |
2. kolo | ||||||
9 | 15.05. 14:00 | Mittal B | - | F - M | 0:3 (-19,-18,-20) | |
10 | 15.05. 14:00 | OU Ostrava | - | Štramberk | X:3 | |
11 | 15.05. 14:00 | Třinec | - | Raškovice | Pszczolka K. | |
12 | 15.05. 14:00 | Karviná | - | Kozlovice | 0:3 (-13,-22,-13) | |
13 | 15.05. 14:00 | Gymn. Orlová | - | Kunčice p. O. | Weisser V. | |
3. kolo | ||||||
17 | 18.05. 17:45 | F - M | - | Mittal B | žádost Mittalu | 3:1(-27,13,19,11) |
18 | 22.05. 10:00 | Štramberk | - | OU Ostrava | ||
19 | 22.05. 10:00 | Raškovice | - | Třinec | Štork O. | |
20 | 22.05. 10:00 | Kozlovice | - | Karviná | Kovářová G. | |
21 | 22.05. 10:00 | Kunčice p. O. | - | Gymn. Orlová | 3:0 (11,20,22) | |
4. kolo | ||||||
25 | 18.05. 19:30 | F - M | - | Mittal B | žádost Mittalu | 3:1(23,12,-16,21) |
26 | 22.05. 14:00 | Štramberk | - | OU Ostrava | ||
27 | 22.05. 14:00 | Raškovice | - | Třinec | Štork O. | |
28 | 22.05. 14:00 | Kozlovice | - | Karviná | Kovářová G. | |
29 | 22.05. 14:00 | Kunčice p. O. | - | Gymn. Orlová | 3:0 (13,18,18) |
KONEČNÉ VÝSLEDKY 2008/2009