Turnaj oblastní kolo 30.3.2013_FM 6.ZŠ

odkaz na TV Polar:

http://polar.cz/archiv/video/regionalni-zpravy-polar-31-03-2014-20-00#cast-8729

odkaz na fotografie:

http://vkraskovice.rajce.idnes.cz/Barevny_minivolejbal_Oblastni_kolo_FM_6.ZS_30.3.2014/

 

Turnaje se zúčastnilo celkem 301 dětí z těchto volejbalových klubů:

TJ SOKOL PALKOVICE, ŠSK BESKYDY, ŠSK OSTRAVA, VK FRÝDLANT, VK RAŠKOVICE, SK PŘEROV, ŠSK BÍLOVEC, TJ OSTRAVA, TJ SOKOL FM,

 

VÝSLEDKY NAŠICH DĚTÍ:

 

ŽLUTÁ KATEGORIE - celkem 33 družstev v 6 skupinách

Skupina 1

Umístění Týmy
1. VK Raškovice B (Opatrný Václav,Kotásková Barbora)
2. FM 6.ZŠ A
3. A.Kučery A
4. FM 7.ZŠ G
5. FM 5.ZŠ C
6. Čeladná A

 

Skupina 4

Umístění Týmy
1. Škarvady A
2. VK Raškovice A (Garba Tomáš, Blahutová Simona)
3. Palkovice B
4. FM 7.ZŠ E
5. Janovice B

   Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1. a 2. místa. Vedoucí barvy vytvořil dvě 6ti členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 6. místo) a skupina B všechna 2. místa (hra o 7. - 12. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile získali první tři vítězové ze skupiny A.

 

Celkové pořadí:

VK RAŠKOVICE B(Opatrný Václav, Kotásková Barbora) -6. místo a postup na oblastní kolo do Ostravy.

VK Raškovice A (Garba Tomáš, Blahutová Simona) - 10. místo

 

ORANŽOVÁ KATEGORIE - celkem 41 družstev v 6 skupinách

Skupina 3

Umístění Týmy
1. VK Raškovice (Andrlová Vendula, Foldynová Kamila)
2. Hnojník C
3. Janovice C
4. Staré město B
5. Bílovec A
6. FM 5.ZŠ B
7. Stará Bělá A

   Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1. a 2. místa. Vedoucí barvy vytvořil dvě 6ti členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 6. místo) a skupina B všechna 2. místa (hra o 7. - 12. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile získali první tři vítězové ze skupiny A.

 

Celkové pořadí:

VK RAŠKOVICE (Andrlová Vendula, Foldynová Kamila) - 3. místo a postup na oblastní kolo do Ostravy

 

ČERVENÁ KATEGORIE - celkem 26 družstev ve 4. skupinách

Skupina 1

Umístění Týmy
1. FM 6.ZŠ A
2. Palkovice A
3.

VK Raškovice A (Michna Martin, Sonnek Martin)

4. Bílovec A
5. Janovice A

 

Skupina 2

Umístění Týmy
1. Bílovec B
2. Palkovice B
3. Smajlíci
4. VK Raškovice B (Rusňáková Nikol, Popelková Karolína)
5. FM 5.ZŠ B
6. FM 4.ZŠ A
7. Janovice B

 

Skupina 3

Umístění Týmy
1. TGM A
2. Horymírova A
3. Přerov A
4. Stará Bělá A
5. Škarvády A
6. VK Raškovice D (Macková Barbora, Koloničný Filip)
7. Elžíková+Šulková+Sittová

 

Skupina 4

Umístění Týmy
1. FM 5. ZŠ C
2. FM 7.ZŠ A
3. VK Raškovice E (Blahutová Adéla, Garbová Alena)
4. Hnojník A
5. Bílovec C
6. Palkovice C
7. Janovice C

 

ZELENÁ KATEGORIE - celkem 16 družstev ve 3 skupinách

Skupina 1

Umístění Týmy
1. VK Frýdlant A
2. Bílovec A
3. Bílovec D
4. TJ Ostrava A
5. VK Raškovice B (Gucká Anna, Krestová Jana, Lhoťanová Petra)

 

Skupina 2

Umístění Týmy
1. VK Frýdlant C
2. Přerov A
3. VK Raškovice A (Muroň Jakub, Muroň Tomáš, Polách Vít)
4. FM 6. ZŠ B
5. Bílovec B

 

Skupina 3

Umístění Týmy
1. FM 6.ZŠ A
2. VK Frýdlant B
3. Bílovec
4. Raškovice X (Mecová Sára, Kováčová Pavla, Šebesta Martin)
5. Hlučín A
6. TJ Sokol FM

   Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o postup na oblastní kolo včetně boje o medaile se proti sobě utkala všechna 1., 2. a 3. místa. Vedoucí barvy vytvořil tři 3 členné skupiny, kde skupina A zahrnovala všechna 1.místa (hra o 1. - 3. místo), skupina B všechna 2. místa (hra o 4. - 6. místo) a skupina C všechna 3. místa (hra o 7. - 9. místo). Na oblastní kolo postupují týmy, které se umístily v pořadí 1. - 7., medaile dle výsledků vzájemných zápasů získali hráči ze skupiny A

 

Celkové pořadí:

VK RAŠKOVICE A (Muroň Jakub, Muroň Tomáš, Polách Vít) - 9. místo

 

ORANŽOVO-ČERVENÁ KATEGORIE - celkem 16 družstev ve 3. skupinách

Skupina 1

Umístění Týmy
1. FM 7. ZŠ C
2. FM 5.ZŠ B
3. VK Raškovice (Tabašková Klára, Gužíková Klára)
4. Sedliště C
5. Bílovec B
6. Horymírova A

   Po odehrání jednotlivých skupin, byly tyto skupiny vyhodnoceny a o medaile se ve vzájemných utkáních potkala všechna 1. místa. Tato kategorie se neřadí mezi postupové na oblastní kolO.

 

OBLASTNÍ KOLO PROBĚHNE 31. 5. - 1. 6. 2014 NA SPORTOVIŠTÍCH VŠ BÁŇSKÉ V OSTRAVĚ-PORUBĚ