Ženy "A" "venku" 27.3., Juniorky "doma" 28.3.

31.03.2010 21:42

Ženy se v sobotu utkaly s týmem z Frýdku-Místku, bohužel nezopakovaly výbornou hru z podzimu, kdy toto družstvo 2x porazily. Tentokrát na půdě Frýdku-Místku prohrály v obou zápasech  3:1(16,-24,19,18) a 3:0(19,23,17). Výsledky podrobně Ženy A

Juniorky v tělocvičně na Morávce hostily družstvo Kylešovic, se kterým dvakrát prohrály. Opět jsme bohužel nastoupily oslabeny o hráčku základní sestavy, tentokrát nemoc postihla Idu a ve druhém utkání také Kamču. V prvním zápase, kdy se přišli na utkání podívat také diváci z řad rodičů a členů VK Raškovice, bohužel naše hráčky

prohrály 1:3.

Děvčata se však ve druhém utkání vzchopila a našla v sobě opět ouhu po vítězství. Svou hrou dokázely Kylešovice porazit ve všech setech. Ve druhém setu se projevila také psychická odolnost v koncovce, kdy jsme Kylešovicím vrátili těsnou prohru v setu u nich (25:27). Ve třetím setu jsme již nic neponechali náhodě a s přehledem i tento set vyhrály. I tímto utkáním jsme dokázely, že jsme do finálové skupiny nepostoupily náhodou. Výsledky viz. Juniorky