JUNIORKY STÁLE BOJUJÍ O PRVNÍ MÍSTO V KRAJI

13.03.2011 19:52

V neděli se naše juniorky utkaly s družstvem z Frýdlantu nad Ostravicí v jejich sokolovně. Utkání se pro nás nevyvíjelo příliš dobře, prohrávaly jsme 0:2. V dalších dvou setech se nám podařilo výsledek odvrátit a to za přispění střídající Terezky, které se velice dařilo na postu smečařky. Srovnaly jsme na 2:2. Následující poslední pátý set byl pro nás rozehrán velice dobře, měnili jsme strany za stavu 8:4 pro nás. Bohužel za přispění skvělých podání a hry v poli našich soupeřek jsme nestačili uhrát koncovku a prohrály v tiebreaku 19:17. Obrečely to všechny včetně trenérky.

Do druhého zápasu šly "holky! s přesvědčením, že se nevzdají. I když jsme první set prohrály 25:23, a to svými chybami, nepoložilo nás to a zbývající tři sety byly již v naši režii. Vyhrály jsme 3:1 a spravily si tak trochu náladu po předchozí prohře.