Leden 2017

V PÁTEK 5.1. 2019
Týmy VK Raškovice A,B,C,D trojkového volejbalu odstartovaly nový rok ve Frýdlantě nad Ostravicí
 

Družstvo VK Raškovice A - kluci vyhráli všechny zápasy 3:0 a postupují ze skupiny B do skupiny A

Družstvo VK Raškovice B - holky prohrály všechna utkání ve skupině 0:3, 1:2, 1:2, 1:2 a sestupují do skupiny B

Družstvo VK Raškovice C - holky hrály skupinu C s výsledky 2:1, 2:1, 1:2, 1:2 A UDRŽUJÍ SE VE SKUPINĚ 

Družstvo VK Raškovice D - holky hrály skupinu D s výsledky 2:0 a 3x 1:1 A UDRŽUJÍ SE VE SKUPINĚ

 
Ve čtvrtek 3.1 hned po vánočních svátcích a oslavami nového roku zavítaly VK Raškovice Ženy A do Pálkovic. Bohužel si odvážejí po bojovném výkonu a v sestavě se dvěmi staršími žačkami prohru 3:1 (19,23,-21,23). 

PROSINEC 2018

V PÁTEK 28.12. jsme se sešli na tradičním vánočním turnaji členů VK a jejich rodinných příslušníků v počtu 31. Výsledky a foto zde.
*******************************************************************************************************************
V pondělí 17.12. se uskutečnil vánoční turnaj dětí a jejich rodičů, kterého se zúčastnilo více než 50 osob. Na konci turnaje proběhlo vyhlášení vítězů a rozdávání dárků. Výsledky a foto zde.
*******************************************************************************************************************
V neděli 16.12. jsme za silného povzbuzování diváků a samotných hráček bojovali ve skupině B krajského přeboru starších žákyň o postup do nejlepší pětky kraje. Oslabeny o nahrávačku Nikolku Rusňákovou (dlouhodobá nemoc) a také hlavního trenéra Honzy Sonnka (nemoc) holky předvedly ve všech třech utkání nádherný bojovný výkon a všechny zasluhují od asistentky trenéra Šárky obrovskou pochvalu. Ač v prvním setu 1. utkání se Sokolem Frýdek-Místek nám hned na začátku nešel příjem a vypadalo to na hladký průběh zápasu. Děvčata se však ještě na konci tohoto setu vzpamatovala, hrála vše, co je trenér naučil a utkání otočila ve svůj prospěch na výsledek 2:1. Následoval další důležitý zápas, potvrdit svou bojovnost s vysokými hráčkami z Kopřivnice. Zde jsme již neponechali nic náhodě a začali zodpovědně na podání i příjmu. Skvěle nahrávající Kája, bezchybně podávající Bára, v poli výborně běhající Venďa a na bloku spolehlivá Áďa, na účku překvapovala svými údery Pája a na smeči body dávající Terezka, tento skvělý tým doplněný výbornými mladšími žačkami Vaness a Simčou, které při střídání skvěle plnily své úkoly, nedal Kopřivnici šanci. Za výkon můžeme jen chválit, čemuž nasvědčuje výsledek v náš prospěch 2:0 (10,11).
Po těchto dvou vyhraných utkáních nás již čekaly soupeřky z ORLOVÉ, které již okusily působení v 1. skupině, ze které předcházející kolo sestoupiy. Vysoké hráčky s velmi dobrou úderovou silou a velkým sebevědomím nás v naší euforii nemohly zastavit, naopak. Náš tým se semkl a byl rozhodnut jít za svým cílem postupu. I když se nám to nepodařilo v prvním setu, který děvčata prohrála 20:25, bohužel rozhodly chyby v závěru setu. V dalším setu se nám podařilo několik bojovných zákroků v poli (Pája, Venďa), skvělých myšlenek naší nahrávačky Káji, bloků Ádi a Vendi a útoků z diagonály v podání Báry a Terezky a set jsme za velkého aplauzu domácích vyhráli. Do třetího setu nastoupily děvčata bez strachu z vítězství a stále plnily všechny úkoly trenérky na střídačce a nemocného trenéra, který nevydržel doma ležet a dával pokyny na dálku z tribuny. Napínavý závěr třetího setu se střídáním všech hráček na obou stranách, využitím všech oddechových časů za stavu 13:14 zasmečovala naše nejmenší a nejmladší hráčka Simonka a dala tak důležitý bod na 14:14. Na podání nás za tohoto stavu perfektně podržela bezchybným prudkým servisem Terezka, která dala přímý bod na 15:14 a na rozhodujícím míči, kterým utkání zakončila souhra dvojice nahrávačky Káji a blokařky Áďi, se podílel celý tým skvělou hrou v poli této závěrečné výměny. Výhra 2:1 nad skvělou Orlovou nám zajistila se 7 body postup do elitní skupiny A, kde se 20. ledna děvčata utkají s výběry a áčkovými týmy TJ Ostrava, TJ Nový Jičín, TJ Sokol Frýdek-Místek a ŠSK Bílovec. Podrobné výsledky zde
 
MOC GRATULUJEME NAŠIM HRÁČKÁM, děkujeme divákům za domácí atmosféru, děkujeme mladšímu žactvu za pomoc při zapisování a samozřejmě velké díky naši Soni Rusňákové za perfektní zajištění bufetu, bez kterého si již naše domácí turnaje nedokážeme představit!!!
Moc pozdravujeme nemocnou Nikču a taky trenéra, který prohrál motivační sázku. Máme se na co těšit, až nám zahraje na kytaru a zazpívá vánoční koledu - viz. 

instagram @vk_raskovice

******************************************************************************************************************
V pátek 14.12. jsME zajižděli do Palkovic k dalšímu kolu čtverkového volejbalu. Ve skupině A se naše družstvo ve složení Martin Sonnek, Vojta Klega, Terezka Smítalová a Vendy Andrlová utkalo s týmy Palkovic, Red Volley a Brušperku. VŠECHNa 3 utkání s přehledem naši hráči vyhráli poměrem 3:0 a upevnili si tak vedení v celkové tabulce soutěže. GRATULUJEME!!!
******************************************************************************************************************
Ve středu 12.12. pořádala ZŠ Raškovice turnaj v barevném minivolejbale pro školy Regionu Slezská brána. Turnaje se zúčastnilo 55 dětí ze 4 škol, z toho 28 dětí ZŠ Raškovice, které jsou členy našeho VK. Hlavní organizátorkou turnaje byla naše trenérka přípravky 1.-3.třídy Markéta Muroňová (P. učitelka 3. třídy na ZŠ), PC centrum a systém turnaje zařizovala naše trenérka Šárka Sonnková. Turnaje zcela ovládly naše děti, a to ve všech barvách, kdy obdrželi všechna umístění na prvních třech místech ve všech barvách - žlutá, oranžová a červená. Podrobné výsledky zde.

********************************************************************************************************************************

ROZHOVOR s Adélou Blahutovou, blokařkou starších žaček a Nikol Rusňákovou, nahrávačkou starších žaček, které nastoupily za ženy v zápase s Hnojníkem. 

 
Ahoj holky, prosím Vás, před týdnem jste odehrály svůj první zápas za ženy, kdy jste se o tom dozvěděly?

Adéla: Ohledně zápasu jsme se dozvěděli asi tři dny předem a nějaké náznaky už byly předchozí týden.

Niki: Přesně, tak. Na ranním cvičení si nás zavolal trenér a řekl nám, že ve čtvrtek s týmem žen pojedeme do Hnojníka. Už minulý týden jsme něco tušily, ale to se ještě zápas odložil.

 

Určitě jste se hned spolu bavily na to téma. Jaké byly vaše reakce a co jste si řekly?

Niki: Byla jsem ráda, že můžu sbírat zkušenosti v týmu žen a pro změnu obléct fialový dres. Ale trochu jsem se i bála, protože na mé pozici nahrávačky musíte být trochu sehrané s týmem a my jsme společně neabsolvovali jediný trénink. Tak jsem byla zvědavá, jak to půjde …

Áďa: Já si myslím, že jsi nahrávala výborně. Pro mě to byla, taky skvělá příležitost zahrát si ve vyšší kategorii a velmi jsem se těšila. Spolu s Niki jsme se o tom bavily a měly jsme trochu obavy, jak obstojíme, ale snad jsme udělaly dobrý dojem.

 

Jaký byl zápas v kategorii žen, liší se to nějak od kategorie, ve které pravidelně nastupujete?

Niki: Hra byla určitě rychlejší a velice důležité bylo blokovat, protože hráčky byly důraznější než v naší kategorii.

Adéla: Musím souhlasit s Niki. Bloky byly velice důležité. Nebylo to, jako v naší kategorii, kde se ještě bez bloku někdy obejdete. Navíc, co bych dodala, tak byl rozdíl určitě v podání, které bylo daleko prudší. Nicméně se mi s týmem hrálo dobře a užila jsem si to.

Niki: Mě se hrálo, taky výborně.

 

Jaký si myslíte, že byl hlavní problém prohry s Hnojníkem?

Áďa: Myslím si, že hlavní problém byl v příjmu, který jsme po celý zápas nedokázaly zlepšit.

Niki: Máš pravdu. S jejich podáním jsme si nevěděly rady, a navíc nás drtila svými tvrdými a přesnými smeči jedna hráčka. Ale myslím si, že příště si ji už pohlídáme a vyhrajeme. 

 

Za chvíli se blíží vánoční svátky, ale než si na chvíli odpočinete, tak jaké vás čekají ještě akce a co od nich očekáváte?

Áďa a Niki: Čeká nás mikulášský turnaj v Polance, který chceme vyhrát, následuje soutěž OP smíšenky (okresní přebor smíšených družstev), která sice není naše hlavní, ale chceme se zde vyhrát, sehrát se a vyzkoušet si herní věci, které chceme naplno zúročit v kraji (krajský přebor starších žaček), který se koná 16.12. 2018 v neděli. Tam bychom se chtěli udržet ve druhé skupině, případně, a to je taky cílem, postoupit do skupiny první.

Děkuji za rozhovor

Holky zpovídal Jan Sonnek
  
********************************************************************************************************************************
V neděli 9.12. jsme v Raškovické hale pořádali další kolo okresní soutěže žactva v šestkovém volejbalu skupin A i B. Toto kolo bylo pro nás velmi úspěšné. Mladší žactvo ve skupině B neprohrálo jediné utkání a postupuje tak do těžké skupiny A. V této skupině dominuje naše družstvo A, složené z ze starších žáků a žákyń. Také tento tým v neděli neprohrál žádné z utkání a drží si tak 1. místo v této soutěži. Podrobné výsledky zde.
 
********************************************************************************************************************************
V sobotu 8.12. se mladší i starší žákyně uúčastnily Mikulášského turnaje žákyň v Polance nad Odrou. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 drusžtev. Hrálo se systémem každý s každým na 1 set do 25 bodů, v případě že družstvo byhrálo 25:19 a méně obdrželo 3 body, v případě že vyhrálo 25:20 a více bodů obdržel vítězný tým 2 body a poražený 1 bod. Ač jsme nebyli v nejsilnějších sestavách  trochu oba týmy mladších i starších žákyń promíchali, děvčata hrála velmi bojovně a hezký volejbal. Důkazem toho je, že mezi nejlepší 3 hráčky byla zvolena hráčka mladších žákyň Vanessa Strašilová. a velmi svou hrou na postu nahrávačky zaujala trenéry také starší žákyně Kája Popelková. Dokazují to také výsledky, kdy družstvo A obdrželo pohár a odměny za 2. místo a družstvo B se umístilo na 4. místě. Oběma týmům k lepšímu umístění chyběl jeden míč, který rozhodl o umístění obou celků. Výsledky můžete na jít zde.
********************************************************************************************************************************
V pondělí 3.12. sehraly družstva mladšího žactva C(Aňa B., Ema B., Venďa O., L.Hlisnikovská a mladšího žactva D (Kája K., Klára K., Katka K., Naty P.) další kolo okresní soutěže trojic. Skupiny B a C se tento den hrály v hale v Raškovicích. Našim hráčkám se přáliš nedařilo a obě družstva skončila ve skupinách na posledních místech a sestupují tedy do nižších skupin. V pátek 7.12. hrála družstva mladšího žactva  A (Dan S., Matěj K., Roman K., Tomáš G.) a mladšího žactva B (Sára J. Simča B., Ema B., Verča H. ) ve skupině A ve Frýdlantu n/O v tělocvičně ZŠ Komenského. Družstvo B se umístilo na 2. místě a ve skupině A zústává, družstvo A (kluci) skončili ve skupině poslední a sestupují do skupiny B. Podrobné výsledky a celkové umístění v tabulce naleznete zde.
 
********************************************************************************************************************************
V sobotu 1.12. sehrály v raškovické hale další kolo krajského přeboru mladších žákyň. Děvčata se v 1. kole udržela ve skupině B a nyní opět potvrdila svým výkonem své pozice v této skupině, tj. umístění mezi prvních 9 týmů soutěže. v tomto 2. kole porazily tým z Frenštátu p/R. 2:0, družstvo z Nového Jičína B 2:1 a těsně prohrály 2:1 s vítězem této skupiny s děvčaty z Bílovce A.

LISTOPAD 2018

Ve čtvrtek 29.11. hrály ženy VK Raškovice další utkání okresního poháru žen. Tentokrát zajižděly do Hnojníku, kde se poprvé také představily naše 2 starší žákyně Adélka a Nikča. Svých rolí se zhostily na jedničku a svým výkonem potvrdily své kvality, i když ženy prohrály 3:1.

 
V neděli 18.11. náš klub pořádal 1. kolo  okresní soutěže v šestkovém volejbale.  Do soutěže je přihlášeno celkem 8 družstev, které jsou na základě kvalifikace rozděleny do 2 skupin. Náš VK má přihlášena 2 družstva. Smíšené družstvo staršího žactva a  smíšené družstvo mladšího žactva.  V neděli jsme hráli na všech třech volejbalových kurtech. Každé družstvo odehrálo 3 utkání. Pro diváky,rodiče i hráče byl připraven skvělý bufet s naší ještě skvělejší Soňkou. A výsledky najdete zde.
 
V sobotu 17.11. se uskutečnila plánovaná brigáda pro členy VK. Brigády se zúčastnil uctyhodný počet členů nejen z volejbalu, ale také žen z ASPV. Celý areál kolem volejbalových kurtů, beach kurtu, travnaté plochy za kurtem č.4 a travnaté plochy parkoviště před vstupem do areálu byl zbaven listí. Antukové kurty se vyčistily od napadaného jehličí, spálily se všechny větve, uklidilo technické zázemí, zametly střechy, dlážděné plochy a vyčistily okapy. Po zasloužené práci nás čekal výborný guláš, teplý čaj...DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM
 
V pátek 16.11. se družstvo starších žákyň zúčastnilo ve Frýdlantu n/O dalšího kola OP čtverkového volejbalu. Tentokrát se dívkám Ádě, Niki, Vendi a Káji velmi dařilo. Svým soupeřům nedaly žádnou šanci na vítězství. Z Frýdlantu jsme si odvezli 3 výhry s poměrem setů 3:0 s Red Volley FnO B a se ZŠ Brušperk a 2:1 s Red Volley Beskydy A.
 
V neděli 11.11. se děti z přípravky a mladšího žactva zúčastnily dalšího kola v barevném minivolejbale. Pořadatelem druhého oblastního kola byl Green Volley Beskydy, který turnaj uspořádal v tělocvičnách v Palkovicích. Turnaje zúčastnilo bezmála 170 dětí z toho 29 z VK Raškovice. zastoupení jsme měli ve všech barvách. Ve žluté kategorii zvítězil náš tým ve složení Patrik Janoušek a Eliška Šigutová. V oranžové kategorii jsme měli 2 týmy, které obsadily 5. a 6. místo. V červené kategorii nás reprezentovaly opět 2 týmy, kdy tým chlapců ve složení Standa Novotný a Roman Koloničný obsadili 3. místo. V červeno-oranžové barvě jsme opět byli úspěší, kdy se dařilo hráčkám Saše Černohorské a Veronice Opatrné, které barvu vyhrály bez jediné prohry, 3. místo získaly Nela Wczelková a Lotka Pánková. V zelené barvě jsme získali stříbrné medaile (Anna Babulíková, Vendula Ožanová, Karolína Václavková), dále 5. a 6. místo.. V modré barvě si děti odvezly stříbrné medaile(Tomáš Garba, Matěj Kohut, Daniel Strnadel) a bronzové medaile(Sára Javorová, Anna Václavková , Ema Babulíková). Všem dětem děkujeme za účast, za hezké výkony a snahu hrát co nejlépe a s radostí. Těm nejúspěšnějším v tomto kole gratulujeme!!!
 
 
V sobotu 10.11. zajížděly mladší žačky j 1. kolu krajkého přeboru mladších žákyň do Karviné. Na základě kvalifikace jsme byly zařazenI do skupiny B s týmy z Krnova, Frenštátu p.R. a z Karviné. Odjížděli jsme s cílem udržet se v této skupině a odehrát co nejkvalitnější utkání odpovídající našim možnostem základní hry šestkového volejbalu. Základ družstva tvoří 2 nadanéhráčky, které již maji zkušenosti s loňskou sezónou a trénují již se staršími žákyněmi. Zbytek družstva tvoří zcela nový tým děvčat z 5. a 6. třídy, které se šestkovým volejbalem začaly na konci loňské sezóny. Musím pochálit celý tým 12 hráček, které se turnaje v Karviné zúčastnily za snahu hrát co nejlépe, za bojovnost a vzájemné povzbuzování. V e skupině jsme porazili 2:0 Krnov, 2:1 Frenštát aprohráli s favoritem skupiny z Karviné. V tabulce jsme se umístli na 2. místě a účast ve skupině B jsme potvrdili. Gratulujeme!!!
 
Ve čtvrtek 8.11. pořádal VK Raškovice 1. kolo okresní soutěže trojkového volejbalu skupin B, C. Tento turnaj hrají 4 družstva našeho mladšího žactva, kdy na soupiskách máme 7 chlapců a 19 děvčat. Ve skupině B odehrála svá utkání družstva VK Raškovice A (chlapci,kteří skupinu B vyhráli), 
B (dívky), D (dívky), VKB Frýdlant (dívky)a TJ Sokol Fryčovice (smíšenky). Ve skupině C hrála družstva VK Raškovice C (dívky), Palkovice A (chlapci), Red Volley C (chlapci), Green Volley(chlapci) a ZŠ Kunčice (smíšenky). Ze skupiny B postoupila družstva VK Raškovice A,B a družstva VK Raškovice D a VKB Frýdlant sestoupila do skupiny C. Z této skupiny si svým výkonem zasloužily postoupit děvčata hrající za VK Raškovice C, když skupinu C i s jednou prohrou vyhrálo. Podrobné výsledky zde.). Chválíme všechny zúčastněné za pěknou atmosféru, radost ze hry a bezproblémový průběh turnaje.
V neděli 4.11. sehrály starší žačky další kolo krajského přeboru starších žákyň ve skupině B. Zde se po velice vyrovnaných utkáních s týmy  TJ Sokol Frýdek-Místek B, Frenštát p/R. a TJ Ostrava B udrželi umístěním na 3 místě. Děkujeme všem rodičům a rodinným příslušníkům za skvělou atmosféru, kterou jste našim hráčkám ve Frýdku-Místku vytvořili. Podrobné výsledky zde.
 
V pátek 2.11. naši muži bohužel opět prohráli v utkání se Staříčem, které se hrálo na Sokolovně ve Frýdku-MíSTKU. Muži jsou tak po jarním kole na předposledním místě. Věříme, že se na jaře vzpamatují a v tabulce postoupí o několik míst vpřed. Podrobné výsledky zde.

ŘÍJEN 2018

V pátek 26.10. sehráli naši muži další utkání okresního přeboru, ve kterém nestačili na tým z TJ Sokol Nýdek a prohráli 1:3 (21,22,-23,20)
 
V neděli 21.10. se volejbalová přípravka a mladší žactvo zúčastnilo turnaje v barevném minivolejbale, které pořádal klub Red Volley Frýdlant n/O pod záštitou Moravskoslezského volejbalového svazu. Turnaje se zúčastnilo 99 dětí, z toho 25 dětí z Raškovic. Zastoupení jsme měli v každě z 5 barev. Medailové umístění jsme zaznamenali ve žluté barvě - 1.místo, v oranžové barvě - 2. místo, v červené barvě - 2. místo a v zelené barvě 1.2. a 3. místo. 
 
V pátek 19.10. jsme se se staršími žákyněmi zúčastnili soutěže ve čtverkovém volejbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev. V kvalifikačním kole jsme ze 7 utkání  2 prohráli a 5 vyhráli. Hrálo se jen na 1 set do 15 bodů s rozdílem 2 bodů.
 
 
 
V pátek 19.10. sehráli muži další kolo okresního přeboru mužů. tentokrát hostili tým z Palkovic, na kterého nestačil ano v jednom ze tří, avšak velmi vyrovnaných setů. Výsledky 20:25, 23:25, a 28:30 nasvědčují, že utkání bylo velmi vyrovnané, zvlášť ve třetím setu chybělo více štěstí.
 
 
V neděli 14.10. se naše smíšené mládežnické družstvo zúčastnilo prvního kola okresní soutěže šestkového volejbalu. Při účasti 6 drusžtev hráči a hráčky odehráli celkem 5 utkání, z nichž jedno prohráli s Red Volley Frýdlant n/O, s družstvy Green volley Beskydy, Třincem, TJ Sokol FM A a TJ Sokol FM B vyhráli hladce 2:0.
 
 
V pátek 12.10. zdolali naši muži v okresní soutěži tým TJ Sokol Frýdek-Místek, když vyhráli poměrem 3:1. 
 
Ve čtvrtek 11.10. odehrály naše drusžtva mladšího žactva kvalifikaci okrsní soutěže v trojkovém volejbalu. Do soutěže jsme přihlásili celkem 4 družstva kluků a holek z 5.-7.třídy. V kvalifikaci jsme obsadili celkem 3x 2. místo ve skupině a 1x 3. místo. podrobné výsledky najdete zde.
 
V neděli 7.10. sehrály 1. kolo krajského přeboru ve skupině C starší žákyně. Toto kolo se hrálo v hale v Raškovicích, a naše hráčky porazily všechny zúčastněné týmy hladkým výsledkem 2:0, obsadily 1. místo ve skupině a postoupily tak do vyšší skupiny B. Své síly a dovednosti poměřily s celky z Kopřivnice, Staré Bělé a Frýdku -Místku. Gratulujeme!!! Podrobné výsledky a foto zde.
 
V sobotu 6.10. hrály mladší žačky kvalifikaci krajského přeboru mladších žákyň. Dle loňského umístění v soutěži byla družstva rozdělena do 4 5-členných skupin. Naše hráčky hrály ve skupině A v ORLOVÉ, kde se utkaly s favoritem s loňským vítězem z Orlové, se kterým v sobotu zaznamenaly jedinou prohru 2:0. S ostatními týmy - Slezská Orlice, Nový Jičín C a Kopřivnice vyhrály 2:0 a obsadily tak 2. místo. Gratulujeme!!!
Podrobné výsledky a foto zde.
 
Ve čtvrtek 4.10. proběhla ve vestibulu haly schůzka rodičů mladšího žactva. Schůzky se účastnilo celkem 15 rodičů z 25. Trenérka Šárka seznámila všechny zúčastněné s tréninkovým plánem, systémem soutěží, rozdělení hráčů a hráček do týmů... a další informace
 
Ve středu 3.10. sehráli muži VK Raškovice od 18.00 utkání okresního přeboru v hale v Raškovicích s týmem z Mostů u Jablunkova. Naši muži vyhráli s jasnou převahou 3:0 (10, 21,20).
 

ZÁŘÍ 2018

nové!!!

V neděli 23.9. sehrály starší žákyně VK kvalifikaci krajského přeboru starších žákyň. Byl to velice náročný den, kdy děvčata strávila v hale 11 hodin a odehrála celkem 5 utkání z toho 3 zápasy třísetové. Tento kvalifikační turnaj krajského přeboru rozhodl o tom, že naše družstvo stále patří mezi nejlepší týmy v kraji, když se umístilo ve své skupině C na 2.místě. Děvčata vyhrála v hale ZŠ Komenského v Bílovci s družstvem z Frýdlantu n/O 2:0, ze Staré Bělé 2:1, z Opavy 2:1, SKP Bruntál 2:0 a prohrála pouze s favoritem skupiny z Bílovcem A 1:2. Děvčata zaslouží velkou pochvalu za skvělý výkon, který jsme podali se dvěmi mladšími žačkami. Náš tým je oproti loňské sezóně značně oslaben, když na začátku letošní sezóny ukončila jedna hráčka činnost, jedna odešla na střední školu na internát a jedna přestoupila do TJ Sokol FM.
********************************************************************************************************************************

nové!!!

V sobotu 22.9. 2018 se volejbaloví nadšenci z VK sešli na antukových kurtech, aby i vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí a mnoha omluv aktivních hráčůsehráli znovu obnovený turnaj trojic dospělých. Celkem 15 hráčů bylo rozděleno do 5 tříčlenných týmů a odehrálo tak celkem 4 dvousetové utkání. Protože toho ještě měli málo a počasí přálo zahráli si pro radost také šestkový volejbal. Odpoledne a k večeru přišlo posedět k perfektnímu guláši od Jirky a Ládě další příznivci a již aktivně nehrající z VK, takže se nakonec sešlo přes 30 lidí, kteří si večer u táboráku opekli domácí špekáčky,... také pivečko a vínečko bylo a samozřejmě nechyběla dobrá nálada. Děkujeme předsedovi Zbyňkovi za příjemně strávený den.
  
********************************************************************************************************************************
V pátek 7.9. v 18.00 sehráli naši muži první utkání okresního přeboru. Toto utkání se příliš nevyvedlo, muži VK Raškovice prohráli s družstvem z Metylovice 1:3.
*****************************************************************************************************************
V pátek 7. září proběhla volejbalová show ve víceúčelové hale v Raškovicích.
****************************************************************************************************************************
V sobotu 1.září se naše nové družstvo mladších žákyň zúčastnilo na pozvání TJ Sokol FM přípravného turnaje mladších žaček ve Frýdku-Místek. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev, Našim cílem bylo zapojit do šestkového volejbalu nové hráčky, kdy jim ty zkušenější pomáhaly zorientovat se na hřišti a zároveń posílit kolektiv, který bude spolupracovat následující sezónu. Turnaje se zúčastnilo 12 hráček - Vendy, Pája, Terka, Simča, Vaness, Lída, Sára, Anička, Kája, Klárka, Ema a Verča. Na turnaji, kde jsme odehráli celkem 5 utkání, z toho 3 utkání na 3 sety. V celkovém pořadí jsme se umístili na 4. místě.
Výsledky: 
VK Raškovice - SK Slezan Orlová             0:2
VK Raškovice- VK Karviná A                    0:2
VK Raškovice - TJ Sokol FM A                  1:2
VK Raškovice - VK Karviná B                   2:1
VK Raškovice - TJ Sokol FM B                  2:1

ČERVENEC - SRPEN 2018

26.srpna se naše družstvo starších žákyň zúčastnilo celodenního mezinárodního turnaje v Uherském Hradišti, na třech kurtech ve sportovní hale a v tělocvičně ZŠ. Za účasti 16 družstev žačky obsadily celkově krásné 5. místo. Hráčky odehrály celkem 3 utkání v kvalifikační skupině s týmy UHERSKÉHO HRADIŠTĚ, ČADCA (SK) a PIEŠŤANY(SK), kde se hrálo do 10 b. s rozdílem 2bodů. Zde se umístily na celkově 3. místě. V následující skupině, kde se již hrálo na 2 hrané sety do 25 bodů, porazily družstvo z Přerova 2:0, remizovaly 1:1 s týmem ze Skalice (SK) a prohrály s družstvem z Břeclavi 0:2. V této skupině obsadily celkově 2. místo a dostaly se tak do skupiny o 5.-8. místo celkového pořadí . První utkání s družstvem Levice (SK) remizovaly 1:1 s poměrem míčů (48:46). Utkání o 5.-6. místo s Ostravou vyhrály naše hráčky kontumačně (Ostrava již další utkání, v pořadí 8 v jednom dni již nechtěla hrát). Děkujeme hráčkám za bojovnost, krásný sportovní zážitek plný emocí a radostí ze hry, za perfektní přístup k tomuto turnaji, zvládnutí ranního brzkého vstávání (5:00) a náročnou 2x dvouhodinovou cestu auty. Děkuji moc rodičůmp.Rusňákovi a p.Mackovi za ochotu při dopravě hráček na tento turnaj. Trenéři Honza a Šárka. 
********************************************************************************************************************************
Jetšě před přípravným turnajem v Uherském Hradišti odehrály ve čtvrtek 23.8. starší žákyně přípravné přátelské utkání s družstvem z Kopřivnice, kterému probíhalo volejbalové soustředění na našich antukových kurtech v areálu. Sehráli jsme celkem 4 sety, děvčata si vyzkoušela pod vedením trenéra Honzy nové postavení. Do hry se zapojily nové hráčky, které přišly z mladších žaček. Utkání skončilo 2:2 :-)
 
 
*******************************************************************************************************************************
19.srpna pořádal VK 59. ročník turnaje mužů a juniorů, kterého se zúčastnilo celkem 17 družstev. Při zahájení turnaje byl oceněn za dlouholetou práci v oblasti volejbalu pan Ing. Lumír Hajdušek, který v RAškovicích začínal jako hráč, poté trenér žen a funkcionář. Je zakladatelem soutěže minivolejbalu v okrese Frýdek-Místek, který se zde hraje od konce osmdesátých let a dlouholetý hospodář a řídící soutěže trojkového minivolejbalu na úrovni okresního volejbalového svazu. Od ČVS získal velice významné ocenění Medaili Ing. Vladimíra Spirita. Vítězem turnaje se stalo družstvo Volejbal Ostrava. Podrobné výsledky turnaje zde.
 
********************************************************************************************************************************
18.srpna pořádal VK turnaj žen a juniorek, kterého se zúčastnilo celkem 13 týmů s účastí extraligových hráček TJ Sokol Frýdek-Místek a TJ Ostrava. Vítězem se stalo družstvo žen TJ Ostrava, které hrálo pod názvem Dřeva. Domácí tým že se umístil na 2. místě ve skupině a bojoval tak ve čtvrtfinále s extraligovým týmem juniorek z TJ Sokol Frýdek-MíSTEK. Výsledky zde. U příležitosti 65. let výročí vzniku volejbalu v Raškovicích byli pozváni hosté z řad bývalých hráčů, funkcionářů, partnerů a zástupců OVS.
 
Fotogalerie zde.
*******************************************************************************************************************************
Od 6. srpna proběhlo na volejbalových kurtech soustředění staršího žactva VK Raškovice. Účastnilo se ho celkem 16 hráčů a hráček. Tentokrát jsme se zaměřili především na fyzickou kondici, kompenzační cvičení a zdokonalování nového herního systému. Samozřejmostí bylo utužení kolektivu s novými hráčkami.
 
 
 
******************************************************************************************************************************
30. července zahájilo letošní sezónu čtyřdenním soustředěním na volejbalových kurtech naše družsstvo mladšího žactva. Za účasti 15 dětí z 5.-6.třídy jsme se zdokonalovali v jednotlivých individuláních činnostech, kondici, koordinaci pohybu - kdy jsme velice unavené tělo museli zchladiit v naši řece Morávce. Také jsme utužovali kolektiv nejrůznějšími hrami, při kterých panovala velice dobrá nálada.
 
******************************************************************************************************************************
11. ročník turnaje smíšených týmů, který se konal v sobotu 14. července, se opět vydařil. Zúčastnilo se celkem 9 týmů. Vítězem se stalo družstvo domácích Raškovic. Více zde.
 
 

ČERVEN 2018

V pondělí 25.6. zakončili svou sezónu také benjamínci VK Raškovice. Na volejbalových kurtech soutěžili v netradičních hrách společně s rodiči, kdy si všichni  odnesli domů sladkou odměnu za celoroční tréninkovou práci. Nejpoctivější hráčka Ema Surmová obdržela dárek za největší účast na trénincích a turnajích.
 
V sobotu 23.6. se nejmladší hráčky a hráči zúčastnili celostátního turnaje v barevném minivolejbale, který se konal v Dolní oblasti Vítkovic v rámci světové beach volejbalové ligy. VK Raškovice reprezentovalo celkem 18 dětí, kdy jsme měli zastoupení ve všech barevných kategoriích. Nejvíce se z našich týmů dařilo chlapcům (Dominik, Tomáš, Standa) v kategorii modré - 4. místo z 12 družstev a "žluťáskům" (Ema, Gabka) v kategorii žluté, kteří taktéž obsadili 4. místo z celkového počtu 11 družstev. Kompletní výsledky najdete zde.
 
 
Ve čtvrtek 21.6. jsme všichni společně - děti, rodiče a trenéři zápolili v disciplínách odlišných od volejbalu. Vytvořili jsme 6 sedmi-osmičlenných týmů.
Hráli jsme kroket, petangue, soft-tenis, beach - přehazovanou, ping-pong, balancovali jsme na laně a balančních čočkách. Důležité nebylo vyhrát, ale zúčastnit se všech disciplín a soutěžit s radostí a chutí. Rodiče byli v úvodu seznámeni s uplynulou sezónou a s plány na sezónu následující. Na závěr jsme u táboráku opěkali co si kdo donesl, trenérka mládeže vyhlásila výsledky soutěží a vyhodnotila a odměnila hráče a hráčky každé kategorie s nejlepší docházkou na trénincích a turnajích uplynulé sezóny. Ema Bonková - přípravka 4. třída, Veronika Hostačná - mladší žačky 5. třída, mladší a starší žačky - Tereza Smítalová, žáci - Dominik Dorociak.
  
 
 
V pondělí 18.6. pořádal VK Raškovice závěrečné finálové kolo Letního poháru trojic L.Hajduška. 
Hráli jsme celkem na 10 zmenšených kurtech v 5 čtyřčlenných skupinách. Vítězem celé soutěže se po 6 turnajích staly děvčata mladších žaček VK Raškovice, které obdržely zlaté medaile, pohár a diplom. Naše drusžtvo chlapců obsadilo 5. místo a naše nejmladší , dívky z 5. třídy 12. místo v celkovém pořadí soutěže.
 
Výsledky finále zde.
fotografie zde.
 
V sobotu 16.6. a v neděli 17.6.proběhly na antukových kurtech a ve víceúčelové hale v Raškovicích mládežnické turnaje Malé ceny Beskyd. Turnajů se zúčastnilo celkem rekordních 57 družstev. Na turnaje k nám zavítala také družstva z jiných krajů - Kroměříž, Olomouc, Šternberk, Přerov a také ze Slovenska - Čadca. Ve všech kategoriích se turnajů zúčastnila také naše družstva VK Raškovice. 
Vítězem v kategorii mladších žaček se stalo družstvo TJ Sokol Frýdek-Místek D, naše mladší žaček obsadily 3. místo. Gratulujeme!!!
V kategorii starších žákyň zvítězil tým z Olomouce, když ve finále porazil 2:1 družstvo z Nového Jičína A. Naše dívky obsadily 8 příčku.
V kategorii žáků exceloval tým VK Ostrava, žáci VK Raškovice se umístili na 8 místě
Mezi juniorkami/kadetkami obhájily 1. místo z loňského roku juniorky z extraligového TJ Sokol Frýdek-Místek, jejichž hráčkou je Míša Hadáčková z Raškovic, která s volejbalem v Raškovicích začínala a hrála za VK Raškovice v kategorii žaček a kadetek.
Vítězem v kategorii juniorů/kadetů se stal opět tým VK Ostrava. Naši junioři obsadili 4. místo.
 
Kompletní výsledky turnajů najdete zde.
Fotografie zde.
 
 
Moc děkujeme všem členům VK Raškovice za obětavou práci při organizaci turnajů, sponzorům za ceny a poháry pro 4 nejlepší týmy z každé kategorie. Hráčům a hráčkám děkujeme za skvělý sportovní zážitek
 
V pátek 8.6. muži porazili tým TJ Sokol Staříč poměrem 3:1 a v okresní soutěži tak upevnili 3.místo celkového pořadí.
 
 
Ve čtvrtek 7.6. proběhla další kola Letního poháru v trojkovém volejbalu. Naše družstvo dívek z 5. třídy hrálo skupinu C v Palkovicích, kde se jim podařilo vyhrát utkání nad ZŠ Brušperk poměrem setů 3:0, což jim zajistilo 2.místo ve skupině C, přestože utkání s Green Volley B  prohrálo 0:3 a s Palkovicemi 1:2. Družstvo chlapců hrálo ve skuPINĚ B v Metylovicích. Zde kluci předvedli bojovnou náladu a pěknou týmovou hrou porazili týmy Red Volley A 3:0, Kunčice A 3:0  a prohráli pouze první utkání s Metylovicemi 1:2. S těmito výsledky skupinu B vyhráli a postoupili do závěrečného kola do skupiny A.
V této skupině od začátku soutěže setrvává naše družstvo A - dívky, které v pátek 8.6. na Pstruží potvrdily lídra soutěže, když všechna utkání se zúčastněnými týmy vyhrály poměrem 3:0 a upevnily si tak 1.místo v celkovém pořadí soutěže.
 
 
V neděli 3.6. se našich 11 dětí zúčastnilo turnaje v Karviné. Plánovaný byl turnaj dvojic na beachvolejbalovém hřišti, avšak deštivé počasí hrát venku nedovolilo. Nakonec se hrálo ve čtveřicích ve dvou tělocvičnách na ZŠ Mendelova. VK Raškovice sestavilo 3 týmy:
A: Áďa, Ali, Kája a Simča
B: Dominik, Tom, Vojta a Danek
C: Klárka, Ema, Lída
Pořadatelé vytvořili 2 skupiny po 4. Skupinu 1 vyhrálo naše družstvo A, když porazilo týmy Karviné A, TJ Sokol Frýdek-Místek a Red Volley A. Skupinu 2 vyhrálo družstvo VK Raškovice B, když porazilo týmy z Karviné, Red Volley Beskydy B a VK Raškovice C. O celkovém pořadí rozhodly další utkání, ve kterých naše družstvo A prohrálo s týmem Red Volley A, naše družstvo B porazilo tým z Karviné B a naše družstvo C porazilo tým red Volley Beskydy B.
V pátek 1.6. hráli naši muži na volejbalových kurtech další utkání okresního přeboru mužů. S družstvem SK Třanovice prohráli 1:3. 
 

 

Květen 2018

Nové! Ve čtvrtek 31.5. odehrálo naše družstvo C trojičkového volejbalu 4.kolo Letního poháru L.Hajduška skupiny D v Janovicích. Vítězstvím s poměrem 2:1 nad Red Volley Beskydy C a VK Beskydy FnO B a prohrou 1:2 s Janovicemi, starší postoupily do skupiny C.
 
Nové! V neděli 27.5. se naše smíšené družstvo zúčastnilo posledního kola okresního přeboru v šestkovém volejbalu. Ikdyž jsme v tomto kole skončili na 4. místě , přestože jsme porazili vítězný tým z Valašského Meziříčí 2:1, potvrdili jsme 2. místo v celkovém pořadí soutěže. Závěrečné kolo bylo velice vyrovnané s Red Volley jsme prohráli 1:2 a nad Fm "B" vyhráli taktéž 2:1. S týmy FM "C" jsme tentokrát bohužel prohráli 0:2.  
Nové! V sobotu 26.5. se naše starší žačky účastnily turnaje žaček a kadetek fve Frýdlantě n/o. Ve skupině sehrály vyrovnaná utkání s kadetkama z Frenštátu, Frýdlantu a Kopřivnice. V boji o 3.-4.místo porazily žačky z Frýdlantu N/O a umístily se tak na 3. místě celkového pořadí. Od pořadatelů obdržely děvčata pohár a sladkosti.
Nové!Ve čtvrtek 24.5. jsme opět hráli trojkový volejbal. 4 kolo skupiny A jsme odehráli na antukových kurtech v Raškovicích. Družstvo A (Terka, Vaness, Sima, Bára a Pája) skupinu vyhrálo a to velice těsným výsledkem, kdy celkem 3 družstva měly stejný počet bodů. O vítězi rozhodl poměr míčů. Kluci (Dominik, Vojta, Tom a Danek) odehráli skupinu B na SPŠ ve FM a svým jediným vyhraným utkáním si zajistili setrvání ve skupině B.
*******************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 17.5. a v pátek 18.5. proběhla další kola okresní soutěže Letního poháru L.Hajduška. Ve skupině B odehrálo naše družstvo chlapců 3 utkání, z nichž 2 utkání vyhráli: 2:1 nad Metylovicemi, 3:0 nad Green Volley Beskydy a prohráli s družstvem z Kunčic 1:2. Ve skupině B se tak udrželi na 2.místě. Družstvo A vyhrálo v pátek ve Frýdlantě skupinu A, kdy všechna zúčastněná družstva naše děvčata porazila a zajistila si tak přední příčku v celkovém pořadí. Také naše nejmladší družstvo C, dívky z 5. třídy, zaznamenaly první vítězství této soutěže. Ve skupině D porazily tým Red Volley FnO a družstvo VK Frýdlant n/O, prohrály pouze s družstvem chlapců z Hukvald poměrem 1:2. Ve skupině se o jeden jediný míč umístily na 2. místě a setrvávajíc tak ve skupině D.
********************************************************************************************************************************
Od pátku 11.5. - neděle 13.5.2018 se naše žačky zúčastnily spolu s trenéry Honzou a Šárkou mezinárodního turnaje v Přerově. Turnaje se zúčastnilo celkem 24 týmů, které byly první den rozlosovány do 6 skupin po 4 týmech. První utkání jsme v pátek odehráli již ve 13.30, poslední třetí utkání jsme tentýž den ukončili až po 18-té hodině. Přes velmi vyrovnaná utkání, 7 vyhraných utkání a jen 2 prohrané se naše družstvo žaček umístilo na 15.místě.
Všechna 3 utkání první den v pátek byla velmi fyzicky náročná. S družstvem Mikulova Praha žačky vyhrály 2:0, s družstvem z Bratislavy, které nakonec skončilo na předních příčkách vyhrály děvčata 2:1 a utkání se Skalicí A jsme prohráli 0:2. I přes 2 výhry a to nad 2 hlavními městy :-) jsme se umístili na 3. místě, což nás zařadilo až do semifinálové skupiny D, která hrála o celkové pořadí až 13.-24.místo.
V sobotu žačky odehrály a zároveń vyhrály celkem 4 utkání a to s velkým nadšením a bojovností, chutí do hry a s radostí, za což zaslouží velké poděkování a pochvalu od trenérů. Hráčky plnily všechny rady a úkoly ve hře velice zodpovědně, hrály za tým, povzbuzovaly jedna druhou. Trenéři byli s výkonem hráček velmi spokojeni a dodalo jim to další sílu a chuť do trénování. Je to radost takové hráčky, které chtějí hrát kvalitní volejbal, trénovat !!! Svým sobotním výkonem, kdy vyhrály semifinálovou skupinu D, si zasloužily postup do skupiny o 13.-16. místo, jejíž 2 utkání se hrála v neděli dopoledne.
První nedělní utkání s družstvem z České Třebové jsme prohrály těsným výsledkem 1:2, což nás posunulo hrát o 15.-16.místo. Zde se naše žačky utkaly s Přerovem D, které porazily 2:1.
Celkem 9 odehraných utkání s týmy ze Slovenska a celé ČR bylo pro hráčky výbornou volejbalovou zkušeností, skvělým tréninkem herního systému s přebíháním na 1 nahrávačku a samozřejmě jednotlivých herních dovedností a individuálních činností.
Kompletní výsledky Memorial JL 2018-výsledky.xlsx (115377)   
Hodnocení hráček bude doplněno.
 
********************************************************************************************************************************
V pátek 11.5. hráli naši muži v raškovické hale s družstvem TJ Sokol Nýdek další kolo OP mužů. Utkání vyhráli poměrem 3:0 (18,25,21)
********************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 3.5. proběhlo další kolo okresní soutěže Letního poháru L.Hajduška. VK Raškovice byl pořadatelem skupin A,B. Za pěkného slunečného počasí jsme obě skupiny odehráli na volejbalových kurtech. Ve skupině A se utkalo naše družstvo mladších žaček (Terka, Pavlína, Simča) s týmy kluků Red Volley A, se kterými ve vyrovnaném utkání prohrály 1:2 a s týmy Green volley A, B, jež porazily poměrem 3:0. Ve skupině tak obsadily 2. místo a do celkového pořadí soutěže se jim započítává celkem 19 bodů. Ve skupině B hrálo naše družstvo chlapců (Dominik, Tomáš, Danek, Standa a Vojta), které si poradilo výhrou 2:1 se smíšenými týmy SK Metylovice a ZŠ Kunčice A. Kluci prohráli poměrem 1:2 s týmem Red Volley B. Celkově se v tabulce umístili na 2. místě a do celkového pořadí soutěže si připisují15 bodů. Pořadatelem skupiny C, ve které hrají naše nejmladší žačky z 5. třídy, byl TJ Sokol Palkovice. Dívky ve složení Lída, Sára, Verča a Natálka bohužel nestačily svou hrou vyzrát na žádný zúčastněný tým, skončily ve skupině C poslední a sestupují tak do skupiny D. Do celkového pořadí soutěže si připisují 8bodů. Musíme toho ještě mnoho na trénincích zlepšovat, abychom mohli v soutěži ukázat, co už umíme a dokázali ostatním týmům konkurovat.
 

Duben 2018

Nové!  V neděli 29.4. se naše děti od 1.-6.třídy zúčastnily oblastního finálového kola v barevném minivolejbale v Ostravě. Za účasti 26 dětí z VK Raškovice jsme se prezentovali ve všech kategoriích, s výjimkou modré barvy-dívky. Naše děti strávily sportovní neděli v ostavské hale ve Varenské ulici a za své výkony a volejbalové nadšení zasluhují všechny velkou pochvalu. Nejlepší umístění se podařilo získat chlapcům modré barvy (Tom, Dominik, Danek, Matěj), kteří kategorii se 7 družstvy vyhráli a získali tak zlaté medaile. Stříbrné medaile se podařilo získat v kategorii barvy oranžové dvojici Ema Surmová a Jakub Klanica a to ve velké konkurenci z 18 týmů. Další naše dvojice (Stela Bonková+Šarlota Pánková),  která vše vyhrála ve své skupině, avšak bohužel chybou pořadatelů, nepostoupila do finále a nemohla tak bojovat o medaile, které by si za svůj herní projev určitě zasloužila. Od pořadatelů jako omluvu děti obdržely láhev dětského šampańského. Děkujeme!!! Ostatní výsledky najdete zde
 
 
Nové! Ve čtvrtek 26.4. naše ženy odehrály další utkání Okresního poháru žen, tentokrát v Palkovicích. V opět vyrovnaném utkání s ženami z Palkovic ženy nakonec prohrály poměrem 2:3 (25,-18,23,-23,-12). Okresní pohár je tedy u konce, v němž naše ženy skončily ve velice vyrovnané tabulce na 3. místě celkového pořadí.
 
V PONDĚLÍ 23.4. naše ženy odehrály další utkání Okresního poháru žen, tentokrát v RAŠKOVICKÉ HALE . Ve vyrovnaném utkáníí s mladými hráčkami z Frýdlantu n/o ženy nakonec prohrály poměrem 2:3 (-26,19,-10,18,13). K poslednímu utkání této sezóny nastoupí ženy ve čtvrtek od 18.30 v Palkovicích.
 

V neděli 22.4. družstvo staršího žactva vyhrálo ve skupině A okresního přeboru žactva 3 utkání ze 4, které se odehrály v tělocvičnách 11. ZŠ ve Frýdku-Místku. Poměrem 2:1 zdolal smíšený tým pod vedením Honzy Sonnka družstva Red Volley Beskydy FnO a TJ Valašské Meziříčí a poměrem 2:0 porazil tým z Palkovice. Vyrovnané utkání sehrál s družstvem ze Sokola Frýdek-MÍSTEK, které nakonec naše mladé družstvo smíšenek prohrálo 1:2. Trenér POCHVÁLIL za výkon všechny hráče a hráček a vyzdvihl především Adélu a Martina.

V PÁTEK 20.4. naše družstvo VK Raškovice C, složeno z hráček z 5. třídy, sehrálo svou soutěžní premiéru v okresní soutěži Letního poháru Lumíra Hajduška. Ve skupině B, do které bylo družstvo nalosováno na základě výsledků jejich starších předchůdců z loňského roku, jsme sehráli celkem 4 utkání, ve kterých naše mladé hráčky získávaly především zkušenosti. Potýkali jsme se s velikostí hřiště a technikou všech individuálních i herních činností. Všechna utkání jsme prohráli poměrem 3:0 a sestoupili tak do skupiny C. Věřím však, že poctivým tréninkem a dalšími postupnými herními zkušenostmi, dokážeme ve skupině C být rovnocennějšími soupeři svým protihráčům. 

Ve čtvrtek 19.4. jsme zahájili soutěž Letního poháru Lumíra Hajduška trojic, když jsme v naší hale pořádali skupinu A. V této skupině se naše družstva A a B utkala s týmy Green Volley Beskydy FM a Red Volley Beskydy FnO. VK Raškovice A (holky)porazilo poměrem 2:1 tým Red Volley Beskydy a VK Raškovice B, prohrálo s týmym Green Volley beskydy 0:3. Tyto výsledky zajistliy družstvu 2. místo ve skupině. VK Raškovice B (kluci) bohužel prohrálo všechna svá utkání 1:2, 1:2 a 0:3 a sestoupilo tak do skupiny B.

Ve středu 18.4. naše ženy odehrály další utkání Okresního poháru žen, tentokrát v tělocvičně v Hnojníku. Ve velice vyrovnaném a bojovném utkání jsme prohráli 2:3 (-16,18,15,-18,-9).

V neděli 8.4. se naše mladší žačky zúčastnily turnaje v Orlové. Účast 8 družstev z horní části tabulky krajského přeboru Moravskoslezského kraje zajišťovala velmi kvalitní utkání, přičemž většina z družstev se na tomto turnaji připravovala na MČR, kterého se my bohužel z nedostatku hráček 7.třídy nemůžeme zúčastnit. Družstva byla rozdělena do 2 čtyřčlenných skupin, přičemž z každé postupovaly první 2 týmy, které bojovaly o medaile a poháry. 

Základní sestavu Raškovic, kterou tvořily Vendy, Pája, Terka (7.třída), Vaness(6.třída) a Simča (5.třída), doplnila v každém setu 1hráčka z 5.třídy (Ema, Lidka, Natka, Aňa,Klárka, Verča), které se do šestkového volejbalu teprve pomalu v jarních měsících zapojují. 

Krásné volejbalové a bojovné utkání naše hráčky sehrály s družstvem z Bílovce, které jsme vyhráli poměrem setů 2:0. Hráčky se snažily také s družstevm z Ostravy, kdy jsme sice prohrály na sety 2:0, ale v každém jsme uhráli min. 15 bodů. Po 2hodinové přestávce jsme nastoupili k utkání s týmem z Frýdku-Místku A. Vítězstvím bychom vybojovali postup mezi nejlepší 4 družstva. Frýdek-Místek A byl však lepším týmem, nám docházely síly, chybovaly jsme a prohrály tak 2:0.  

 

Nové! V pátek 6.4. hrály své další utkání okresního poháru žen raškovické ženy s družstvem z Hnojníku. Po předchozím nevydařeném utkání s tímto týmem se podařilo našim ženám s přehledem zvítězit poměrem 3:0.

Březen 2018

V neděli 25.3. sehrály svůj poslední turnaj krajského přeboru starších žaček naše hráčky z 8.-9.třídy. Po sestupu do skupiny C (tento sestup byl jen jednou v celém průběhu soutěže)v předcházejícim kole, jsme v této skupině skončili na 2. místě, když se nám v tie breaku nepodařilo porazit družstvo žaček z Orlové. Tato skupina byla stejně vyrovnaná a herně kvalitní jako skupina B. Všechna utkání hrála děvčata s velkým nasazením a bojovností, s radostí ze hry a povzbuzováním se navzájem. Dokonce nás rozhodčí (dle mého názoru neprávem) napomenul za zdržování hry. Podle mne by se však emoce hráček neměly trestat, a o nějaké vědomé zdržování nelze u těchto děvčat vůbec mluvit. Na tomto turnaji, který se hrál v Orlové, jsme porazli poměrem 2:1 Frýdlant n/O a Stará Bělá. 

 
V pátek  23.3. jsme se po tréninku jeli podívat na finále 1.ligy mužů, kdy se na 6.ZŠ od 20.00 utkaly týmy Black Volley Beskydy a Dobřichovice. Za Black Volley Beskydy hraje mimo jiné také olympijský účastník v beach volejbalu Přemysl Kubala, ale také raškovický odchovanec Jakub Bohačík. Tento tým je také pravidelným účastníkem našeho tradičního srpnového turnaje mužů Memoriál Josefa Saláta. V Raškovicích svého času působil a pomáhal při organizaci volejbalových turnajů také Jakub Vašut (bývalý žák raškovické školy), nyní hráč základní sestavy Black Volley Beskydy na postu univerzála.
Black Volley v tomto  utkání zvítězil 3:0 a zajistil si tak postup do baráže o extraligu. Této akce, kde jsme mohli vidět hezký volejbal s převahou "BESKYD",  se zúčastnili Dominik Dorociak, Martin Sonnek, Sára Javorová, Ludmila Hlisnikovská, Jan Sonnek, Lucie Slováková, Šárka Sonnková. Věřím, že na dalším utkání baráže o extraligu 14.4. , kdy se utká Black Volley Beskydy s družstvem Aero Odolená voda, bude z našich řad účast mnohem větší.

V neděli 18.3. se hrálo v Raškovické hale další kolo okresního přeboru žactva skupiny A, do které naše smíšené družstvo postoupilo v předcházejícím kole. Hráčům a hráčkám se dařilo. Poměrem 2:0 porazili tým chlapců z RedVolley Beskydy a tým děvčat z Palkovic. Velmi vyrovnané utkání sehráli s družstvem děvčat z TJ Sokol Frýdek-Místek, které naonec vyhráli poměrem 2:1. Nedařilo se však porazit lídra soutěže, družstvo chlapců z Valašského Meziříčí, se kterým jsme prohráli 2:0. Výsledky nám zajistili 2. místo ve skupině a zároveň průběžné 2. místo v celé soutěži, ve které nás čekají ještě 2 turnaje. foto: https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2018_03_18_Okresni_soutez_zactva_Raskovice/

 
V sobotu 17.3. ukončily soutěž krajského přeboru mladších žaček hráčky z 5.-7.třídy. Svůj poslední turnaj hráčky odehrály v Kopřivnici ve skupině C. Zde prokázaly svou bojovností, že je volejbal baví a skupinu C vyhrály. Všechna družstva (Kopřivnice, Frenštát p.R., Ostrava B) porazila poměrem 2:0. 1. místo ve skupině C zajistilo našim žačkám celkově 8. místo z 16 zúčastněných družstev v této soutěži. Oproti loňské sezóně je to zlepšení o 2 místa. Gratulujeme!!!
 
Ve čtvrtek15.3. se v Raškovické hale uskutečnilo závěrečné finálové kolo okresní soutěže trojic 2017/2018. Tohoto kola se zúčastnilo všech 19 přihlášených družstev, které hrály ve 4 skupinách. Rozhodčí na 8 kurtech zajistili pořadatelé VK Raškovice z řad svých členů, zapisovaly děti starší a mladší kategorie z VK Raškovice. Všem raškovickým týmům se dařilo a po urputných bojích "céčko"(Dominik, Walda, Tom, Danek, Standa, Vojta) vyhrálo skupino B, což jim zajistilo celkové 8 místo v konečném pořadí. "Áčko" a "béčko" sehrálo velmi vyrovnaná utkání se všemi týmy skupiny A. "Áčko" (Vendy, Pája, Vaneska, Ema, Sára a Lidka) nakonec skončilo ve skupině na 2. místě, což je posunulo z 5. místa celkového pořadí až na medailové 3. místo. Z rukou vedoucího soutěže p.Chrobáka převzaly hráčky diplom a bronzové medaile. Béčko (Terka, Bára, Simonka, Anička, Matěj) se umístilo ve skupině A posledního kola na 3. místě a uhájilo tak 2. místo celkového pořadí. Opět hráčky a hráči převzali diplom a tentokrát krásné stříbrné medaile. Sice jsme v letošním ročníku neobhájili 1.místo z loňského roku, ale po peripetiích, kdy nám činnost ukončily některé hráčky a hráči mladšího žactva, jsme s výsledky trpělivých dětí, které volejbal baví, nad míru spokojeni. Gratulujeme!!!foto: https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2018_03_15_OP_trojky_Raskovice/
 
11.3. se v Raškovické hale uskutečnilo 5.kolo okresního barevného minivolejbalu. Zúčastnilo se ho celkem 65 dětí a 29 týmů ve všech barevných kategoriích. Raškovické děti měly největší zastoupení, zúčastnilo se jich 31. Celkové výsledky zde.
 
5.3. další utkání nemistrovské okresní soutěže žen sehrály raškovické ženy v hale v Raškovicích a ve třech setech smetly ve staronové sestavě (Verča B., Eva, Pája, Věrka, Verča J., Sońa a Míša) tým z Palkovic 3:0 (17,21,22).
 
4.3. starší žačky ve skupině B tentokrát nestačily na drusžtva Bílovec A, Frenštát p./R. a Nový Jičín A. Se všemi týmy prohrály 2:0, avšak ve po velmi vyrovnaných druhých setech. S Frenštátem neměly děvčata štěstí a prohrály druhý set 28:30, s Novým Jičínem 24:26. Sestup do skupiny C je bohužel zklamáním, přestože nám z důvodů nemoci chyběla naše nejlepší smečařka Stela.
3.3. mladší žačky odehrály ve skupině C 2 vítězná utkání s družstva Nový Jičín B a TJ Ostrava B. Bohužel s družstvem z Frýdlantu n/O žačky prohrály po velmi vyrovnaných setech 25:23, 23:25 a 13:15. Tento výsledek jim bohužel zabránil v postupu zpět do skupiny B. Skupina se hrála ve dvou tělocvičnách v Dobré, přestože pořadatelem byly VK Raškovice. Přednost v naší hale dostali malí judisté.
 

ÚNOR 2018

25.2.  další kolo okresního přeboru šestkového volejbalu skupiny B, do které naše smíšené družstvo spadlo v předcházejícím kole, se konalo na 11.ZŠ ve Frýdku. Naši klucí a děvčata zvítězili s převahou ve všech třech utkáních 2:0 a postoupilo tak opět do skupiny A. Gratulujeme!!!
 
25.2. Přípravka - turnaj je v barevném minivolejbale na 6.ZŠ v Místku se zúčastnilo celkem 23 dětí, které hrály v kategorii žluté, oranžové, červené a zelené. Opět děti strávily hezké sportovní dopoledne se svými kamarády a některým z nich se podařilo opět získat medaile.  Celkově jsme obsadili 3 x 1.místo, 2x 2.místo, 2x 3.místo. Všem dětem děkujeme za sportovní kolektivní výkony a těm úspěšnějším gratulujeme k získání medailí. Podrobné výsledky najdete v záložce Barevný minivolejbal.
 
18.2.Starší žačky hrály svůj další turnaj krajského přeboru v raškovické hale ve skupině B. Zde odehrály 3 utkání, z nichž tentokrát jen 1 vyhrály 2:1 s Frenštátem p/R. . Bohužel se již tolik nedařilo v alších utkáních s TJ Sokol Frýdek-MíSTEK C (0:2) a Karvinou 1:2. Ve skupině B se děvčata udržela pouze lepším poměrem míčů, když obsadila 3 příčku před Karvinou.
 
17.2. mladší žačky tentokrát ve skupině B nestačily svou bojovností na týmy Karviné 1:2, Kopřivnice 0:2 a Bílovce 0:2. Svou obranou a pohybem v poli jsme dokázali hrát vyrovnaná utkání se všemi týmy, bohužel v koncovkách jsme nedokázaly hrát bez chyb, které vždy rozhodly o vítězi v utkání.
 
9.2. OP trojky - všechna 3 družstva VK Raškovice se zúčastnily dalšího kola okresního přeboru mladšího žactva v trojkovém volejbalu. V tělocvičně ZŠ Komenského ve Frýdlantě n/O se odehrala utkání skupin A,B,C. Naše družstva A a B bojovala o své co nejlepší umístění ve skupině A, družstvo C (chlapci) hráli ve skupině B. Po velmi vyrovnaných utkáních hraných na 2 hrané sety do 15 bodů se3 remízami a 1 výhrou družstvo VK Raškovice A skupinu vyhrálo, a jen horším poměrem míčů skončilo družstvo B na druhém místě. Chlapci v pětičlenné skupině B obsadili se dvěma výhrami, jednou remízou a jednou prohrou 3.místo ve skupině. O konečné celkové umístění v tabulce, kde prozatím máme drusžtva na 2, 5 a 9.místě, rozhodně poslední březnové kolo. Držíme palce :-) 
 

LEDEN 2018

28.1. v neděli se přiliš nedařilo V OKRESNÍM PŘEBORU V PALKOVICÍCH našemu smíšenému týmu, který bohužel prohrál 2x 1:2 a 2x 0:2 a sestupuje ze skupiny A do skupiny B
 
27.1. mladší žačky nám udělaly radost. Svým pozitivním přístupem, radostí ze hry a skvělým vzájemným povzbuzováním dokázaly vyhrát všechna utkání skupiny C poměrem 2:0 a postoupit tak zpět do skupiny B. Základní sestavu, kterou tvoří 4 hráčky ze 7 třídy, jedna ze 6 a jedna z 5. třídy doplňovalo dalších 5 hráček z páté třídy. Všem patří poděkování za hezký výkon a gratulace k postupu. 
 
21.1. Starší žačky hrály svůj další turnaj krajského přeboru ve Frenštátě p/Radhoštěm. Ve skupině B odehrály 3 utkání, z nichž 2 vyhrály 2:0 s Frenštátem p/R. a 2:1 s Orlovou. Svou hezkou hrou, kterou předvedly v prvním zápase, mohly děvčata porazit i tým z Kopřivnice. Bohužel výkon hráček měl s přibývajícími odehranými míči sestupnou tendenci a skvělý výkon v dalších utkáních již nepředvedly, přibyly chyby na podání a nepřesný příjem. S Kopřivnicí prohrály 0:2 po však velmi vyrovnaných setech 21:25, 24:26.
 
21.1. Na barevném minivolejbale v Palkovicích jsme opět posbírali  několik zlatých a stříbrných medailí. Ve žluté 1. místo - Bonková Stela+Strnadlová Gabriela, 2. místo - Klanica Jakub+Surmová Eliška, v oranžové 1. místo - Lotka Pánková+Sára Kožušníková, v červené barvě  - 2.místo: Peterová Natálka+Babulíková Anička a v zelené 1. místo. Vanessa Strašilová+ Simonka Blahutová+Bára Kotásková a 2.místo:Kožušník Walda+Dorociak Dominik + Garba Tomáš.
Fotka uživatele Green Volley Beskydy.
 
11.1. OP trojky - VK Raškovice pořádal další kolo okresního přeboru mladšího žactva v trojkovém volejbalu. V raškovické haly se utkalo celkem 10 týmů skupin A a B, ve kterých hrají všechny 3 družstva VK Raškovice. Hrálo se na 4 kurtech 4,5 x 6,0 m. Ve skupině A hrálo naše družstvo B (Terka, Simča, Matěj, Šimon), a umístilo se na 2. místě v této skupině. Celkově výsledkem potvrdilo 2. místo v celkovém pořadí soutěže. Ve skupině B hrálo družstvo A (Vendy, Vanes, Bára), které v předcházejícím kole sestoupilo a družstvo chlapců C (Tom, Walda, Dominik, Staník, Danek). 
Áčko skupinu vyhrálo a postoupilo tak do nejlepší skupiny A, Céčko se umístilo na 3. místě. Všem družstvům gratulujeme k výsledkům a chválíme za bojovné výkony s chutí hrát co nejlépe. Rozhodčím z řad trenérů VK Raškovice děkujeme za pomoc s organizací.
 
4.1. ŽENY - k prvnímu utkání v roce 2018 nastoupily za VK Raškovice naše ženy v tělocvičně v Palkovicích. Po prvním velmi vyrovnaném prvním setu, který raškovické ženy vyhrály 26:24, již ve dvou dalších setech nedaly soupeřkách šanci a utkání tak hladce vyhrály 3:0 (24,21,11). Družstvo se prostřídalo ve složení: Eva, Věrka, Verča J., Verča B., Terka, Pája, Lenka a Šárka
(16, -18, -16, 18, 9)

 

PROSINEC 2017

29.12. Na vánočním turnaji VK Raškovice se sešlo rekordních 35 hráčů nad 15let a min.10 diváků z řad členů VK a jejich rodinných příslišníků. Hrálo se v 6 skupinách po 6 nebo 5hráčích, každý s každám na 2 hrané sety do 15 bodů. Složení drusžtev bylo losováno podle výkonnosti, věku a pohlaví tak, aby družstva byla maximálně rovnocenná. Turnaj zahájil, ukončil a ceny předal předseda VK, Zbyněk Sonnek. Podávalo se vánoční cukroví, čaj,pivečko, apod. Všichni si turnaj pořádně užili, všetně těch, kteří si přišli zahrát po mnoha letech. Jsme rádi, že zúčastnění si udělali, před přivítáním nového roku, čas a chuť na volejbal a společně strávili pár hodin volejbalem v kruhu přátel a členů VK. Podrobné informace o průběhu a výsledcích turnaje najdete zde.
 
 
21.12. Na vánočním turnaji se sešlo 24 dětí VK a 21 dospělých a dětí z řad rodičů, sourozenců a příbuzných. Rodinné dvojice nebo dvojice hráček hrály ve 3 kategoriích (skupinách) - přípravka, mladší žactvo a starší žactvo. Podrobné informace o průběhu a výsledcích turnaje najdete zde.
 
 
20.12. přípravka a mladší žactvo v počtu 36 dětí se zúčastnilo vánočního turnaje O pohár škol, který zorganizoval pro školy Frýdku-Místku klub Green Volley Beskydy. Turnaje se děti našeho klubu zúčastnili ve spolupráci se školou ZŠ Raškovice, kterou reprezentovali.

Zastoupení jsme měli ve všech hraných barvách. Děti se bavily během dopoledne nejen volejbalem, ale zpestřily si hru také zpíváním koled do mikrofonu, takže nálada byla opravdu vánoční.

Naši volejbalisté nezklamali a odvezli si celkem 11 cenných umístění - medailí. Dvě raškovická děvčata byly vyhlášena nejlepšími hráčkami barvy a dostala hezkou trofej. A krásnou tečkou nakonec bylo převzetí poháru za 1. místo v celkovém umístění mezi školami. Děti z něj měly velkou radost.

 
16.12. mladší žačky sehrály utkání dalšího kola krajského přeboru, tentokrát ve skupině B. Bohužel se děvčatům nedařilo, tým oslaben o hráčky Báru a Sáru se nedokázal vzchopit v silné konkureci skupiny B (Karviná, Kopřivnice, Krnov)ani v jediném utkání a všechny prohrál. Bohužel jsme nemohli uplatnit naši silnou stránku, kterým je podání vrchem (vedení MS KVS nesmyslně upravuje pravidla volejbalu a vrchní podání ve skupinách B,C,D je zakázalo). Se spodním podáním mají děvčata problém - jak s jeho provedením (nižší strop), tak s příjmem. Družstvo tedy bude 27.1. v naší hale bojovat o postup zpět do skupiny B. Věříme, že je přijdete VY fanoušci volejbalu, VK Raškovice a rodiče podpořit do naší víceúčelové haly a vytvoříte děvčatům příjemné domácí prostředí, které by jim mělo pomoci k lepším výsledkům. V celkovém pořadí jsme ze 3. místa spadli na 5.místo.
 
13.12. Děti z přípravky z 1.-5.třídy sehrály utkání v barevném minivolejbale v rámci turnaje škol Slezské brány. Turnaj pořádala ZŠ Raškovice ve spolupráci s naším VK. Raškovické děti vyhrály zlatý pohár za nejlepší umístění družstev. Jednalo se o 2. ručník tohoto turnaje, kterého se tentokrát účastnilo 5 škol a 52 dětí, z toho 22 dětí z Raškovic. Na organizaci jako rozhodčí a vedoucí barev se podíleli hráči a hráčky VK Raškovice ze 6.-9.třídy.
 
11.12. ženy hrály své další utkání okresní soutěže žen s družstvem z Hnojníku v hale v Raškovicích od 18.00. Tento soupeř tentokrát nedal ženám šanci na výraznější úspěch. Ženy prohrály hladce poměrem 0:3. Aby si však spravily náladu pokračovaly ještě v tréninku hrou 4 proti 4.
 
10.12. starší žačky pod vedením Honzy sehrály napínavá utkání své skupiny ZKY-T2B s týmy Frenštát p/Radh. (výhra 2:1) a TJ Sokol Frýdek-Místek C (prohra 1:2). Překvapivě velice suverénně porazily družstvo Nový Jičín A (2:0). Ve druhé nejlepší čtyřčlenné skupině krajského přeboru tak zústávají. Ze skupiy sestupuje TJ Nový Jičín A a postupuje TJ Sokol Frýdek-Místek C. Naše družstvo bylo tuto neděli oslabeno o 3 hráčky základní sestavy a bylo doplněno 4 mladšími žačkami.
 
08.12. mladší žactvo - družstva C - KLUCI hráli další kolo okresního přeboru v trojkovém volejbalu skupiny B , které se konalo v hale ZŠ Komenského ve Frýdlantě n/O od 16.00-18.00hodin. Družstvo se ve skupině B umístilo na 3. místě a zústává ve skupině B.
 
07.12. mladší žactvo - družstva A (holky),B (smíšenky) hráli další kolo okresního přeboru v trojkovém volejbalu skupiny A , které se konalo v hale SPŠ v Místku od 16.00-18.45hodin. Družstvo A se umístilo na 5. místě a bohužel sestupuje do skupiny B. Družstvo B se umístilo na 3.místě a tím si upevnilo umístění mezi nejlepšími týmy ve skupině A. 
 
 
 
 
03.12. žactvo hrající okresní přebor v šestkovém volejbale sehrálo další kolo této soutěže, tentokrát byl pořadatelem VK Raškovice.z důvodů vytíženosti haly se hráli ve dvou tělocvičnách ZŠ Dobrá. Náš tým, přestože prohrál utkání s Valašským Meziříčím 1:2, si vítězstvím nad dívkami z TJ Sokol Frýdek-Místek 2:0 a nad chlapci z Red Volley Beskydy FnO 2:1 zajistil 2. místo ve skupině A a tím také celkově 2. místo v průběžném pořadí celé soutěže.

LISTOPAD 2017

27.11. ženy vyhrály v dalším kole okresního přeboru tentokrát bez větších problémů s mladým týmem z Frýdlantu n/O poměrem 3:1. Utkání se nrálo v 18.00 v hale v Raškovicích.
 
25.11. mladší žačky odehrály další kolo krajského přeboru, tentokrát v tělocvična vOrlové. Vyrovnaná utkání sehrála se všemi týmu první skupiny, ovšem ani jedno nedotáhla do vítězného konce. Družstvo tak sestupuje do druhé skupiny , z celkového počtu 4 skupin. Děvčata odehrála utkání v 6 hráčkách základní sestavy, která byla doplněna o 2 hráčky Emu a Lidku z přípravky, které se rozkoukávaly, co vše musí zvládnout, aby se mohly aktivně do hry krajského přeboru v šestkovém volejbalu zapojit, ale do hry na pár minut také zasáhly. 
 
25.11. děti z přípravky 1.-6.třídy se zúčastnili turnaje v barevném minivolejbale v Palkovicích. Celkem hrálo našich 29 dětí rozdělených do barev příslušné kategorii z celkového počtu 134 dětí. Nejlepší umístění: žlutá - 2.místo Novotná+Bonková,3. místo - Bártková+Strnadlová, červená - 1.místo Babulíková+Javorová, modrá 2.místo - Klega+Dorociak+Garba, Celkové výsledky zde
 
24.11. kluci a holky ze 4.-6. třídy se zúčastnili turnaje v zelené barvě v Janovicích. Z 8 zúčastněných týmů jsme obsadili 1.místo (Walda, Tomáš, Dominik), 2. místo (Ema, Anička, Natálka, Klárka), 5.místo (Sára, Lidka, Simča,Verča) a 6,místo (Šimon, Matěj, Vojta, Danek).
 
20.11.ženy hrály své další utkání okresní soutěže žen v domácím prostředí v hale v Raškovicích s drusžtvem z Palkovic. Bohužel opět prohrály prohrály poměrem 0:3, po setech 13:25, 29:31, 23:25.
 
12.11. žactvo hrající okresní přebor v šestkovém volejbale sehrálo další kolo této soutěže v Palkovicích. V 1.skupině, do které se probojovalo naše smíšené družstvo v rámci kvalifikace, prohrálo pouze s družstvem chlapců z Valašského Meziříčí. Dvěmi výhrami si zajistili celkové umístění v tabulce této soutěže 2. místo a setrvání v 1.skupině. Děkujeme p.Gucké za pomoc s dopravou.
 
10.11. přípravka, konkrétně 10 dětíi ze 4.-5.třídy se zúřastnily turnaje ve Frýdlantě n/O v tělocvičně ZŠ Komenského, který pořádal oddíl Red Volley Beskydy. V barvě oranžové reprezentovaly VK Raškovice Pánová Š., Novotná B., v barvě oranžovo-červené - Šokalová Adéla a Hostačná Veronika a v barvě červené Peterová Natálie, Babulíková Anna, Babulíková Ema, Hlisnikovská Ludmila, Strnadel Daniel a Kohut Matěj. Ve všech barvách jsme se se umístili na předních příčkach jednotlivých skupin. Děkuji rodičům (p.Babulík, p.Hlisnikovská, p.Strnadlová) za pomoc s dopravou dětí.
 
6.11. ženy hrály své další utkání okresní soutěže žen opět na půdě soupeřek, tentokrát v Hnojníku. Po velice vyrovnaných dvou prních setech 28:30 a 26:28 nakonec podlehly i v tom třetím, a prohrály tak poměrem 0:3.
 
5.11. také starší žačky ze své skupiny ZKY-T2B nesestoupily, ale ani nepostoupily. V hale v Raškovicích si výhrou nad Bílovcem 2:0 si zajistily také umístění na 3. místě a setrvávají v této druhé nejlepší čtyřčlenné skupině v kraji.
 
4.11. mladší žačky hrály svá další utkání krajského přeboru mladší ch žaček. Pořadatelem skupiny ZKYM-T1-A byly VK Raškovice. Z důvodů obsazené haly se skupina odehrála v tělocvičnách v Dobré. Dívky ve skupině vyhrály utkání nad Bílovcem poměrem 2:0 a i přesto, že další utkání prohrály (s Orlovou a s Ostravou 0:2) zajistily si udržení v nejlepší skupině umístěním na 3.místě. Děkujeme p.Pokludové za pomoc s dopravou, Michalovi Jouzovi a Daliborovi Rajnochovi za pomoc při rozhodování utkání a L.Slovákové a J.Sonnkovi za pomoc s organizací.
 
2.11. mladší žactvo - družstva A (holky),B (smíšenky),C (kluci) - další kolo okresního přeboru v trojkovém volejbalu skupin A a C se konalo v hale v Raškovicích od 16.00-18.00hodin. Družstvo A (Martina, Pája, Sára, Vendy) se umístilo na 4. místě a družstvo B (Bára, Terka, Simča, Matěj, Šimon, Vojta) na 2.místě ve skupině A. Družstvo C (Dominik, Tom, Vojta, Walda, Danek, Staník) se ve skupině C umístilo na 1. místě a postupuje tak do skupny B. Děkujeme P.Kohutové, E.Blahutové, J.Biolkovi a S.Novotnému za pomoc při rozhodování utkání.
 

ŘÍJEN 2017

22.10. starší žačky se svým vítězstvím nad družstvem z Frýdlantu n/O udržely ve 2 nejlepší skupině krajského přeboru starších žaček a po dvou turnajích jsou v první osmičce z celkového počtu 28 družstev. Další kolo se odehraje 5.11.2017 v naší hale. Přijďte povzbudit naše hráčky !!!

17.10. ženy vyhrály ve svém prvním utkání okresní soutěže ve Frýdlantě n/O 3:2

14.10. proběhl v hale Raškovice první turnaj v barevném minivolejbalu na okresní úrovni, který byl organizován ve spolráci OVS, RED Volley Beskydy a VK Raškovice. Turnaje se zúčastnilo celkem 73 dětí, z toho 32 dětí z Raškovic. Své první volejbalové "umění" děti prokazovaly v barevných kategoriích dle pravidel stanovených ČVS. RAŠKOVICKÉ DĚTI MĚLY ZASTOUPENÍ VE VŠECH KATEGORIÍCH - žlutá, oranžová, oranžov-červená, červená a zelená. Na organizaci se podílelo 18 členů VK Raškovice, kterým moc děkujeme, že svůj volný čas věnovali dětem. Hlavní organizátorkou byla Nikola Němcová(Red Volley Beskydy, OVS), administrativu řešil p.Miloslav Chrobák (OVS).

  

13.10. muži zvítězili ve svém posledním utkání podzimní části okresní soutěže mužů s družstvem z Palkovic 3:1

10.10. v okresním přeboru trojic, kterého se účastnilo celkem 18 družstev, rozdělených do 3 skupin, obsadily VK Raškovice A - 2.místo ve skupině A, VK Raškovice B - 1.místo ve skupině B, VK Raškovice C - 5.místo ve skupině. V dalším kole si tedy družstva VK Raškovice A,B zahrají o umístění v celé soutěži v nejlepší A skupině, VK Raškovicce budou hrát ve skupině C. Obě skuiny A,C se odehrají v hale v Raškovicích 2.listopadu od 16.00 hodin.

8.10. smíšené družstvo žactva při kvalifikačním turnaji okresního přeboru na 6.ZŠ v Místku

7.10. Radost ze hry a z vítězných utkání ukázaly mladší žačky v krajském přeboru v Bílovci  
6.10. muži zaznamenali v domácím utkání hraném v hale s družstvem Staříč vítězství 3:0
 

ZÁŘÍ 2017

23.9.-24.9. hrály starší žačky kvalifikaci krajského přeboru v hale ABC v Novém Jičíně. Tento víkend se hrály 4 kvalifikační skupiny po 7 týmech. Ve skupině B, kde starší žačky VK Raškovice, doplněné v sobotu o mladší žačky Vendulku a Terezku a v neděli dokonce o 3 mladší žačky (Terezku, Vendulku a Báru), vyhrály poměrem setů 2:0 s týmy TJ Sokol Frýdek-Místek B, TJ Ostrava C, Slezská Orlice, Kopřivnice B, Poruba. Prohrály jen s družstvem Nový Jičín A poměrem setů 1:2. Podrobné výsledky zde. Ve skupině se tak umístily na 2. místě, čímž si vybojovaly pro další vývoj soutěže zařazení do 2 nejlepší čtyřčlenné skupiny.
*******************************************************************************************************************
22.9. muži v utkání hraném venku s družstvem Třanovice prohráli 2:3 (22,-14,-17,12,-9)
*******************************************************************************************************************
15.9.  muži v domácím utkání hraném v raškovicé hale s družstvem z Frýdku-Místku prohráli 1:3 
*******************************************************************************************************************
8.9. muži zaznamenali v domácím utkání hraném v hale s družstvem Mosty u Jablunkova vítězství 3:1
*******************************************************************************************************************
2.9. se mladší žačky zúčastnily přípravného turnaje ve Frýdku-Místku, který pořádal TJ Sokol Frýdek-Místek. turnaje se zúčastnila družstva: Valašské Meziříčí, Orlová, Frýdlant n/O, Frýdek-Místek, Raškovice. Naše děvčata hrála varovnaná utkání s TJ Sokol FM a s Valašským Meziříčím, kfy však prohrála 1:2. Naopak zvítězila nad drusžtvem z Frýdlantu n/O 2:0. Šanci na výhru nám nedala Orlová. Celkově jsme se umístili na 4. místě. 

SRPEN 2017

31.8. muži po pětisetové bitvě v Nýdku prohráli své další utkání okresního přeboru poměrem 2:3, v tiebreaku 13:15 
*******************************************************************************************************************
30.8. mladší žačky odehrály další přípravné utkání, tentokrát s družstvem z Karviné. Přípravné utkání v hale na Čeladné skončilo vítězstvím našich hráček poměrem setů 3:2.
******************************************************************************************************************
25.8. muži vyhráli své první mistrovské utkání okresního přeboru sezóny 2017/2018. Nad Red Voley Frýdlant n/O zvítězili 3:0.
*******************************************************************************************************************************
19.8.-20.8. se Uskutečnily tradiční volejbalové turnaje mezinárodní (Žilina, rybnik) a extraligovou účastí (OV, FM, Šternberk). Po oba dny se turnajů zúčastnilo celkem 38 družstev.
*******************************************************************************************************************************
V srpnu 7.8.-10.8. a 14.8-17.8. proběhlo soustředění dětí VK Raškovice.
 

ČERVENEC 2017

V sobotu 29.7. se některé naše děti zúčastnily turnaje v barevném minivolejbale. Turnaj byl organizován ve spolupráci s ČVS. Děti se setkaly a fotily s reprezentantkami ČR a po skončení turnaje shlédli utkání žen Korea x Německo, Česká republika x Polsko
********************************************************************************************************************************
V sobotu 15.7. se v hale v Raškovicích uskutečnil 10. ročník turn aje smíšených družstev. Zúčastnilo se celkem 11 týmů. Vítězem celého turnaje se staly domácí VK Raškovice. Čtěte více zde.
 

ČERVEN 2017

V pondělí 26.6. jsme s dětmi napříč všemi ročníky zakončili volejbalovou sezónu 2016/2017. Tréninkové odpoledne jsme pojali formou sportovního dne dětí spolu s rodiči a trenéry. Hráli jsme beach volejbal, pingpong, badminton, tenis, volejbal, skákali na trampolíne a koupali se v řece. Na závěr jsme si opekli špekáčky nebo ugrilovali hermelíny. 
********************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 22.6. proběhl na volejbalových kurtech poslední kolo Letního poháru Lumíra Hajduška v trojkovém volejbalu 2017. VK Raškovice pořádaly turnaj pro 1. a 2. skupinu, ve kterých jsme měli zastoupení. Družstvo VK Raškovice A vyhrálo všechna svá utkání a vyhrálo tak 2. skupinu. VK Raškovice B vyhrálo nad družstvem Green Volley Beskydy B. Celkově se v celé soutěži umístilo družstvo VK Raškovice A na 3. místě a obdrželo od vedoucího soutěže diplom a bronzové medaile. VK Raškovice B skončilo na 6. místě z celkového počtu 20. týmů. Kompletní konečná tabulka zde.
*******************************************************************************************************************************
V NEDĚLI 18.6. přijelo do Raškovic na turnaj MALÉ CENY BESKYD-JUNIOREK A KADETEK - celkem 12 družstev z celého Moravskoslezského kraje. Vzhledem k nepříznivému počasí se turnaj odehrál na třech kurtech ve víceúčelové hale. Družstva byla rozdělena do tří 4-členných skupin, ze kterých dále postoupila do čtvrtfinále 2 družstva na 1.-2. místěz každé skupiny + dvě nejlepší družstva ze 3. míst ve skupinách.
Vítězem turnaje juniorek se stalo po napínavém a krásném finálovém utkání mezi družstvY Přerova a TJ Sokol F-M, družstvo TJ Sokol Frýdek-Místek.  
***********************************************************************************************************************************
V sobotu 17.6. přijelo do Raškovic na turnaj žáků a žaček Malé ceny Beskyd celkem 28 družstev z celého Moravskoslezského kraje. Vzhledem k nepříznivému počasí se turnaj odehrál na třech kurtech ve víceúčelové hale a 1 kurtu ve staré tělocvičně s rozměry 9x18 m a výškou 5,5 m. Družstva byla rozdělena do tříčlenných skupin, ze kterých se dále postoupila 2 družstva, která hrála opět v trříčlenných skupinách o postup do čtvrtfinále. Ostatní družstva hrála o pořadí ve skupinách útěchy.
Vítězem turnaje žaček se stalo družstvo TJ Ostrava A a vítězem turnaje žáků se stalo družstvo Blue Volley Ostrava B. 
**********************************************************************************************************************************
V pátek 16.6. muži VK Raškovice zvítězili ve svém posledním utkání sezóny 2016/2017 nad družstvem Red Volley Frýdlant N/O a potvrdili tak vítězství v této soutěži. Vítězem okresního přeboru se stali již po třetí během posledních 4 let. GRATULUJEME!!!
***********************************************************************************************************************************
V pátek 9.6. muži VK Raškovice na domácích kurtech zvítězili poměrem 3:2 nad TJ Sokol Staříč a v úterý 13.6. v Palkovicích porazli domácí tým 3:0.
**********************************************************************************************************************************
V sobotu 10.6. se všechny naše mládežnická družstva - mladší žačky, starší žačky a žáci vydali objednaným autobusem na turnaj do Hodslavic. Bohužel vytrvalý déšť nám neumožnil odehrát jediné utkání. Pořadatelé turnaj zrušili.
**********************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 8.6. se hrálo další kolo okresní soutěže LPLH trojek, ve kterém obě družstva VK Raškovice A i VK Raškovice B hrála v nejlepší čtyřčlenné skupině. Bohužel oslabené družstvo A prohrálo v této skupině tentokrát všechna utkání a sestoupilo tak do skupiny 2. V nejlepší skupině se však udrželo družstvo B. Našimi soupeři byli kluci z Gren Volley Beskydy A a B. NUTNO PODOTKNOUT, ŽE NAŠE TÝMY BYLY VE SLOŽENÍ 3+1 (HOLKY+KLUCI) a 4+0 (holky+kluci).
**********************************************************************************************************************************
v pondělí 5.6. 2017 - na turnaji v barevném minivolejbale, pořádaném VK Raškovice na antukových volejbalových kurtech v Raškovicách za účasti 82 dětí z družstev VK Raškovice, Green Volley Beskdy, Red Volley Frýdlant n/O a škol Beskyďáčku (Janovice, Ostravice, Kunčice, ZŠ Komenského Frýdlant n/O) jsme obsadili tato medailová umístění:
 
žlutá kategorie: 1. místo - Raškovice D - Novotná, Bonková
                        2. místo - Raškovice C - Surmová, Klanica
                        3. místo - Raškovice B - Noga, Strnadlová
 
oranžová kategorie: 1. místo - Raškovice A - Šokalová, Macková
 
oranžovo-červená: 1. místo -Raškovice E - Kurečková, Klimánková                              
                            2. místo - Raškovice A - Peterová, Babulíková, Hostačná
                            3. místo - Raškovice C - Novotný, Strnadel
 
červená kategorie: 3. místo - Raškovice A - Kohut, Skotnica
 
zelenomodrá kategorie: 1. místo - Raškovice A - Smítalová, Luxová, Andrlová
                                   3. místo - Raškovice B - Hyrníková, Kotásková, Foldynová
 
Podrobné výsledky najdete zde
Fotografie najdete ve fotogalerii zde
 
Moc děkuji všem, kteří pomohli s organizací turnaje. 
Všem děkuji za pomoc s přípravou kurtů a celého areálu před turnajem. 

Jmenovitě děkuji:

vedoucím barev - Jirkovi, Evě, Vaškovi, Markétě a Věrce za skvělou spolupráci a řešení problémů s přehledem

hlavnímu moderátorovi - Honzovi - především za skvělé moderování a hlídání bezproblémového průběhu turnaje

všem rozhodčím - Aničce, Sáře, Martinovi S., Martinovi M., Martinovi Š., Tomášovi, Káji, Stele, Nikolce, Adélce, Alence, Báře, Lucce - za příkladné rozhodování a samostatnost 

předsedovi VK - Zbyňkovi - za lajnování, fotografování, předávání diplomu a řešení akutních problémů 

KVĚTEN 2017

VÍTĚZSTVÍ :-)
ÚTERÝ 30.5.2017 muži zvítězili v Hnojníku poměrem 3:0 (14,19,24) 
***********************************************************************************************************************************
pátek 26.5.2017 muži zvítězili v na volejbalových kuretech v Raškovicích nad družstvem ze Sokola Frýdek-Místek poměrem 3:0 (17,21,21) 
***********************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 25.5. se konalo další kolo LEtního poháru Lumíra Hajduška - trojkový volejbal. Družstvo B hrálo v hale SPŠ v Místku ve skupině 1 (o 1.-4.místo v celé soutěži), kde bohužel zvítězilo jen v jednom utkání. Družstvo VK Beskydy Frýdlant n/O porazilo 3:0. Tímto vítězstvím se však udrželo stále v 1. skupině.
Družstvo VK Raškovice B vyhrálo všechna svá utkání ve skupině o 5.-9.místo a postoupilo tak do skupiny 1. 
**********************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 18.5. se konalo další kolo LEtního poháru Lumíra Hajduška - trojkový volejbal. Družstvo VK Raškovice A hrálo v hale SPŠ v Místku ve skupině 1 (o 1.-4.místo v celé soutěži), kde bohužel zvítězilo jen v jednom utkání. Družstvo VK Beskydy Frýdlant n/O porazilo 3:0. 
Družstvo VK Raškovice B hrálo svá utkání v raškovické hale a zvítězilo ve dvou utkáních. Nad Kunčicemi, kluci poměrem 3:0, Kunčice, holky porazily 2:1.
***********************************************************************************************************************************
V úterý 16.5.2017 muži zvítězili v raškovické hale nad družstvem z Nýdku poměrem 3:1 (20,-20,22,25) 
***********************************************************************************************************************************
V pátek 12. května Muži zvítězili ve svém dalším utkání jarní částí okresního přeboru mužů na hřišti soupeře.
v Karviné 3:2 (23:25,14:25, 25:18,25:21,25:5).
***********************************************************************************************************************************
Od pátku 12.5. do neděle 14.5. se mladší žačky zúčatnily mezinárodního turnaje v Přerově. Celkem odehrály ve třech dnech 9 utkání. V pátek se ve čtyřčlenné skupině umístily na 3. místě, kdy porazily domácí družstvo Přerov A - 2:0 a bohužel s týmem Skalica VYHRÁLY "jen" jeden set 25:23, v tie breaku, pak prohrály 15:11. V sobotu žačky hrály celkem 4 utkání v pětičlenné skupině, z toho vybojovaly 2 vítězství , a to nad družstvem Levice 2:0 (25:4, 25:8) a družstvem z BRATISLAVY 2:1 (25:18, 22:25, 16:14). Ve skupině se tak umístily na 3. místě, což mladým hráčkám zajistilo postup do skupiny o 9.-12.místo z celkového počtu 20. týmů. Zde se Raškovice utkaly s družstvem Kometa Praha, se kterým jsme se rvaly ve druhém setu do samého konce, bohužel velké procento zkaženého podání rozhodlo o prohře 1:2 (21:25, 25:23, 14:16). S touto prohrou jsme již mohli pomýšlet "jen" na boj o 11.-12.místo, který nám bohužel s družstvem z Havlíčkova Brodu také nevyšel. Prohrály jsem opět 1:2 (25:20, 21:25, 13:15).
Podrobně jsou výsledky a průběh turnaje publikovány zde.
Další fotografie a videa zde.
 
 
*************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 4.5. 2017 zvítězilo družstvo VK Raškovice A (Blahutová A., Garbová A., Michna M., Sonnek M.) ve všech 3 utkáních skupiny 2 druhého kola okresní soutěže trojic Letního poháru Lumíra Hajdůška, které se odehrálo v Metylovicích. Družstvo se umístilo na 1. místě ve skupině a postoupilo tak do skupiny 1.
Raškovice A – Metylovice       3 : 0 (45 : 9)
Raškovice A - Kunčice,holky  3 : 0 (45 :29)
Raškovice A - GV Beskydy B  3 : 0 (45 :22)        
 
Také družstvo VK Raškovice B (Rusňáková N., Luxová M., Strašilová V., Andrlová V.) vyhrála všechna svá utkání druhého kola skupiny 3 hraná v Raškovicích a postoupilo tak do skupiny 2.
Raškovice B – RV Frýdlant B      3 : 0 (45 : 31)
Raškovice B - Palkovice              2 : 1 (44 : 35)
Raškovice B - GV Beskydy C      3 : 0 (45 : 29)
 
PROHRY :-((
skupina 1. VK Raškovice A - Red Volley FnO A             0:3  
                VK Raškovice A - Green Volley Beskydy      0:3
skupina 2.  VK Raškovice B - Green Voley Beskydy B    1:2
 
22.5.2017-OP MUŽI
TŘANOVICE-VK Raškovice 3:0
 
skupina 1. VK Raškovice A -Green Volley Beskydy A    0:3
                VK Raškovice A - Green Volley Beskydy B   1:2
 
skupina A - VK Raškovice-Red Volley Frýdlant n/O   0:2
                 VK Raškovice-Green Volley Beskydy     0:2
                 VK Raškovice-Valašské Meziříčí            0:2
                 VK Raškovice-Mosty u Jablunkova         0:2
 

 DUBEN 2017

VÍTĚZSTVÍ :-)
V krajském kole barevného minivolejbalu, které se konalo v neděli 30.4. v Ostravě jsme obsadili tato medailová umístění:
žlutá kategorie: 1. místoŠarlota Pánková+Nela Wczelková
oranžová kategorie: 2. místoKája Kurečková+Ema Bonková
                               3. místoStanda Novotný+Daniel Strnadel
zelenomodrá kategorie: 3. místo  - Tereza Smítalová+Martina Luxová+Pavlína Hyrníková
 
Další výsledky najdete zde
******************************************************************************************************************************
V sobotu 29.4. 2017 se odehrál další turnaj šestkového volejbalu okresního přeboru v hale SPŠ v Místku. Naše družstvo složené z hráčů a hráček (Šebesta M., Muroň T., Michna M., Sonnek M., Mecová S., Garbová A., Blahutová A., Macková B.) porazilo tým děvčat z VK Beskydy Frýdlant n/O 2:0 a  tým chlpaců Red VOLLEY Frýdlant n/O A)2:0.   
****************************************************************************************************************
V PÁTEK 28.4. 2017 zvítězilo družstvo VK Raškovice B (Strašilová V., Popelková K., Rusňáková N., Luxová M.) ve 2 utkáních skupiny B kvalifikačního kola okresní soutěže trojic Letního poháru Lumíra Hajdůška a umístilo se tak na 2. místě ve skupině.
******************************************************************************************************************************
Ve čtvrtek 27.4. 2017 zvítězilo družstvo VK Raškovice A (Blahutová A., Garbová A., Michna M., Sonnek M., Smítalová T., Kotásková B.) ve všech 3 utkáních skupiny A kvalifikačního kola okresní soutěže trojic Letního poháru Lumíra Hajdůška a umístilo se tak na 1. místě ve skupině.   
*****************************************************************************************************************************
V turnaji MČR-regionální kolo v Brně - ve dnech 22.4.-23.4.2017 se naše hráčky umístily celkově na krásném 4. místě ve skupině B. Tohoto turnaje se celkově zúčastnilo 57 družstev z celé ČR. Hrálo se celkem v 8 skupinách, ze kterých do finále postupují družstva, která se umístila na prvních dvou místech. Z naší skupiny postoupily do finále TJ Sokol Frýdek-MíSTEK a Královo Pole A.
Naše mladší žačky vyhrály v sobotu poměrem 2:0 nad týmem Orlové a Královo pole B. Poměrem 2:1 zvítězily nad týmem ze Žďáru nad Sázavou.
Těsným výsledkem prohrály s týmem Agel Prostějov, TJ Sokol Frýdek-MÍSTEK a také s družstvem Královo Pole A naše hráčky bojovaly do posledního okamžiku.
 
podrobně viz: MČR
******************************************************************************************************************************
V pátek 21. dubna Muži zvítězili ve svém prvním utkání jarní částí okresního přeboru mužů na hřišti soupeře.
TJ Sokol Mosty u Jablunkova0:3VK Raškovice(-24, -21, -23)
 
 

BŘEZEN 2017

VÍTĚZSTVÍ :-)
středa 29.3. - BAREVNÝ MINIVOLEJBAL - Účast dětí od 1.-6. třídy na velkonočníkm turnaji, který pořádal "Beskyďáček" pro školy okresu Frýdek-MÍSTEK, byla úspěšná. Celkově jsme se umístili ze všech škol celkově na 2.místě. Tohoto turnaje se účastnilo celkem 38 dětí VK Raškovice a 319 dětí celkem. Zastoupení jsme měli ve všech barvách. Největší úspěchy zaznamenaly děti ve žluté barvě - 2x1.místo, oranžové 2x1.místo, oranžové-červené 1x1.místo a červené 1x1.místo.
foto:
 
neděle 26.3. - OKRESNÍ PŘEBOR - ŠESTKY - V tomto kole okresního přeboru jsme se po dlouhé době sešli skoro v kompletní sestavě žáků a starších žaček, pro které je tato soutěž určena. To se také projevilo na herním výkonu, kdy jsme hráli vyrovnaná utkání se všemi týmy skupiny A. Vyhráli jsme 2 utkání, a to nad družstevm Mosty u Jablunkova a děvčaty z Frádlantu n/O, aLe bohužel skupina je tAK VYROVNANÁ, ŽE JSME NAKONEC OBSADILI AŽ 4. MÍSTO VE SKUPINĚ. úSPĚCHEM VŠAK JE, ŽE JSME SE V TÉTO SKUPINĚ UDRŽELI.
 
NEDĚLE 19.3. - KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN - Nesmírně napínavé a náročné utkání sehrály ženy Raškovic, kdy v tomto dvojzápase soutěže odehrály 10-setovou bitvu s týmem žen z Polanky nad Odrou. Vítězství a prohry si nakonec rozdělily družstva sravedlivě poměrem 2:3 a 3:2. 
 
sobota 18.3. - KRAJSKÝ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽAČEK - Na posledním turnaji mladších žaček, který se konal v Novém Jičíně, se nám podařilo ve skupině "C" 3x vyhrát poměrem 2:0 nad týmem z Nového Jičína B a C a nad Krnovem, ale boužel to nestačilo na celkové vítězství ve skupině.Celkově jsme se v soutěži umístili na 10. místě z 16. družstev. 
 

PONDĚLÍ 13.3.OKRESNÍ PŘEBOR TROJIC - Ikdyž se toto poslední kolo domácím týmům příliš nevydařilo, a obsadily ve čtyřčlenné skupině 3. a 4. místo. Celkově jsme v soutěži dosáhli vynikajících výsledků. Družstvo A obsadilo celkově 1. místo v soutěži a družstvo B se umístilo celkově na 4. místě. družstvo C ještě svede svůj boj o celkové umístění ve skupině C ve čtvrtek v Metylovicích.

 

 

NEDĚLE 12.3. - krajský přebor žen. Ženy v  PRVNÍm utkání TOHOTO KOLA skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži s družstvem Štítiny u Opavy vyhrály poměrem 3:0. Ve druhém zápase však již na družstvi Štítiny nestačilo a prohrálo poměrem 1:3.

 

NEDĚLE 12.3. - krajský přebor starších žaček. Starší žačky, které však tentokrát byly zastoupeny jen jednou hráčkou, Janou, vyhrály všechny 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru skupiny D, které se konalo v domácím prostředí haly Raškovice. Ostatní tým tvořily mladší žačky. Pod vedením trenéra Honzy a kapitánky Adélky, neprohrály jediný set, a dokonce vyhrály set 28:26, kdy prohrávaly již 23:20. Všechny hráčky, které se účastnily (Adélka, Alenka, Kája, Nikča, Jana, Stela, Terka, Vanesska, Simča, Katka, Pája, Kamča a Vendy) zaslouží velkou pochvalu za reperezentaci našeho klubu. GRATULUJEME K POSTUPU DO SKUPINY C a kcelkovému konečnému umístění na 15. místě z 28. týmů z celého Moravskoslezského kraje. 

 

pátek 10.3. - Barevný turnaj s Beskyďáčkem - tohoto turnaje se účastnilo celkem 9 dětí VK Raškovice, 2 družstva žluté barvy a 2 družstva oranžové barvy, děti obsadily celkem 2 x1.místo, 1x 2.místo, 1x 3. místo. GRATULUJEME :-)!!!

neděle 5.3. - oblastní kolo v barevném minivolejbale ve Frýdku-Místku

Vítězstvím ve většině utkáních a celkovým 2. místem z celkového počtu 15, zachránili pověst raškovických na tomto turnaji Domink a Tomáš v kategorii červené.

sobota 4.3. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály jen 2 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Kopřivnici. Tyto vyhry nám zajistily je 4 místo v poslední C skupině. Vítězná utkání si žačky odvezly v souboji  s družstvy Nový Jičín C a Krnov. 

PROHRY  :-((
PONDĚLÍ 13.3. - OKRESNÍ PŘEBOR TROJIC - Ikdyž se toto poslední kolo domácím týmům příliš nevydařilo, a obsadily ve čtyřčlenné skupině 3. a 4. místo. Celkově jsme v soutěži dosáhli vynikajících výsledků. viz. výše
 
NEDĚLE 12.3. - krajský přebor žen. Ve druhém zápase TOHOTO KOLA skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži na družstvo Štítiny nestačilo a prohrálo poměrem 1:3.BŘEZEN 2017
 

neděle 5.3. - oblastní kolo v barevném minivolejbale ve Frýdku-Místku

Naše děti v celkovém počtu 22 měly zastoupení tentokrát jen ve žluté, oranžové, oranžovo-červené a červené barvě.

Celkově se nám tentokrát příliš nedařilo, ale vždy jsme unikli lepšímu umístění jen o pár míčů. Celkové umístění si přečtěte zde.

sobota 4.3. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály 2 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Kopřivnici. Tyto prohry nám pohužel nezajistily postup do skupiny B, a bohužel to bereme jako velký neúspěch celého týmu. Nutno však podotknout, že jsme se turnaje opět účastnili ve velkém oslabení v celkovém počtu 7 hráček, kdy nám chyběly velké opory jako je Alenka, Stela a Bára. Ostatní hráčky ze 6.-7.třídy byly po celotýdenním lyžování v rámci školního lyžařského výcviku dosti unavené, což se na herním výkonu projevilo. Adélka, kapitánka týmu, patřila k našim nejlepším hráčkám, bohužel se ji však v koncovkách nepodařilo vždy tým podržet na jedničku s hvězdičkou. A aby toho nebylo málo, potrápily nás také zdravotní problémy u Vendy - záda a Pavča - bolesti břicha. Součástí týmu byla také Simonka, naše nejmladší hráčka ze 4 třídy, kterou musíme pochválit za výborný výkon.

 
 

     ÚNOR 2017

PROHRY  :-((

sobota 4.2. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy opět prohrály. Tentokrát s družstvem Palkovic 0:3, 1:3. 

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály 3 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Tyto prohry nám pohužel zajistily opět sestup do skupiny C.

neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. V Raškovicích družstvo žaček prohálo celkem 3 utkání skupiny D. S družstvem z Valašského Meziříčí 1:2, s Novým Jičínem B 0:2 a s Karvinou také 0:2.

https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_02_12_KP_STARSI_ZACKY_RASKOVICE/

sobota 18.2.- krajský přebor ženŽeny prohrály v  prvním utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěží KP s družstvem Štítiny u Opavy poměrem 1:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování domácích hráček, na které se přišlo podívat desítky diváků. Sety byly vyrovnané, koncovku naše hráčky zvládly však jen v jednom setu. Druhý zápas však byl úplně jiný, čtěte níže :-)

foto:https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/2017_2_18_KP_ZENY_Stitina

sobota 25.2.- krajský přebor ženŽeny prohrály v  obou utkáních skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži KP s družstvem Polanky nad Odrou 2x poměrem 0:3. Utkání se odehrálo v hale soupeřek za mohutného povzbuzování Fanclubu domácích hráček. 

VÍTĚZSTVÍ :-)

sobota 4.2. - krajský přebor mladších žačekMladší žačky vyhrály jen 1 ze 4 utkání v rámci dalšího kola krajského přeboru, které se konalo v Karviné. Ve skupině porazily tým C z Nového Jičína,avšak ani tato výhra nám nezajistila setrVání ve skupině B.
neděle 12.2. - krajský přebor starších žaček. Výhra 2:0 nad družstvem TJ Sokol FM C a výhra 1 setu nad družstvem z Valašského Meziříčínám zajistila žačkám setrvání ve skupině D, a celkově 4. místo v této skupině.
                     - oblastní kolo v barevném minivolejbale v Ostravě-Naše děti v celkovém počtu 24 měly zastoupení ve všech barvách. Celkově jsme byli velmi úspěšní a posbírali jsme celkem 2 x 1. místo, 3x 2.místo, 1x 3. místo, 1x 8. místo, 1x 10. místo a 1x 11. místo. Podrobné výsledky budou uveřejněny zde.
čtvrtek 16.2. - okresní přebor trojic . Družstvo B zvítězilo ve všech utkáních a vyhrálo v tomto kole skupinu A. VELKÁ GRATULACE!!!
Družstvo A vyhrálo 2 utkání ze 3 a obsadilo 2. místo ve skupině. Družstvo C zvítězilo 2 ze 3 utkání a bylo krůček od postupu do skuiny B. Pouze s horším poměrem míčů obsadilo až 2. místo ve skupině C.
 
sobota 18.2.- krajský přebor žen. Ženy ve  druhém utkání skupiny útěchy II o celkové pořadí v soutěži s družstvem Štítiny u Opavy vyhrály poměrem 3:1. Oproti prvnímu zápasu méně kazily, podařilo se zahrát několik vítězných útočných úderů a naopak přinutily soupeřky udělat mnohem více chyb.
 
neděle 26.2. - okresní přebor žactva-šestkový volejbal. Naše smíšené družstvo kluků a holek suverénně zvítězilo ve všech čtyřech utkáních poměrem 2:0. V utkání s s mladšími žačkami z Frýdku-Místku se podařil našemu družstvu, konkrétně Martinu Sonnkovi, také malý Raškovický rekord. V jednom setu, který jsme vyhráli 25:0, odpodával bez chyby Martin celkem 24 podání, z toho dle pravidel, 3 vrchní útočné podání a 21 podání spodem. Protože se opravdu jednalo na straně soupeře o malé začínající děvčata měli Raškovičtí za úkol v případě, že se nám vrátí míč po podání zpět, rozehrát hru na 3 údery a hrát pouze prsty přesně na naše soupeřky.
 

LEDEN 2017

PROHRY  :-((

sobota 14.1. - okresní přebor žactva. Bohužel naše smíšené družstvo prohrálo všechna utkání ve skupině A a sestupuje tak do skupiny B.

neděle 15.1. - krajský přebor starších žaček. Bohužel také starší žačky prohrály všechna utkání ve skupině C a sestupUjí tak do skupiny D.

neděle 15.1. - krajský přebor žen. Bohužel naše ženy prohrály obě utkání s družstvem TJ Sokol Frýdek-Místek

sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky prohrály utkání s Ostravou A, B a Karvinou, ale viz. níže....

sobota 28.1. - krajský přebor žen. Ač ženy bojovaly a výhra v prvním zápase s Kozlovicemi byla na spadnutí, ženy prohrály v tie breaku 12:15. Celkově v prvním utkání prohrály tedy 2:3, ve druhém už se sesypaly a prohrály 0:3. 

VÍTĚZSTVÍ :-)
pátek 6.1. - družstva VK Raškovice A a VK Raškovice B se udržely v soutěži okresního přeboru trojic v nejlepší skupině A a bojují tak o přední příčky celkového umístění v soutěži
čtvrtek 12.1. - družstvo VK Raškovice C vy hrálo všechna utkání ve skupině D soutěže okresního přeboru trojic a postoupilo tak do vyšší skupiny C
 
sobota 21.1. - krajský přebor mladších žaček. Mladší žačky vyhrály utkání s Frenštátem p/R. , což jim zajistilo 4. místo ve skupině B, ve které budou hrát i další                         kolo 4.2.
neděle 22.1. - krajský přebor žen. Ženy vyhrály v obou utkáních s Hnojníkem 3:0. Gratulujeme!!! 
 

PROSINEC 2016

VÍTĚZSTVÍ :-)
čtvrtek 1.12. 2016 - Družstvo VK Raškovice A- mladší žactvo (Martin Sonnek, Martin Michna, Nikol Rusňáková, Tomáš Garba, Dominik Dorociak) vyhrálo v soutěži okresního přeboru trojic skupinu A 
neděle 4.12. 2016 - starší žačky vyhrály skupinu D a postoupily do skupiny C
úterý 6.12. 2016 - mladší žačky - družstvo B vyhrálo skupinu v OP trojic a postupuje do nejlepší skupiny A
sobota 17.12. - 3.místo ve skupině B
PROHRY  :-((
čtvrtek 1.12. 2016 - Družstvo VK Raškovice C- mladší žactvo (Barbora Kotásková, Vendula Andrlová, Tereza Smítalová, Vanessa Strašilová, Kateřina Ošťadálová, Simona Blahutová) prohrálo v soutěži okresního přeboru trojic ve skupině C všechna utkání a bohužel sestupuje do skupiny D- BUDEME DRŽET PALCE  AŤ SE V DALŠÍM KOLE DAŘÍ VÍCE
 
neděle 4.12. 2016 - ženy bohužel prohrály poslední svá utkání v první polovině soutěže krajského přeboru žen s družstvem ze Štramberku a skončily tak v tabulce před vánoci na předposledním místě
0:3 (-11,-22,-15)
0:3 (-22,-21,-9)
 
neděle 18.12. - krajský přebor starších žaček - 4. místo ve skupině C
 

LISTOPAD 2016

Podzimní úklid hřiště, šaten, klubovny 19.11. v 9.00

Hrábě sebou, oběd zajištěn (guláš), svačina klobásy.

Zveme všechny ruce a nohy :-)

Výsledkový servis družstev VK Raškovice v soutěžích:

MUŽI - Vítězství :-)

04.11.       VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice          3:2 (17,-22,23,-16,9)

Ženy - Prohra :-((

  05.11. 09:00      Kozlovice - VK Raškovice               3:0 (9,18,23)
  05.11. 13:00       Kozlovice - VK Raškovice              3:0 (23,19,17)

 

Smíšenky (žačky+žáci)

 

Mladší žačky - KP

 

Mladší žačky + mladší žáci

 

Přípravka - 

 

ŘÍJEN 2016

 
 
23.10. VK Raškovice-KV Tatra Kopřivnice A      0:2 (-11,-25)   :-((  
           TJ Zlaté Hory-VK Raškovice                   0:2 (-15,-14) :-)
           VK Raškovice-TJ Nový Jičín C                2:1 (-20,21,6) :-)
           VK Polanka nad Odrou-VK Raškovice     1:2 (-16,18,-14) :-)
 

ZÁŘÍ 2016

Mladší žačky se v sobotu 10.9.2016 zúčastnily přípravného turnaje mladších žaček ve Frýdku-Místku. Ve všech utkání zvítězily poměrem setů 2:0 a a staly se tak vítězkami turnaje.
Jejich soupeřkami byla tato družstva: 
TJ Sokol Frýdek-Místek A
TJ Sokol Frýdek-MíSTEK B
Frýdlant n/O
Karviná
Kopřivnice
 
 
****************************************************************************************************************************
Muži již odehráli první dvě utkání okresního přeboru mužů. V obou utkáních zvítězili. V Třinci 7.9. vyhráli v poměru 3:0 a doma v pátek 9.9. na volejbalových kurtech v Raškovicích zdolali Karvinou poměrem setů 3:1
***************************************************************************************************************************
 

Sezóna 2016/2017

Tréninky a mistrovská utkání budou v měsíci září probíhat na volejbalových kurtech, 
v případě nepříznivéhoho počasí bude trénink nebo utkání ve víceúčelové sportovní hale. 
Tělocvična ZŠ Raškovice bude využívána pro cvičení ASPV.
 

NÁBOR DĚTÍ STÁLE TRVÁ I V SEZÓNĚ 2016/2017

 

Prázdniny červenec-srpen 2016

 V případě zájmu je možno během prázdninových dní využít sportoviště v areálu antukových kurtů

 mimo již naplánované akce a soustředění

Nabízíme k využití tato sportoviště včetně sportovních pomůcek a náčiní  

(sítě, balóny, rakety, florbalové hole, branky, apod.):

volejbalové antukové kurty - 2x (možnost hrát volejbal, florbal, nohejbal)
beachvolejbalový kurt - 1x
stůl na stolní tenis - 1x
přenosné badmintonové hřiště se stojany a sítí na travnaté ploše - 1x
dětské hřiště - skluzavka, houpačky, pískoviště, lezecká stěna
trampolína pro děti - 1x
CENÍK: viz. kontakt nebo uveden na tabuli v areálu

 

Po ukončení sportovní činnosti je nutno sportoviště vždy uvést do původního stavu

(vrátit zapůjčené pomůcky a zamést antukové a beach volejbalové kurty)

 
 
V areálu je během prázdnin stálá služba od 9.00-19.00 hodin
kontakt:Tereza Bruncková, 728 735 549
 

23.6.2016 Závěrečné kolo OP trojic-Letního poháru Lumíra Hajdůška

 Vítěz celé soutěže - VK Raškovice "A"

ve složení Martin Šebesta, Martin Michna, Martin Sonnek, Tomáš Muroň.

!!!GRATULUJEME!!!

 

ČERVEN 2016

Valná hromada v pátek 17.6. v 18.00.

Pro všechny členy klubu (volejbal, ASPV) v klubovně na volejbalových kurtech.

 

Program Valné hromady:

1, Úvod, průřez činností VK ve 2015

2, Zpráva hospodaření za 2015

3, Zpráva o sportovní činnosti VK - volejbal, ASPV za 2015-16

4, Postřehy trenérů volejbalu a cvičitelek ASPV

5, Předpokládané investice v 2016 a příprava turnajů

6, Náměty a požadavky členů týkající se provozu a činnosti VK

7, Diskuse

8, Závěr

 

Za výkonný výbor VK

 

Zbyněk Sonnek

předseda VK 

KVĚTEN 2016

13.5.-15.5. 2016 - Mezinárodní turnaj v Přerově

Mladší žačky se účastnily turnaje mladších žaček - Memoriálu Jiřího Lakomého. Již 23. ročník silně obsazeného volejbalového turnaje mladších žákyň uspořádal o víkendu přerovský volejbalový klub. Memoriálu Jiřího Lakomého se letos zúčastnilo dvacet týmů s mezinárodní účastí.

Celkové pořadí:

1.Znojmo                  2.Schweriner SC      3.Senica

4.Uničov                   5.Děčín             6.Kometa Praha

7.Ostrava                    8.Skalica              9.Česká Třebová
10.Orion Praha                11.Vyškov                  12.Přerov A
13.Jehnice                      14.Přerov B                15.Frýdek Místek
16.Raškovice   17.Čadca                    18.Bratislava
19.Mikulova Praha          20.Přerov C

Zdroj: https://prerovsky.denik.cz/ostatni_region/tradicni-prerovsky-turnaj-ve-volejbale-starsich-zacek-patril-znojmu-20160516.html

 

VK Raškovice (mladší žačky) -Jana, Sára, Stela, Anička, Pavla, Alenka, Kája, Adélka, Bára, Nikol

https://vkraskovice.rajce.idnes.cz/prerov

 

7.5.2016 Mistrovství republiky seniorek - krajské kolo Ostrava

Ženy vybojovaly na turnaji krajského kola Mistrovství republiky seniorek 3. místo. Turnaj se konal za účati 5 družstev v sobotu 7.5. od 9,00 hodin v hale Varnská v Ostravě.
Celkové pořadí:
1. Fulnek
2. Ostrava Poruba
3. Raškovice
4. Slávia OU Ostrava
5. Karviná
 
 
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS - DUBEN 2016

 

14.4 - Letní pohár Lumíra Hajduška trojic - Raškovice A, C - NOVÁ HALA V RAŠKOVICÍCH

  • Podrobné výsledky
  • Raškovice "A" ve složení Martin Šebesta (C), Martin Sonnek, Martin Michna, Tomáš Muroň vyhráli skupinu A kvalifikačního kola a budou hrát další kolo ve skupině o 1.-4.místo. Gratulujeme
  • Raškovice "C" ve složení Adéla Blahutová, Nikol Rusńáková, Alena Garbová, Karolína Popelková, Barbora Macková se umístily na 2. místě ve skupině "A"kvalifikačního kola a budou hrát další kolo ve skupině o 5.-8.místo. Pěkný výsledek.
 

9.4 - 30.4 - Ženy A

 

 

23.10. 10:30VK Raškovice-KV Tatra Kopřivnice A0:2 (-11,-25)  3. kolo823.10. 12:00TJ Zlaté Hory-VK Raškovice0:2 (-15,-14) 923.10. 12:00TJ Nový Jičín C-VK Polanka nad Odrou2:0 (13,13)  4. kolo1123.10. 13:30VK Raškovice-TJ Nový Jičín C2:1 (-20,21,6) 1223.10. 13:30KV Tatra Kopřivnice A-TJ Zlaté Hory2:0 (11,16)  5. kolo1423.10. 15:00TJ Nový Jičín C-KV Tatra Kopřivnice A0:2 (-12,-21) 1523.10. 15:00VK Polanka nad Odrou-VK Raškovice1:2 (-16,18,-14)

Novinky

27.09.2014 22:14

Výsledky družstev

Ženy hrály v pátek od 17.00 předehrávaná utkání krajskéhopřeboru 2. třídy v Kozlovicích. Družstvo velice omlazené novými hráčkami z řad juniorek porazily pod vedením Jakuba Bohačíka zkušené Kozlovice v prvním zápase 3:2. Ve druhém utkání však podlehly 1:3.   Muži prohráli svůj...
01.09.2014 22:11

MUŽI VYHRÁLI NAD FAVORITEM

Muži ve svém prvním utkání okresního přeboru sezóny 2014/2015 zdolali favorita soutěže. Družstvo Palkovic B, které v předházejíí sezóně hrálo krajský přebor přijelo do Raškovic pro vítězství. Z počátku to vypadalo, že opravdu nebudou mít v Raškoviíh příliš mnoho práce. Ovšem naši muži svou...
08.05.2014 21:28

VÝSLEDKY OP TROJIC-LETNÍ POHÁR

VÝSLEDKY PO DVOU KOLECH LETNÍHO POHÁRU TROJIC ŽACTVA JSOU JIŽ UVEDENY V ZÁLOŽCE DRUŽSTVA/MLADŠÍ ŽAČKY, ŽÁCI/PO DVOU KOLECH JSME NA 11. MÍSTĚ A HRAJEME DALŠÍ KOLO VE 3. SKUPINĚ VE FRÝDLANTĚ N/O.
04.05.2014 14:07

Muži zahájili jarní soutěž vítězstvím

V pátek v tělocvičně na Morávce muži opět zvítězili v okresním přeboru mužů, kde v letošním roce nemají konkurenci. Sestava ve složení Jirka Biolek, Vojta Biolek, Vojta Bohačík, Aleš Kolář, Patrik Taichman a Jakub Šprla nedala družstvu z Hnojníka žádnou šanci. Výhrou 3:0 (15,14,15) si muži...
01.03.2014 20:13

JUNIORKY BYLY V PORUBĚ ÚSPĚŠNÉ

Dne 15.2.2014 naše stále se zlepšující družstvo juniorek porazilo družstvo z Poruby. Poruba je o jedno místo tabulce výše než naše hráčky, o to více je toto vítězství cennější. Hráčky zvítězily v prvním zápase hladce 3:0 (18,23,23) a ve druhém utkání , kdy již prohrávaly 2:0 nakonec...
12.01.2014 22:43

Turnaj v barevném minivolejbale 19.1.2014

 Další turnaj v barevném minivolejbale proběhne v Ostravě. Turnaje se zúčastní všechny děti VK Raškovice, které se přihlásí do čtvrtku 16.1.2014  p.Sonnkové. Bližší informace v sekci  pro rodiče 
12.01.2014 22:31

Vánoční turnaje

 Před vánoci proběhl v tělocvičně v Raškovicích vánoční turnaj v barevném minivolejbale. Výsledky a účast najdete v záložce družstva/barevný minivolejbal/2013-2014/závěrečný turnaj v Raškovicích.   O vánočních svátcích v pátek 27.12.2014 proběhl vánoční trunaj dospělých, kterého se...
10.11.2013 19:24

BAREVNÝ MINI, TURNAJ TROJIC, JUNIORKY, ŽENY A, BRIGÁDA

V neděli 10.11. se turnaje oblastního přeboru v barevném minivolejbale na 6.ZŠ ve FRÝDKU-MÍSTKUzúčastnilo celkem 23 dětí našeho volejbalového klubu. V jednotlivých kategoriích PRO DĚTI OD 1.-5. TŘÍDY soupeřily s dětmi z Ostravy, Frýdku-Místku a Přerova. Neoficiální výsledky najdete...
03.11.2013 21:27

ZPRÁVIČKY KE DNI 4.11.2013

Smíšenky Družstvo mužů a žen vloni postoupilo do ligy "A"  soutěže RBVL, kde spolu hrají nejlepší týmy Moravskoslezského kraje včetně některých týmů z Polska, Slovenska nebo jiných krajů. Na prvním turnaji vyhráli jeno utkání a 2 prohrály. Výsledky zde.   Juniorky - KP...
20.10.2013 19:38

Zprávičky ke dni 20.10.2013

  Juniorky - KP juniorek V 5.-6. kole juniorky vyhrály nad svými soupeřkami z Krnova jednoznačně v obou setech 3:0 a 3:1. Utkání se hrála v neděli 20.10. v tělocvičně na Morávce. Ve 4.kole odehrály vítězné utkání v Karviné po boji v 5. setech. Bohužel první zápas v tělocvičně...

Vyhledávání

ODKAZY

PŘÍBĚH K ZAMYŠLENÍ
 
OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉHO VOLEJBALOVÉHO SVAZU
 
PŘIHLÁŠENÍ DO VISU
 
INFORMACE,CELOSTÁTNÍ TURNAJE, APOD.
 
VOLEJBAL V TELEVIZI
 

HOSTOVÁNÍ A PŘESTUPY

2018
Přestup do TJ Sokol FM (exl.KKY)
Alena Garbová
Hostování do VK Ostrava (KP ŽCI)
Martin Sonnek
Hostování do TJ Sokol Palkovice (KP muži)
Vojtech Bohačík
Hostování do TJ Sokol Kozlovice (KP ŽENY)
Magdaléna Agelová (Štefková)
Přestup do TJ Sokol Hluk (OP ŽENY)
Veronika Herníková
 
2016
Hostování do Red Volley Beskydy
Martin Sonnek
 
2015
Přestup do TJ Sokol FM (exl.jky, exl.ženy)
Michaela Hadáčková
Přestup do ŠSK Beskydy
Jakub Bohačík
 
2014
Hostování do TJ Sokol FM
Michaela Hadáčková
 
2011
Přestup z TJ Sokol FM (KP jky)
Bartošová Petra
 
2010-2011 
Hostování do TJ Sokol FM (exl.jři)

Biolek Vojtěch

Bohačík Vojtěch

Kopera Ondřej

Stříž Marek

Taichman Patrik

2004
Hostování z TJ Ostrava
Domenyová Petra